Copa America 2015 - Matches

1.ZNL - KADETI 18/19 - 09 Ožu 2019

Šparta Elektra

1 : 4

Kašina

Šparta Elektra
Šparta Elektra

VS

Kašina
Kašina

Gol

Ivan Bošnjak

Trener

Tomislav Trupeljak

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Marino Crnolatac

Prvi pomoćni sudac: Armando Gojak

Drugi pomoćni sudac: Dominik Jurčec

Četvrti sudac:

Delegat: Tomislav Ištuk

Ostali:
Ivan Bertović lic. br.13
Kiro Naumovski

5 MIN

Gol 11. Dino Ros (Kašina)

goal

25 MIN

Gol 5. Nikola Pirenjak (Kašina)

goal

32 MIN

Gol 7. Nikola Vdović (Kašina)

goal

39 MIN

Gol 11. Antonio Mihelčić (Šparta Elektra)

goal

56 MIN

Gol 10. Filip Gajski (Kašina)

goal
Šparta Elektra

Šparta Elektra

Kašina

Kašina

Fran Sobotinčić

12. Fran Sobotinčić

Fran Sobotinčić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Jan Puljčan

6. Jan Puljčan

Jan Puljčan

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Ivčić

13. Luka Ivčić

Luka Ivčić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Nikola Belošević

9. Nikola Belošević

Nikola Belošević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Šesto

7. Luka Šesto

Luka Šesto

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Ante Ljubo Hrkać

16. Ante Ljubo Hrkać

Ante Ljubo Hrkać

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Noa Rončević

8. Noa Rončević

Noa Rončević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Jakov Kukučka

10. Jakov Kukučka

Jakov Kukučka

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Antonio Mihelčić

11. Antonio Mihelčić

Antonio Mihelčić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Chelfi

17. Luka Chelfi

Luka Chelfi

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Marko Miklečić

15. Marko Miklečić

Marko Miklečić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

Luka Butković

20. Luka Butković

Luka Butković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Stipo Bilonić

5. Stipo Bilonić

Stipo Bilonić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Sven Klasić

14. Sven Klasić

Sven Klasić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Dominik Bekić

3. Dominik Bekić

Dominik Bekić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Dominik Kovač

2. Dominik Kovač

Dominik Kovač

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

1. Franko Lovrenščak

Franko Lovrenščak

Franko Lovrenščak

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

2. Toni Bertović

Toni Bertović

Toni Bertović

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

4. Anton Vuniqi

Anton Vuniqi

Anton Vuniqi

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

5. Nikola Pirenjak

Nikola Pirenjak

Nikola Pirenjak

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

16. Dominik Kolenković

Dominik Kolenković

Dominik Kolenković

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

7. Nikola Vdović

Nikola Vdović

Nikola Vdović

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

8. Franjo Azinović

Franjo Azinović

Franjo Azinović

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

9. Matija Kelčec

Matija Kelčec

Matija Kelčec

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

10. Filip Gajski

Filip Gajski

Filip Gajski

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

11. Dino Ros

Dino Ros

Dino Ros

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

14. Mladen Pavlović

Mladen Pavlović

Mladen Pavlović

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

Zamjene

3. Luka Matoic

Luka Matoic

Luka Matoic

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

15. Marko Kovačić

Marko Kovačić

Marko Kovačić

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR