Copa America 2015 - Matches

- 13 Lis 2018

0 : 3

Dinamo Odranski Obrež

VS

Dinamo Odranski Obrež
Dinamo Odranski Obrež

Gol

4. Goran Petković

10. Marko Cimeša

2

Žuti karton

3

5

Zamjene

3

Davor Matić

Trener

Stjepan Bašić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac:

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:
Darko Janječić lic. 077
Mislav Maroević lic. 001

24 MIN

Gol 4. Goran Petković (Croatia)

goal

43 MIN

Žuti karton 3. Filip Lekić (Dinamo Odranski Obrež)

yellow card

51 MIN

Žuti karton 6. Karlo Severec (Samobor)

yellow card

70 MIN

Žuti karton 99. Hrvoje Alagić (Ponikve)

yellow card

71 MIN

Kazneni udarac (Gol) 6. Dražen Ladović (Dinamo Odranski Obrež)

penalty

73 MIN

Gol 10. Marko Cimeša (Dinamo Odranski Obrež)

goal

82 MIN

Žuti karton 16. Danijel Savičić (Dinamo Odranski Obrež)

yellow card

89 MIN

Žuti karton 19. Ivan Cerovski (Mladost Dragonožec)

yellow card

Dinamo Odranski Obrež

Dinamo Odranski Obrež

Hrvoje Alagić

99. Hrvoje Alagić

Hrvoje Alagić

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR
Kristijan Regović

9. Kristijan Regović

Kristijan Regović

  • Ime kluba: Zagreb
  • Država : HR
Ivan Ibrahimović

17. Ivan Ibrahimović

Ivan Ibrahimović

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

.

Goran Ovčariček

8. Goran Ovčariček

Goran Ovčariček

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Filip Kostanjski

5. Filip KostanjskiK

Filip Kostanjski

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Josip Šarić

14. Josip Šarić

Josip Šarić

  • Ime kluba: Zagreb
  • Država : HR
Marko Kotoraš

6. Marko Kotoraš

Marko Kotoraš

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Mislav Maruna

3. Mislav Maruna

Mislav Maruna

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Ivan Puškarić

7. Ivan Puškarić

Ivan Puškarić

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR
Ivan Petruša

2. Ivan Petruša

Ivan Petruša

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

Zamjene

Josip Braje

21. Josip Braje

Josip Braje

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR
Filip Bišćan

19. Filip Bišćan

Filip Bišćan

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR
Karlo Severec

6. Karlo Severec

Karlo Severec

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR
Haithem Hanachi

. Haithem Hanachi

Haithem Hanachi

  • Ime kluba: Odra
  • Država : TN
  • Rođendan : 1991-04-22
Tomislav Stanić

15. Tomislav Stanić

Tomislav Stanić

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR
Ante Burilo

16. Ante Burilo

Ante Burilo

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

.

1. Stjepan Sučić

Stjepan Sučić

Stjepan Sučić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

6. Tomislav Janječić

Tomislav Janječić

Tomislav Janječić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

3. Filip Lekić

Filip Lekić

Filip Lekić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

6. Dražen LadovićK

Dražen Ladović

Dražen Ladović

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

4. Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

4. Goran Petković

Goran Petković

Goran Petković

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

8. Stjepan Celiček

Stjepan Celiček

Stjepan Celiček

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

9. Stjepan Pralas

Stjepan Pralas

Stjepan Pralas

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

10. Marko Cimeša

Marko Cimeša

Marko Cimeša

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

8. Ivan Grgić

Ivan Grgić

Ivan Grgić

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR

2. Filip Gašparović

Filip Gašparović

Filip Gašparović

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

Zamjene

12. Dominik Turčić

Dominik Turčić

Dominik Turčić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

15. Rafael Paul Ostojić

Rafael Paul Ostojić

Rafael Paul Ostojić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

8. Ivan Batinić

Ivan Batinić

Ivan Batinić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

16. Danijel Savičić

Danijel Savičić

Danijel Savičić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

19. Ivan Cerovski

Ivan Cerovski

Ivan Cerovski

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR

46 MIN

.

6. Karlo Severec

46 MIN

2. Ivan Petruša

15. Tomislav Stanić

46 MIN

17. Ivan Ibrahimović

16. Ante Burilo

69 MIN

8. Goran Ovčariček

19. Filip Bišćan

74 MIN

8. Ivan Grgić

16. Danijel Savičić

Dinamo Odranski Obrež

80 MIN

10. Marko Cimeša

19. Ivan Cerovski

Dinamo Odranski Obrež

84 MIN

4. Goran Petković

15. Rafael Paul Ostojić

Dinamo Odranski Obrež

87 MIN

7. Ivan Puškarić

. Haithem Hanachi