Copa America 2015 - Matches

- 10 Stu 2018

Mario Čehulić`

Dominik Lončarić`

2 : 2

Dinamo Odranski Obrež

Marko Cimeša`

Stjepan Pralas`

VS

Dinamo Odranski Obrež
Dinamo Odranski Obrež

10. Mario Čehulić

19. Dominik Lončarić

Gol

10. Marko Cimeša

9. Stjepan Pralas

1

Žuti karton

4

4

Zamjene

2

Drago Bartolić

Trener

Stjepan Bašić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Marko Matijašec

Prvi pomoćni sudac: Dražen Rehorić

Drugi pomoćni sudac: Tomislav Lipošćak

Četvrti sudac: Dario Cikojević

Delegat: Davor Bjelanović

Ostali:
Ivica Pavlek lic br 028
Martin Pršir lic br 78

7 MIN

Žuti karton 2. Filip Gašparović (Dinamo Odranski Obrež)

yellow card

25 MIN

Žuti karton 17. Josip Grdenić (Dinamo Odranski Obrež)

yellow card

40 MIN

Gol 9. Stjepan Pralas (Gradići)

goal

44 MIN

Žuti karton 10. Marko Cimeša (Dinamo Odranski Obrež)

yellow card

44 MIN

Gol 10. Mario Čehulić (Tondach)

goal

63 MIN

Gol 10. Marko Cimeša (Dinamo Odranski Obrež)

goal

66 MIN

Žuti karton 8. Robert Jurina (Tondach)

yellow card

70 MIN

Žuti karton 11. Karlo Stojić (Dinamo Odranski Obrež)

yellow card

74 MIN

Gol 19. Dominik Lončarić (Tondach)

goal

Dinamo Odranski Obrež

Dinamo Odranski Obrež

Damir Družinec

24. Damir Družinec

Damir Družinec

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR
Loren Jurina

17. Loren Jurina

Loren Jurina

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR
Mario Čehulić

10. Mario ČehulićK

Mario Čehulić

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

.

Karlo Frtalj

4. Karlo Frtalj

Karlo Frtalj

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR
Danijel Merkaš

22. Danijel Merkaš

Danijel Merkaš

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR
Franko Borovčak

16. Franko Borovčak

Franko Borovčak

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR
Robert Jurina

8. Robert Jurina

Robert Jurina

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR
Jurica Hendija

5. Jurica Hendija

Jurica Hendija

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

.

Marko Mlinarić

7. Marko Mlinarić

Marko Mlinarić

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

Zamjene

.

Alen Skozrit

9. Alen Skozrit

Alen Skozrit

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR
Jurica Čehulić

13. Jurica Čehulić

Jurica Čehulić

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR
Ivan Bosec

6. Ivan Bosec

Ivan Bosec

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR
Dominik Lončarić

19. Dominik Lončarić

Dominik Lončarić

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR
Martin Sedlar

15. Martin Sedlar

Martin Sedlar

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR
Tomica Marković

11. Tomica Marković

Tomica Marković

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

12. Dominik Turčić

Dominik Turčić

Dominik Turčić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

15. Rafael Paul Ostojić

Rafael Paul Ostojić

Rafael Paul Ostojić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

2. Filip Gašparović

Filip Gašparović

Filip Gašparović

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

11. Karlo Stojić

Karlo Stojić

Karlo Stojić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

16. Danijel Savičić

Danijel Savičić

Danijel Savičić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

17. Josip Grdenić

Josip Grdenić

Josip Grdenić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

6. Dražen LadovićK

Dražen Ladović

Dražen Ladović

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

4. Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

8. Stjepan Celiček

Stjepan Celiček

Stjepan Celiček

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

10. Marko Cimeša

Marko Cimeša

Marko Cimeša

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

9. Stjepan Pralas

Stjepan Pralas

Stjepan Pralas

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

Zamjene

5. Stjepan Dejak

Stjepan Dejak

Stjepan Dejak

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

19. Ivan Cerovski

Ivan Cerovski

Ivan Cerovski

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR

8. Ivan Grgić

Ivan Grgić

Ivan Grgić

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR

64 MIN

22. Danijel Merkaš

11. Tomica Marković

69 MIN

8. Robert Jurina

19. Dominik Lončarić

71 MIN

.

6. Ivan Bosec

79 MIN

16. Danijel Savičić

8. Ivan Grgić

Dinamo Odranski Obrež

83 MIN

16. Franko Borovčak

15. Martin Sedlar

90 MIN

11. Karlo Stojić

5. Stjepan Dejak

Dinamo Odranski Obrež