Copa America 2015 - Matches

Četvrta NL Središte 2018/19 - 05 Ruj 2018

Sava Strmec

Filip Mršić`

Filip Mršić`

Filip Mršić`

Kruno Cvetković`

Dario Barišić`

5 : 0

Gradići

Sava Strmec
Sava Strmec

VS

Gradići
Gradići

11. Filip Mršić

11. Filip Mršić

11. Filip Mršić

16. Kruno Cvetković

8. Dario Barišić

Gol

3

Žuti karton

2

5

Zamjene

5

Sven Raić

Trener

Zoran Tomčić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac:

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:
Vujnović Vlado lic.br.61
Cvetković Željko lic.br. 80

6 MIN

Crveni karton . ()

red card

9 MIN

Gol 11. Filip Mršić (Sava Strmec)

goal

28 MIN

Žuti karton 3. Luka Novoselec (Sava Strmec)

yellow card

35 MIN

Gol 11. Filip Mršić (Sava Strmec)

goal

65 MIN

Gol 16. Kruno Cvetković (Sava Strmec)

goal

72 MIN

Žuti karton 6. Igor Cindrić (Gradići)

yellow card

73 MIN

Gol 11. Filip Mršić (Sava Strmec)

goal

76 MIN

Žuti karton 4. Luka Filipović (Sava Strmec)

yellow card

77 MIN

Gol 8. Dario Barišić (Sava Strmec)

goal

87 MIN

Žuti karton 21. Ivan Horvatinec (Sava Strmec)

yellow card

87 MIN

Žuti karton 14. Armin Abazi (Gradići)

yellow card
Sava Strmec

Sava Strmec

Gradići

Gradići

Luka Spudić

1. Luka Spudić

Luka Spudić

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR
Luka Filipović

4. Luka Filipović

Luka Filipović

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Luka Novoselec

3. Luka NovoselecK

Luka Novoselec

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Marko Cerovečki

5. Marko Cerovečki

Marko Cerovečki

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Hrvoje Šikić

10. Hrvoje Šikić

Hrvoje Šikić

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR
Filip Mršić

11. Filip Mršić

Filip Mršić

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Antonio Dragić

13. Antonio Dragić

Antonio Dragić

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Kruno Cvetković

16. Kruno Cvetković

Kruno Cvetković

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Ivan Horvatinec

21. Ivan Horvatinec

Ivan Horvatinec

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

.

Tomislav Makarun

11. Tomislav Makarun

Tomislav Makarun

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

Zamjene

Danijel Ćutić

1. Danijel Ćutić

Danijel Ćutić

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Bernardo Kočnar

7. Bernardo Kočnar

Bernardo Kočnar

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Mario Golubić Vešligaj

24. Mario Golubić Vešligaj

Mario Golubić Vešligaj

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Dario Barišić

8. Dario Barišić

Dario Barišić

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Mihael Klemenčić

9. Mihael Klemenčić

Mihael Klemenčić

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR
Josip Voloder

18. Josip Voloder

Josip Voloder

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR
Martin Zrnc

20. Martin Zrnc

Martin Zrnc

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

.

6. Igor Cindrić

Igor Cindrić

Igor Cindrić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

17. Igor Hajduk

Igor Hajduk

Igor Hajduk

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

15. Ivan Zagorec

Ivan Zagorec

Ivan Zagorec

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

11. Marko Župetić

Marko Župetić

Marko Župetić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

.

4. Damir Milanović

Damir Milanović

Damir Milanović

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

10. Nikola Furić

Nikola Furić

Nikola Furić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

8. Josip Lučić

Josip Lučić

Josip Lučić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

20. Krešimir BudimirK

Krešimir Budimir

Krešimir Budimir

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

7. Toni Štefner

Toni Štefner

Toni Štefner

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

Zamjene

1. Marko Tomljanović

Marko Tomljanović

Marko Tomljanović

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

20. Filip Zrnčić

Filip Zrnčić

Filip Zrnčić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

.

9. Lovro Lasić

Lovro Lasić

Lovro Lasić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

.

13. Mihael Cvetnić

Mihael Cvetnić

Mihael Cvetnić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

14. Armin Abazi

Armin Abazi

Armin Abazi

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

8 MIN

.

1. Marko Tomljanović

Gradići

46 MIN

8. Josip Lučić

14. Armin Abazi

Gradići

60 MIN

13. Antonio Dragić

7. Bernardo Kočnar

Sava Strmec

65 MIN

.

20. Martin Zrnc

Sava Strmec

68 MIN

17. Igor Hajduk

.

Gradići

68 MIN

10. Nikola Furić

13. Mihael Cvetnić

Gradići

73 MIN

10. Hrvoje Šikić

18. Josip Voloder

Sava Strmec

73 MIN

4. Damir Milanović

9. Lovro Lasić

Gradići

75 MIN

11. Filip Mršić

8. Dario Barišić

Sava Strmec

79 MIN

11. Tomislav Makarun

24. Mario Golubić Vešligaj

Sava Strmec