Copa America 2015 - Matches

- 28 Tra 2019

Botinec

Josip Musa`

Zvonimir Sušac`

Josip Musa`

3 : 1

Mladost Dragonožec

Shkumbin Kalikji`

Botinec
Botinec

VS

Mladost Dragonožec
Mladost Dragonožec

16. Josip Musa

11. Zvonimir Sušac

16. Josip Musa

Gol

. Shkumbin Kalikji

Ante Smoljan

Trener

Miroslav Marš

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Armando Gojak

Prvi pomoćni sudac: Dina Khaled Barghathi

Drugi pomoćni sudac: Marin Stanković

Četvrti sudac:

Delegat: Tomislav Ištuk

Ostali:
Vlado Brebrić lic.br.12
Damir Mrvec lic. 19

5 MIN

Gol 16. Josip Musa (Botinec)

goal

14 MIN

Gol 16. Josip Musa (Botinec)

goal

52 MIN

Gol 11. Zvonimir Sušac (Botinec)

goal

66 MIN

Kazneni udarac (Gol) . Shkumbin Kalikji (Mladost Dragonožec)

penalty

67 MIN

Žuti karton 2. Ivan Fanuko (Mladost Dragonožec)

yellow card

86 MIN

Žuti karton 16. Tadija Rimac (Mladost Dragonožec)

yellow card
Botinec

Botinec

Mladost Dragonožec

Mladost Dragonožec

Josip Pejić

12. Josip Pejić

Josip Pejić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Zvonimir Sušac

11. Zvonimir Sušac

Zvonimir Sušac

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR
Josip Musa

16. Josip MusaK

Josip Musa

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR
Luka Kršić

18. Luka Kršić

Luka Kršić

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR
Mato Menalo

13. Mato Menalo

Mato Menalo

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR
Ivan Brajković

4. Ivan Brajković

Ivan Brajković

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR
Karlo Petrović

7. Karlo Petrović

Karlo Petrović

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR
Josip Žitković

5. Josip Žitković

Josip Žitković

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR
Ivan Dominik Kinčić

8. Ivan Dominik Kinčić

Ivan Dominik Kinčić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Kristijan Dundović

11. Kristijan Dundović

Kristijan Dundović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Mate Svetina

18. Mate Svetina

Mate Svetina

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR

Zamjene

Lovre Viduka

17. Lovre Viduka

Lovre Viduka

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR
Josip Ažić

3. Josip Ažić

Josip Ažić

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR
Denis Mujić

. Denis Mujić

Denis Mujić

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR
Luka Petković

13. Luka Petković

Luka Petković

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR

99. Zvonimir Stančić

Zvonimir Stančić

Zvonimir Stančić

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR

3. Matija Cimeša

Matija Cimeša

Matija Cimeša

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR

2. Ivan FanukoK

Ivan Fanuko

Ivan Fanuko

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR

15. Tomislav Kovačić

Tomislav Kovačić

Tomislav Kovačić

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR

16. Tadija Rimac

Tadija Rimac

Tadija Rimac

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR

5. Josip Cerovski

Josip Cerovski

Josip Cerovski

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR

20. Luka Brebrić

Luka Brebrić

Luka Brebrić

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR

11. Denis Ganić

Denis Ganić

Denis Ganić

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR

. Vinko Petravić

Vinko Petravić

Vinko Petravić

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR

10. Antonio Aluga

Antonio Aluga

Antonio Aluga

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR

. Shkumbin Kalikji

Shkumbin Kalikji

Shkumbin Kalikji

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : MK
  • Rođendan : 1992-09-26

Zamjene

12. Mario Ičitović

Mario Ičitović

Mario Ičitović

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR

10. Antonio Sviben

Antonio Sviben

Antonio Sviben

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR

11. Luka Huzjak

Luka Huzjak

Luka Huzjak

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR