Copa America 2015 - Matches

- 01 Lis 2018

HAŠK

Patrik Hudinčec`

Fran Krilić`

4 : 0

Trnje

HAŠK
HAŠK

VS

Trnje
Trnje

6. Patrik Hudinčec

17. Fran Krilić

Gol

Tomislav Brlečić

Trener

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Tomislav Cvitković

Prvi pomoćni sudac: Zvonimir Matković

Drugi pomoćni sudac: Armando Gojak

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:
Igor Šebjanić lic. br 184

18 MIN

Gol 17. Fran Krilić (HAŠK)

goal

21 MIN

Gol 6. Patrik Hudinčec (Sesvete)

goal

70 MIN

Žuti karton 8. Dominic Beus (Trnje)

yellow card
HAŠK

HAŠK

Trnje

Trnje

Nikola Čulo

1. Nikola Čulo

Nikola Čulo

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR
Luka Kovač

3. Luka Kovač

Luka Kovač

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR
Teo Bešić

29. Teo Bešić

Teo Bešić

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR
Bruno Kirinić

24. Bruno Kirinić

Bruno Kirinić

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR
Patrik Hudinčec

6. Patrik Hudinčec

Patrik Hudinčec

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR
Natan Brčić

14. Natan Brčić

Natan Brčić

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR
Vito Štefić

20. Vito Štefić

Vito Štefić

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR
Marin Totić

18. Marin Totić

Marin Totić

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR
Jan Ronald Ivec

89. Jan Ronald Ivec

Jan Ronald Ivec

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR
Filip Šebjanić

5. Filip Šebjanić

Filip Šebjanić

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR
Fran Krilić

17. Fran Krilić

Fran Krilić

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR

Zamjene

Tarik Ahmeti

7. Tarik Ahmeti

Tarik Ahmeti

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR
Leon Matijević

40. Leon Matijević

Leon Matijević

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR
Igor Fumić

16. Igor Fumić

Igor Fumić

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR

1. Antonio Cikač

Antonio Cikač

Antonio Cikač

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

8. Dominic Beus

Dominic Beus

Dominic Beus

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

20. Karlo Oršić

Karlo Oršić

Karlo Oršić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

11. Filip Lijović

Filip Lijović

Filip Lijović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

30. Duje Tomašević

Duje Tomašević

Duje Tomašević

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

31. Jan Romanić

Jan Romanić

Jan Romanić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

88. Tin Podoreški

Tin Podoreški

Tin Podoreški

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

55. Anes Dervišević

Anes Dervišević

Anes Dervišević

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

98. Filip Dedaković

Filip Dedaković

Filip Dedaković

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

. Fran Kovač

Fran Kovač

Fran Kovač

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

18. Josip Alić

Josip Alić

Josip Alić

  • Ime kluba: Hrvatski Dragovoljac
  • Država : HR

Zamjene

97. Šimun Mihaljević

Šimun Mihaljević

Šimun Mihaljević

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

4. Marko Janković

Marko Janković

Marko Janković

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

44. Josip Jelinčić

Josip Jelinčić

Josip Jelinčić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

40. Almin Mujdić

Almin Mujdić

Almin Mujdić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : BA

3. Jakov Bago

Jakov Bago

Jakov Bago

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR