Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 18/19 - 12 Svi 2019

Sloga Gredelj

4 : 0

Blato

Sloga Gredelj
Sloga Gredelj

VS

Blato
Blato

Gol

4

Zamjene

5

Davor Orsag

Trener

Miroslav Vuksanić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ante Čulina

Prvi pomoćni sudac: Jakov Lasić

Drugi pomoćni sudac: Tomislav Ćorluka

Četvrti sudac:

Delegat: Milan Nesvanulica

Ostali:
Borojević Miloš lic. 9
Ivan Filipović lic.br.16

33 MIN

Gol 5. Tin Kosovec (Sloga Gredelj)

goal

48 MIN

Žuti karton 21. Karlo Kasabašić (Blato)

yellow card

66 MIN

Gol 4. Rene Mandarić (Sloga Gredelj)

goal

75 MIN

Gol 4. Rene Mandarić (Sloga Gredelj)

goal

81 MIN

Gol 18. Josip Hajdinjak (Sloga Gredelj)

goal
Sloga Gredelj

Sloga Gredelj

Blato

Blato

Igor Ivić

1. Igor Ivić

Igor Ivić

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR
Josip Hajdinjak

18. Josip Hajdinjak

Josip Hajdinjak

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR
Kristijan Balagović

7. Kristijan Balagović

Kristijan Balagović

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR
Ivan Gajger

6. Ivan Gajger

Ivan Gajger

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR
Rene Mandarić

4. Rene Mandarić

Rene Mandarić

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR
Filip Cvitanović

5. Filip Cvitanović

Filip Cvitanović

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR
Karlo Nikolovski

17. Karlo Nikolovski

Karlo Nikolovski

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR
Kristian Drežnjak

. Kristian Drežnjak

Kristian Drežnjak

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR
Denis Skenderi

9. Denis Skenderi

Denis Skenderi

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Marijan Marković

10. Marijan Marković

Marijan Marković

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR
Tin Kosovec

5. Tin KosovecK

Tin Kosovec

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR

Zamjene

Vjekoslav Repalust

5. Vjekoslav Repalust

Vjekoslav Repalust

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR
Davor Jurišić

13. Davor Jurišić

Davor Jurišić

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR
Luka Tudjek

4. Luka Tudjek

Luka Tudjek

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR
Đenis Ahmedi

16. Đenis Ahmedi

Đenis Ahmedi

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR
Tin Barić

11. Tin Barić

Tin Barić

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR
Roberto Ranogajec Pintarić

11. Roberto Ranogajec Pintarić

Roberto Ranogajec Pintarić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

12. Željko Kovačić

Željko Kovačić

Željko Kovačić

  • Ime kluba: Špansko
  • Država : HR

2. Tomislav Novak

Tomislav Novak

Tomislav Novak

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

4. Stipan RimacK

Stipan Rimac

Stipan Rimac

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

15. Ante Rogić

Ante Rogić

Ante Rogić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

10. Mladen Muškovac

Mladen Muškovac

Mladen Muškovac

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

6. Boris Eterović

Boris Eterović

Boris Eterović

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

3. Josip Bikić

Josip Bikić

Josip Bikić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

21. Karlo Kasabašić

Karlo Kasabašić

Karlo Kasabašić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

2. Josip Pavelić

Josip Pavelić

Josip Pavelić

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR

10. Marko Trgovčević

Marko Trgovčević

Marko Trgovčević

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

2. Karlo Draganović

Karlo Draganović

Karlo Draganović

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

Zamjene

12. Petar Ujević

Petar Ujević

Petar Ujević

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

. Toni Baždarić

Toni Baždarić

Toni Baždarić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

19. Mario Bilić

Mario Bilić

Mario Bilić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

1. Josip Crnečki-Galic

Josip Crnečki-Galic

Josip Crnečki-Galic

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

20. Stipe Sunara

Stipe Sunara

Stipe Sunara

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

23. Marko Matuško

Marko Matuško

Marko Matuško

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

. Ivan Vrdoljak

Ivan Vrdoljak

Ivan Vrdoljak

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR

12 MIN

2. Josip Pavelić

23. Marko Matuško

Blato

37 MIN

2. Tomislav Novak

. Toni Baždarić

Blato

46 MIN

15. Ante Rogić

20. Stipe Sunara

Blato

54 MIN

9. Denis Skenderi

4. Luka Tudjek

Sloga Gredelj

68 MIN

21. Karlo Kasabašić

. Ivan Vrdoljak

Blato

73 MIN

2. Karlo Draganović

19. Mario Bilić

Blato

76 MIN

10. Marijan Marković

11. Tin Barić

Sloga Gredelj

80 MIN

7. Kristijan Balagović

13. Davor Jurišić

Sloga Gredelj

82 MIN

4. Rene Mandarić

5. Vjekoslav Repalust

Sloga Gredelj