Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 22 Tra 2024

Vrapče

3 : 0

Polet

1. ZNL - JUNIORI 23/24

1. ZNL - JUNIORI 23/24

Array
(
    [team_id] => 108303
    [team_name] => Savica CC
    [team_slug] => savica
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Savica-CC-LOGO.png
    [team_url] => /soccer/teams/108303-savica
)
Array
(
    [team_id] => 619
    [team_name] => Sava
    [team_slug] => sava
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Sava_Grb_2017.png
    [team_url] => /soccer/teams/619-sava
)
Array
(
    [team_id] => 606
    [team_name] => Šparta
    [team_slug] => parta-elektra
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Sparta.png
    [team_url] => /soccer/teams/606-parta-elektra
)
Array
(
    [team_id] => 641
    [team_name] => Concordia
    [team_slug] => concordia
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Concordia.png
    [team_url] => /soccer/teams/641-concordia
)
Array
(
    [team_id] => 598
    [team_name] => Prigorje Markuševec
    [team_slug] => prigorjem
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Prigorje_Markuevec.png
    [team_url] => /soccer/teams/598-prigorjem
)
Array
(
    [team_id] => 639
    [team_name] => Maksimir
    [team_slug] => maksimir
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Maksimir__.png
    [team_url] => /soccer/teams/639-maksimir
)
Array
(
    [team_id] => 623
    [team_name] => Dinamo Odranski Obrež
    [team_slug] => dinamooo
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Dinamo_Obrez.png
    [team_url] => /soccer/teams/623-dinamooo
)
Array
(
    [team_id] => 637
    [team_name] => Dubrava Tim Kabel
    [team_slug] => dubravatimkabel
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Dubrava.png
    [team_url] => /soccer/teams/637-dubravatimkabel
)
Array
(
    [team_id] => 613
    [team_name] => Nur
    [team_slug] => nur
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Nur.png
    [team_url] => /soccer/teams/613-nur
)
Array
(
    [team_id] => 605
    [team_name] => Polet
    [team_slug] => polet-1
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Polet.png
    [team_url] => /soccer/teams/605-polet-1
)
Array
(
    [team_id] => 642
    [team_name] => Kašina
    [team_slug] => kaina
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Kasina.png
    [team_url] => /soccer/teams/642-kaina
)
Array
(
    [team_id] => 592
    [team_name] => Vrapče
    [team_slug] => vrape
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Vrape.png
    [team_url] => /soccer/teams/592-vrape
)
																	

2024

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
25 Tra, 2024, 21:00

Odranski Obrež

Maksimir Maksimir
Maksimir Maksimir
27 Tra, 2024, 19:30

Oboj

Vrapče Vrapče
Šparta Šparta
27 Tra, 2024, 14:15

Pongračevo

Concordia Concordia
Kašina Kašina
27 Tra, 2024, 17:00

Kašina

Sava Sava
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
28 Tra, 2024, 12:00

Markuševec

Polet Polet
Concordia Concordia
01 Svi, 2024, 17:00

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
Nur Nur
04 Svi, 2024, 00:00

Borovje

Šparta Šparta
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
04 Svi, 2024, 00:00

SRC Grana Klaka

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
Concordia Concordia
04 Svi, 2024, 00:00

Maksimir Maksimir
Polet Polet
04 Svi, 2024, 00:00

Sveta Klara

Kašina Kašina
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
04 Svi, 2024, 00:00

Markuševec

Vrapče Vrapče
Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
09 Svi, 2024, 20:30

Odranski Obrež

Nur Nur
Concordia Concordia
11 Svi, 2024, 00:00

Vrapče Vrapče
Maksimir Maksimir
11 Svi, 2024, 00:00

Oboj

Nur Nur
Šparta Šparta
11 Svi, 2024, 00:00

Pongračevo

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
11 Svi, 2024, 00:00

Odranski Obrež

Sava Sava
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
11 Svi, 2024, 00:00

Markuševec

Kašina Kašina
Sava Sava
18 Svi, 2024, 00:00

Gredice

Šparta Šparta
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
18 Svi, 2024, 00:00

SRC Grana Klaka

Maksimir Maksimir
Polet Polet
18 Svi, 2024, 00:00

Sveta Klara

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
Vrapče Vrapče
18 Svi, 2024, 00:00

Vrapče

Kašina Kašina
Nur Nur
18 Svi, 2024, 00:00

Borovje

Concordia Concordia

2024

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 78697242
    [title] => Nogometni klub Vrapče vs Nogometni klub Polet Sveta Klara
    [slug] => NogometniklubVrapevsNogometniklubPoletSvetaKlara
    [teamone] => 592
    [teamtwo] => 605
    [date] => 2024-04-22
    [time] => 21:00:00
    [spsoccer_vanue_id] => 50528
    [teamone_score] => 3
    [teamtwo_score] => 0
    [url] => /liga-bbva/matches/78697242-NogometniklubVrapevsNogometniklubPoletSvetaKlara
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 592
            [title] => Vrapče
            [slug] => vrape
            [logo] => images/zns/teams/2023/Vrape.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/592-vrape
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 605
            [title] => Polet
            [slug] => polet-1
            [logo] => images/zns/teams/2023/Polet.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/605-polet-1
    [match_date] => 22 Tra, 2024
    [match_time] => 09:00 PM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 50528
            [title] => Vrapče
            [slug] => Vrape
        )

)
								

3 : 0

22 Tra, 2024, 21:00

Vrapče

5 : 1

21 Tra, 2024, 16:00

Gredice

3 : 0

20 Tra, 2024, 14:00

SRC Grana Klaka

0 : 1

20 Tra, 2024, 11:00

Oboj

2 : 11

17 Tra, 2024, 18:00

Markuševec

2 : 5

14 Tra, 2024, 15:30

Sveta Klara

3 : 2

13 Tra, 2024, 13:00

Pongračevo

4 : 2

13 Tra, 2024, 16:00

Kašina

1 : 2

11 Tra, 2024, 20:00

Kašina

4 : 1

10 Tra, 2024, 21:00

Odranski Obrež

8 : 2

07 Tra, 2024, 12:00

Borovje

2 : 1

06 Tra, 2024, 10:00

Vrapče

5 : 0

06 Tra, 2024, 14:30

2 : 2

06 Tra, 2024, 14:30

Pongračevo

11 : 0

04 Tra, 2024, 18:30

SRC Grana Klaka

6 : 0

04 Tra, 2024, 19:00

Odranski Obrež

4 : 0

03 Tra, 2024, 20:00

Pongračevo

2 : 0

30 Ožu, 2024, 13:00

Markuševec

2 : 3

28 Ožu, 2024, 16:00

Sveta Klara

9 : 5

28 Ožu, 2024, 13:15

Gredice

4 : 3

25 Ožu, 2024, 21:00

Vrapče

4 : 1

24 Ožu, 2024, 12:00

Borovje

5 : 0

23 Ožu, 2024, 14:45

3 : 2

21 Ožu, 2024, 20:00

Kašina

2 : 4

17 Ožu, 2024, 16:00

Gredice

1 : 4

17 Ožu, 2024, 16:00

Sveta Klara

5 : 2

16 Ožu, 2024, 14:00

SRC Grana Klaka

1 : 2

16 Ožu, 2024, 14:30

Markuševec

3 : 0

11 Ožu, 2024, 21:00

Vrapče

3 : 2

09 Ožu, 2024, 20:30

Oboj

4 : 0

09 Ožu, 2024, 15:30

Pongračevo

12 : 2

05 Pro, 2023, 20:00

SRC Grana Klaka

4 : 1

02 Pro, 2023, 12:00

Pongračevo

1 : 4

02 Pro, 2023, 10:30

Savica

3 : 3

25 Stu, 2023, 17:00

Vrapče

3 : 3

22 Stu, 2023, 20:00

Kašina

0 : 1

19 Stu, 2023, 16:00

1 : 1

18 Stu, 2023, 14:30

Odranski Obrež

1 : 2

18 Stu, 2023, 10:30

Pongračevo

3 : 1

18 Stu, 2023, 15:30

Oboj

1 : 5

12 Stu, 2023, 12:00

Borovje

3 : 7

12 Stu, 2023, 14:45

Gredice

4 : 0

12 Stu, 2023, 13:45

Sveta Klara

0 : 0

11 Stu, 2023, 09:00

Vrapče

4 : 1

11 Stu, 2023, 13:30

SRC Grana Klaka

0 : 0

11 Stu, 2023, 14:30

Kašina

2 : 3

07 Stu, 2023, 20:30

Odranski Obrež

4 : 0

05 Stu, 2023, 15:30

Kašina

2 : 6

05 Stu, 2023, 13:30

Savica

4 : 0

05 Stu, 2023, 13:00

Oboj

2 : 3

29 Lis, 2023, 11:00

Borovje

1 : 3

29 Lis, 2023, 13:30

Gredice

4 : 1

29 Lis, 2023, 15:30

Sveta Klara

2 : 3

28 Lis, 2023, 09:00

Vrapče

0 : 2

28 Lis, 2023, 16:00

4 : 3

24 Lis, 2023, 20:00

Markuševec

2 : 1

22 Lis, 2023, 12:00

Markuševec

2 : 4

22 Lis, 2023, 12:00

Savica

2 : 0

21 Lis, 2023, 16:00

Sveta Klara

2 : 3

21 Lis, 2023, 16:00

Kašina

8 : 0

21 Lis, 2023, 11:00

Odranski Obrež

1 : 5

21 Lis, 2023, 12:30

Pongračevo

2 : 2

15 Lis, 2023, 14:00

Vrapče

0 : 0

15 Lis, 2023, 12:00

Borovje

1 : 3

15 Lis, 2023, 15:30

Gredice

5 : 1

14 Lis, 2023, 15:30

2 : 0

14 Lis, 2023, 11:30

SRC Grana Klaka

1 : 8

08 Lis, 2023, 16:00

Gredice

0 : 1

08 Lis, 2023, 16:00

Sveta Klara

1 : 4

08 Lis, 2023, 12:00

Markuševec

2 : 0

08 Lis, 2023, 12:00

Odranski Obrež

2 : 0

07 Lis, 2023, 16:00

Kašina

0 : 14

07 Lis, 2023, 15:30

Savica

6 : 2

01 Lis, 2023, 12:00

Borovje

1 : 12

30 Ruj, 2023, 09:00

Vrapče

11 : 0

30 Ruj, 2023, 09:00

Pongračevo

3 : 0

30 Ruj, 2023, 11:00

Oboj

1 : 7

24 Ruj, 2023, 17:00

Gredice

3 : 1

24 Ruj, 2023, 17:00

Sveta Klara

5 : 2

23 Ruj, 2023, 09:00

SRC Grana Klaka

5 : 0

23 Ruj, 2023, 17:00

Kašina

1 : 3

23 Ruj, 2023, 13:00

Savica

1 : 3

21 Ruj, 2023, 17:00

Sveta Klara

5 : 1

17 Ruj, 2023, 16:00

Odranski Obrež

3 : 7

17 Ruj, 2023, 12:00

Borovje

6 : 0

16 Ruj, 2023, 09:00

Vrapče

3 : 0

16 Ruj, 2023, 11:00

Pongračevo

4 : 0

16 Ruj, 2023, 11:00

Oboj

6 : 1

16 Ruj, 2023, 16:00

8 : 1

10 Ruj, 2023, 12:00

Borovje

1 : 3

10 Ruj, 2023, 17:00

Gredice

4 : 0

09 Ruj, 2023, 14:00

SRC Grana Klaka

2 : 1

09 Ruj, 2023, 17:00

Kašina

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

1. ZNL - JUNIORI 23/24

1

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
  • 18
  • 15
  • 0
  • 3
  • 89
  • 32
  • 57
  • 45

2

Maksimir Maksimir
  • 16
  • 14
  • 0
  • 2
  • 62
  • 17
  • 45
  • 42

3

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
  • 15
  • 10
  • 2
  • 3
  • 63
  • 23
  • 40
  • 32

4

Šparta Šparta
  • 17
  • 10
  • 2
  • 5
  • 44
  • 27
  • 17
  • 32

5

Nur Nur
  • 17
  • 9
  • 1
  • 7
  • 56
  • 43
  • 13
  • 28

6

Kašina Kašina
  • 17
  • 8
  • 2
  • 7
  • 34
  • 34
  • 0
  • 26

7

Vrapče Vrapče
  • 17
  • 6
  • 4
  • 7
  • 43
  • 50
  • -7
  • 22

8

Concordia Concordia
  • 16
  • 5
  • 1
  • 10
  • 27
  • 39
  • -12
  • 16

9

Polet Polet
  • 18
  • 5
  • 1
  • 12
  • 25
  • 57
  • -32
  • 16

10

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
  • 18
  • 5
  • 1
  • 12
  • 28
  • 65
  • -37
  • 16

11

Sava Sava
  • 18
  • 5
  • 0
  • 13
  • 43
  • 66
  • -23
  • 15

12

Savica CC Savica CC
  • 11
  • 0
  • 0
  • 11
  • 10
  • 71
  • -61
  • 0
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

1. ZNL - JUNIORI 23/24

1

2. Martin Novak (Dinamo Odranski Obrež)
  • 21

2

2. Nikola Lukić (Dubrava Tim Kabel)
  • 16

3

14. Bernard Karlo Čović (Sava)
  • 13

4

45. Filip Pušelj (Dubrava Tim Kabel)
  • 12

5

10. Dorijan Eminović (Concordia)
  • 11

6

7. Niko Marić (Maksimir)
  • 11

7

15. Drago Gabrić (Šparta)
  • 10

8

6. Vilim Mioković (Sava)
  • 10

9

27. Lukas Frgačić (Vrapče)
  • 10

10

21. Vito Antunović (Maksimir)
  • 9

11

9. Matija Posavec (Nur)
  • 9

12

18. Enis Mujkić (Nur)
  • 8

13

10. Bruno Marić (Nur)
  • 8

14

47. Patrik Tokić (Polet)
  • 8

15

21. Luka Vidić (Dubrava Tim Kabel)
  • 8

16

90. Jan Kišur (Dubrava Tim Kabel)
  • 8

17

6. Juro Perić (Kašina)
  • 7

18

8. Mateo Putak (Dinamo Odranski Obrež)
  • 7

19

24. Filip Andrijanić (Nur)
  • 7

20

14. Ivan Hadaš (Kašina)
  • 6

21

. Leon Bošković (Maksimir)
  • 6

22

50. Ivan Viljam Padovan (Dinamo Odranski Obrež)
  • 6

23

4. Bruno Jurić (Kašina)
  • 6

24

13. Francesco Antonio Brunetti (Maksimir)
  • 6

25

. Luka Vladimir (Maksimir)
  • 5

26

14. David Kostenjak (Dinamo Odranski Obrež)
  • 5

27

9. Vito Dimitrov (Dubrava Tim Kabel)
  • 5

28

33. Damjan Margetić (Sava)
  • 5

29

25. Šimun Naglić (Prigorje Markuševec)
  • 5

30

4. Ivor Pleša (Dinamo Odranski Obrež)
  • 5

31

. Tomo Hranilović (Dinamo Odranski Obrež)
  • 5

32

37. Karlo Soldo (Dubrava Tim Kabel)
  • 5

33

11. Vito Gračak (Dubrava Tim Kabel)
  • 4

34

98. Josip Pocrnić (Šparta)
  • 4

35

10. Antonio Škorić (Šparta)
  • 4

36

6. Maks Čukelj (Šparta)
  • 4

37

15. Josip Ćuk (Concordia)
  • 4

38

16. Marko Petraš (Kašina)
  • 4

39

10. Ivan Tokić (Concordia)
  • 4

40

. Luka Radanović (Sava)
  • 4

41

21. Matija Janječić (Dinamo Odranski Obrež)
  • 4

42

8. Fran Jaguljnjak (Vrapče)
  • 4

43

20. Toni Jurki (Prigorje Markuševec)
  • 4

44

20. Leon Hasanović (Nur)
  • 4

45

17. Fran Puklek (Prigorje Markuševec)
  • 4

46

27. David Vukadin (Dinamo Odranski Obrež)
  • 4

47

5. Ivan Kršić (Prigorje Markuševec)
  • 4

48

31. Vanja Grab (Polet)
  • 4

49

25. Josip Janković (Maksimir)
  • 3

50

4. Borna Žepić (Maksimir)
  • 3

51

5. Noa Baković (Dubrava Tim Kabel)
  • 3

52

19. Jakov Vidović (Sava)
  • 3

53

5. Din Hatemić (Nur)
  • 3

54

25. Mateo Mandić (Dubrava Tim Kabel)
  • 3

55

14. Vid Kolundžić (Šparta)
  • 3

56

40. Luka Golubović (Polet)
  • 3

57

56. Antonio Harapin (Polet)
  • 3

58

11. Mario Matić (Vrapče)
  • 3

59

15. Martin Husnjak (Savica CC)
  • 3

60

24. Luka Mufić (Nur)
  • 3

61

56. Borna Radović (Dubrava Tim Kabel)
  • 3

62

60. Karlo Golac (Dubrava Tim Kabel)
  • 3

63

62. Vjekoslav Gucić (Dubrava Tim Kabel)
  • 3

64

11. Blaž Bertol (Šparta)
  • 3

65

. David Greksa (Kašina)
  • 3

66

7. Filip Galac (Maksimir)
  • 2

67

28. Luka Veselić (Šparta)
  • 2

68

13. Luka Bohnička (Kašina)
  • 2

69

15. Niko Hunski (Polet)
  • 2

70

4. Mihael Maras (Dubrava Tim Kabel)
  • 2

71

19. Filip Dimović (Vrapče)
  • 2

72

9. Mislav Klepac (Polet)
  • 2

73

5. Bartol Juraga (Kašina)
  • 2

74

. Andrija Jovanović (Vrapče)
  • 2

75

4. Lovro Rižmarić (Nur)
  • 2

76

6. Antonio Kuzman (Šparta)
  • 2

77

66. Donat Bubić (Dubrava Tim Kabel)
  • 2

78

11. Patrik Hudinčec (Maksimir)
  • 2

79

77. Ivan Gagulić (Vrapče)
  • 2

80

7. Jerko Krstičević (Vrapče)
  • 2

81

45. Fran Blažićko (Vrapče)
  • 2

82

24. Emanuel Zlački (Dubrava Tim Kabel)
  • 2

83

99. Marko Topić (Nur)
  • 2

84

14. Pavo Botica (Šparta)
  • 2

85

15. Nikša Roksandić (Maksimir)
  • 2

86

. Vito Antonio Đekić (Prigorje Markuševec)
  • 2

87

3. Antonio Brozović (Dinamo Odranski Obrež)
  • 2

88

54. Josip Purtić (Šparta)
  • 2

89

25. Niko Obradov (Šparta)
  • 2

90

18. Domagoj Jurjević (Šparta)
  • 2

91

67. Vito Jelaš (Maksimir)
  • 2

92

97. Nikola Vukančić (Concordia)
  • 2

93

9. Mark Lucas Kranjec (Nur)
  • 2

94

25. Matej Tomljenović (Concordia)
  • 2

95

36. Leonardo Ferek (Dubrava Tim Kabel)
  • 2

96

14. Zvonimir Kralj (Vrapče)
  • 2

97

19. Mateo Pršir (Dinamo Odranski Obrež)
  • 2

98

18. Leon Divković (Concordia)
  • 2

99

13. Josip Šipura (Nur)
  • 2

100

77. Patrik Javurek (Prigorje Markuševec)
  • 2

101

45. Nik Zagajski (Prigorje Markuševec)
  • 2

102

11. Borna Noa Molnar (Vrapče)
  • 2

103

6. Jurica Pukšec (Kašina)
  • 2

104

27. Jan Milanović (Prigorje Markuševec)
  • 1

105

33. Franjo Dragčević (Vrapče)
  • 1

106

67. Dominik Glasnović (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

107

. Luka Fučko (Vrapče)
  • 1

108

17. Lovro Sršen (Šparta)
  • 1

109

88. Luka Šajn (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

110

. Paulo Lešić (Vrapče)
  • 1

111

. Luka Bašić (Savica CC)
  • 1

112

10. Josip Tokić (Savica CC)
  • 1

113

29. Mate Jelić (Vrapče)
  • 1

114

10. Mario Štefina (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

115

99. Matija Đurđenić (Concordia)
  • 1

116

15. Marko Babić (Vrapče)
  • 1

117

. Dino Ajanović (Savica CC)
  • 1

118

. Mateo Butorac (Dinamo Odranski Obrež)
  • 1

119

18. Ragib Patrik Seferović (Nur)
  • 1

120

. Abbas Ali Jabbar Abbas (Nur)
  • 1

121

11. Dominik Margetić (Prigorje Markuševec)
  • 1

122

38. Fran Koci (Maksimir)
  • 1

123

97. Dominik Novosel (Maksimir)
  • 1

124

32. Jakov Smetko (Šparta)
  • 1

125

10. Karlo Kovačić (Prigorje Markuševec)
  • 1

126

40. Andrija Šopec Kuzminski (Sava)
  • 1

127

19. Nikola Spajić (Polet)
  • 1

128

23. Matej Banek (Vrapče)
  • 1

129

. Juraj Dražetić (Dinamo Odranski Obrež)
  • 1

130

10. Josip Skorić (Vrapče)
  • 1

131

2. Josip Gucić (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

132

9. Leonardo Cipek (Sava)
  • 1

133

17. Jakov Čehulić (Maksimir)
  • 1

134

13. Leon Zlački (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

135

8. Andrija Košutić (Sava)
  • 1

136

66. Roko Klepo (Šparta)
  • 1

137

9. Rafael Vidović (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

138

. Karlo Miliša (Sava)
  • 1

139

7. Leon Bogić (Vrapče)
  • 1

140

11. Mate Turudić (Prigorje Markuševec)
  • 1

141

46. Jan Đenđinović (Maksimir)
  • 1

142

99. Mislav Šibenik (Kašina)
  • 1

143

1. Filip Beber (Vrapče)
  • 1

144

17. Ivan Ožbolt (Concordia)
  • 1

145

99. Borna Ratkaj (Sava)
  • 1

146

19. Anton Papac (Maksimir)
  • 1

147

3. Marko Duduković (Sava)
  • 1

148

5. Dorian Rusan (Maksimir)
  • 1

149

14. Fran Bašić (Vrapče)
  • 1

150

. Toni Jagar (Nur)
  • 1

151

2. Matej Hadrović (Polet)
  • 1

152

. Martin Kokić (Savica CC)
  • 1

153

4. Robert Marić (Kašina)
  • 1

154

18. Lovro Šuk (Nur)
  • 1

155

10. Patrik Zuber (Savica CC)
  • 1

156

2. Ali Alili (Nur)
  • 1

157

13. Martin Kuhar (Sava)
  • 1

158

14. Adam Jerkić (Prigorje Markuševec)
  • 1

159

50. Mateo Mioč (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

160

. Valentine Okoli (Savica CC)
  • 1

161

1. Tomislav Radić (Savica CC)
  • 1

162

12. David Raspudić (Sava)
  • 1

163

23. Nikola Krajačić (Vrapče)
  • 1