Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 23 Tra 2024

Ponikve

1 : 1

ZET

1. ZNL - PIONIRI 23/24

1. ZNL - PIONIRI 23/24

Array
(
    [team_id] => 630
    [team_name] => Brezovica
    [team_slug] => brezovica
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Brezovica.png
    [team_url] => /soccer/teams/630-brezovica
)
Array
(
    [team_id] => 642
    [team_name] => Kašina
    [team_slug] => kaina
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Kasina.png
    [team_url] => /soccer/teams/642-kaina
)
Array
(
    [team_id] => 4868
    [team_name] => Podsused
    [team_slug] => podsused
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Podsused.png
    [team_url] => /soccer/teams/4868-podsused
)
Array
(
    [team_id] => 592
    [team_name] => Vrapče
    [team_slug] => vrape
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Vrape.png
    [team_url] => /soccer/teams/592-vrape
)
Array
(
    [team_id] => 617
    [team_name] => Ponikve
    [team_slug] => ponikve
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Ponikve.png
    [team_url] => /soccer/teams/617-ponikve
)
Array
(
    [team_id] => 108303
    [team_name] => Savica CC
    [team_slug] => savica
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Savica-CC-LOGO.png
    [team_url] => /soccer/teams/108303-savica
)
Array
(
    [team_id] => 4576
    [team_name] => Škola nogometa Maksimir
    [team_slug] => kolanogometamaksimir
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/SN-Maksimir.png
    [team_url] => /soccer/teams/4576-kolanogometamaksimir
)
Array
(
    [team_id] => 606
    [team_name] => Šparta
    [team_slug] => parta-elektra
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Sparta.png
    [team_url] => /soccer/teams/606-parta-elektra
)
Array
(
    [team_id] => 624
    [team_name] => ZET
    [team_slug] => zet
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Zet.png
    [team_url] => /soccer/teams/624-zet
)
Array
(
    [team_id] => 610
    [team_name] => Studentski Grad
    [team_slug] => studentskigrad
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Studentski_Grad_ZG.png
    [team_url] => /soccer/teams/610-studentskigrad
)
Array
(
    [team_id] => 598
    [team_name] => Prigorje Markuševec
    [team_slug] => prigorjem
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Prigorje_Markuevec.png
    [team_url] => /soccer/teams/598-prigorjem
)
Array
(
    [team_id] => 600
    [team_name] => Prigorje Žerjavinec
    [team_slug] => prigorje
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Prigorje_erjavinec.png
    [team_url] => /soccer/teams/600-prigorje
)
Array
(
    [team_id] => 602
    [team_name] => Sesvetski Kraljevec
    [team_slug] => sesvetskikraljevec
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Sesvetski_Kraljevec.png
    [team_url] => /soccer/teams/602-sesvetskikraljevec
)
Array
(
    [team_id] => 4550
    [team_name] => Bubamara
    [team_slug] => bubamara
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Bubamara.png
    [team_url] => /soccer/teams/4550-bubamara
)
																	

2024

Šparta Šparta
27 Tra, 2024, 12:45

Pongračevo

Brezovica Brezovica
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
27 Tra, 2024, 08:30

Studentski Grad

Kašina Kašina
Bubamara Bubamara
27 Tra, 2024, 10:15

Prečko

Savica CC Savica CC
Vrapče Vrapče
28 Tra, 2024, 15:30

Vrapče

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
ZET ZET
28 Tra, 2024, 09:00

Savica

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
01 Svi, 2024, 11:15

Markuševec

Podsused Podsused
Podsused Podsused
04 Svi, 2024, 00:00

Podsused

Bubamara Bubamara
Brezovica Brezovica
04 Svi, 2024, 00:00

Brezovica

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Kašina Kašina
04 Svi, 2024, 00:00

Kašina

Šparta Šparta
Savica CC Savica CC
04 Svi, 2024, 00:00

Savica

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Ponikve Ponikve
04 Svi, 2024, 00:00

Gajnice

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
ZET ZET
04 Svi, 2024, 00:00

Savica

Vrapče Vrapče
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
04 Svi, 2024, 00:00

Žerjavinec

Studentski Grad Studentski Grad
Studentski Grad Studentski Grad
08 Svi, 2024, 20:30

Studentski Grad

Ponikve Ponikve
Brezovica Brezovica
11 Svi, 2024, 00:00

Brezovica

Vrapče Vrapče
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
11 Svi, 2024, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Kašina Kašina
Šparta Šparta
11 Svi, 2024, 00:00

Pongračevo

Savica CC Savica CC
Podsused Podsused
11 Svi, 2024, 00:00

Podsused

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Bubamara Bubamara
11 Svi, 2024, 00:00

Prečko

Ponikve Ponikve
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
11 Svi, 2024, 00:00

Markuševec

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Studentski Grad Studentski Grad
11 Svi, 2024, 00:00

Studentski Grad

ZET ZET
Podsused Podsused
18 Svi, 2024, 00:00

Podsused

Šparta Šparta
Kašina Kašina
18 Svi, 2024, 00:00

Kašina

Brezovica Brezovica
Savica CC Savica CC
18 Svi, 2024, 00:00

Savica

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
ZET ZET
18 Svi, 2024, 00:00

Savica

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Ponikve Ponikve
18 Svi, 2024, 00:00

Gajnice

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
18 Svi, 2024, 00:00

Žerjavinec

Bubamara Bubamara
Studentski Grad Studentski Grad
18 Svi, 2024, 00:00

Studentski Grad

Vrapče Vrapče
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
22 Svi, 2024, 20:15

Sesvetski Kraljevec

Bubamara Bubamara
Vrapče Vrapče
26 Svi, 2024, 00:00

Vrapče

Kašina Kašina
Brezovica Brezovica
26 Svi, 2024, 00:00

Brezovica

Savica CC Savica CC
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
26 Svi, 2024, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Podsused Podsused
Šparta Šparta
26 Svi, 2024, 00:00

Pongračevo

Ponikve Ponikve
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
26 Svi, 2024, 00:00

Studentski Grad

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Bubamara Bubamara
26 Svi, 2024, 00:00

Prečko

ZET ZET
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
26 Svi, 2024, 00:00

Markuševec

Studentski Grad Studentski Grad

2024

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 78682017
    [title] => Nogometni klub Ponikve vs Nogometni klub Zagrebački električni tramvaj
    [slug] => NogometniklubPonikvevsNogometniklubZagrebakielektrinitramvaj
    [teamone] => 617
    [teamtwo] => 624
    [date] => 2024-04-23
    [time] => 20:15:00
    [spsoccer_vanue_id] => 489
    [teamone_score] => 1
    [teamtwo_score] => 1
    [url] => /liga-bbva/matches/78682017-NogometniklubPonikvevsNogometniklubZagrebakielektrinitramvaj
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 617
            [title] => Ponikve
            [slug] => ponikve
            [logo] => images/zns/teams/2023/Ponikve.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/617-ponikve
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 624
            [title] => ZET
            [slug] => zet
            [logo] => images/zns/teams/2023/Zet.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/624-zet
    [match_date] => 23 Tra, 2024
    [match_time] => 08:15 PM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 489
            [title] => Gajnice
            [slug] => Gajnice
        )

)
								

1 : 1

23 Tra, 2024, 20:15

Gajnice

0 : 2

21 Tra, 2024, 11:15

Kašina

9 : 0

21 Tra, 2024, 15:15

Brezovica

3 : 1

21 Tra, 2024, 11:15

Sesvetski Kraljevec

0 : 5

20 Tra, 2024, 11:30

Žerjavinec

1 : 2

20 Tra, 2024, 11:30

Podsused

0 : 2

20 Tra, 2024, 13:00

Savica

7 : 0

17 Tra, 2024, 12:45

Vrapče

9 : 1

17 Tra, 2024, 11:15

Žerjavinec

1 : 0

17 Tra, 2024, 14:30

Markuševec

4 : 0

16 Tra, 2024, 19:45

Vrapče

0 : 8

14 Tra, 2024, 12:30

Studentski Grad

5 : 0

14 Tra, 2024, 10:15

Savica

6 : 0

13 Tra, 2024, 16:15

Prečko

13 : 0

13 Tra, 2024, 11:15

Studentski Grad

0 : 6

13 Tra, 2024, 12:30

Žerjavinec

3 : 6

07 Tra, 2024, 11:15

Kašina

1 : 0

06 Tra, 2024, 11:30

Podsused

0 : 12

06 Tra, 2024, 10:15

Savica

1 : 1

06 Tra, 2024, 11:15

Brezovica

0 : 12

02 Tra, 2024, 16:15

Savica

2 : 2

30 Ožu, 2024, 11:15

Markuševec

3 : 1

30 Ožu, 2024, 10:00

Savica

6 : 0

28 Ožu, 2024, 15:45

Prečko

4 : 0

27 Ožu, 2024, 20:30

Studentski Grad

3 : 1

27 Ožu, 2024, 20:15

Gajnice

0 : 3

24 Ožu, 2024, 12:15

Savica

3 : 1

24 Ožu, 2024, 09:00

Kašina

2 : 1

24 Ožu, 2024, 13:15

Brezovica

0 : 13

24 Ožu, 2024, 13:15

Studentski Grad

0 : 0

23 Ožu, 2024, 10:15

Podsused

1 : 2

23 Ožu, 2024, 09:00

Sesvetski Kraljevec

2 : 0

23 Ožu, 2024, 13:00

Pongračevo

0 : 2

17 Ožu, 2024, 12:00

Savica

5 : 2

17 Ožu, 2024, 10:45

Brezovica

0 : 3

16 Ožu, 2024, 11:45

Vrapče

2 : 1

16 Ožu, 2024, 11:15

Studentski Grad

2 : 1

16 Ožu, 2024, 10:00

Gajnice

6 : 1

16 Ožu, 2024, 11:30

Podsused

0 : 3

13 Ožu, 2024, 20:30

Studentski Grad

3 : 0

11 Ožu, 2024, 20:15

Sesvetski Kraljevec

2 : 1

10 Ožu, 2024, 11:15

Kašina

0 : 1

10 Ožu, 2024, 15:00

Brezovica

0 : 8

10 Ožu, 2024, 10:00

Studentski Grad

7 : 0

10 Ožu, 2024, 17:15

Prečko

1 : 2

09 Ožu, 2024, 12:30

Pongračevo

0 : 6

03 Ožu, 2024, 11:15

Savica

3 : 1

02 Ožu, 2024, 11:15

Vrapče

7 : 0

02 Ožu, 2024, 10:00

Savica

2 : 3

02 Ožu, 2024, 14:15

Žerjavinec

1 : 3

02 Ožu, 2024, 11:15

Gajnice

1 : 1

02 Ožu, 2024, 11:30

Podsused

0 : 2

25 Velj, 2024, 14:30

Podsused

0 : 0

03 Pro, 2023, 12:15

Vrapče

0 : 8

02 Pro, 2023, 09:15

Savica

2 : 0

30 Stu, 2023, 20:00

Studentski Grad

1 : 3

28 Stu, 2023, 20:45

Savica

0 : 3

25 Stu, 2023, 14:15

Kašina

0 : 4

25 Stu, 2023, 11:00

Savica

1 : 1

25 Stu, 2023, 11:15

Podsused

3 : 1

25 Stu, 2023, 11:15

Gajnice

3 : 0

25 Stu, 2023, 11:15

Studentski Grad

7 : 0

21 Stu, 2023, 19:00

Prečko

0 : 1

20 Stu, 2023, 20:00

Sesvetski Kraljevec

4 : 3

19 Stu, 2023, 10:15

Vrapče

0 : 1

19 Stu, 2023, 13:15

Studentski Grad

4 : 2

19 Stu, 2023, 10:15

Brezovica

4 : 0

18 Stu, 2023, 10:15

Markuševec

2 : 0

18 Stu, 2023, 18:00

Pongračevo

9 : 1

18 Stu, 2023, 10:00

Sesvetski Kraljevec

1 : 4

12 Stu, 2023, 11:15

Kašina

5 : 5

12 Stu, 2023, 15:15

Savica

2 : 7

11 Stu, 2023, 13:30

Savica

0 : 5

11 Stu, 2023, 11:15

Gajnice

5 : 0

08 Stu, 2023, 20:15

Prečko

1 : 1

08 Stu, 2023, 20:15

Gajnice

1 : 2

05 Stu, 2023, 10:15

Studentski Grad

7 : 1

04 Stu, 2023, 10:15

Vrapče

13 : 0

04 Stu, 2023, 10:15

Studentski Grad

7 : 1

04 Stu, 2023, 10:15

Prečko

0 : 1

04 Stu, 2023, 10:30

Pongračevo

6 : 1

04 Stu, 2023, 17:45

Sesvetski Kraljevec

2 : 2

30 Lis, 2023, 17:00

Markuševec

2 : 1

29 Lis, 2023, 12:00

Žerjavinec

4 : 2

28 Lis, 2023, 12:15

Brezovica

5 : 0

28 Lis, 2023, 15:15

Kašina

1 : 1

28 Lis, 2023, 11:15

Gajnice

5 : 0

25 Lis, 2023, 20:00

Vrapče

6 : 0

25 Lis, 2023, 20:15

Studentski Grad

3 : 2

25 Lis, 2023, 20:15

Pongračevo

7 : 1

22 Lis, 2023, 09:30

Prečko

0 : 6

22 Lis, 2023, 14:15

Studentski Grad

1 : 2

21 Lis, 2023, 11:15

Savica

8 : 1

21 Lis, 2023, 10:15

Markuševec

1 : 1

15 Lis, 2023, 11:15

Kašina

0 : 3

14 Lis, 2023, 14:30

Pongračevo

8 : 0

14 Lis, 2023, 13:00

Sesvetski Kraljevec

2 : 3

14 Lis, 2023, 12:15

Brezovica

0 : 6

14 Lis, 2023, 10:15

Savica

1 : 1

14 Lis, 2023, 11:15

Podsused

11 : 0

14 Lis, 2023, 11:15

Gajnice

1 : 7

08 Lis, 2023, 11:15

Studentski Grad

2 : 1

07 Lis, 2023, 11:15

Markuševec

4 : 2

07 Lis, 2023, 10:15

Vrapče

1 : 5

07 Lis, 2023, 14:15

Žerjavinec

11 : 1

07 Lis, 2023, 10:15

Savica

8 : 0

07 Lis, 2023, 11:15

Studentski Grad

0 : 5

01 Lis, 2023, 14:15

Studentski Grad

0 : 1

01 Lis, 2023, 13:15

Savica

2 : 6

30 Ruj, 2023, 12:45

Pongračevo

5 : 0

30 Ruj, 2023, 10:15

Sesvetski Kraljevec

2 : 6

30 Ruj, 2023, 11:15

Brezovica

3 : 2

30 Ruj, 2023, 16:15

Kašina

0 : 3

30 Ruj, 2023, 11:15

Podsused

0 : 1

24 Ruj, 2023, 14:15

Žerjavinec

4 : 0

23 Ruj, 2023, 10:15

Vrapče

4 : 2

23 Ruj, 2023, 11:15

Gajnice

7 : 0

23 Ruj, 2023, 13:15

Savica

4 : 0

23 Ruj, 2023, 13:30

Prečko

0 : 2

20 Ruj, 2023, 20:15

Prečko

2 : 0

19 Ruj, 2023, 20:00

Sesvetski Kraljevec

0 : 2

17 Ruj, 2023, 10:15

Studentski Grad

1 : 3

17 Ruj, 2023, 11:15

Kašina

0 : 1

17 Ruj, 2023, 12:15

Savica

0 : 16

16 Ruj, 2023, 17:30

Pongračevo

1 : 6

16 Ruj, 2023, 12:15

Žerjavinec

3 : 0

15 Ruj, 2023, 21:00

Prečko

3 : 0

10 Ruj, 2023, 10:30

Podsused

4 : 2

10 Ruj, 2023, 15:15

Savica

11 : 1

09 Ruj, 2023, 10:15

Vrapče

4 : 2

09 Ruj, 2023, 11:15

Gajnice

0 : 3

09 Ruj, 2023, 13:00

Žerjavinec

9 : 0

09 Ruj, 2023, 10:15

Studentski Grad

0 : 3

09 Ruj, 2023, 11:15

Markuševec

0 : 4

03 Ruj, 2023, 11:15

Studentski Grad

2 : 1

03 Ruj, 2023, 11:15

Brezovica

0 : 4

02 Ruj, 2023, 11:15

Markuševec

3 : 0

02 Ruj, 2023, 11:15

Pongračevo

3 : 0

02 Ruj, 2023, 11:15

Sesvetski Kraljevec

6 : 1

02 Ruj, 2023, 10:45

Kašina

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

1. ZNL - PIONIRI 23/24

1

Bubamara Bubamara
  • 20
  • 19
  • 0
  • 1
  • 101
  • 9
  • 92
  • 57

2

Studentski Grad Studentski Grad
  • 21
  • 17
  • 2
  • 2
  • 117
  • 21
  • 96
  • 53

3

Vrapče Vrapče
  • 20
  • 17
  • 1
  • 2
  • 97
  • 15
  • 82
  • 52

4

Ponikve Ponikve
  • 20
  • 13
  • 3
  • 4
  • 52
  • 27
  • 25
  • 42

5

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
  • 20
  • 13
  • 2
  • 5
  • 65
  • 21
  • 44
  • 41

6

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
  • 21
  • 9
  • 5
  • 7
  • 42
  • 36
  • 6
  • 32

7

ZET ZET
  • 21
  • 9
  • 3
  • 9
  • 69
  • 39
  • 30
  • 30

8

Brezovica Brezovica
  • 21
  • 9
  • 3
  • 9
  • 54
  • 65
  • -11
  • 30

9

Kašina Kašina
  • 21
  • 8
  • 1
  • 12
  • 38
  • 52
  • -14
  • 25

10

Šparta Šparta
  • 20
  • 7
  • 0
  • 13
  • 38
  • 63
  • -25
  • 21

11

Podsused Podsused
  • 21
  • 5
  • 4
  • 12
  • 25
  • 46
  • -21
  • 19

12

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
  • 21
  • 4
  • 0
  • 17
  • 24
  • 85
  • -61
  • 12

13

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
  • 20
  • 1
  • 0
  • 19
  • 5
  • 121
  • -116
  • 3

14

Savica CC Savica CC
  • 21
  • 1
  • 0
  • 20
  • 13
  • 140
  • -127
  • 3
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

1. ZNL - PIONIRI 23/24

1

. Mihael Martin Kirasić (Vrapče)
  • 41

2

48. Mateo Lovrinović (ZET)
  • 36

3

11. Karlo Pavičić (Bubamara)
  • 29

4

99. Josip Radović (Sesvetski Kraljevec)
  • 23

5

75. Max Zeba (Studentski Grad)
  • 23

6

9. Roko Jantol (Prigorje Markuševec)
  • 21

7

9. Karlo Babić (Brezovica)
  • 20

8

15. Siniša Rašetić (Studentski Grad)
  • 18

9

13. Luka Došen (Kašina)
  • 17

10

3. Karlo Glivarec (Vrapče)
  • 16

11

99. Vid Khenfar (Ponikve)
  • 15

12

10. Jakov Prskalo (Bubamara)
  • 14

13

77. Lovro Kelemen (Šparta)
  • 12

14

20. Leo Hrošć (Brezovica)
  • 12

15

19. Borna Totić (Brezovica)
  • 11

16

10. Leon Šarčević (ZET)
  • 11

17

31. Patrik Horvat (Bubamara)
  • 11

18

8. Emanuel Čamber (Sesvetski Kraljevec)
  • 11

19

6. Noa Brođanac (Bubamara)
  • 10

20

17. Pavle Miholjek (Studentski Grad)
  • 10

21

45. Nikola Kolundžić (Vrapče)
  • 10

22

13. Janko Tadić (Studentski Grad)
  • 9

23

28. Tin Pašalić (Studentski Grad)
  • 8

24

65. Jan Žabčić (Ponikve)
  • 8

25

17. Luka Sajković (Kašina)
  • 8

26

7. Stjepan Celić-Čuvar (Brezovica)
  • 8

27

16. Dino Omerović (Podsused)
  • 7

28

7. Fran Kurspahić (Studentski Grad)
  • 7

29

6. Vanja Uroda (Prigorje Markuševec)
  • 7

30

17. Patrik Pasler (Savica CC)
  • 7

31

2. Ivano Vidić (Studentski Grad)
  • 7

32

72. Borna Kaurčić (ZET)
  • 7

33

4. Ivan Barišić (Prigorje Žerjavinec)
  • 6

34

4. Dorian Hasani (Šparta)
  • 6

35

17. Ilija Petrušić (Sesvetski Kraljevec)
  • 6

36

14. Jakov Granoša (Studentski Grad)
  • 6

37

. Noa Deni Husejni (ZET)
  • 6

38

9. Karlo Jelušić (Kašina)
  • 6

39

29. Lovro Antolković (Podsused)
  • 5

40

78. Domagoj Bajić (Šparta)
  • 5

41

9. Drago Studenović (Sesvetski Kraljevec)
  • 5

42

28. Teo Milić (Bubamara)
  • 5

43

25. Vilim Car (Bubamara)
  • 5

44

98. Martin Matić (Sesvetski Kraljevec)
  • 5

45

16. Dominik Grgić (Sesvetski Kraljevec)
  • 5

46

20. Ivano Jonjić (Vrapče)
  • 5

47

27. Ivano Jergović (Prigorje Žerjavinec)
  • 5

48

7. Marko Bagarić (Prigorje Žerjavinec)
  • 4

49

8. Sven Gospočić (Ponikve)
  • 4

50

24. Karlo Bošnjak (Bubamara)
  • 4

51

13. Mateo Sirovina (Sesvetski Kraljevec)
  • 4

52

66. Vito Matoš (Ponikve)
  • 4

53

21. Petar Golubić (Bubamara)
  • 3

54

26. Fran Tomislav Trupeljak (Kašina)
  • 3

55

. Filip Pažić (Studentski Grad)
  • 3

56

57. Paško Tolušić (Ponikve)
  • 3

57

21. Ivan Korošec (Savica CC)
  • 3

58

11. Kristijan Ćuk (Bubamara)
  • 3

59

2. Luka Grašić (Bubamara)
  • 3

60

9. Tom Šereg (Vrapče)
  • 3

61

11. Mateo Lončar (Bubamara)
  • 3

62

7. Marko Huško (Studentski Grad)
  • 3

63

97. Petar Grubišić (Bubamara)
  • 3

64

10. Jakov Žokvić (Podsused)
  • 3

65

21. Antonio Kovačić (Podsused)
  • 3

66

43. Matej Himelreich (Šparta)
  • 3

67

90. Andreas Jurak (Vrapče)
  • 3

68

78. Matej Kolić (Studentski Grad)
  • 3

69

8. Mate Kelava (Studentski Grad)
  • 3

70

63. Lovro Omazić (Šparta)
  • 3

71

8. Luka Goljak (Šparta)
  • 3

72

17. Borna Radojčić (Studentski Grad)
  • 3

73

6. Viktor Kljajić (Vrapče)
  • 3

74

21. Martin Ivanjek (Vrapče)
  • 3

75

70. Josip Rade (Ponikve)
  • 2

76

31. Lukša Franušić (Bubamara)
  • 2

77

6. Tin Bukal (Prigorje Žerjavinec)
  • 2

78

10. Lovro Bošković (Studentski Grad)
  • 2

79

7. Adriano Horvatić (Prigorje Žerjavinec)
  • 2

80

20. Tin Sermek (Prigorje Markuševec)
  • 2

81

15. Marko Kajtaz (Studentski Grad)
  • 2

82

68. Mario Kramarić (Ponikve)
  • 2

83

8. Krešimir Vajdić (Studentski Grad)
  • 2

84

16. Fabijan Kordiš (Prigorje Markuševec)
  • 2

85

4. Mario Čevanić (Brezovica)
  • 2

86

14. Mihael Vuković (Ponikve)
  • 2

87

98. Marko Ercegovac (Studentski Grad)
  • 2

88

17. Borna Pejić (Bubamara)
  • 2

89

24. Patrik Perić (ZET)
  • 2

90

2. Petar Anadolac (Šparta)
  • 2

91

8. Luka Berend (Podsused)
  • 2

92

36. Luka Šantić (Šparta)
  • 2

93

75. Danijel Brčina (Sesvetski Kraljevec)
  • 2

94

0. Damian Cvitović (Škola nogometa Maksimir)
  • 2

95

17. Petar Trogrlić (Ponikve)
  • 2

96

4. Roko Barbarić (Vrapče)
  • 2

97

. Boris Petek (Prigorje Žerjavinec)
  • 2

98

16. Lukas Perković (Škola nogometa Maksimir)
  • 2

99

10. Marko Gabriel Sumina (Sesvetski Kraljevec)
  • 2

100

41. Marko Bare (Studentski Grad)
  • 2

101

12. Bruno Paša (Studentski Grad)
  • 2

102

6. Andrija Gračak (Kašina)
  • 2

103

71. Patrik Slaviček (Ponikve)
  • 2

104

3. Petar Sirovina (Studentski Grad)
  • 2

105

98. Petar Novoselac (Ponikve)
  • 2

106

24. Gabrijel Šimunković (Prigorje Markuševec)
  • 2

107

17. Borna Ciprić (Šparta)
  • 2

108

10. Marko Tokić (Kašina)
  • 1

109

3. Luka Janječić (Brezovica)
  • 1

110

50. Ivan Klišanin (Studentski Grad)
  • 1

111

17. Lovro Budiša (Podsused)
  • 1

112

7. Filip Jakšić (ZET)
  • 1

113

27. Grgur Kranjčić (Ponikve)
  • 1

114

19. Petar Bago (Vrapče)
  • 1

115

6. Lukas Lalić (Šparta)
  • 1

116

2. Mauro Šekerija (Sesvetski Kraljevec)
  • 1

117

97. Max Lovegrove (Vrapče)
  • 1

118

60. Andrej Prekpalaj (Ponikve)
  • 1

119

98. Jakov Šamec (Studentski Grad)
  • 1

120

5. Ivan Čirko (Šparta)
  • 1

121

60. Šime Matulić (Ponikve)
  • 1

122

. Valentino Pecak (Kašina)
  • 1

123

10. Karlo Zovko (Sesvetski Kraljevec)
  • 1

124

. Marin Ljubičić (Škola nogometa Maksimir)
  • 1

125

. Ivan Turkalj (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

126

17. Patrik Revalj (Prigorje Markuševec)
  • 1

127

. Marko Trkulja (ZET)
  • 1

128

6. David Balog (ZET)
  • 1

129

5. Lorenzo Vuksan (Bubamara)
  • 1

130

14. Ivano Komaromi (Podsused)
  • 1

131

18. Domagoj Spreicer (Šparta)
  • 1

132

11. Dino Sadiković (ZET)
  • 1

133

5. Filip Globlek (Bubamara)
  • 1

134

8. Niko Sikirica (Vrapče)
  • 1

135

98. Ivan Vlajić (ZET)
  • 1

136

4. Rafael Duje Dobrošević (Ponikve)
  • 1

137

13. Natko Rodić (Vrapče)
  • 1

138

96. Ivano Ljubas (Vrapče)
  • 1

139

54. Anto Idžanović (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

140

3. Ivan Švec (ZET)
  • 1

141

10. Matej Lipovac (Vrapče)
  • 1

142

52. Roko Kunić (Ponikve)
  • 1

143

5. Lovro Kajtaz (Studentski Grad)
  • 1

144

37. Stipe Galić (Vrapče)
  • 1

145

31. Filip Lovreković (Podsused)
  • 1

146

. Jakov Džepina (Škola nogometa Maksimir)
  • 1

147

7. Jan Žigulić (Prigorje Markuševec)
  • 1

148

4. Niko Ćaran (Studentski Grad)
  • 1

149

91. Adrian Miniri (Ponikve)
  • 1

150

41. Karlo Serdar (Bubamara)
  • 1

151

. Ennio Lovro Nemčić (Škola nogometa Maksimir)
  • 1

152

66. Marko Rupčić (Podsused)
  • 1

153

11. Bruno Skoko (Vrapče)
  • 1

154

18. Patrik Kulić (Podsused)
  • 1

155

88. Max Buljubašić (Savica CC)
  • 1

156

23. Ivan Ročić (Prigorje Markuševec)
  • 1

157

. Jakov Bakula (Prigorje Markuševec)
  • 1

158

5. Marko Pervan (ZET)
  • 1

159

63. Luka Bačani (Škola nogometa Maksimir)
  • 1

160

8. Marijan Cipek (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

161

4. Maks Nimac (Savica CC)
  • 1

162

8. Mark Đorđević (Savica CC)
  • 1