Copa America 2015 - Matches

Četvrta NL Središte 2018/19 - 12 Svi 2019

Sava Strmec

0 : 1

Segesta

Sava Strmec
Sava Strmec

VS

Segesta
Segesta

Gol

2

Žuti karton

0

3

Zamjene

2

Goran Vincetić

Trener

Dario Kovačević

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ozren Knežević

Prvi pomoćni sudac: Goran Baršić

Drugi pomoćni sudac: Tvrtko Jureša

Četvrti sudac: Marin Babić

Delegat: Dobroslav Planinić

Ostali:
Berislav Prša lic. br. 11
Željko Cvetković lic.br. 80

44 MIN

Žuti karton 6. Darko Frajt (Sava Strmec)

yellow card

45 MIN

Gol 4. Matej Bagarić (Segesta)

goal

72 MIN

Žuti karton 7. Bernardo Kočnar (Sava Strmec)

yellow card
Sava Strmec

Sava Strmec

Segesta

Segesta

Goran Bašić

12. Goran Bašić

Goran Bašić

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Darko Frajt

6. Darko Frajt

Darko Frajt

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Kruno Cvetković

16. Kruno Cvetković

Kruno Cvetković

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Luka Novoselec

3. Luka NovoselecK

Luka Novoselec

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Marko Cerovečki

5. Marko Cerovečki

Marko Cerovečki

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Filip Mršić

11. Filip Mršić

Filip Mršić

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Martin Zrnc

20. Martin Zrnc

Martin Zrnc

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Gabrijel Srpak

14. Gabrijel Srpak

Gabrijel Srpak

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Filip Vrančić

22. Filip Vrančić

Filip Vrančić

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Filip Brdarić

10. Filip Brdarić

Filip Brdarić

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Vito Crnković

16. Vito Crnković

Vito Crnković

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

Zamjene

Danijel Ćutić

1. Danijel Ćutić

Danijel Ćutić

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Bernardo Kočnar

7. Bernardo Kočnar

Bernardo Kočnar

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Mario Golubić Vešligaj

24. Mario Golubić Vešligaj

Mario Golubić Vešligaj

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Dario Barišić

8. Dario Barišić

Dario Barišić

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Tin Cepak

18. Tin Cepak

Tin Cepak

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Bruno Držić

9. Bruno Držić

Bruno Držić

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Jurica Ištuk

14. Jurica Ištuk

Jurica Ištuk

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

25. Leonardo Trepša

Leonardo Trepša

Leonardo Trepša

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

16. Ivan Kapac

Ivan Kapac

Ivan Kapac

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

24. Ivan Stojaković

Ivan Stojaković

Ivan Stojaković

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

13. Luka Vranić

Luka Vranić

Luka Vranić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

10. Anes Handanović

Anes Handanović

Anes Handanović

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

7. Ivan LovrićK

Ivan Lovrić

Ivan Lovrić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

3. Goran Aleksić

Goran Aleksić

Goran Aleksić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

8. Dejan Živčić

Dejan Živčić

Dejan Živčić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

5. Ivan Ninčević

Ivan Ninčević

Ivan Ninčević

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

4. Matej Bagarić

Matej Bagarić

Matej Bagarić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

18. Dino Eberl

Dino Eberl

Dino Eberl

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

Zamjene

11. Matija Sertić

Matija Sertić

Matija Sertić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

20. Tin Pavličić

Tin Pavličić

Tin Pavličić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

. Borna Butković

Borna Butković

Borna Butković

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

13. Antonio Galonja

Antonio Galonja

Antonio Galonja

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

. Filip Žužić

Filip Žužić

Filip Žužić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

3. Leon Pupić Jovanović

Leon Pupić Jovanović

Leon Pupić Jovanović

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

6. Matej Galonja

Matej Galonja

Matej Galonja

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

46 MIN

22. Filip Vrančić

7. Bernardo Kočnar

Sava Strmec

52 MIN

16. Vito Crnković

9. Bruno Držić

Sava Strmec

65 MIN

3. Goran Aleksić

6. Matej Galonja

Segesta

68 MIN

14. Gabrijel Srpak

14. Jurica Ištuk

Sava Strmec

82 MIN

8. Dejan Živčić

3. Leon Pupić Jovanović

Segesta