Copa America 2015 - Matches

- 16 Ožu 2019

Dinamo Odranski Obrež

0 : 1

Dinamo Odranski Obrež
Dinamo Odranski Obrež

VS

Gol

11. Nikola Krajačić

2

Žuti karton

4

3

Zamjene

4

Stjepan Bašić

Trener

Dražen Kovjanić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Zvonimir Radinić

Prvi pomoćni sudac: Mario Draženović

Drugi pomoćni sudac: Tomislav Lipošćak

Četvrti sudac: Marin Babić

Delegat: Nikola Očić

Ostali:
Janječić Darko lic. 77
Bajs Mario lic. 70

21 MIN

Žuti karton 13. Dino Hrastinski (Mladost Zabok)

yellow card

41 MIN

Žuti karton 6. Dražen Ladović (Dinamo Odranski Obrež)

yellow card

61 MIN

Žuti karton 17. Marko Belanović (Mladost Zabok)

yellow card

73 MIN

Žuti karton . Karlo Rebernjak (Lokomotiva)

yellow card

84 MIN

Žuti karton 18. Marko Srebačić (Mladost Zabok)

yellow card

89 MIN

Gol 11. Nikola Krajačić (Mladost Zabok)

goal

90 MIN

Žuti karton 14. Vinko Kotarski (Mladost Zabok)

yellow card
Dinamo Odranski Obrež

Dinamo Odranski Obrež

Stjepan Sučić

1. Stjepan Sučić

Stjepan Sučić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Filip Gašparović

2. Filip Gašparović

Filip Gašparović

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Karlo Stojić

11. Karlo Stojić

Karlo Stojić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Danijel Savičić

16. Danijel Savičić

Danijel Savičić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Josip Grdenić

17. Josip Grdenić

Josip Grdenić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Dražen Ladović

6. Dražen LadovićK

Dražen Ladović

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Domagoj Šoštarec

4. Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Marko Cimeša

10. Marko Cimeša

Marko Cimeša

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Ivan Grgić

8. Ivan Grgić

Ivan Grgić

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR
Karlo Rebernjak

. Karlo Rebernjak

Karlo Rebernjak

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR
Hrvoje Šikić

10. Hrvoje Šikić

Hrvoje Šikić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

Zamjene

Dominik Turčić

12. Dominik Turčić

Dominik Turčić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Stjepan Dejak

5. Stjepan Dejak

Stjepan Dejak

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Tomislav Janječić

6. Tomislav Janječić

Tomislav Janječić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Ivan Batinić

8. Ivan Batinić

Ivan Batinić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Filip Lekić

3. Filip Lekić

Filip Lekić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Ivan Fabijanec

10. Ivan Fabijanec

Ivan Fabijanec

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Borna Delač

. Borna Delač

Borna Delač

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

1. Zoran Mihovilić

Zoran Mihovilić

Zoran Mihovilić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

15. Martin Kotarski

Martin Kotarski

Martin Kotarski

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

5. Tihomir VančinaK

Tihomir Vančina

Tihomir Vančina

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

13. Dino Hrastinski

Dino Hrastinski

Dino Hrastinski

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

14. Vinko Kotarski

Vinko Kotarski

Vinko Kotarski

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

6. Mateo Tisanić

Mateo Tisanić

Mateo Tisanić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

4. Jurica Kotarski

Jurica Kotarski

Jurica Kotarski

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

7. Marko Deak

Marko Deak

Marko Deak

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

11. Nikola Krajačić

Nikola Krajačić

Nikola Krajačić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

18. Marko Srebačić

Marko Srebačić

Marko Srebačić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

21. Mihael Dlesk

Mihael Dlesk

Mihael Dlesk

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

Zamjene

12. Denis Jureša

Denis Jureša

Denis Jureša

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

17. Marko Belanović

Marko Belanović

Marko Belanović

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

9. Zoran Bunčec

Zoran Bunčec

Zoran Bunčec

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

. Marin Šilipetar

Marin Šilipetar

Marin Šilipetar

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

22. Marin Knezić

Marin Knezić

Marin Knezić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

36 MIN

21. Mihael Dlesk

. Marin Šilipetar

46 MIN

. Marin Šilipetar

17. Marko Belanović

56 MIN

6. Mateo Tisanić

22. Marin Knezić

61 MIN

16. Danijel Savičić

6. Tomislav Janječić

Dinamo Odranski Obrež

63 MIN

5. Tihomir Vančina

9. Zoran Bunčec

75 MIN

10. Marko Cimeša

10. Ivan Fabijanec

Dinamo Odranski Obrež

83 MIN

8. Ivan Grgić

. Borna Delač

Dinamo Odranski Obrež