Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 20 Tra 2024

Zagreb 041

2 : 3

Čehi

DRUGA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 23/24

DRUGA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 23/24

Array
(
    [team_id] => 646
    [team_name] => Omladinac
    [team_slug] => omladinac
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Omladinac.png
    [team_url] => /soccer/teams/646-omladinac
)
Array
(
    [team_id] => 644
    [team_name] => Sava Jakuševec
    [team_slug] => savaj
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Sava_Jakuevec.png
    [team_url] => /soccer/teams/644-savaj
)
Array
(
    [team_id] => 5145
    [team_name] => Croatia 98
    [team_slug] => croatia98
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Croatia_98.png
    [team_url] => /soccer/teams/5145-croatia98
)
Array
(
    [team_id] => 4576
    [team_name] => Škola nogometa Maksimir
    [team_slug] => kolanogometamaksimir
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/SN-Maksimir.png
    [team_url] => /soccer/teams/4576-kolanogometamaksimir
)
Array
(
    [team_id] => 627
    [team_name] => Ivanja Reka
    [team_slug] => ivanjareka
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Ivanja_Reka.png
    [team_url] => /soccer/teams/627-ivanjareka
)
Array
(
    [team_id] => 614
    [team_name] => Hrvatski Leskovac
    [team_slug] => hrvatskileskovac
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Hrv-Leskovac.png
    [team_url] => /soccer/teams/614-hrvatskileskovac
)
Array
(
    [team_id] => 625
    [team_name] => Hrašće
    [team_slug] => hrae
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Hrasce.png
    [team_url] => /soccer/teams/625-hrae
)
Array
(
    [team_id] => 631
    [team_name] => Čehi
    [team_slug] => ehi
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Cehi.png
    [team_url] => /soccer/teams/631-ehi
)
Array
(
    [team_id] => 176096
    [team_name] => Dragonožec
    [team_slug] => nkdragonoec
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-dragonoec.png
    [team_url] => /soccer/teams/176096-nkdragonoec
)
Array
(
    [team_id] => 601
    [team_name] => Čulinec
    [team_slug] => ulinec
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Culinec_Zagreb.png
    [team_url] => /soccer/teams/601-ulinec
)
Array
(
    [team_id] => 120231
    [team_name] => Gavran 2003.
    [team_slug] => gavran2003
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Gavran.png
    [team_url] => /soccer/teams/120231-gavran2003
)
Array
(
    [team_id] => 107200
    [team_name] => Zagreb 041
    [team_slug] => zagreb041
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Zagreb_041.png
    [team_url] => /soccer/teams/107200-zagreb041
)
Array
(
    [team_id] => 629
    [team_name] => Sloga
    [team_slug] => sloga-gredelj
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Sloga.png
    [team_url] => /soccer/teams/629-sloga-gredelj
)
																	

2024

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
21 Tra, 2024, 17:00

Croatia 98 Croatia 98
Sava Jakuševec Sava Jakuševec
21 Tra, 2024, 17:00

Jakuševec

Ivanja Reka Ivanja Reka
Omladinac Omladinac
21 Tra, 2024, 17:00

Odranski Strmec

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
Sloga Sloga
21 Tra, 2024, 17:00

Pongračevo

Hrašće Hrašće
Gavran 2003. Gavran 2003.
21 Tra, 2024, 17:00

Savica

Dragonožec Dragonožec
Ivanja Reka Ivanja Reka
27 Tra, 2024, 17:00

Ivanja Reka

Omladinac Omladinac
Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
27 Tra, 2024, 17:00

Hrvatski Leskovac

Sloga Sloga
Croatia 98 Croatia 98
28 Tra, 2024, 17:00

Savica

Sava Jakuševec Sava Jakuševec
Hrašće Hrašće
28 Tra, 2024, 17:00

Hrašće

Zagreb 041 Zagreb 041
Čehi Čehi
28 Tra, 2024, 17:00

Čehi

Gavran 2003. Gavran 2003.
Dragonožec Dragonožec
28 Tra, 2024, 17:00

Donji Dragonožec

Čulinec Čulinec
Čulinec Čulinec
04 Svi, 2024, 17:00

Čulinec

Čehi Čehi
Gavran 2003. Gavran 2003.
04 Svi, 2024, 17:00

Savica

Hrašće Hrašće
Zagreb 041 Zagreb 041
04 Svi, 2024, 17:00

Hrelić

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
Sloga Sloga
04 Svi, 2024, 17:00

Pongračevo

Ivanja Reka Ivanja Reka
Omladinac Omladinac
04 Svi, 2024, 17:00

Odranski Strmec

Croatia 98 Croatia 98
Sava Jakuševec Sava Jakuševec
04 Svi, 2024, 17:00

Jakuševec

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
11 Svi, 2024, 17:30

Hrvatski Leskovac

Gavran 2003. Gavran 2003.
Čehi Čehi
11 Svi, 2024, 17:30

Čehi

Dragonožec Dragonožec
Hrašće Hrašće
11 Svi, 2024, 17:30

Hrašće

Čulinec Čulinec
Ivanja Reka Ivanja Reka
11 Svi, 2024, 17:30

Ivanja Reka

Zagreb 041 Zagreb 041
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
11 Svi, 2024, 17:30

Omladinac Omladinac
Croatia 98 Croatia 98
11 Svi, 2024, 17:30

Savica

Sloga Sloga
Dragonožec Dragonožec
18 Svi, 2024, 17:30

Donji Dragonožec

Hrašće Hrašće
Čulinec Čulinec
18 Svi, 2024, 17:30

Čulinec

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
Gavran 2003. Gavran 2003.
18 Svi, 2024, 17:30

Savica

Ivanja Reka Ivanja Reka
Zagreb 041 Zagreb 041
18 Svi, 2024, 17:30

Hrelić

Croatia 98 Croatia 98
Sloga Sloga
18 Svi, 2024, 17:30

Pongračevo

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Omladinac Omladinac
18 Svi, 2024, 17:30

Odranski Strmec

Sava Jakuševec Sava Jakuševec
Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
25 Svi, 2024, 18:00

Hrvatski Leskovac

Dragonožec Dragonožec
Hrašće Hrašće
25 Svi, 2024, 18:00

Hrašće

Čehi Čehi
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
25 Svi, 2024, 18:00

Zagreb 041 Zagreb 041
Ivanja Reka Ivanja Reka
25 Svi, 2024, 18:00

Ivanja Reka

Čulinec Čulinec
Croatia 98 Croatia 98
25 Svi, 2024, 18:00

Savica

Gavran 2003. Gavran 2003.
Sava Jakuševec Sava Jakuševec
25 Svi, 2024, 18:00

Jakuševec

Sloga Sloga
Čehi Čehi
01 Lip, 2024, 18:00

Čehi

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
Dragonožec Dragonožec
01 Lip, 2024, 18:00

Donji Dragonožec

Ivanja Reka Ivanja Reka
Čulinec Čulinec
01 Lip, 2024, 18:00

Čulinec

Croatia 98 Croatia 98
Gavran 2003. Gavran 2003.
01 Lip, 2024, 18:00

Savica

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Zagreb 041 Zagreb 041
01 Lip, 2024, 18:00

Hrelić

Sava Jakuševec Sava Jakuševec
Sloga Sloga
01 Lip, 2024, 18:00

Pongračevo

Omladinac Omladinac

2024

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 78628013
    [title] => Nogometni klub Zagreb 041 vs Nogometni klub Čehi
    [slug] => NogometniklubZagreb041vsNogometniklubehi
    [teamone] => 107200
    [teamtwo] => 631
    [date] => 2024-04-20
    [time] => 17:00:00
    [spsoccer_vanue_id] => 50530
    [teamone_score] => 2
    [teamtwo_score] => 3
    [url] => /liga-bbva/matches/78628013-NogometniklubZagreb041vsNogometniklubehi
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 107200
            [title] => Zagreb 041
            [slug] => zagreb041
            [logo] => images/zns/teams/2023/Zagreb_041.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/107200-zagreb041
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 631
            [title] => Čehi
            [slug] => ehi
            [logo] => images/zns/teams/2023/Cehi.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/631-ehi
    [match_date] => 20 Tra, 2024
    [match_time] => 05:00 PM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 50530
            [title] => Hrelić
            [slug] => Hreli
        )

)
								

2 : 3

20 Tra, 2024, 17:00

Hrelić

4 : 0

17 Tra, 2024, 17:00

Hrašće

1 : 2

14 Tra, 2024, 16:30

Hrašće

3 : 0

14 Tra, 2024, 16:30

Čehi

0 : 0

14 Tra, 2024, 16:30

Donji Dragonožec

0 : 0

13 Tra, 2024, 16:30

Ivanja Reka

3 : 2

13 Tra, 2024, 16:30

Čulinec

0 : 3

07 Tra, 2024, 16:30

Pongračevo

1 : 2

07 Tra, 2024, 16:30

Odranski Strmec

1 : 0

07 Tra, 2024, 16:30

Savica

0 : 3

06 Tra, 2024, 16:30

Hrelić

0 : 1

03 Tra, 2024, 16:30

Savica

2 : 0

01 Tra, 2024, 17:00

Hrvatski Leskovac

2 : 1

01 Tra, 2024, 16:30

Donji Dragonožec

5 : 1

01 Tra, 2024, 16:30

Čulinec

0 : 4

24 Ožu, 2024, 16:00

Pongračevo

2 : 3

24 Ožu, 2024, 16:00

Odranski Strmec

1 : 3

24 Ožu, 2024, 16:00

Savica

0 : 4

23 Ožu, 2024, 16:00

Ivanja Reka

4 : 1

17 Ožu, 2024, 16:00

Hrašće

1 : 2

17 Ožu, 2024, 16:00

Čehi

4 : 0

17 Ožu, 2024, 16:00

Donji Dragonožec

5 : 0

17 Ožu, 2024, 16:00

Savica

3 : 1

16 Ožu, 2024, 16:00

Čulinec

3 : 0

16 Ožu, 2024, 16:00

Hrelić

0 : 8

10 Ožu, 2024, 15:30

Odranski Strmec

1 : 3

10 Ožu, 2024, 15:30

Jakuševec

1 : 1

10 Ožu, 2024, 15:30

Savica

1 : 2

09 Ožu, 2024, 15:30

Ivanja Reka

4 : 1

09 Ožu, 2024, 15:30

Hrvatski Leskovac

2 : 2

26 Stu, 2023, 13:30

Savica

0 : 4

26 Stu, 2023, 13:30

Jakuševec

2 : 7

26 Stu, 2023, 13:30

Odranski Strmec

3 : 0

25 Stu, 2023, 13:30

Hrvatski Leskovac

2 : 6

25 Stu, 2023, 13:30

Ivanja Reka

0 : 5

19 Stu, 2023, 13:30

Pongračevo

1 : 3

19 Stu, 2023, 13:30

Savica

4 : 3

19 Stu, 2023, 13:30

Donji Dragonožec

2 : 2

19 Stu, 2023, 13:30

Čehi

4 : 0

18 Stu, 2023, 13:30

Čulinec

0 : 4

12 Stu, 2023, 14:00

Hrašće

0 : 2

12 Stu, 2023, 14:00

Savica

1 : 1

12 Stu, 2023, 14:00

Jakuševec

2 : 0

11 Stu, 2023, 14:00

Hrvatski Leskovac

4 : 1

11 Stu, 2023, 14:00

Ivanja Reka

0 : 5

05 Stu, 2023, 14:00

Odranski Strmec

1 : 1

05 Stu, 2023, 14:00

Pongračevo

0 : 7

05 Stu, 2023, 14:00

Savica

7 : 1

05 Stu, 2023, 14:00

Donji Dragonožec

1 : 0

04 Stu, 2023, 14:00

Hrelić

1 : 1

04 Stu, 2023, 14:00

Čulinec

0 : 2

29 Lis, 2023, 14:30

Čehi

2 : 1

29 Lis, 2023, 14:30

Hrašće

4 : 0

29 Lis, 2023, 14:30

Savica

4 : 0

28 Lis, 2023, 15:30

Hrvatski Leskovac

3 : 3

28 Lis, 2023, 15:30

Ivanja Reka

2 : 2

22 Lis, 2023, 15:30

Jakuševec

0 : 5

22 Lis, 2023, 15:30

Odranski Strmec

2 : 1

22 Lis, 2023, 15:30

Pongračevo

3 : 3

22 Lis, 2023, 15:30

Savica

0 : 0

22 Lis, 2023, 15:30

Čulinec

2 : 1

21 Lis, 2023, 15:30

Hrelić

4 : 1

15 Lis, 2023, 15:30

Donji Dragonožec

2 : 3

15 Lis, 2023, 15:30

Čehi

4 : 0

15 Lis, 2023, 15:30

Hrašće

5 : 1

14 Lis, 2023, 15:30

Hrvatski Leskovac

2 : 2

14 Lis, 2023, 15:30

Ivanja Reka

1 : 3

08 Lis, 2023, 16:00

Jakuševec

1 : 4

08 Lis, 2023, 16:00

Odranski Strmec

2 : 4

08 Lis, 2023, 16:00

Pongračevo

2 : 1

08 Lis, 2023, 16:00

Savica

2 : 1

07 Lis, 2023, 16:00

Hrelić

4 : 0

01 Lis, 2023, 16:00

Donji Dragonožec

1 : 1

01 Lis, 2023, 16:00

Čehi

2 : 5

01 Lis, 2023, 16:00

Hrašće

2 : 3

01 Lis, 2023, 16:00

Ivanja Reka

0 : 6

30 Ruj, 2023, 16:00

Čulinec

9 : 0

30 Ruj, 2023, 16:00

Hrvatski Leskovac

0 : 2

24 Ruj, 2023, 16:30

Savica

1 : 4

24 Ruj, 2023, 16:30

Odranski Strmec

0 : 0

24 Ruj, 2023, 16:30

Pongračevo

3 : 3

23 Ruj, 2023, 16:30

Čehi

2 : 0

23 Ruj, 2023, 16:30

Hrelić

3 : 0

17 Ruj, 2023, 16:30

Savica

3 : 0

17 Ruj, 2023, 16:30

Donji Dragonožec

4 : 1

17 Ruj, 2023, 16:30

Čehi

1 : 2

17 Ruj, 2023, 16:30

Hrašće

4 : 0

16 Ruj, 2023, 16:30

Čulinec

1 : 1

16 Ruj, 2023, 16:30

Hrvatski Leskovac

0 : 0

10 Ruj, 2023, 17:00

Savica

0 : 2

10 Ruj, 2023, 17:00

Jakuševec

6 : 0

10 Ruj, 2023, 17:30

Odranski Strmec

0 : 6

10 Ruj, 2023, 17:00

Pongračevo

8 : 1

09 Ruj, 2023, 17:00

Ivanja Reka

2 : 1

03 Ruj, 2023, 17:30

Savica

6 : 0

03 Ruj, 2023, 17:30

Donji Dragonožec

2 : 2

03 Ruj, 2023, 17:30

Čehi

1 : 3

03 Ruj, 2023, 17:30

Hrašće

3 : 0

02 Ruj, 2023, 17:30

Hrelić

5 : 1

02 Ruj, 2023, 17:30

Čulinec

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

DRUGA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 23/24

1

Zagreb 041 Zagreb 041
  • 18
  • 14
  • 1
  • 3
  • 47
  • 14
  • 33
  • 43

2

Dragonožec Dragonožec
  • 17
  • 13
  • 3
  • 1
  • 59
  • 12
  • 47
  • 42

3

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
  • 16
  • 13
  • 1
  • 2
  • 55
  • 12
  • 43
  • 40

4

Čulinec Čulinec
  • 17
  • 9
  • 5
  • 3
  • 38
  • 22
  • 16
  • 32

5

Čehi Čehi
  • 18
  • 6
  • 6
  • 6
  • 34
  • 38
  • -4
  • 24

6

Croatia 98 Croatia 98
  • 17
  • 6
  • 5
  • 6
  • 24
  • 29
  • -5
  • 23

7

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
  • 18
  • 7
  • 2
  • 9
  • 38
  • 46
  • -8
  • 23

8

Hrašće Hrašće
  • 17
  • 6
  • 2
  • 9
  • 32
  • 38
  • -6
  • 20

9

Gavran 2003. Gavran 2003.
  • 16
  • 5
  • 1
  • 10
  • 25
  • 50
  • -25
  • 16

10

Ivanja Reka Ivanja Reka
  • 17
  • 3
  • 5
  • 9
  • 31
  • 37
  • -6
  • 14

11

Sava Jakuševec Sava Jakuševec
  • 12
  • 3
  • 4
  • 5
  • 23
  • 26
  • -3
  • 13

12

Sloga Sloga
  • 17
  • 2
  • 3
  • 12
  • 17
  • 54
  • -37
  • 9

13

Omladinac Omladinac
  • 18
  • 2
  • 2
  • 14
  • 19
  • 64
  • -45
  • 8
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

DRUGA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 23/24

1

8. Mario Knežević (Zagreb 041)
  • 16

2

9. Hrvoje Kolarić (Dragonožec)
  • 16

3

13. Luka Sandalj (Čehi)
  • 15

4

29. Anthony Joseph Vilanca (Škola nogometa Maksimir)
  • 13

5

19. Nikola Palić (Čulinec)
  • 12

6

10. Denis Maras (Hrvatski Leskovac)
  • 12

7

10. Ivan Cerovski (Dragonožec)
  • 9

8

. Bruno Jurinić Matoš (Hrvatski Leskovac)
  • 9

9

9. Patrik Babić (Ivanja Reka)
  • 9

10

77. Domagoj Devunić (Dragonožec)
  • 9

11

18. Anton Macan (Hrašće)
  • 9

12

15. Anton Berišić (Omladinac)
  • 7

13

7. Zvonimir Karlović (Dragonožec)
  • 7

14

6. Ivan Zirdum (Hrvatski Leskovac)
  • 7

15

. Matej Dujmović (Gavran 2003.)
  • 7

16

7. Nikola Minković (Hrvatski Leskovac)
  • 7

17

13. Tomislav Gundić (Sloga)
  • 6

18

11. Sven Jovanović (Sava Jakuševec)
  • 6

19

8. Dominik Eman (Čehi)
  • 5

20

51. Bruno Kolovrat (Hrašće)
  • 5

21

7. Nikola Blažević (Hrvatski Leskovac)
  • 5

22

20. Luka Lukić (Čehi)
  • 5

23

. Ilija Majstorović (Dragonožec)
  • 5

24

20. Vito Gegić (Zagreb 041)
  • 5

25

20. Bruno Lonza (Croatia 98)
  • 5

26

15. Leopold Mandić (Zagreb 041)
  • 5

27

77. Marko Zagorac (Hrašće)
  • 5

28

5. Antun Dodić (Čulinec)
  • 5

29

8. Nikola Pršir (Dragonožec)
  • 5

30

6. Karlo Jelić (Croatia 98)
  • 5

31

14. Mustafa Tabalović (Sava Jakuševec)
  • 5

32

. Marko Škalić (Sava Jakuševec)
  • 4

33

4. Kristijan Stojak (Zagreb 041)
  • 4

34

10. Antonio Matić (Čulinec)
  • 4

35

18. Marin Horvat (Čulinec)
  • 4

36

16. Dominik Korbar (Omladinac)
  • 4

37

14. Marin Stojanović (Gavran 2003.)
  • 4

38

. Josip Čuljak (Gavran 2003.)
  • 4

39

15. Ivan Jurković (Ivanja Reka)
  • 3

40

47. Karl Curry (Croatia 98)
  • 3

41

. Alen Begović (Ivanja Reka)
  • 3

42

2. Admir Tahirović (Čulinec)
  • 3

43

11. Matej Ćosić (Ivanja Reka)
  • 3

44

3. Matej Tretinjak (Hrašće)
  • 3

45

15. Karlo Ivček (Škola nogometa Maksimir)
  • 3

46

28. Marko Šilić (Zagreb 041)
  • 3

47

. Fran Lauš (Škola nogometa Maksimir)
  • 3

48

3. Adam Ban (Sloga)
  • 3

49

10. Denis Ramljak (Ivanja Reka)
  • 3

50

. Renato Erceg (Škola nogometa Maksimir)
  • 3

51

7. Mislav Prnjak (Škola nogometa Maksimir)
  • 3

52

4. Petar Buljan (Hrvatski Leskovac)
  • 3

53

11. Ante Bajlović (Hrvatski Leskovac)
  • 3

54

15. Andrej Samarđić (Zagreb 041)
  • 3

55

. Jerko Matković (Ivanja Reka)
  • 3

56

17. Teodor Macan (Hrašće)
  • 3

57

7. Antonio Božić (Čehi)
  • 2

58

35. Hrvoje Lovrečki (Škola nogometa Maksimir)
  • 2

59

9. Branimir Bazina (Omladinac)
  • 2

60

5. David Garić (Ivanja Reka)
  • 2

61

19. Mario Lukačević (Škola nogometa Maksimir)
  • 2

62

7. Alen Šimanić (Sava Jakuševec)
  • 2

63

. Luka Šostarić (Gavran 2003.)
  • 2

64

8. Gustav Surjan (Škola nogometa Maksimir)
  • 2

65

18. Antonio Baštijanović (Gavran 2003.)
  • 2

66

9. Kristijan Muzić (Čulinec)
  • 2

67

25. Ivan Marđetko (Croatia 98)
  • 2

68

15. Luka Berišić (Čulinec)
  • 2

69

16. Ante Tvrdeić (Sloga)
  • 2

70

18. Almedin Mujkić (Ivanja Reka)
  • 2

71

19. Stjepan Čizmadija (Hrašće)
  • 2

72

18. Filip Dejak (Dragonožec)
  • 2

73

. Egon Kruezi (Croatia 98)
  • 2

74

6. Karlo Džambo (Čulinec)
  • 2

75

16. Denis Đukić (Čulinec)
  • 2

76

2. Daniel Felipe Diaz Cortes (Zagreb 041)
  • 2

77

14. Dominik Novosel (Sava Jakuševec)
  • 2

78

14. Antonijo Ćosić (Hrašće)
  • 2

79

11. Anton Marić (Hrvatski Leskovac)
  • 2

80

11. Dino Beriša (Škola nogometa Maksimir)
  • 2

81

10. Mihael Kranjec (Sava Jakuševec)
  • 2

82

. Ivan Čamber (Gavran 2003.)
  • 1

83

15. Franjo Gršetić (Dragonožec)
  • 1

84

5. Vedran Hutinski (Sloga)
  • 1

85

13. Ante Kolak (Čulinec)
  • 1

86

21. Andrija Prpić (Omladinac)
  • 1

87

. Robert Petravić (Dragonožec)
  • 1

88

9. Josip Pranjić (Hrvatski Leskovac)
  • 1

89

23. Tin Đudajek (Zagreb 041)
  • 1

90

7. Frane Visković (Zagreb 041)
  • 1

91

19. Marcelino Bajlović (Hrvatski Leskovac)
  • 1

92

18. Hrvoje Nikolić (Čehi)
  • 1

93

9. Ivan Grgić (Croatia 98)
  • 1

94

18. Matija Oršulić (Croatia 98)
  • 1

95

4. Franjo Suhalj (Hrvatski Leskovac)
  • 1

96

7. Zdravko Tremboš (Čehi)
  • 1

97

18. Marin Ivančić (Zagreb 041)
  • 1

98

17. Ivan Pavić (Čehi)
  • 1

99

. Mihael Belko (Sloga)
  • 1

100

17. Armin Hamzić (Ivanja Reka)
  • 1

101

13. Benjamin Željko Pulić (Sava Jakuševec)
  • 1

102

10. Filip Jergović (Zagreb 041)
  • 1

103

6. Matija Žinić (Dragonožec)
  • 1

104

7. Robert Filić (Čulinec)
  • 1

105

8. Paolo Pereša (Hrašće)
  • 1

106

6. Ante Begić (Sloga)
  • 1

107

97. Matej Glasnović (Škola nogometa Maksimir)
  • 1

108

22. Nikola Tvarog (Hrašće)
  • 1

109

3. Filip Pucko (Hrvatski Leskovac)
  • 1

110

16. Marko Ignjatović-Palašić (Čulinec)
  • 1

111

6. Patrik Šiftar (Dragonožec)
  • 1

112

9. Luka Ivić (Čehi)
  • 1

113

6. Zvominir Ćurić (Sava Jakuševec)
  • 1

114

7. Stipan Buconjić (Gavran 2003.)
  • 1

115

16. Matej Anić (Zagreb 041)
  • 1

116

7. Bruno Šarić (Sava Jakuševec)
  • 1

117

20. Bruno Kovačić (Omladinac)
  • 1

118

5. Josip Ljubanović (Hrvatski Leskovac)
  • 1

119

24. Leon Dolić (Gavran 2003.)
  • 1

120

4. William Sugj (Gavran 2003.)
  • 1

121

10. Ivan Halama (Čehi)
  • 1

122

24. Slaven Čerkezović (Škola nogometa Maksimir)
  • 1

123

. Kristijan Kalmar (Croatia 98)
  • 1

124

14. Krešimir Košutić (Hrašće)
  • 1

125

. Antonijo Brumnić (Gavran 2003.)
  • 1

126

2. Igor Magličić (Zagreb 041)
  • 1

127

25. Matej Vrbat (Sloga)
  • 1

128

11. Patrik Jurkin (Dragonožec)
  • 1

129

16. Marko Bagić (Hrvatski Leskovac)
  • 1

130

. Dominik Pick (Omladinac)
  • 1

131

. Alojzije Culej (Gavran 2003.)
  • 1

132

. Ivan Kovačević (Sava Jakuševec)
  • 1

133

10. Ivan Baudoin (Gavran 2003.)
  • 1

134

8. Niko Petrinec (Sloga)
  • 1

135

5. Leonardo Đivan (Ivanja Reka)
  • 1

136

1. Dino Sofović (Omladinac)
  • 1

137

15. Martin Husnjak (Zagreb 041)
  • 1

138

. Jura Bošnjak (Omladinac)
  • 1

139

9. Lovro Mustapić (Čulinec)
  • 1

140

17. Mario Andrijašević (Sloga)
  • 1

141

19. Ante Rimac (Ivanja Reka)
  • 1

142

6. Noa Milković (Croatia 98)
  • 1

143

. Viktor Radić (Omladinac)
  • 1

144

2. Val Horvatić (Čulinec)
  • 1

145

5. Filip Mikacinić (Zagreb 041)
  • 1

146

. Kalikji Shkumbin (Croatia 98)
  • 1

147

18. Filip Merdić (Croatia 98)
  • 1

148

10. Ante Galić (Gavran 2003.)
  • 1

149

10. Domen Vedlin (Škola nogometa Maksimir)
  • 1

150

. Jeylen Dezmond Moore (Croatia 98)
  • 1

151

16. Dinko Miljković (Čehi)
  • 1