Copa America 2015 - Matches

Četvrta NL Središte 2018/19 - 24 Stu 2018

Mladost Petrinja

`

2 : 0

Karlovac 1919

Mladost Petrinja
Mladost Petrinja

VS

Karlovac 1919
Karlovac 1919

.

Gol

2

Žuti karton

3

1

Kazneni udarac

0

4

Zamjene

1

Franjo Pužin

Trener

Sanjin Lucijanić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ivan Kumpar

Prvi pomoćni sudac: Željko Dolibašić

Drugi pomoćni sudac: Danijel Gašpar

Četvrti sudac: Martin Komorski

Delegat: Dobroslav Planinić

Ostali:
Zdravko Jakova br. 037
Igor Marijan br. 086

5 MIN

Žuti karton 14. Nermin Muminović (Karlovac 1919)

yellow card

40 MIN

Žuti karton 14. David Tonković (Karlovac 1919)

yellow card

49 MIN

Žuti karton 6. Daniel Mićunović (Karlovac 1919)

yellow card

49 MIN

Kazneni udarac (Gol) 4. Mihael Bezić (Mladost Petrinja)

penalty

51 MIN

Žuti karton 4. Mihael Bezić (Mladost Petrinja)

yellow card

56 MIN

Gol . ()

goal

67 MIN

Žuti karton 3. Damir Baćan (Mladost Petrinja)

yellow card
Mladost Petrinja

Mladost Petrinja

Karlovac 1919

Karlovac 1919

Vedran Kovačević

1. Vedran KovačevićK

Vedran Kovačević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Baldo Ivan Matić

18. Baldo Ivan Matić

Baldo Ivan Matić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Josip Jandrić

9. Josip Jandrić

Josip Jandrić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Mihael Bezić

4. Mihael Bezić

Mihael Bezić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

.

Igor Krmpotić

25. Igor Krmpotić

Igor Krmpotić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Marko Korečić

44. Marko Korečić

Marko Korečić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Damir Baćan

3. Damir Baćan

Damir Baćan

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Antonio Hrnčević

24. Antonio Hrnčević

Antonio Hrnčević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Petar Horvatin

20. Petar Horvatin

Petar Horvatin

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR
Leonardo Papić

19. Leonardo Papić

Leonardo Papić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

Zamjene

Ivan Perić

12. Ivan Perić

Ivan Perić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Ivan Marović

23. Ivan Marović

Ivan Marović

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Boris Baniček

10. Boris Baniček

Boris Baniček

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Juraj Filipović

6. Juraj Filipović

Juraj Filipović

  • Ime kluba: Banovac
  • Država : HR
Karlo Roksa

5. Karlo Roksa

Karlo Roksa

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Dominik Prelčec

15. Dominik Prelčec

Dominik Prelčec

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Martin Elblinger

8. Martin Elblinger

Martin Elblinger

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

1. Luka Demirović

Luka Demirović

Luka Demirović

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR

6. Daniel Mićunović

Daniel Mićunović

Daniel Mićunović

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR

14. David Tonković

David Tonković

David Tonković

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR

20. Sandy Stojčić

Sandy Stojčić

Sandy Stojčić

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR

8. Matija ŠtefančićK

Matija Štefančić

Matija Štefančić

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR

7. Antonijo Turkalj

Antonijo Turkalj

Antonijo Turkalj

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR

19. Enes Novinić

Enes Novinić

Enes Novinić

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR

10. Ivan Mamić

Ivan Mamić

Ivan Mamić

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR

15. Aleksandar Trajkov

Aleksandar Trajkov

Aleksandar Trajkov

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR

.

14. Nermin Muminović

Nermin Muminović

Nermin Muminović

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR

Zamjene

4. Antonio Magdić

Antonio Magdić

Antonio Magdić

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR

12. Josip Žunac

Josip Žunac

Josip Žunac

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR

62 MIN

.

12. Josip Žunac

Karlovac 1919

63 MIN

19. Leonardo Papić

10. Boris Baniček

Mladost Petrinja

75 MIN

25. Igor Krmpotić

23. Ivan Marović

Mladost Petrinja

89 MIN

18. Baldo Ivan Matić

6. Juraj Filipović

Mladost Petrinja

90 MIN

24. Antonio Hrnčević

8. Martin Elblinger

Mladost Petrinja