Copa America 2015 - Matches

- 11 Tra 2019

Prigorje Žerjavinec

1 : 4

Maksimir

Prigorje Žerjavinec
Prigorje Žerjavinec

VS

Maksimir
Maksimir

Gol

Josip Barbarić

Trener

Branislav Sladović

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Danijel Benko

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:

Prigorje Žerjavinec

Prigorje Žerjavinec

Maksimir

Maksimir

Patrik Bančak

1. Patrik Bančak

Patrik Bančak

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Antonio Marcel Radić

3. Antonio Marcel Radić

Antonio Marcel Radić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Ivan Perko

4. Ivan Perko

Ivan Perko

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Fran Bartolović

5. Fran Bartolović

Fran Bartolović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Tin Bukal

6. Tin Bukal

Tin Bukal

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Jakov Martinjak

7. Jakov MartinjakK

Jakov Martinjak

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Ivan Barišić

10. Ivan Barišić

Ivan Barišić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Fran Šmintić

11. Fran Šmintić

Fran Šmintić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Filip Vojnović

14. Filip Vojnović

Filip Vojnović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Patrik Petrinčić

13. Patrik Petrinčić

Patrik Petrinčić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Ivan Škrinjarić

16. Ivan Škrinjarić

Ivan Škrinjarić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

1. Mateo Valentak

Mateo Valentak

Mateo Valentak

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR

2. Jakov Rajić

Jakov Rajić

Jakov Rajić

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

3. Dominik Večerin

Dominik Večerin

Dominik Večerin

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

4. Jan Baniček

Jan Baniček

Jan Baniček

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

5. Yu-Cheng JinK

Yu-Cheng Jin

Yu-Cheng Jin

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : CN

6. Daniel Kaiser

Daniel Kaiser

Daniel Kaiser

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR

7. David Grahovac-Fedešin

David Grahovac-Fedešin

David Grahovac-Fedešin

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

8. Marko Bogović

Marko Bogović

Marko Bogović

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

9. Luka Tutić

Luka Tutić

Luka Tutić

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

10. Viktor Sudar

Viktor Sudar

Viktor Sudar

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

11. Mirko Budimir

Mirko Budimir

Mirko Budimir

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

Zamjene

15. Nikola Suhina

Nikola Suhina

Nikola Suhina

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR

14. Borna Đurić

Borna Đurić

Borna Đurić

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

12. Marko Perić

Marko Perić

Marko Perić

  • Ime kluba: Škola nogometa Maksimir
  • Država : HR

13. Toma Abramović

Toma Abramović

Toma Abramović

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

22. Luka Kolar

Luka Kolar

Luka Kolar

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

16. Matej Klobučar

Matej Klobučar

Matej Klobučar

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

17. Ivan Lovrić

Ivan Lovrić

Ivan Lovrić

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR