Copa America 2015 - Matches

- 09 Ožu 2019

Tomislav Borovčak`

Andro Diklić`

Hrvoje Jančetić`

3 : 1

Dinamo Odranski Obrež

Ivan Grgić`

VS

Dinamo Odranski Obrež
Dinamo Odranski Obrež

5. Tomislav Borovčak

22. Andro Diklić

16. Hrvoje Jančetić

Gol

8. Ivan Grgić

2

Žuti karton

2

4

Zamjene

3

Marijo Švigir

Trener

Stjepan Bašić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Marijan Borojević

Prvi pomoćni sudac: Miodrag Krnic

Drugi pomoćni sudac: Dražen Blagić

Četvrti sudac: Fran Svilokos

Delegat: Dario Kušan

Ostali:
Mario Rac lic.br.83
Darko Janječić lic.br. 77

8 MIN

Gol 8. Ivan Grgić (Zelina)

goal

19 MIN

Gol 5. Tomislav Borovčak (Zelina)

goal

26 MIN

Gol 22. Andro Diklić (Lokomotiva)

goal

33 MIN

Žuti karton 14. Stjepan Mikulinec (Rudeš)

yellow card

45 MIN

Crveni karton . Nikola Brajko (Vrapče)

red card

63 MIN

Žuti karton 10. Marko Cimeša (Dinamo Odranski Obrež)

yellow card

80 MIN

Žuti karton 16. Danijel Savičić (Dinamo Odranski Obrež)

yellow card

83 MIN

Žuti karton 9. Juan Manuel Saez (Špansko)

yellow card

90 MIN

Gol 16. Hrvoje Jančetić (Zelina)

goal

Dinamo Odranski Obrež

Dinamo Odranski Obrež

Ivan Jurić-Bare

21. Ivan Jurić-Bare

Ivan Jurić-Bare

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR
Florijan Ovčar

17. Florijan Ovčar

Florijan Ovčar

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR
Mihael Mačković

20. Mihael Mačković

Mihael Mačković

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR
Stjepan Mikulinec

14. Stjepan Mikulinec

Stjepan Mikulinec

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Tomislav Borovčak

5. Tomislav BorovčakK

Tomislav Borovčak

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR
Juan Manuel Saez

9. Juan Manuel Saez

Juan Manuel Saez

  • Ime kluba: Špansko
  • Država : IT
Hrvoje Jančetić

16. Hrvoje Jančetić

Hrvoje Jančetić

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR
Mario Barić

7. Mario Barić

Mario Barić

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR
Patrick Cetina

24. Patrick Cetina

Patrick Cetina

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR
Željko Filipović

2. Željko Filipović

Željko Filipović

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR
Andro Diklić

22. Andro Diklić

Andro Diklić

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

Zamjene

Nikola Posavec

1. Nikola Posavec

Nikola Posavec

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR
Stjepan Pajač

4. Stjepan Pajač

Stjepan Pajač

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR
Ivan Posavec

13. Ivan Posavec

Ivan Posavec

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR
Zlatko Palčić

19. Zlatko Palčić

Zlatko Palčić

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR
Ivan Gavrić

18. Ivan Gavrić

Ivan Gavrić

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Ivan Horvat

23. Ivan Horvat

Ivan Horvat

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

1. Stjepan Sučić

Stjepan Sučić

Stjepan Sučić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

5. Stjepan Dejak

Stjepan Dejak

Stjepan Dejak

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

16. Danijel Savičić

Danijel Savičić

Danijel Savičić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

17. Josip Grdenić

Josip Grdenić

Josip Grdenić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

6. Dražen LadovićK

Dražen Ladović

Dražen Ladović

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

4. Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

10. Marko Cimeša

Marko Cimeša

Marko Cimeša

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

. Karlo Rebernjak

Karlo Rebernjak

Karlo Rebernjak

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

. Nikola Brajko

Nikola Brajko

Nikola Brajko

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

10. Hrvoje Šikić

Hrvoje Šikić

Hrvoje Šikić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

8. Ivan Grgić

Ivan Grgić

Ivan Grgić

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR

Zamjene

12. Dominik Turčić

Dominik Turčić

Dominik Turčić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

6. Tomislav Janječić

Tomislav Janječić

Tomislav Janječić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

8. Ivan Batinić

Ivan Batinić

Ivan Batinić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

3. Filip Lekić

Filip Lekić

Filip Lekić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

10. Ivan Fabijanec

Ivan Fabijanec

Ivan Fabijanec

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

. Borna Delač

Borna Delač

Borna Delač

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

46 MIN

5. Stjepan Dejak

8. Ivan Batinić

Dinamo Odranski Obrež

57 MIN

22. Andro Diklić

23. Ivan Horvat

66 MIN

17. Florijan Ovčar

18. Ivan Gavrić

72 MIN

8. Ivan Grgić

6. Tomislav Janječić

Dinamo Odranski Obrež

76 MIN

17. Josip Grdenić

. Borna Delač

Dinamo Odranski Obrež

88 MIN

9. Juan Manuel Saez

13. Ivan Posavec

89 MIN

5. Tomislav Borovčak

4. Stjepan Pajač