Copa America 2015 - Matches

Četvrta NL Središte 2018/19 - 25 Svi 2019

Gaj Mače

6 : 3

Dinamo OO

Gaj Mače
Gaj Mače

VS

Dinamo OO
Dinamo OO

Gol

1

Kazneni udarac

0

4

Zamjene

3

Trener

Stjepan Bašić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Tin Debogović

Prvi pomoćni sudac: ZVONIMIR RONČEVIĆ

Drugi pomoćni sudac: Ivan Rešetar

Četvrti sudac: Dario Cikojević

Delegat: Josip Borić

Ostali:
Darko Janječić,lic.br 077
Mario Ćehulić,lic.br.7 , Dragutrin Ćehulić,lic br. 23

15 MIN

Žuti karton 17. Josip Grdenić (Dinamo OO)

yellow card

18 MIN

Gol 17. Dario Suntešić (Gaj Mače)

goal

22 MIN

Kazneni udarac (Gol) 7. Davor Iskrić (Gaj Mače)

penalty

36 MIN

Gol 15. Josip Kipa (Gaj Mače)

goal

48 MIN

Gol 8. Ivan Grgić (Dinamo OO)

goal

53 MIN

Gol 10. Karlo Bobinec (Gaj Mače)

goal

55 MIN

Žuti karton . Karlo Rebernjak (Dubrava Tim Kabel)

yellow card

65 MIN

Gol 4. Domagoj Šoštarec (Dinamo OO)

goal

74 MIN

Gol 14. Kristijan Kresonja (Gaj Mače)

goal

89 MIN

Gol 14. Kristijan Kresonja (Gaj Mače)

goal

90 MIN

Gol . Nikola Brajko (Dinamo OO)

goal
Gaj Mače

Gaj Mače

Dinamo OO

Dinamo OO

Matija Pavao Gašparić

1. Matija Pavao Gašparić

Matija Pavao Gašparić

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Karlo Bobinec

10. Karlo BobinecK

Karlo Bobinec

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Josip Kipa

15. Josip Kipa

Josip Kipa

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Dario Kralj

4. Dario Kralj

Dario Kralj

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Dubravko Vujica

9. Dubravko Vujica

Dubravko Vujica

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Tomislav Čavala

2. Tomislav Čavala

Tomislav Čavala

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Karlo Oraić

16. Karlo Oraić

Karlo Oraić

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Borna Vinčić

13. Borna Vinčić

Borna Vinčić

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Davor Iskrić

7. Davor Iskrić

Davor Iskrić

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Tomislav Benčić

8. Tomislav Benčić

Tomislav Benčić

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Dario Suntešić

17. Dario Suntešić

Dario Suntešić

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

Zamjene

Krunoslav Škof

24. Krunoslav Škof

Krunoslav Škof

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Petar Krpanec

5. Petar Krpanec

Petar Krpanec

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Miroslav Blagec

11. Miroslav Blagec

Miroslav Blagec

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Filip Kreber

3. Filip Kreber

Filip Kreber

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Marko Martinić

18. Marko Martinić

Marko Martinić

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Kristijan Kresonja

14. Kristijan Kresonja

Kristijan Kresonja

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

1. Stjepan Sučić

Stjepan Sučić

Stjepan Sučić

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR

11. Karlo StojićK

Karlo Stojić

Karlo Stojić

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR

16. Danijel Savičić

Danijel Savičić

Danijel Savičić

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR

17. Josip Grdenić

Josip Grdenić

Josip Grdenić

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR

4. Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR

14. Marko Cimeša

Marko Cimeša

Marko Cimeša

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR

8. Ivan Grgić

Ivan Grgić

Ivan Grgić

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR

. Karlo Rebernjak

Karlo Rebernjak

Karlo Rebernjak

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

. Nikola Brajko

Nikola Brajko

Nikola Brajko

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR

10. Hrvoje Šikić

Hrvoje Šikić

Hrvoje Šikić

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR

. Borna Delač

Borna Delač

Borna Delač

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

Zamjene

12. Dominik Turčić

Dominik Turčić

Dominik Turčić

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR

5. Andrej Rozić

Andrej Rozić

Andrej Rozić

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR

2. Tomislav Janječić

Tomislav Janječić

Tomislav Janječić

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR

11. Josip Baranja

Josip Baranja

Josip Baranja

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR

46 MIN

16. Danijel Savičić

2. Tomislav Janječić

Dinamo OO

57 MIN

2. Tomislav Čavala

3. Filip Kreber

Gaj Mače

63 MIN

15. Josip Kipa

11. Miroslav Blagec

Gaj Mače

71 MIN

7. Davor Iskrić

14. Kristijan Kresonja

Gaj Mače

76 MIN

10. Karlo Bobinec

5. Petar Krpanec

Gaj Mače

77 MIN

1. Stjepan Sučić

12. Dominik Turčić

Dinamo OO

82 MIN

. Borna Delač

11. Josip Baranja

Dinamo OO