Copa America 2015 - Matches

- 07 Lis 2018

Odra

1 : 1

Odra
Odra

VS

Gol

25. Igor Krmpotić

3

Žuti karton

3

1

Kazneni udarac

0

2

Zamjene

4

Josip Bačurin

Trener

Joso Šeperac

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac:

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:
Darko Feljan lic.60
Bobinac Radomir

15 MIN

Gol 25. Igor Krmpotić (Mladost Petrinja)

goal

24 MIN

Žuti karton 9. Ivan Dodić (Odra)

yellow card

41 MIN

Žuti karton 4. Mihael Bezić (Mladost Petrinja)

yellow card

50 MIN

Žuti karton 5. Jurica Rogić (Odra)

yellow card

51 MIN

Žuti karton 11. Marko Majdak (Odra)

yellow card

77 MIN

Žuti karton 25. Igor Krmpotić (Mladost Petrinja)

yellow card

83 MIN

Kazneni udarac (Gol) 7. Robert Pisačić (Odra)

penalty

86 MIN

Žuti karton 44. Marko Korečić (Mladost Petrinja)

yellow card
Odra

Odra

Mate Zubak

12. Mate Zubak

Mate Zubak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Ivan Jurkin

8. Ivan JurkinK

Ivan Jurkin

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Robert Pisačić

7. Robert Pisačić

Robert Pisačić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Jurica Rogić

5. Jurica Rogić

Jurica Rogić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Matija Pavlović

11. Matija Pavlović

Matija Pavlović

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Marko Majdak

11. Marko Majdak

Marko Majdak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Ante Kolak

6. Ante Kolak

Ante Kolak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Ivan Šipuš

2. Ivan Šipuš

Ivan Šipuš

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Luka Prugovečki

11. Luka Prugovečki

Luka Prugovečki

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Ante Gudelj

4. Ante Gudelj

Ante Gudelj

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Ivan Dodić

9. Ivan Dodić

Ivan Dodić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

Zamjene

Ivan Mlinarić

13. Ivan Mlinarić

Ivan Mlinarić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Luka Pucketić

13. Luka Pucketić

Luka Pucketić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Denis Đukić

14. Denis Đukić

Denis Đukić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Krešimir Košutić

17. Krešimir Košutić

Krešimir Košutić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Bruno Erceg

19. Bruno Erceg

Bruno Erceg

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Juraj Kanić

17. Juraj Kanić

Juraj Kanić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
David Majdak

16. David Majdak

David Majdak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

1. Vedran KovačevićK

Vedran Kovačević

Vedran Kovačević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

17. Sven Dolovčak

Sven Dolovčak

Sven Dolovčak

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

19. Leonardo Papić

Leonardo Papić

Leonardo Papić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

4. Mihael Bezić

Mihael Bezić

Mihael Bezić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

16. Viktor Špišić

Viktor Špišić

Viktor Špišić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

.

25. Igor Krmpotić

Igor Krmpotić

Igor Krmpotić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

23. Ivan Marović

Ivan Marović

Ivan Marović

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

3. Damir Baćan

Damir Baćan

Damir Baćan

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

24. Antonio Hrnčević

Antonio Hrnčević

Antonio Hrnčević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

20. Petar Horvatin

Petar Horvatin

Petar Horvatin

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

Zamjene

.

6. Stephano Tomić

Stephano Tomić

Stephano Tomić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

18. Baldo Ivan Matić

Baldo Ivan Matić

Baldo Ivan Matić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

10. Boris Baniček

Boris Baniček

Boris Baniček

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

6. Juraj Filipović

Juraj Filipović

Juraj Filipović

  • Ime kluba: Banovac
  • Država : HR

44. Marko Korečić

Marko Korečić

Marko Korečić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

21. Filip Dejanović

Filip Dejanović

Filip Dejanović

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

46 MIN

11. Matija Pavlović

13. Ivan Mlinarić

Odra

59 MIN

19. Leonardo Papić

10. Boris Baniček

59 MIN

17. Sven Dolovčak

44. Marko Korečić

84 MIN

9. Ivan Dodić

17. Juraj Kanić

Odra

86 MIN

20. Petar Horvatin

6. Stephano Tomić

90 MIN

16. Viktor Špišić

21. Filip Dejanović