Copa America 2015 - Matches

2. ZNL B2 - LIMAČI 18/19 - 17 Stu 2018

Jarun

3 : 6

Trešnjevka

Jarun
Jarun

VS

Trešnjevka
Trešnjevka

Gol

Nenad Potočki

Trener

Nenad Mašina

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ivan Luburić

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:

Jarun

Jarun

Trešnjevka

Trešnjevka

Niko Tomljenović

95. Niko Tomljenović

Niko Tomljenović

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR
Marin Škerlj

3. Marin Škerlj

Marin Škerlj

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR
Sven Romek

90. Sven Romek

Sven Romek

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR
Vito Kljajić

6. Vito Kljajić

Vito Kljajić

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR
Andrija Petar Domljan

16. Andrija Petar Domljan

Andrija Petar Domljan

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR
Matej Ličko

18. Matej Ličko

Matej Ličko

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR
Niko Ciganj

19. Niko Ciganj

Niko Ciganj

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR
Tomo Dacer

22. Tomo Dacer

Tomo Dacer

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR
Matej Kraljević

88. Matej Kraljević

Matej Kraljević

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR

Zamjene

Fran Rajačić

15. Fran Rajačić

Fran Rajačić

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR
Frane Ivan Bučan

10. Frane Ivan Bučan

Frane Ivan Bučan

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR
Roko Popović

92. Roko Popović

Roko Popović

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR
Noa Bavoljak

96. Noa Bavoljak

Noa Bavoljak

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR
Jakov Živković

98. Jakov Živković

Jakov Živković

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR

1. Bartol Golubiček

Bartol Golubiček

Bartol Golubiček

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

3. Marko Lozić

Marko Lozić

Marko Lozić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

5. Mika Valentić

Mika Valentić

Mika Valentić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

23. Tonči Valčić

Tonči Valčić

Tonči Valčić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

21. Patrik Bijader

Patrik Bijader

Patrik Bijader

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

7. Jona Benkotić

Jona Benkotić

Jona Benkotić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

13. Noa Kreber

Noa Kreber

Noa Kreber

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

9. Leon Bevanda

Leon Bevanda

Leon Bevanda

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

12. Luka Mašina

Luka Mašina

Luka Mašina

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

Zamjene

37. Marco Roša

Marco Roša

Marco Roša

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

68. Viktor Majdandžić

Viktor Majdandžić

Viktor Majdandžić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

99. Petar Krešimir Zubčić

Petar Krešimir Zubčić

Petar Krešimir Zubčić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

69. Toma Grden

Toma Grden

Toma Grden

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR