Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 24 Tra 2024

Studentski Grad

2 : 2

Mladost Buzin

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 23/24

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 23/24

Array
(
    [team_id] => 618
    [team_name] => Mladost Buzin
    [team_slug] => mladostbuzin
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Mladost_Buzin.png
    [team_url] => /soccer/teams/618-mladostbuzin
)
Array
(
    [team_id] => 641
    [team_name] => Concordia
    [team_slug] => concordia
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Concordia.png
    [team_url] => /soccer/teams/641-concordia
)
Array
(
    [team_id] => 619
    [team_name] => Sava
    [team_slug] => sava
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Sava_Grb_2017.png
    [team_url] => /soccer/teams/619-sava
)
Array
(
    [team_id] => 598
    [team_name] => Prigorje Markuševec
    [team_slug] => prigorjem
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Prigorje_Markuevec.png
    [team_url] => /soccer/teams/598-prigorjem
)
Array
(
    [team_id] => 4550
    [team_name] => Bubamara
    [team_slug] => bubamara
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Bubamara.png
    [team_url] => /soccer/teams/4550-bubamara
)
Array
(
    [team_id] => 604
    [team_name] => Mala Mlaka
    [team_slug] => malamlaka
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Mala_Mlaka.png
    [team_url] => /soccer/teams/604-malamlaka
)
Array
(
    [team_id] => 642
    [team_name] => Kašina
    [team_slug] => kaina
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Kasina.png
    [team_url] => /soccer/teams/642-kaina
)
Array
(
    [team_id] => 606
    [team_name] => Šparta
    [team_slug] => parta-elektra
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Sparta.png
    [team_url] => /soccer/teams/606-parta-elektra
)
Array
(
    [team_id] => 4868
    [team_name] => Podsused
    [team_slug] => podsused
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Podsused.png
    [team_url] => /soccer/teams/4868-podsused
)
Array
(
    [team_id] => 175044
    [team_name] => Kralj Tomislav
    [team_slug] => nkkraljtomislav
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Kralj_Tomislav.png
    [team_url] => /soccer/teams/175044-nkkraljtomislav
)
Array
(
    [team_id] => 613
    [team_name] => Nur
    [team_slug] => nur
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Nur.png
    [team_url] => /soccer/teams/613-nur
)
Array
(
    [team_id] => 622
    [team_name] => Botinec
    [team_slug] => botinec
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Botinec.png
    [team_url] => /soccer/teams/622-botinec
)
Array
(
    [team_id] => 624
    [team_name] => ZET
    [team_slug] => zet
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Zet.png
    [team_url] => /soccer/teams/624-zet
)
Array
(
    [team_id] => 610
    [team_name] => Studentski Grad
    [team_slug] => studentskigrad
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Studentski_Grad_ZG.png
    [team_url] => /soccer/teams/610-studentskigrad
)
Array
(
    [team_id] => 119428
    [team_name] => Zelengaj 1948
    [team_slug] => zelengaj1948
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Zelengaj.png
    [team_url] => /soccer/teams/119428-zelengaj1948
)
Array
(
    [team_id] => 600
    [team_name] => Prigorje Žerjavinec
    [team_slug] => prigorje
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Prigorje_erjavinec.png
    [team_url] => /soccer/teams/600-prigorje
)
																	

2024

Šparta Šparta
27 Tra, 2024, 17:00

Pongračevo

Studentski Grad Studentski Grad
Nur Nur
27 Tra, 2024, 17:00

Borovje

ZET ZET
Kralj Tomislav Kralj Tomislav
27 Tra, 2024, 17:00

Savica

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Mala Mlaka Mala Mlaka
27 Tra, 2024, 17:00

Mala Mlaka

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Podsused Podsused
28 Tra, 2024, 17:00

Podsused

Sava Sava
Mladost Buzin Mladost Buzin
28 Tra, 2024, 10:00

Buzin

Bubamara Bubamara
Concordia Concordia
28 Tra, 2024, 17:00

Botinec Botinec
Kašina Kašina
28 Tra, 2024, 17:00

Kašina

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Sava Sava
04 Svi, 2024, 17:00

Gredice

Mala Mlaka Mala Mlaka
Šparta Šparta
04 Svi, 2024, 17:00

Pongračevo

Mladost Buzin Mladost Buzin
Studentski Grad Studentski Grad
04 Svi, 2024, 17:00

Studentski Grad

Kašina Kašina
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
04 Svi, 2024, 17:00

Hrelić

Concordia Concordia
Botinec Botinec
04 Svi, 2024, 17:00

Botinec

Nur Nur
ZET ZET
04 Svi, 2024, 17:00

Savica

Kralj Tomislav Kralj Tomislav
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
04 Svi, 2024, 17:00

Žerjavinec

Podsused Podsused
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
04 Svi, 2024, 17:00

Markuševec

Bubamara Bubamara
Nur Nur
11 Svi, 2024, 17:30

Borovje

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
11 Svi, 2024, 17:30

Markuševec

Mladost Buzin Mladost Buzin
Concordia Concordia
11 Svi, 2024, 17:30

Studentski Grad Studentski Grad
Kašina Kašina
11 Svi, 2024, 17:30

Kašina

Šparta Šparta
Kralj Tomislav Kralj Tomislav
11 Svi, 2024, 17:30

Savica

Botinec Botinec
Podsused Podsused
11 Svi, 2024, 17:30

Podsused

ZET ZET
Bubamara Bubamara
11 Svi, 2024, 17:30

Prečko

Sava Sava
Mala Mlaka Mala Mlaka
11 Svi, 2024, 17:30

Mala Mlaka

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
ZET ZET
15 Svi, 2024, 17:30

Savica

Mala Mlaka Mala Mlaka
Kašina Kašina
15 Svi, 2024, 17:30

Kašina

Mladost Buzin Mladost Buzin
Šparta Šparta
15 Svi, 2024, 17:30

Pongračevo

Concordia Concordia
Studentski Grad Studentski Grad
15 Svi, 2024, 17:30

Studentski Grad

Nur Nur
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
15 Svi, 2024, 17:30

Hrelić

Kralj Tomislav Kralj Tomislav
Botinec Botinec
15 Svi, 2024, 17:30

Botinec

Podsused Podsused
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
15 Svi, 2024, 17:30

Žerjavinec

Bubamara Bubamara
Sava Sava
15 Svi, 2024, 17:30

Gredice

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Mala Mlaka Mala Mlaka
18 Svi, 2024, 17:30

Mala Mlaka

Botinec Botinec
Concordia Concordia
18 Svi, 2024, 17:30

Kašina Kašina
Nur Nur
18 Svi, 2024, 17:30

Borovje

Šparta Šparta
Bubamara Bubamara
18 Svi, 2024, 17:30

Prečko

ZET ZET
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
18 Svi, 2024, 17:30

Markuševec

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Mladost Buzin Mladost Buzin
18 Svi, 2024, 17:30

Buzin

Sava Sava
Podsused Podsused
18 Svi, 2024, 17:30

Podsused

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Kralj Tomislav Kralj Tomislav
18 Svi, 2024, 17:30

Savica

Studentski Grad Studentski Grad
Concordia Concordia
26 Svi, 2024, 18:00

Mladost Buzin Mladost Buzin
Kašina Kašina
26 Svi, 2024, 18:00

Kašina

Nur Nur
Šparta Šparta
26 Svi, 2024, 18:00

Pongračevo

Kralj Tomislav Kralj Tomislav
Studentski Grad Studentski Grad
26 Svi, 2024, 18:00

Studentski Grad

Podsused Podsused
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
26 Svi, 2024, 18:00

Hrelić

Mala Mlaka Mala Mlaka
Botinec Botinec
26 Svi, 2024, 18:00

Botinec

Bubamara Bubamara
ZET ZET
26 Svi, 2024, 18:00

Savica

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
26 Svi, 2024, 18:00

Žerjavinec

Sava Sava
Kralj Tomislav Kralj Tomislav
02 Lip, 2024, 18:00

Savica

Kašina Kašina
Mladost Buzin Mladost Buzin
02 Lip, 2024, 18:00

Buzin

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Sava Sava
02 Lip, 2024, 18:00

Gredice

ZET ZET
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
02 Lip, 2024, 18:00

Markuševec

Botinec Botinec
Bubamara Bubamara
02 Lip, 2024, 18:00

Prečko

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Mala Mlaka Mala Mlaka
02 Lip, 2024, 18:00

Mala Mlaka

Studentski Grad Studentski Grad
Podsused Podsused
02 Lip, 2024, 18:00

Podsused

Šparta Šparta
Nur Nur
02 Lip, 2024, 18:00

Borovje

Concordia Concordia

2024

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 78624644
    [title] => Nogometni klub Studentski grad vs Nogometni klub Mladost - Buzin
    [slug] => NogometniklubStudentskigradvsNogometniklubMladost-Buzin
    [teamone] => 610
    [teamtwo] => 618
    [date] => 2024-04-24
    [time] => 17:45:00
    [spsoccer_vanue_id] => 50520
    [teamone_score] => 2
    [teamtwo_score] => 2
    [url] => /liga-bbva/matches/78624644-NogometniklubStudentskigradvsNogometniklubMladost-Buzin
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 610
            [title] => Studentski Grad
            [slug] => studentskigrad
            [logo] => images/zns/teams/2023/Studentski_Grad_ZG.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/610-studentskigrad
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 618
            [title] => Mladost Buzin
            [slug] => mladostbuzin
            [logo] => images/zns/teams/2023/Mladost_Buzin.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/618-mladostbuzin
    [match_date] => 24 Tra, 2024
    [match_time] => 05:45 PM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 50520
            [title] => Studentski Grad
            [slug] => StudentskiGrad
        )

)
								

2 : 2

24 Tra, 2024, 17:45

Studentski Grad

7 : 3

21 Tra, 2024, 17:00

Botinec

2 : 6

21 Tra, 2024, 17:00

Žerjavinec

2 : 2

20 Tra, 2024, 17:00

Hrelić

2 : 0

20 Tra, 2024, 17:00

Savica

0 : 7

20 Tra, 2024, 17:00

Gredice

4 : 0

20 Tra, 2024, 17:00

Markuševec

1 : 0

19 Tra, 2024, 19:00

Prečko

1 : 0

17 Tra, 2024, 17:00

Podsused

1 : 3

17 Tra, 2024, 17:30

Hrelić

3 : 1

14 Tra, 2024, 10:00

Buzin

3 : 3

14 Tra, 2024, 16:30

Kašina

0 : 3

14 Tra, 2024, 16:30

Studentski Grad

6 : 2

13 Tra, 2024, 16:30

Podsused

4 : 1

13 Tra, 2024, 16:30

Borovje

5 : 1

13 Tra, 2024, 16:30

Pongračevo

0 : 2

07 Tra, 2024, 16:30

Botinec

2 : 1

07 Tra, 2024, 16:30

Žerjavinec

2 : 5

06 Tra, 2024, 16:30

Savica

0 : 1

06 Tra, 2024, 16:30

Gredice

0 : 2

06 Tra, 2024, 16:30

Markuševec

2 : 6

06 Tra, 2024, 16:30

Prečko

4 : 1

06 Tra, 2024, 16:30

Mala Mlaka

3 : 0

01 Tra, 2024, 16:30

Buzin

3 : 0

01 Tra, 2024, 16:30

Savica

1 : 1

01 Tra, 2024, 16:30

Kašina

3 : 1

01 Tra, 2024, 16:30

Pongračevo

1 : 4

01 Tra, 2024, 16:30

Studentski Grad

2 : 3

01 Tra, 2024, 16:30

Hrelić

5 : 2

27 Ožu, 2024, 19:30

Borovje

2 : 3

24 Ožu, 2024, 16:00

Botinec

2 : 1

24 Ožu, 2024, 16:00

Žerjavinec

2 : 1

24 Ožu, 2024, 16:00

Podsused

3 : 1

23 Ožu, 2024, 16:00

Savica

2 : 1

23 Ožu, 2024, 16:00

Gredice

2 : 2

23 Ožu, 2024, 16:00

Markuševec

1 : 3

23 Ožu, 2024, 16:00

Prečko

0 : 1

23 Ožu, 2024, 16:00

Mala Mlaka

2 : 1

17 Ožu, 2024, 10:00

Buzin

1 : 1

17 Ožu, 2024, 16:00

2 : 0

17 Ožu, 2024, 16:00

Kašina

1 : 0

17 Ožu, 2024, 16:00

Studentski Grad

0 : 3

17 Ožu, 2024, 16:00

Botinec

4 : 1

16 Ožu, 2024, 16:00

Borovje

2 : 3

16 Ožu, 2024, 16:00

Pongračevo

0 : 1

16 Ožu, 2024, 16:00

Hrelić

5 : 0

10 Ožu, 2024, 15:30

Žerjavinec

3 : 1

09 Ožu, 2024, 15:30

Savica

1 : 3

09 Ožu, 2024, 15:30

Gredice

6 : 3

09 Ožu, 2024, 15:30

Markuševec

1 : 2

09 Ožu, 2024, 15:30

Prečko

3 : 0

09 Ožu, 2024, 15:30

Mala Mlaka

0 : 0

09 Ožu, 2024, 15:30

Podsused

1 : 1

09 Ožu, 2024, 15:30

Savica

0 : 1

03 Ožu, 2024, 10:00

Buzin

2 : 0

03 Ožu, 2024, 15:30

Kašina

2 : 2

03 Ožu, 2024, 15:30

Studentski Grad

1 : 3

03 Ožu, 2024, 15:30

Botinec

1 : 0

02 Ožu, 2024, 15:30

Pongračevo

1 : 2

02 Ožu, 2024, 15:30

Hrelić

6 : 0

02 Ožu, 2024, 15:30

Savica

1 : 1

24 Velj, 2024, 15:00

Podsused

1 : 1

26 Stu, 2023, 13:30

Žerjavinec

1 : 0

26 Stu, 2023, 13:30

Studentski Grad

0 : 4

26 Stu, 2023, 13:30

Kašina

0 : 2

26 Stu, 2023, 13:30

0 : 2

25 Stu, 2023, 13:30

Savica

3 : 5

25 Stu, 2023, 13:30

Botinec

3 : 2

25 Stu, 2023, 13:30

Hrelić

5 : 0

25 Stu, 2023, 13:30

Pongračevo

3 : 1

19 Stu, 2023, 10:00

Buzin

10 : 0

18 Stu, 2023, 13:30

Borovje

1 : 1

18 Stu, 2023, 13:30

Pongračevo

0 : 2

18 Stu, 2023, 13:30

Podsused

1 : 1

18 Stu, 2023, 13:30

Mala Mlaka

4 : 3

18 Stu, 2023, 13:30

Prečko

3 : 3

18 Stu, 2023, 13:30

Markuševec

6 : 2

18 Stu, 2023, 13:30

Gredice

3 : 3

12 Stu, 2023, 14:00

Botinec

3 : 3

12 Stu, 2023, 14:00

Studentski Grad

0 : 2

12 Stu, 2023, 14:00

Kašina

2 : 2

11 Stu, 2023, 14:00

Gredice

4 : 0

11 Stu, 2023, 14:00

Savica

3 : 1

11 Stu, 2023, 14:00

Hrelić

2 : 3

11 Stu, 2023, 14:00

Pongračevo

0 : 0

05 Stu, 2023, 14:00

3 : 1

05 Stu, 2023, 14:30

Savica

4 : 0

04 Stu, 2023, 14:00

Buzin

5 : 1

04 Stu, 2023, 14:00

Borovje

1 : 8

04 Stu, 2023, 14:00

Mala Mlaka

6 : 0

04 Stu, 2023, 14:00

Prečko

4 : 0

04 Stu, 2023, 14:00

Markuševec

2 : 0

29 Lis, 2023, 14:30

Žerjavinec

1 : 11

29 Lis, 2023, 14:30

Botinec

1 : 0

29 Lis, 2023, 14:30

Studentski Grad

2 : 1

28 Lis, 2023, 15:30

Gredice

6 : 1

28 Lis, 2023, 15:30

Savica

0 : 2

28 Lis, 2023, 15:30

Hrelić

2 : 2

28 Lis, 2023, 15:30

Pongračevo

2 : 0

22 Lis, 2023, 10:00

Buzin

3 : 2

22 Lis, 2023, 15:30

Kašina

3 : 3

22 Lis, 2023, 15:30

Savica

6 : 1

21 Lis, 2023, 15:30

Borovje

1 : 1

21 Lis, 2023, 15:30

Podsused

4 : 1

21 Lis, 2023, 15:30

Mala Mlaka

3 : 3

21 Lis, 2023, 15:30

Prečko

0 : 5

15 Lis, 2023, 15:30

Žerjavinec

3 : 1

15 Lis, 2023, 15:30

Botinec

1 : 0

15 Lis, 2023, 15:30

Studentski Grad

1 : 2

14 Lis, 2023, 15:30

Prečko

2 : 3

14 Lis, 2023, 15:30

Markuševec

3 : 1

14 Lis, 2023, 15:30

Gredice

0 : 3

14 Lis, 2023, 14:30

Savica

3 : 1

14 Lis, 2023, 15:30

Hrelić

2 : 0

08 Lis, 2023, 10:00

Buzin

3 : 1

08 Lis, 2023, 16:00

Kašina

0 : 3

08 Lis, 2023, 16:00

2 : 0

07 Lis, 2023, 16:00

Pongračevo

10 : 0

07 Lis, 2023, 16:00

Borovje

4 : 1

07 Lis, 2023, 16:00

Savica

1 : 1

07 Lis, 2023, 16:00

Podsused

1 : 0

07 Lis, 2023, 16:00

Mala Mlaka

1 : 3

01 Lis, 2023, 16:00

Žerjavinec

0 : 4

01 Lis, 2023, 16:00

Botinec

3 : 1

30 Ruj, 2023, 16:00

Mala Mlaka

2 : 4

30 Ruj, 2023, 16:00

Prečko

2 : 2

30 Ruj, 2023, 16:00

Markuševec

0 : 1

30 Ruj, 2023, 16:00

Gredice

7 : 0

30 Ruj, 2023, 16:00

Savica

5 : 0

30 Ruj, 2023, 16:00

Hrelić

3 : 1

24 Ruj, 2023, 16:30

3 : 0

24 Ruj, 2023, 10:00

Buzin

2 : 2

24 Ruj, 2023, 16:30

Studentski Grad

4 : 2

24 Ruj, 2023, 16:30

Kašina

2 : 0

23 Ruj, 2023, 16:30

Borovje

6 : 1

23 Ruj, 2023, 16:30

Savica

2 : 2

23 Ruj, 2023, 16:30

Pongračevo

2 : 1

17 Ruj, 2023, 16:30

Žerjavinec

0 : 4

16 Ruj, 2023, 16:30

Podsused

2 : 3

16 Ruj, 2023, 16:30

Mala Mlaka

1 : 4

16 Ruj, 2023, 16:30

Prečko

0 : 1

16 Ruj, 2023, 16:30

Markuševec

3 : 0

16 Ruj, 2023, 16:30

Gredice

3 : 0

16 Ruj, 2023, 16:30

Savica

1 : 0

16 Ruj, 2023, 16:30

Botinec

6 : 1

10 Ruj, 2023, 10:00

Buzin

2 : 1

10 Ruj, 2023, 17:00

Studentski Grad

1 : 4

10 Ruj, 2023, 17:00

Kašina

2 : 1

10 Ruj, 2023, 17:00

0 : 1

09 Ruj, 2023, 17:00

Hrelić

6 : 0

09 Ruj, 2023, 17:00

Pongračevo

2 : 1

09 Ruj, 2023, 17:00

Borovje

9 : 1

09 Ruj, 2023, 17:00

Savica

2 : 0

06 Ruj, 2023, 17:00

Savica

1 : 3

06 Ruj, 2023, 17:00

Podsused

0 : 1

06 Ruj, 2023, 18:00

Mala Mlaka

3 : 2

06 Ruj, 2023, 17:00

Prečko

2 : 0

06 Ruj, 2023, 17:00

Markuševec

0 : 1

06 Ruj, 2023, 17:00

Gredice

0 : 2

06 Ruj, 2023, 17:00

Žerjavinec

7 : 1

06 Ruj, 2023, 17:00

Savica

1 : 3

03 Ruj, 2023, 10:00

Buzin

2 : 2

03 Ruj, 2023, 17:30

Botinec

0 : 2

03 Ruj, 2023, 17:30

Studentski Grad

3 : 1

03 Ruj, 2023, 17:30

Kašina

1 : 0

03 Ruj, 2023, 17:30

2 : 1

02 Ruj, 2023, 17:30

Hrelić

1 : 2

02 Ruj, 2023, 17:30

Pongračevo

1 : 1

02 Ruj, 2023, 17:30

Borovje

0 : 6

27 Kol, 2023, 17:30

Žerjavinec

3 : 3

26 Kol, 2023, 17:30

Borovje

4 : 1

26 Kol, 2023, 17:30

Savica

1 : 3

26 Kol, 2023, 17:30

Podsused

6 : 0

26 Kol, 2023, 17:30

Mala Mlaka

0 : 2

26 Kol, 2023, 17:30

Prečko

4 : 0

26 Kol, 2023, 17:30

Markuševec

4 : 0

26 Kol, 2023, 17:30

Gredice

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 23/24

1

Nur Nur
  • 23
  • 20
  • 3
  • 0
  • 81
  • 18
  • 63
  • 63

2

ZET ZET
  • 23
  • 16
  • 4
  • 3
  • 82
  • 28
  • 54
  • 52

3

Kralj Tomislav Kralj Tomislav
  • 23
  • 14
  • 7
  • 2
  • 83
  • 27
  • 56
  • 49

4

Mladost Buzin Mladost Buzin
  • 23
  • 14
  • 4
  • 5
  • 52
  • 28
  • 24
  • 46

5

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
  • 23
  • 11
  • 5
  • 7
  • 51
  • 35
  • 16
  • 38

6

Concordia Concordia
  • 23
  • 11
  • 5
  • 7
  • 34
  • 28
  • 6
  • 38

7

Šparta Šparta
  • 23
  • 9
  • 5
  • 9
  • 47
  • 35
  • 12
  • 32

8

Studentski Grad Studentski Grad
  • 23
  • 9
  • 4
  • 10
  • 30
  • 45
  • -15
  • 31

9

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
  • 23
  • 8
  • 3
  • 12
  • 35
  • 39
  • -4
  • 27

10

Sava Sava
  • 23
  • 8
  • 2
  • 13
  • 34
  • 50
  • -16
  • 26

11

Mala Mlaka Mala Mlaka
  • 23
  • 7
  • 4
  • 12
  • 36
  • 40
  • -4
  • 25

12

Kašina Kašina
  • 23
  • 7
  • 4
  • 12
  • 36
  • 67
  • -31
  • 25

13

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
  • 23
  • 6
  • 3
  • 14
  • 28
  • 73
  • -45
  • 21

14

Bubamara Bubamara
  • 23
  • 5
  • 2
  • 16
  • 38
  • 65
  • -27
  • 17

15

Podsused Podsused
  • 23
  • 4
  • 4
  • 15
  • 24
  • 64
  • -40
  • 16

16

Botinec Botinec
  • 23
  • 4
  • 3
  • 16
  • 36
  • 85
  • -49
  • 15
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 23/24

1

23. Ivan Horvat (Kralj Tomislav)
  • 33

2

9. Darko Vučić (ZET)
  • 32

3

20. Jakov Pavlic (Nur)
  • 20

4

9. Leon Badanjak (Nur)
  • 18

5

18. Jurica Repinc (Bubamara)
  • 16

6

15. Luka Tepeš (ZET)
  • 16

7

17. Ladislav Roginić (Kralj Tomislav)
  • 14

8

7. Nikola Grubešić (Botinec)
  • 13

9

7. Ryo Omori (Mladost Buzin)
  • 12

10

9. Karlo Cetin (Kašina)
  • 12

11

99. Dino Hadžović (Mala Mlaka)
  • 12

12

10. Marko Klafurić (Kralj Tomislav)
  • 10

13

10. Petar Cebin (Mladost Buzin)
  • 10

14

5. Tomislav Marinčić (Concordia)
  • 10

15

2. Fran Kovačić (Nur)
  • 9

16

19. Mateo Šokčević (Šparta)
  • 9

17

10. Kerim Kaltak (Nur)
  • 9

18

10. Dominik Šušković (Prigorje Markuševec)
  • 8

19

8. Andrija Košutić (Sava)
  • 8

20

7. Leopold Lovrić (Studentski Grad)
  • 8

21

11. Marko Božić (Prigorje Žerjavinec)
  • 8

22

10. Ivan Starčević (Šparta)
  • 8

23

9. Borna Rastović (Zelengaj 1948)
  • 7

24

17. Nikola Antunović (Mala Mlaka)
  • 7

25

17. Dominik Nujić (Prigorje Markuševec)
  • 7

26

11. Josip Barać (ZET)
  • 7

27

11. Tomislav Ivančić (Mladost Buzin)
  • 6

28

7. Josip Fuček (Zelengaj 1948)
  • 6

29

10. Zvonimir Sušac (Botinec)
  • 6

30

14. Mario Medved (Botinec)
  • 6

31

20. Karlo Zeman (Bubamara)
  • 6

32

9. Roko Vukelić (Sava)
  • 6

33

18. Antonio Bakula (Kralj Tomislav)
  • 5

34

10. Filip Gajski (Kašina)
  • 5

35

11. Rocco Novoselc (Nur)
  • 5

36

6. Leonardo Kestić (Concordia)
  • 5

37

6. Stipe Miloš (Podsused)
  • 5

38

21. Dominik Brletić (Mladost Buzin)
  • 5

39

4. Adnan Dautović (Nur)
  • 5

40

18. Jerko Pecotić (Studentski Grad)
  • 5

41

19. Ivan Sokić (Nur)
  • 5

42

16. Petar Miklec (Prigorje Markuševec)
  • 5

43

11. Antonio Augustinović (Prigorje Žerjavinec)
  • 5

44

16. Stjepan Miklec (Prigorje Markuševec)
  • 4

45

3. Juraj Dorotić (Sava)
  • 4

46

7. Josip Jambrek (Podsused)
  • 4

47

14. Gabriel Prelec (Prigorje Žerjavinec)
  • 4

48

1. Stjepan Šimunović (Šparta)
  • 4

49

8. Ivan Klafurić (Kralj Tomislav)
  • 4

50

9. Goran Obradović (ZET)
  • 4

51

19. James Ernest Radman (Mladost Buzin)
  • 4

52

9. Ante Marić (Concordia)
  • 4

53

18. Jurica Bednjanec (Šparta)
  • 4

54

15. Matija Ivanić (Bubamara)
  • 4

55

4. Luka Mandura (Zelengaj 1948)
  • 4

56

8. Bruno Horvat (Mladost Buzin)
  • 3

57

5. Luka Cvetković (Mala Mlaka)
  • 3

58

22. Pejo Pejić (Mala Mlaka)
  • 3

59

8. Mario Breškić (Concordia)
  • 3

60

7. Josip Nimac (Šparta)
  • 3

61

7. Filip Jurčić (Mala Mlaka)
  • 3

62

6. Alen Debeljak (Sava)
  • 3

63

11. Borna Klobučar (Zelengaj 1948)
  • 3

64

5. Lovro Žakman (Prigorje Žerjavinec)
  • 3

65

7. Domagoj Kos (Prigorje Markuševec)
  • 3

66

2. Dominik Pavić (ZET)
  • 3

67

3. Antonio Cetina (Nur)
  • 3

68

6. Juro Perić (Kašina)
  • 3

69

10. Jan Mesić (Podsused)
  • 3

70

7. Filip Baković (Kašina)
  • 3

71

5. Ivan Kršić (Prigorje Markuševec)
  • 3

72

. Marko Duvnjak (Concordia)
  • 3

73

10. Dinko Zubčić (Botinec)
  • 3

74

14. Almir Prljača (Zelengaj 1948)
  • 3

75

3. Matija Špičić (Kralj Tomislav)
  • 3

76

18. Ivan Gavrić (Kašina)
  • 3

77

7. Valentino Hajster (ZET)
  • 3

78

4. Ivan Dominković (Zelengaj 1948)
  • 3

79

13. Jan Jurić (Podsused)
  • 3

80

77. Denis Prenkpalaj (Prigorje Markuševec)
  • 3

81

14. Luka Klafurić (Kralj Tomislav)
  • 3

82

5. Goran Bingula (Bubamara)
  • 3

83

14. Petar Kurjak (Kašina)
  • 3

84

16. Lukas Čegrlj (Nur)
  • 2

85

14. Matija Vertuš (Prigorje Markuševec)
  • 2

86

11. Nikola Matić (Studentski Grad)
  • 2

87

39. Kristijan Platnjak (Concordia)
  • 2

88

9. Fran Hunski (Mladost Buzin)
  • 2

89

. Frane Vidović (Zelengaj 1948)
  • 2

90

6. Sven Gubić (Šparta)
  • 2

91

9. Danijel Đapić (Sava)
  • 2

92

5. Mihael Jardas (Kralj Tomislav)
  • 2

93

. Bruno Jelavić (Zelengaj 1948)
  • 2

94

. Mario Pavić (Podsused)
  • 2

95

3. Martin Ferenčak (Prigorje Markuševec)
  • 2

96

2. Filip Kos (Sava)
  • 2

97

19. Stjepan Ćutuk (Bubamara)
  • 2

98

11. Robert Kravarščan (Prigorje Markuševec)
  • 2

99

4. David Vidaković (Studentski Grad)
  • 2

100

7. Mislav Valenta (Nur)
  • 2

101

99. Matteo Benedikt Hrga (Prigorje Markuševec)
  • 2

102

9. Andrej Munić (Prigorje Žerjavinec)
  • 2

103

21. Martin Ercegovac (Studentski Grad)
  • 2

104

5. Mislav Perić (ZET)
  • 2

105

21. Max Biruš (Podsused)
  • 2

106

17. Viktor Šarić (Concordia)
  • 2

107

8. Josip Jozić (Botinec)
  • 2

108

4. Tvrtko Sopta (ZET)
  • 2

109

11. Nikola Budimir (ZET)
  • 2

110

99. Mislav Šibenik (Kašina)
  • 2

111

6. Antonio Kundih (ZET)
  • 2

112

. Sanjin Krmpotić (Mladost Buzin)
  • 2

113

14. Matej Resler (Kralj Tomislav)
  • 2

114

15. Drago Gabrić (Šparta)
  • 2

115

17. Tin Lušić (ZET)
  • 2

116

11. Vili Leskovčak (Šparta)
  • 2

117

5. Karlo Kešinović (Mladost Buzin)
  • 2

118

15. Mate Svetina (Botinec)
  • 2

119

37. Ante Ćurić (Podsused)
  • 2

120

13. Slaven Ružić (Šparta)
  • 2

121

10. Leonardo Vukoja (Zelengaj 1948)
  • 2

122

4. Matej Pavletić (Mladost Buzin)
  • 2

123

10. Luka Hadžić (Prigorje Markuševec)
  • 2

124

4. Mario Pavlečić (Sava)
  • 2

125

. Tarik Lotinac (Mala Mlaka)
  • 2

126

5. Filip Rodin (Mala Mlaka)
  • 2

127

8. Filip Rupa (Prigorje Žerjavinec)
  • 2

128

13. Luka Rušec Gitner (ZET)
  • 2

129

3. Matej Puntarić (ZET)
  • 2

130

16. Danijel Kahlina (Šparta)
  • 2

131

9. Ivan Naglić (Prigorje Markuševec)
  • 2

132

6. Kanata Umeno (Mladost Buzin)
  • 1

133

3. Dario Gojković (Concordia)
  • 1

134

13. Nikola Žarak (Botinec)
  • 1

135

77. Borna Ćehajić (Studentski Grad)
  • 1

136

7. Igor Jugović (Kralj Tomislav)
  • 1

137

4. Matija Mihaljević (Mala Mlaka)
  • 1

138

10. Josip Gotal (Podsused)
  • 1

139

29. Jura Mađerčić (Podsused)
  • 1

140

16. Deni Orešković (Kralj Tomislav)
  • 1

141

17. Luka Turčić (Podsused)
  • 1

142

15. Filip Cvitanović (Zelengaj 1948)
  • 1

143

19. Josip Dakić (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

144

. Luka Kurečki (Kralj Tomislav)
  • 1

145

6. Martin Zefkić (Bubamara)
  • 1

146

8. Tino Kranjčec (Sava)
  • 1

147

11. Dorian Lambevski (Kašina)
  • 1

148

16. Luka Naletilić (Sava)
  • 1

149

20. Filip Vincek (Prigorje Markuševec)
  • 1

150

11. Luka Žarko (Kašina)
  • 1

151

20. Denis Skenderi (Studentski Grad)
  • 1

152

4. Noel Radolović (Šparta)
  • 1

153

13. Filip Dujić (Zelengaj 1948)
  • 1

154

14. Tadej Vrdoljak (Sava)
  • 1

155

15. Martin Naglić (Mala Mlaka)
  • 1

156

2. Timon Rodić (Bubamara)
  • 1

157

21. Patrick Ros (Kašina)
  • 1

158

22. Ivan Pavković (Studentski Grad)
  • 1

159

41. Ante Pavković (Studentski Grad)
  • 1

160

15. Darren Kelly (Concordia)
  • 1

161

4. Filip Višnić (Sava)
  • 1

162

17. Alen Fulir (Concordia)
  • 1

163

21. Luka Pranjić (Mala Mlaka)
  • 1

164

15. Josip Bedeković (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

165

19. Jakov Šupe (Šparta)
  • 1

166

11. Jure Blaž Pavić (Studentski Grad)
  • 1

167

16. Luka Kramarić (Mladost Buzin)
  • 1

168

25. Filip Kirinić (Prigorje Markuševec)
  • 1

169

4. Ivan Marić (ZET)
  • 1

170

17. Luka Majić (ZET)
  • 1

171

5. Inis Džuzdanović (Bubamara)
  • 1

172

21. Vedran Matijević (Bubamara)
  • 1

173

4. Anton Čančarević (Concordia)
  • 1

174

9. Fran Dragozet (Studentski Grad)
  • 1

175

10. Pan Jelić (Bubamara)
  • 1

176

10. Bruno Marić (Nur)
  • 1

177

6. Nikola Jelavić (Botinec)
  • 1

178

5. Luka Gašparović (Sava)
  • 1

179

15. Matija Ištvanović (Šparta)
  • 1

180

9. Karlo Matovina (Studentski Grad)
  • 1

181

20. Kristijan Dundović (Kralj Tomislav)
  • 1

182

. Domagoj Knežević (Botinec)
  • 1

183

18. Vid Bešker (Mladost Buzin)
  • 1

184

9. Fran Božičević (Mladost Buzin)
  • 1

185

7. Jozo Petrović (Studentski Grad)
  • 1

186

3. Patrik Serdar (Šparta)
  • 1

187

27. Patrik Ćosić (Kralj Tomislav)
  • 1

188

18. Tomislav Stanić (Šparta)
  • 1

189

14. Vid Kolundžić (Šparta)
  • 1

190

21. Bruno Paviša (Studentski Grad)
  • 1

191

77. Patrik Javurek (Prigorje Markuševec)
  • 1

192

17. Noa Bočvarov (Šparta)
  • 1

193

9. Matija Kelčec (Kašina)
  • 1

194

11. Ivan Miljanović (Kralj Tomislav)
  • 1

195

. Nikola Čupić (Zelengaj 1948)
  • 1

196

13. Krešimir Luka Radić (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

197

15. Vedran Pigac (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

198

20. Toni Jurki (Prigorje Markuševec)
  • 1

199

9. Tomislav Tin Tadijančević (Studentski Grad)
  • 1

200

6. Antonio Kuzman (Šparta)
  • 1

201

11. Franco Vulelija (Studentski Grad)
  • 1

202

. Adin Mujakić (Bubamara)
  • 1