Copa America 2015 - Matches

- 13 Lis 2018

Luka Grgić`

Krunoslav Lilovac`

Mario Garba`

3 : 1

Odra

Ivan Dodić`

VS

Odra
Odra

15. Luka Grgić

9. Krunoslav Lilovac

19. Mario Garba

Gol

9. Ivan Dodić

4

Žuti karton

3

5

Zamjene

3

Zoran Tomčić

Trener

Josip Bačurin

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac:

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:
Darko Feljan,lic.060
Mile Buinac,lic.013

10 MIN

Žuti karton 8. Ivan Jurkin (Odra)

yellow card

14 MIN

Gol 9. Ivan Dodić (Odra)

goal

28 MIN

Gol 9. Krunoslav Lilovac (Segesta)

goal

38 MIN

Gol 15. Luka Grgić (Segesta)

goal

47 MIN

Žuti karton 19. Mario Garba (Segesta)

yellow card

61 MIN

Žuti karton 10. Anes Handanović (Segesta)

yellow card

64 MIN

Žuti karton 7. Robert Pisačić (Odra)

yellow card

85 MIN

Žuti karton 3. Tin Čondor (Mladost Buzin)

yellow card

87 MIN

Žuti karton 16. Ivan Kapac (Segesta)

yellow card

88 MIN

Gol 19. Mario Garba (Segesta)

goal

90 MIN

Žuti karton 13. Antonio Galonja (Segesta)

yellow card

Odra

Odra

Filip Skender

1. Filip Skender

Filip Skender

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Anes Handanović

10. Anes Handanović

Anes Handanović

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Ivan Lovrić

7. Ivan LovrićK

Ivan Lovrić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Dejan Živčić

8. Dejan Živčić

Dejan Živčić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Luka Grgić

15. Luka Grgić

Luka Grgić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Krunoslav Lilovac

9. Krunoslav Lilovac

Krunoslav Lilovac

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Luka Vranić

13. Luka Vranić

Luka Vranić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Mario Garba

19. Mario Garba

Mario Garba

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Ivan Kapac

16. Ivan Kapac

Ivan Kapac

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Tin Pavličić

20. Tin Pavličić

Tin Pavličić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Ivan Ninčević

5. Ivan Ninčević

Ivan Ninčević

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

Zamjene

Leonardo Trepša

25. Leonardo Trepša

Leonardo Trepša

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Antonio Galonja

13. Antonio Galonja

Antonio Galonja

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Luka Mohenski

14. Luka Mohenski

Luka Mohenski

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Emanuel Krznarić

14. Emanuel Krznarić

Emanuel Krznarić

  • Ime kluba: BSK
  • Država : HR
Ivica Alapić

17. Ivica Alapić

Ivica Alapić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Goran Aleksić

3. Goran Aleksić

Goran Aleksić

  • Ime kluba: GNK Dinamo
  • Država : HR

12. Mate Zubak

Mate Zubak

Mate Zubak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

8. Ivan Jurkin

Ivan Jurkin

Ivan Jurkin

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

5. Jurica Rogić

Jurica Rogić

Jurica Rogić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

6. Ante Kolak

Ante Kolak

Ante Kolak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

2. Ivan Šipuš

Ivan Šipuš

Ivan Šipuš

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

11. Luka Prugovečki

Luka Prugovečki

Luka Prugovečki

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

10. Petar Cebin

Petar Cebin

Petar Cebin

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

7. Robert PisačićK

Robert Pisačić

Robert Pisačić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

9. Ivan Dodić

Ivan Dodić

Ivan Dodić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

11. Marko Majdak

Marko Majdak

Marko Majdak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

4. Ante Gudelj

Ante Gudelj

Ante Gudelj

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

Zamjene

1. Kristijan Štrk

Kristijan Štrk

Kristijan Štrk

  • Ime kluba: Čehi
  • Država : HR

13. Ivan Mlinarić

Ivan Mlinarić

Ivan Mlinarić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

17. Šime Bašić

Šime Bašić

Šime Bašić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

3. Tin Čondor

Tin Čondor

Tin Čondor

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

3. Jurica Brdek

Jurica Brdek

Jurica Brdek

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

17. Krešimir Košutić

Krešimir Košutić

Krešimir Košutić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

17. Juraj Kanić

Juraj Kanić

Juraj Kanić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

43 MIN

11. Luka Prugovečki

3. Tin Čondor

Odra

46 MIN

15. Luka Grgić

17. Ivica Alapić

65 MIN

9. Ivan Dodić

13. Ivan Mlinarić

Odra

65 MIN

7. Robert Pisačić

3. Jurica Brdek

Odra

69 MIN

9. Krunoslav Lilovac

3. Goran Aleksić

85 MIN

10. Anes Handanović

14. Luka Mohenski

89 MIN

19. Mario Garba

13. Antonio Galonja

90 MIN

16. Ivan Kapac

14. Emanuel Krznarić