Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 20 Tra 2024

Prigorje Žerjavinec

1 : 3

Vrapče

1. ZNL - MLAĐI PIONIRI 23/24

1. ZNL - MLAĐI PIONIRI 23/24

Array
(
    [team_id] => 624
    [team_name] => ZET
    [team_slug] => zet
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Zet.png
    [team_url] => /soccer/teams/624-zet
)
Array
(
    [team_id] => 610
    [team_name] => Studentski Grad
    [team_slug] => studentskigrad
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Studentski_Grad_ZG.png
    [team_url] => /soccer/teams/610-studentskigrad
)
Array
(
    [team_id] => 617
    [team_name] => Ponikve
    [team_slug] => ponikve
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Ponikve.png
    [team_url] => /soccer/teams/617-ponikve
)
Array
(
    [team_id] => 642
    [team_name] => Kašina
    [team_slug] => kaina
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Kasina.png
    [team_url] => /soccer/teams/642-kaina
)
Array
(
    [team_id] => 602
    [team_name] => Sesvetski Kraljevec
    [team_slug] => sesvetskikraljevec
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Sesvetski_Kraljevec.png
    [team_url] => /soccer/teams/602-sesvetskikraljevec
)
Array
(
    [team_id] => 606
    [team_name] => Šparta
    [team_slug] => parta-elektra
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Sparta.png
    [team_url] => /soccer/teams/606-parta-elektra
)
Array
(
    [team_id] => 630
    [team_name] => Brezovica
    [team_slug] => brezovica
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Brezovica.png
    [team_url] => /soccer/teams/630-brezovica
)
Array
(
    [team_id] => 592
    [team_name] => Vrapče
    [team_slug] => vrape
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Vrape.png
    [team_url] => /soccer/teams/592-vrape
)
Array
(
    [team_id] => 4550
    [team_name] => Bubamara
    [team_slug] => bubamara
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Bubamara.png
    [team_url] => /soccer/teams/4550-bubamara
)
Array
(
    [team_id] => 4868
    [team_name] => Podsused
    [team_slug] => podsused
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Podsused.png
    [team_url] => /soccer/teams/4868-podsused
)
Array
(
    [team_id] => 108303
    [team_name] => Savica CC
    [team_slug] => savica
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Savica-CC-LOGO.png
    [team_url] => /soccer/teams/108303-savica
)
Array
(
    [team_id] => 4576
    [team_name] => Škola nogometa Maksimir
    [team_slug] => kolanogometamaksimir
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/SN-Maksimir.png
    [team_url] => /soccer/teams/4576-kolanogometamaksimir
)
Array
(
    [team_id] => 600
    [team_name] => Prigorje Žerjavinec
    [team_slug] => prigorje
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Prigorje_erjavinec.png
    [team_url] => /soccer/teams/600-prigorje
)
Array
(
    [team_id] => 598
    [team_name] => Prigorje Markuševec
    [team_slug] => prigorjem
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Prigorje_Markuevec.png
    [team_url] => /soccer/teams/598-prigorjem
)
																	

2024

Kašina Kašina
21 Tra, 2024, 10:00

Kašina

Bubamara Bubamara
Brezovica Brezovica
21 Tra, 2024, 14:00

Brezovica

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
21 Tra, 2024, 10:00

Sesvetski Kraljevec

Šparta Šparta
Ponikve Ponikve
23 Tra, 2024, 19:00

Gajnice

ZET ZET
Šparta Šparta
27 Tra, 2024, 08:30

Pongračevo

Brezovica Brezovica
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
27 Tra, 2024, 11:15

Studentski Grad

Kašina Kašina
Bubamara Bubamara
27 Tra, 2024, 09:00

Prečko

Savica CC Savica CC
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
27 Tra, 2024, 00:00

Markuševec

Podsused Podsused
Vrapče Vrapče
28 Tra, 2024, 14:00

Vrapče

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
ZET ZET
28 Tra, 2024, 10:30

Savica

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Savica CC Savica CC
04 Svi, 2024, 00:00

Savica

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Kašina Kašina
04 Svi, 2024, 00:00

Kašina

Šparta Šparta
ZET ZET
04 Svi, 2024, 00:00

Savica

Vrapče Vrapče
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
04 Svi, 2024, 00:00

Žerjavinec

Studentski Grad Studentski Grad
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
04 Svi, 2024, 00:00

Markuševec

Ponikve Ponikve
Podsused Podsused
04 Svi, 2024, 00:00

Podsused

Bubamara Bubamara
Brezovica Brezovica
04 Svi, 2024, 00:00

Brezovica

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Studentski Grad Studentski Grad
08 Svi, 2024, 19:15

Studentski Grad

Ponikve Ponikve
Brezovica Brezovica
11 Svi, 2024, 00:00

Brezovica

Vrapče Vrapče
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
11 Svi, 2024, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Kašina Kašina
Šparta Šparta
11 Svi, 2024, 00:00

Pongračevo

Savica CC Savica CC
Podsused Podsused
11 Svi, 2024, 00:00

Podsused

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Bubamara Bubamara
11 Svi, 2024, 00:00

Prečko

Ponikve Ponikve
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
11 Svi, 2024, 00:00

Markuševec

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Studentski Grad Studentski Grad
11 Svi, 2024, 00:00

Studentski Grad

ZET ZET
ZET ZET
18 Svi, 2024, 00:00

Savica

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Studentski Grad Studentski Grad
18 Svi, 2024, 00:00

Studentski Grad

Vrapče Vrapče
Kašina Kašina
18 Svi, 2024, 00:00

Kašina

Brezovica Brezovica
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
18 Svi, 2024, 00:00

Žerjavinec

Bubamara Bubamara
Ponikve Ponikve
18 Svi, 2024, 00:00

Gajnice

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Podsused Podsused
18 Svi, 2024, 00:00

Podsused

Šparta Šparta
Savica CC Savica CC
18 Svi, 2024, 00:00

Savica

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
22 Svi, 2024, 19:00

Sesvetski Kraljevec

Bubamara Bubamara
Vrapče Vrapče
25 Svi, 2024, 00:00

Vrapče

Kašina Kašina
Brezovica Brezovica
25 Svi, 2024, 00:00

Brezovica

Savica CC Savica CC
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
25 Svi, 2024, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Podsused Podsused
Šparta Šparta
25 Svi, 2024, 00:00

Pongračevo

Ponikve Ponikve
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
25 Svi, 2024, 00:00

Studentski Grad

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Bubamara Bubamara
25 Svi, 2024, 00:00

Prečko

ZET ZET
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
25 Svi, 2024, 00:00

Markuševec

Studentski Grad Studentski Grad

2024

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 78683194
    [title] => Nogometni klub Prigorje Žerjavinec vs Nogometni klub Vrapče
    [slug] => NogometniklubPrigorjeerjavinecvsNogometniklubVrape
    [teamone] => 600
    [teamtwo] => 592
    [date] => 2024-04-20
    [time] => 10:00:00
    [spsoccer_vanue_id] => 50531
    [teamone_score] => 1
    [teamtwo_score] => 3
    [url] => /liga-bbva/matches/78683194-NogometniklubPrigorjeerjavinecvsNogometniklubVrape
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 600
            [title] => Prigorje Žerjavinec
            [slug] => prigorje
            [logo] => images/zns/teams/2023/Prigorje_erjavinec.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/600-prigorje
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 592
            [title] => Vrapče
            [slug] => vrape
            [logo] => images/zns/teams/2023/Vrape.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/592-vrape
    [match_date] => 20 Tra, 2024
    [match_time] => 10:00 AM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 50531
            [title] => Žerjavinec
            [slug] => erjavinec
        )

)
								

1 : 3

20 Tra, 2024, 10:00

Žerjavinec

0 : 2

20 Tra, 2024, 10:00

Podsused

1 : 6

20 Tra, 2024, 11:45

Savica

2 : 3

17 Tra, 2024, 10:00

Žerjavinec

13 : 1

17 Tra, 2024, 16:00

Markuševec

4 : 0

14 Tra, 2024, 14:00

Vrapče

5 : 0

14 Tra, 2024, 11:15

Studentski Grad

0 : 3

14 Tra, 2024, 09:00

Savica

1 : 2

13 Tra, 2024, 15:00

Prečko

2 : 0

13 Tra, 2024, 10:00

Studentski Grad

1 : 5

13 Tra, 2024, 11:15

Žerjavinec

2 : 2

10 Tra, 2024, 19:00

Gajnice

2 : 2

07 Tra, 2024, 10:00

Kašina

6 : 2

06 Tra, 2024, 10:00

Podsused

3 : 4

06 Tra, 2024, 09:00

Savica

1 : 5

06 Tra, 2024, 10:00

Brezovica

1 : 5

06 Tra, 2024, 09:00

Pongračevo

3 : 0

03 Tra, 2024, 10:00

Studentski Grad

1 : 4

02 Tra, 2024, 15:00

Savica

1 : 1

30 Ožu, 2024, 10:00

Markuševec

9 : 2

30 Ožu, 2024, 11:30

Savica

2 : 3

29 Ožu, 2024, 10:00

Vrapče

7 : 0

28 Ožu, 2024, 14:30

Prečko

4 : 0

27 Ožu, 2024, 19:15

Studentski Grad

3 : 1

27 Ožu, 2024, 19:00

Gajnice

0 : 3

24 Ožu, 2024, 11:00

Savica

1 : 2

24 Ožu, 2024, 14:00

Kašina

4 : 0

24 Ožu, 2024, 12:00

Brezovica

1 : 0

24 Ožu, 2024, 12:00

Studentski Grad

0 : 5

23 Ožu, 2024, 09:00

Podsused

0 : 1

23 Ožu, 2024, 10:30

Sesvetski Kraljevec

1 : 6

23 Ožu, 2024, 14:30

Pongračevo

0 : 4

17 Ožu, 2024, 13:30

Savica

1 : 0

17 Ožu, 2024, 09:30

Brezovica

0 : 3

16 Ožu, 2024, 10:30

Vrapče

5 : 1

16 Ožu, 2024, 10:00

Studentski Grad

7 : 0

16 Ožu, 2024, 11:15

Gajnice

4 : 0

16 Ožu, 2024, 10:00

Podsused

1 : 2

13 Ožu, 2024, 19:15

Studentski Grad

2 : 1

11 Ožu, 2024, 19:00

Sesvetski Kraljevec

1 : 2

10 Ožu, 2024, 10:00

Kašina

0 : 1

10 Ožu, 2024, 13:30

Brezovica

5 : 0

10 Ožu, 2024, 16:00

Prečko

3 : 0

09 Ožu, 2024, 13:45

Pongračevo

4 : 2

03 Ožu, 2024, 10:00

Savica

2 : 3

02 Ožu, 2024, 10:00

Vrapče

0 : 4

02 Ožu, 2024, 11:15

Savica

2 : 2

02 Ožu, 2024, 13:00

Žerjavinec

2 : 2

02 Ožu, 2024, 10:00

Gajnice

1 : 0

02 Ožu, 2024, 10:00

Podsused

1 : 2

25 Velj, 2024, 13:00

Podsused

0 : 0

03 Pro, 2023, 11:00

Vrapče

6 : 1

29 Stu, 2023, 20:15

Studentski Grad

0 : 6

28 Stu, 2023, 19:30

Savica

1 : 3

25 Stu, 2023, 13:00

Kašina

1 : 2

25 Stu, 2023, 10:00

Savica

0 : 5

25 Stu, 2023, 10:00

Podsused

4 : 0

25 Stu, 2023, 10:00

Gajnice

0 : 1

25 Stu, 2023, 10:00

Studentski Grad

5 : 2

22 Stu, 2023, 19:15

Markuševec

3 : 1

19 Stu, 2023, 09:00

Brezovica

4 : 0

19 Stu, 2023, 09:00

Vrapče

8 : 0

19 Stu, 2023, 09:00

Prečko

3 : 0

19 Stu, 2023, 12:00

Studentski Grad

3 : 0

18 Stu, 2023, 11:15

Sesvetski Kraljevec

4 : 1

18 Stu, 2023, 09:00

Markuševec

5 : 1

18 Stu, 2023, 16:30

Pongračevo

0 : 0

15 Stu, 2023, 19:00

Studentski Grad

1 : 6

12 Stu, 2023, 10:00

Kašina

2 : 3

12 Stu, 2023, 14:00

Savica

3 : 2

11 Stu, 2023, 12:30

Savica

1 : 0

11 Stu, 2023, 10:00

Gajnice

1 : 2

08 Stu, 2023, 19:00

Prečko

1 : 1

08 Stu, 2023, 19:00

Gajnice

2 : 0

06 Stu, 2023, 20:00

Sesvetski Kraljevec

7 : 0

05 Stu, 2023, 09:00

Studentski Grad

10 : 1

04 Stu, 2023, 09:00

Vrapče

4 : 1

04 Stu, 2023, 09:00

Studentski Grad

9 : 2

04 Stu, 2023, 09:00

Prečko

6 : 0

04 Stu, 2023, 09:00

Pongračevo

5 : 1

04 Stu, 2023, 16:30

Sesvetski Kraljevec

1 : 4

29 Lis, 2023, 10:30

Žerjavinec

3 : 0

28 Lis, 2023, 11:00

Brezovica

1 : 10

28 Lis, 2023, 14:00

Kašina

1 : 1

28 Lis, 2023, 09:00

Savica

2 : 0

28 Lis, 2023, 10:00

Gajnice

2 : 5

25 Lis, 2023, 19:00

Pongračevo

11 : 0

22 Lis, 2023, 10:45

Prečko

6 : 0

21 Lis, 2023, 09:00

Vrapče

0 : 0

21 Lis, 2023, 10:00

Savica

2 : 0

21 Lis, 2023, 09:00

Markuševec

4 : 1

21 Lis, 2023, 13:00

Studentski Grad

0 : 5

15 Lis, 2023, 10:00

Kašina

0 : 6

14 Lis, 2023, 13:00

Pongračevo

2 : 1

14 Lis, 2023, 14:30

Sesvetski Kraljevec

2 : 3

14 Lis, 2023, 11:00

Brezovica

2 : 4

14 Lis, 2023, 09:00

Savica

4 : 2

14 Lis, 2023, 10:00

Podsused

13 : 0

14 Lis, 2023, 10:00

Gajnice

4 : 0

08 Lis, 2023, 10:00

Studentski Grad

3 : 1

07 Lis, 2023, 09:00

Vrapče

2 : 1

07 Lis, 2023, 13:00

Žerjavinec

8 : 1

07 Lis, 2023, 09:00

Savica

7 : 0

07 Lis, 2023, 10:00

Studentski Grad

6 : 0

07 Lis, 2023, 10:00

Markuševec

2 : 1

01 Lis, 2023, 13:00

Studentski Grad

4 : 1

01 Lis, 2023, 12:00

Savica

1 : 5

30 Ruj, 2023, 14:00

Pongračevo

1 : 1

30 Ruj, 2023, 09:00

Sesvetski Kraljevec

0 : 1

30 Ruj, 2023, 10:00

Brezovica

3 : 5

30 Ruj, 2023, 15:00

Kašina

1 : 4

30 Ruj, 2023, 10:00

Podsused

4 : 0

24 Ruj, 2023, 13:00

Žerjavinec

10 : 0

23 Ruj, 2023, 09:00

Vrapče

6 : 1

23 Ruj, 2023, 10:00

Gajnice

2 : 2

23 Ruj, 2023, 12:00

Savica

0 : 1

23 Ruj, 2023, 14:45

Prečko

1 : 0

20 Ruj, 2023, 19:00

Prečko

2 : 3

17 Ruj, 2023, 09:00

Studentski Grad

0 : 5

17 Ruj, 2023, 10:00

Kašina

2 : 1

17 Ruj, 2023, 11:00

Savica

2 : 6

16 Ruj, 2023, 16:00

Pongračevo

7 : 0

16 Ruj, 2023, 09:00

Sesvetski Kraljevec

1 : 1

16 Ruj, 2023, 11:00

Žerjavinec

1 : 3

15 Ruj, 2023, 19:45

Prečko

6 : 1

10 Ruj, 2023, 09:00

Podsused

4 : 3

10 Ruj, 2023, 14:00

Savica

5 : 1

09 Ruj, 2023, 09:00

Vrapče

4 : 1

09 Ruj, 2023, 10:00

Gajnice

1 : 6

09 Ruj, 2023, 14:15

Žerjavinec

1 : 4

09 Ruj, 2023, 09:00

Studentski Grad

2 : 1

09 Ruj, 2023, 10:00

Markuševec

5 : 2

03 Ruj, 2023, 10:00

Studentski Grad

1 : 1

03 Ruj, 2023, 10:00

Brezovica

1 : 0

02 Ruj, 2023, 10:00

Markuševec

7 : 1

02 Ruj, 2023, 10:00

Pongračevo

2 : 1

02 Ruj, 2023, 10:00

Sesvetski Kraljevec

1 : 4

02 Ruj, 2023, 09:30

Kašina

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

1. ZNL - MLAĐI PIONIRI 23/24

1

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
  • 20
  • 18
  • 0
  • 2
  • 80
  • 15
  • 65
  • 54

2

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
  • 21
  • 16
  • 3
  • 2
  • 73
  • 26
  • 47
  • 51

3

Vrapče Vrapče
  • 21
  • 14
  • 1
  • 6
  • 76
  • 23
  • 53
  • 43

4

Ponikve Ponikve
  • 20
  • 13
  • 4
  • 3
  • 65
  • 18
  • 47
  • 43

5

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
  • 19
  • 13
  • 4
  • 2
  • 55
  • 19
  • 36
  • 43

6

Studentski Grad Studentski Grad
  • 21
  • 12
  • 2
  • 7
  • 49
  • 28
  • 21
  • 38

7

Bubamara Bubamara
  • 19
  • 11
  • 1
  • 7
  • 65
  • 19
  • 46
  • 34

8

Podsused Podsused
  • 21
  • 7
  • 1
  • 13
  • 37
  • 72
  • -35
  • 22

9

Brezovica Brezovica
  • 20
  • 6
  • 3
  • 11
  • 25
  • 44
  • -19
  • 21

10

ZET ZET
  • 20
  • 6
  • 2
  • 12
  • 44
  • 72
  • -28
  • 20

11

Savica CC Savica CC
  • 21
  • 6
  • 1
  • 14
  • 32
  • 70
  • -38
  • 19

12

Šparta Šparta
  • 20
  • 4
  • 1
  • 15
  • 38
  • 76
  • -38
  • 13

13

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
  • 21
  • 3
  • 2
  • 16
  • 25
  • 86
  • -61
  • 11

14

Kašina Kašina
  • 20
  • 0
  • 1
  • 19
  • 18
  • 114
  • -96
  • 1
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

1. ZNL - MLAĐI PIONIRI 23/24

1

. Marko Brzić (Vrapče)
  • 24

2

35. Borna Varga (Ponikve)
  • 22

3

15. Ivan Mrkoci (Škola nogometa Maksimir)
  • 20

4

4. Adam Šimunković (Prigorje Markuševec)
  • 14

5

7. Niko Vuksan (Škola nogometa Maksimir)
  • 13

6

44. Fran Stanišić (Bubamara)
  • 13

7

98. Šimun Sakoman (Šparta)
  • 13

8

71. Jakov Beloša (Škola nogometa Maksimir)
  • 12

9

. Luka Meštrović Žmuk (Prigorje Markuševec)
  • 12

10

22. Niko Rabljenović (ZET)
  • 12

11

10. Luka Uroda (Prigorje Markuševec)
  • 11

12

20. Nino Sesan (Sesvetski Kraljevec)
  • 11

13

77. Andrej Radović (Sesvetski Kraljevec)
  • 11

14

9. Patrik Pavlešić (Ponikve)
  • 10

15

28. Karlo Penezić (Savica CC)
  • 10

16

27. Leon Joveš (Studentski Grad)
  • 9

17

3. Max Kardum (Studentski Grad)
  • 9

18

11. Leni Salaba (Škola nogometa Maksimir)
  • 9

19

15. Karlo Trupeljak (Kašina)
  • 9

20

11. Jakov Ceronja (Vrapče)
  • 9

21

. Mark Čehulić (Podsused)
  • 9

22

51. Marin Kolundžić (Vrapče)
  • 9

23

20. Mateo Đaniš (Bubamara)
  • 9

24

10. Noa Car (Ponikve)
  • 8

25

11. Orlando Davidović (ZET)
  • 8

26

97. Gabriel Vidović (Vrapče)
  • 8

27

7. Jan Žigulić (Prigorje Markuševec)
  • 8

28

7. Patrik Fumić (Brezovica)
  • 8

29

89. Tin Rumbak (Šparta)
  • 8

30

77. Josip Miloš (Studentski Grad)
  • 7

31

59. Antonio Vuković (Studentski Grad)
  • 7

32

2. Marko Frlan (Škola nogometa Maksimir)
  • 7

33

99. Matej Studenović (Sesvetski Kraljevec)
  • 7

34

8. Emanuel Marić (ZET)
  • 7

35

. Ivan Mršić (Podsused)
  • 7

36

17. Marko Klarić (Škola nogometa Maksimir)
  • 7

37

1. Letizia Ljutić (Bubamara)
  • 7

38

11. Kristian Kralj (Bubamara)
  • 7

39

17. David Martinko (Brezovica)
  • 7

40

34. Frane Vukman (Podsused)
  • 6

41

8. David Popović (Prigorje Markuševec)
  • 6

42

77. Vito Raštegorac Major (Savica CC)
  • 6

43

77. Vito Valjak (Ponikve)
  • 6

44

90. Ante Domazet-Lošo (Bubamara)
  • 6

45

5. Luciano Marjanović (Škola nogometa Maksimir)
  • 6

46

20. Adin Škorić (Sesvetski Kraljevec)
  • 6

47

96. Jan Čerkić (Studentski Grad)
  • 5

48

11. Matija Seljan (Prigorje Žerjavinec)
  • 5

49

34. Luka Talan (Šparta)
  • 5

50

8. Patrik Novosel (ZET)
  • 5

51

9. Luka Lipovac (Podsused)
  • 5

52

17. Zvonimir Milinović (Ponikve)
  • 5

53

16. Marko Šatović (Sesvetski Kraljevec)
  • 5

54

7. Roko Skorić (Vrapče)
  • 5

55

97. Petar Herljević (Podsused)
  • 5

56

22. Tin Grubina (Prigorje Markuševec)
  • 4

57

95. Emanuel Bajs (Prigorje Markuševec)
  • 4

58

4. Val Horvat (Vrapče)
  • 4

59

21. Ivan Studenović (Sesvetski Kraljevec)
  • 4

60

. Ante Gale (Vrapče)
  • 4

61

11. Bono Pribolšan (Savica CC)
  • 3

62

21. Fran Žlebak (Šparta)
  • 3

63

97. Ivano Banović (Studentski Grad)
  • 3

64

. Franjo Vidović (Bubamara)
  • 3

65

. Vid Lobel Garac (Vrapče)
  • 3

66

. Lucijan Perković (Ponikve)
  • 3

67

. Noa Pavlinić (Savica CC)
  • 3

68

10. Dominik Tudek (Kašina)
  • 3

69

7. Lovro Švigir (Sesvetski Kraljevec)
  • 3

70

9. Gabrijel Vukoja (Prigorje Žerjavinec)
  • 3

71

27. Matej Habek (Kašina)
  • 3

72

69. David Križanović (Studentski Grad)
  • 3

73

17. Luka Šelebaj (Ponikve)
  • 3

74

27. Nikola Raič (Brezovica)
  • 3

75

6. Jakov Andrijević (Sesvetski Kraljevec)
  • 3

76

72. Jakov Perić (ZET)
  • 3

77

80. Luka Knežević (ZET)
  • 2

78

16. Petar Korolija (Prigorje Žerjavinec)
  • 2

79

10. Valentino Strugar (Prigorje Žerjavinec)
  • 2

80

7. Mihael Petek (Prigorje Žerjavinec)
  • 2

81

8. Tomislav Rogina (Podsused)
  • 2

82

40. Niko Franić (Bubamara)
  • 2

83

89. Petar Ičovski (Prigorje Markuševec)
  • 2

84

9. Krsto Ćiritović (Škola nogometa Maksimir)
  • 2

85

96. Josip Ivaniš (Prigorje Markuševec)
  • 2

86

11. Lovro Šimunjak (Prigorje Markuševec)
  • 2

87

. Sven Režek (Šparta)
  • 2

88

23. Jan Čučković (Bubamara)
  • 2

89

. Blaž Rodbinić (Vrapče)
  • 2

90

. Jakov Krstić (Ponikve)
  • 2

91

2. Ante Čuljak (Bubamara)
  • 2

92

6. Ivan Bagarić (Prigorje Žerjavinec)
  • 2

93

4. Petar Gabriša (Bubamara)
  • 2

94

9. Dominik Baron (Prigorje Markuševec)
  • 2

95

30. Robert Đipalo (Bubamara)
  • 2

96

77. Matej Pavković (Prigorje Markuševec)
  • 2

97

7. Vito Stjepanović (Bubamara)
  • 2

98

8. Dominik Rašić (Bubamara)
  • 2

99

19. Dominik Papec (Prigorje Markuševec)
  • 2

100

15. Petar Karamatić (Prigorje Žerjavinec)
  • 2

101

22. Karlo Bjedov Stainko (Savica CC)
  • 2

102

. Luka Prgeša (Vrapče)
  • 2

103

98. Eugen Bedeniković (Vrapče)
  • 2

104

13. Gabriel Latin (Prigorje Žerjavinec)
  • 2

105

8. Jurica Brcković (Prigorje Žerjavinec)
  • 2

106

21. Stjepan Knežević (Brezovica)
  • 2

107

5. Dario Horjak (Ponikve)
  • 2

108

7. Marko Maras (Bubamara)
  • 2

109

96. Marko Petković (Studentski Grad)
  • 2

110

60. Jakov Paliska (Bubamara)
  • 2

111

11. Ante Štefanac (Sesvetski Kraljevec)
  • 2

112

95. Bruno Đeri (Ponikve)
  • 2

113

94. Ivano Sliško (ZET)
  • 2

114

3. Vito Krajačić (Brezovica)
  • 1

115

63. Petar Jelovečki (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

116

12. Karlo Kralj (Ponikve)
  • 1

117

8. Matija Horvat (Brezovica)
  • 1

118

4. Pavle Ćurić (Sesvetski Kraljevec)
  • 1

119

83. Bruno Davidović (ZET)
  • 1

120

19. Leon Kota (Podsused)
  • 1

121

78. Fran Penzer (Vrapče)
  • 1

122

70. Jure Petrov (ZET)
  • 1

123

17. Dan Bogdanović (Bubamara)
  • 1

124

23. Leon Beštak (Kašina)
  • 1

125

3. Mihael Milić (Sesvetski Kraljevec)
  • 1

126

92. Juraj Brkljačić (Savica CC)
  • 1

127

32. Toma Pavičin (ZET)
  • 1

128

99. Marin Hruškar (Škola nogometa Maksimir)
  • 1

129

80. Dorian Tenšek (Savica CC)
  • 1

130

4. Filip Čukelj (Kašina)
  • 1

131

54. Hrvoje Fak (Bubamara)
  • 1

132

29. (Kašina)
  • 1

133

23. Jan Vedlin (Škola nogometa Maksimir)
  • 1

134

30. Gabrijel Kucljak (Prigorje Markuševec)
  • 1

135

8. Toma Štajdohar (Bubamara)
  • 1

136

3. Timon Košak (Bubamara)
  • 1

137

27. Borna Vraneša (Savica CC)
  • 1

138

15. Jakov Škara (Savica CC)
  • 1

139

14. Teo Safić (Vrapče)
  • 1

140

99. Noa Jašek (Ponikve)
  • 1

141

9. Noa Mravak (Brezovica)
  • 1

142

96. Patrik Ćosić (Vrapče)
  • 1

143

77. Antonio Brkić (Brezovica)
  • 1

144

51. Roko Mukić (ZET)
  • 1

145

6. Franko Vulić (Savica CC)
  • 1

146

3. Lovro Jeleković (Prigorje Markuševec)
  • 1

147

79. Niko Menalo (ZET)
  • 1

148

96. Petar Budimir (Šparta)
  • 1

149

6. Stjepan Glavaš (Šparta)
  • 1

150

33. Luka Lončarec (Šparta)
  • 1

151

14. Niko Stanić (Brezovica)
  • 1

152

5. Ivano Benić (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

153

35. Niko Peša (Studentski Grad)
  • 1

154

97. Ivan Renić (Šparta)
  • 1

155

85. Roko Goljak (Šparta)
  • 1

156

33. Ivan Ćesić (Studentski Grad)
  • 1

157

99. Luka Lacković (Podsused)
  • 1

158

72. Hrvat Emanuel (Studentski Grad)
  • 1

159

4. Marko Arambašić (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

160

. Viktor Bišćanin (Savica CC)
  • 1

161

. Gabriel Kljajić (Vrapče)
  • 1

162

. Bartol Kuhar (Šparta)
  • 1

163

13. Adrian Novak (Savica CC)
  • 1

164

85. Niko Kešina (Podsused)
  • 1

165

44. Vid Kunstek (Savica CC)
  • 1

166

. Fran Požun (Studentski Grad)
  • 1