Copa America 2015 - Matches

Četvrta NL Središte 2018/19 - 24 Ožu 2019

Sava Strmec

0 : 2

Mladost Petrinja

Sava Strmec
Sava Strmec

VS

Mladost Petrinja
Mladost Petrinja

Gol

1

Žuti karton

1

5

Zamjene

5

Trener

Franjo Pužin

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Nikola Kožar

Prvi pomoćni sudac: Domagoj Filko

Drugi pomoćni sudac: Silvija Makar

Četvrti sudac: Stjepan Mihaljinec

Delegat: Darko Blažinčić

Ostali:
Željko Cvetković lic. br.80
Igor Marijan lic. br. 086

7 MIN

Žuti karton 24. Antonio Hrnčević (Mladost Petrinja)

yellow card

37 MIN

Gol 24. Antonio Hrnčević (Mladost Petrinja)

goal

75 MIN

Gol 44. Marko Korečić (Mladost Petrinja)

goal

90 MIN

Žuti karton 14. Jurica Ištuk (Sava Strmec)

yellow card
Sava Strmec

Sava Strmec

Mladost Petrinja

Mladost Petrinja

Goran Bašić

12. Goran Bašić

Goran Bašić

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Luka Filipović

4. Luka Filipović

Luka Filipović

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Kruno Cvetković

16. Kruno Cvetković

Kruno Cvetković

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Luka Novoselec

3. Luka NovoselecK

Luka Novoselec

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Marko Cerovečki

5. Marko Cerovečki

Marko Cerovečki

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Ivan Horvatinec

21. Ivan Horvatinec

Ivan Horvatinec

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Filip Mršić

11. Filip Mršić

Filip Mršić

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Gabrijel Srpak

14. Gabrijel Srpak

Gabrijel Srpak

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Filip Vrančić

22. Filip Vrančić

Filip Vrančić

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Filip Brdarić

10. Filip Brdarić

Filip Brdarić

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Bruno Držić

9. Bruno Držić

Bruno Držić

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

Zamjene

Danijel Ćutić

1. Danijel Ćutić

Danijel Ćutić

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Bernardo Kočnar

7. Bernardo Kočnar

Bernardo Kočnar

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Darko Frajt

6. Darko Frajt

Darko Frajt

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Dario Barišić

8. Dario Barišić

Dario Barišić

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Tomislav Jurić

18. Tomislav Jurić

Tomislav Jurić

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Jurica Ištuk

14. Jurica Ištuk

Jurica Ištuk

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Vito Crnković

16. Vito Crnković

Vito Crnković

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

1. Vedran KovačevićK

Vedran Kovačević

Vedran Kovačević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

4. Mihael Bezić

Mihael Bezić

Mihael Bezić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

3. Damir Baćan

Damir Baćan

Damir Baćan

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

5. Roberto Drljača

Roberto Drljača

Roberto Drljača

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

18. Baldo Ivan Matić

Baldo Ivan Matić

Baldo Ivan Matić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

17. Sven Dolovčak

Sven Dolovčak

Sven Dolovčak

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

9. Josip Jandrić

Josip Jandrić

Josip Jandrić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

16. Viktor Špišić

Viktor Špišić

Viktor Špišić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

25. Igor Krmpotić

Igor Krmpotić

Igor Krmpotić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

23. Ivan Marović

Ivan Marović

Ivan Marović

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

24. Antonio Hrnčević

Antonio Hrnčević

Antonio Hrnčević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

Zamjene

12. Luka Moštak

Luka Moštak

Luka Moštak

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

10. Boris Baniček

Boris Baniček

Boris Baniček

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

19. Leonardo Papić

Leonardo Papić

Leonardo Papić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

44. Marko Korečić

Marko Korečić

Marko Korečić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

9. Tomislav Gajdek

Tomislav Gajdek

Tomislav Gajdek

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

. Vladimir Golić

Vladimir Golić

Vladimir Golić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

6. Stephano Tomić

Stephano Tomić

Stephano Tomić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

54 MIN

11. Filip Mršić

14. Jurica Ištuk

Sava Strmec

54 MIN

5. Marko Cerovečki

6. Darko Frajt

Sava Strmec

61 MIN

14. Gabrijel Srpak

7. Bernardo Kočnar

Sava Strmec

63 MIN

9. Josip Jandrić

10. Boris Baniček

Mladost Petrinja

65 MIN

18. Baldo Ivan Matić

44. Marko Korečić

Mladost Petrinja

76 MIN

17. Sven Dolovčak

. Vladimir Golić

Mladost Petrinja

77 MIN

9. Bruno Držić

16. Vito Crnković

Sava Strmec

78 MIN

16. Kruno Cvetković

8. Dario Barišić

Sava Strmec

81 MIN

24. Antonio Hrnčević

19. Leonardo Papić

Mladost Petrinja

86 MIN

25. Igor Krmpotić

9. Tomislav Gajdek

Mladost Petrinja