Copa America 2015 - Matches

Četvrta NL Središte 2018/19 - 30 Ožu 2019

Mladost Petrinja

3 : 2

Samobor

Mladost Petrinja
Mladost Petrinja

VS

Samobor
Samobor

Gol

1

Žuti karton

3

1

Kazneni udarac

0

5

Zamjene

2

Franjo Pužin

Trener

Zoran Vukelić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Marin Babić

Prvi pomoćni sudac: Marijan Gorše

Drugi pomoćni sudac: Davor Tadić

Četvrti sudac: Ozren Knežević

Delegat: Miroslav Bugarinović

Ostali:
Igor Marijan br. 086
Dražen Ivančević br. 003

4 MIN

Gol 19. Nikica Brujić (Vrapče)

goal

12 MIN

Gol 9. Josip Jandrić (Mladost Petrinja)

goal

47 MIN

Gol . Moran Čerkez (Samobor)

goal

49 MIN

Žuti karton . Moran Čerkez (Samobor)

yellow card

67 MIN

Kazneni udarac (Gol) 4. Mihael Bezić (Mladost Petrinja)

penalty

75 MIN

Žuti karton 4. Igor Horvat (Samobor)

yellow card

80 MIN

Gol 10. Boris Baniček (Mladost Petrinja)

goal

90 MIN

Žuti karton 6. Marko Kotoraš (Samobor)

yellow card

90 MIN

Žuti karton 23. Ivan Marović (Mladost Petrinja)

yellow card
Mladost Petrinja

Mladost Petrinja

Samobor

Samobor

Vedran Kovačević

1. Vedran KovačevićK

Vedran Kovačević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Sven Dolovčak

17. Sven Dolovčak

Sven Dolovčak

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Mihael Bezić

4. Mihael Bezić

Mihael Bezić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Ivan Marović

23. Ivan Marović

Ivan Marović

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Damir Baćan

3. Damir Baćan

Damir Baćan

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Roberto Drljača

5. Roberto Drljača

Roberto Drljača

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Baldo Ivan Matić

18. Baldo Ivan Matić

Baldo Ivan Matić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Josip Jandrić

9. Josip Jandrić

Josip Jandrić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Viktor Špišić

16. Viktor Špišić

Viktor Špišić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Igor Krmpotić

25. Igor Krmpotić

Igor Krmpotić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Ivan Cerjak

11. Ivan Cerjak

Ivan Cerjak

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

Zamjene

Luka Moštak

12. Luka Moštak

Luka Moštak

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Stephano Tomić

6. Stephano Tomić

Stephano Tomić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Boris Baniček

10. Boris Baniček

Boris Baniček

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Leonardo Papić

19. Leonardo Papić

Leonardo Papić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Marko Korečić

44. Marko Korečić

Marko Korečić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Tomislav Gajdek

9. Tomislav Gajdek

Tomislav Gajdek

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Vladimir Golić

. Vladimir Golić

Vladimir Golić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

21. Josip Braje

Josip Braje

Josip Braje

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

9. Kristijan Regović

Kristijan Regović

Kristijan Regović

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

17. Ivan Ibrahimović

Ivan Ibrahimović

Ivan Ibrahimović

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

6. Karlo Severec

Karlo Severec

Karlo Severec

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

5. Filip Kostanjski

Filip Kostanjski

Filip Kostanjski

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

3. Mislav Maruna

Mislav Maruna

Mislav Maruna

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

7. Ivan Puškarić

Ivan Puškarić

Ivan Puškarić

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

19. Nikica BrujićK

Nikica Brujić

Nikica Brujić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

4. Igor Horvat

Igor Horvat

Igor Horvat

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

. Moran Čerkez

Moran Čerkez

Moran Čerkez

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

14. Josip Šarić

Josip Šarić

Josip Šarić

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

Zamjene

19. Filip Bišćan

Filip Bišćan

Filip Bišćan

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

2. Ivan Petruša

Ivan Petruša

Ivan Petruša

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

9. Mihael Klemenčić

Mihael Klemenčić

Mihael Klemenčić

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

11. Franjo Kotarski

Franjo Kotarski

Franjo Kotarski

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

6. Marko Kotoraš

Marko Kotoraš

Marko Kotoraš

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

46 MIN

18. Baldo Ivan Matić

9. Tomislav Gajdek

Mladost Petrinja

67 MIN

11. Ivan Cerjak

10. Boris Baniček

Mladost Petrinja

74 MIN

3. Mislav Maruna

2. Ivan Petruša

Samobor

74 MIN

17. Sven Dolovčak

19. Leonardo Papić

Mladost Petrinja

83 MIN

5. Roberto Drljača

6. Stephano Tomić

Mladost Petrinja

87 MIN

7. Ivan Puškarić

6. Marko Kotoraš

Samobor

89 MIN

9. Josip Jandrić

44. Marko Korečić

Mladost Petrinja