Copa America 2015 - Matches

1.ZNL - KADETI 18/19 - 16 Lip 2019

Studentski Grad

4 : 2

Šparta Elektra

Studentski Grad
Studentski Grad

VS

Šparta Elektra
Šparta Elektra

Gol

1

Kazneni udarac

1

Dražen Lozić

Trener

Ivan Bošnjak

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Lovro Denić

Prvi pomoćni sudac: Mihael Ljeljak

Drugi pomoćni sudac: Valentina Županić

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:

3 MIN

Kazneni udarac (Gol) 3. Dino Crnić (Studentski Grad)

penalty

7 MIN

Žuti karton 11. Antonio Mihelčić (Šparta Elektra)

yellow card

24 MIN

Gol 7. Dario Zirdum (Studentski Grad)

goal

54 MIN

Gol 9. Ante Lozo (Šparta Elektra)

goal

56 MIN

Kazneni udarac (Gol) 19. Valentino Tomić (Šparta Elektra)

penalty

59 MIN

Gol 9. Fran Dragozet (Studentski Grad)

goal

71 MIN

Gol 7. Dario Zirdum (Studentski Grad)

goal
Studentski Grad

Studentski Grad

Šparta Elektra

Šparta Elektra

Vito Sudar

71. Vito Sudar

Vito Sudar

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Leon Kulfa

17. Leon Kulfa

Leon Kulfa

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Fran Dragozet

9. Fran Dragozet

Fran Dragozet

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Darren Kelly

21. Darren Kelly

Darren Kelly

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Marko Vlahović

8. Marko Vlahović

Marko Vlahović

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Antonio Brkić

11. Antonio Brkić

Antonio Brkić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Dario Zirdum

7. Dario Zirdum

Dario Zirdum

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Jakov Gašpar

99. Jakov Gašpar

Jakov Gašpar

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Niko Krpan

43. Niko Krpan

Niko Krpan

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Dino Crnić

3. Dino Crnić

Dino Crnić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Ante Vukoja

10. Ante Vukoja

Ante Vukoja

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Zamjene

Ivan Matacun

25. Ivan Matacun

Ivan Matacun

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Ante Nikšić

20. Ante Nikšić

Ante Nikšić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Borna Bošnjak

26. Borna Bošnjak

Borna Bošnjak

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Damjan Žabek

2. Damjan Žabek

Damjan Žabek

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Marko Tomas

98. Marko Tomas

Marko Tomas

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Ivan Gašić

5. Ivan Gašić

Ivan Gašić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

. Jan PintarK

Jan Pintar

Jan Pintar

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

5. Fran Bosančić

Fran Bosančić

Fran Bosančić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

12. Fran Sobotinčić

Fran Sobotinčić

Fran Sobotinčić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

8. Noa Rončević

Noa Rončević

Noa Rončević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

9. Ante Lozo

Ante Lozo

Ante Lozo

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

19. Valentino Tomić

Valentino Tomić

Valentino Tomić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

6. Jan Puljčan

Jan Puljčan

Jan Puljčan

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

13. Luka Ivčić

Luka Ivčić

Luka Ivčić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

2. Dominik Kovač

Dominik Kovač

Dominik Kovač

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

11. Antonio Mihelčić

Antonio Mihelčić

Antonio Mihelčić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

9. Nikola Belošević

Nikola Belošević

Nikola Belošević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR