Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 18/19 - 30 Ožu 2019

Šparta Elektra

5 : 1

Prigorje Markuševec

Šparta Elektra
Šparta Elektra

VS

Prigorje Markuševec
Prigorje Markuševec

Gol

1

Žuti karton

1

5

Zamjene

3

Dario Zanić

Trener

Zvonko Lipovac

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Domagoj Ćurdo

Prvi pomoćni sudac: Vjekoslav Kovač

Drugi pomoćni sudac: Zvonimir Golub

Četvrti sudac:

Delegat: Marjan Gorički

Ostali:
Kiro Naumovski lic br. 21
Miklec Dubravko lic. br. 29

9 MIN

Gol 10. Luka Hadžić (Prigorje Markuševec)

goal

17 MIN

Gol 9. Darko Vučić (Šparta Elektra)

goal

18 MIN

Žuti karton 15. Tomislav Kravarščan (Prigorje Markuševec)

yellow card

20 MIN

Gol . Mate Gale (Jarun)

goal

39 MIN

Gol 10. Ivan Donald Galić (Šparta Elektra)

goal

40 MIN

Gol . Mate Gale (Jarun)

goal

85 MIN

Žuti karton 17. Josip Maro Kramarić (Šparta Elektra)

yellow card

87 MIN

Gol 13. Marin Bojić (Šparta Elektra)

goal
Šparta Elektra

Šparta Elektra

Prigorje Markuševec

Prigorje Markuševec

Alan Hadžiselimović

1. Alan Hadžiselimović

Alan Hadžiselimović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Raguž

. Luka Raguž

Luka Raguž

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Marin Bojić

13. Marin Bojić

Marin Bojić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Mislav Blaić

15. Mislav Blaić

Mislav Blaić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Dinko Zubčić

8. Dinko Zubčić

Dinko Zubčić

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR
Ivan Borković

. Ivan Borković

Ivan Borković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Ivan  Donald Galić

10. Ivan Donald Galić

Ivan Donald Galić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Mateo Šokčević

16. Mateo Šokčević

Mateo Šokčević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Darko Vučić

9. Darko VučićK

Darko Vučić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Ćiril Guja

11. Ćiril Guja

Ćiril Guja

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Mate Gale

. Mate Gale

Mate Gale

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR

Zamjene

Petar Kezerić

12. Petar Kezerić

Petar Kezerić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Boris Lučić

6. Boris Lučić

Boris Lučić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Juraj Bilušković

11. Juraj Bilušković

Juraj Bilušković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Stipe Vujić

9. Stipe Vujić

Stipe Vujić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Stipe Marić

7. Stipe Marić

Stipe Marić

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Josip Maro Kramarić

17. Josip Maro Kramarić

Josip Maro Kramarić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

1. Vedran Prskalo

Vedran Prskalo

Vedran Prskalo

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

10. Mateo Šušković

Mateo Šušković

Mateo Šušković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

8. Nikola Novosel

Nikola Novosel

Nikola Novosel

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

9. Marko Baron

Marko Baron

Marko Baron

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

11. Jurica Mihovec

Jurica Mihovec

Jurica Mihovec

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

10. Luka HadžićK

Luka Hadžić

Luka Hadžić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

14. Matija Vertuš

Matija Vertuš

Matija Vertuš

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

15. Tomislav Kravarščan

Tomislav Kravarščan

Tomislav Kravarščan

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

4. Marijan Dodić

Marijan Dodić

Marijan Dodić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

6. Andrej Peremin

Andrej Peremin

Andrej Peremin

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

2. Matija Petreković

Matija Petreković

Matija Petreković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Zamjene

32. Alan Mujagić

Alan Mujagić

Alan Mujagić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

18. Luka Miholić

Luka Miholić

Luka Miholić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

15. Patrick Baron

Patrick Baron

Patrick Baron

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

46 MIN

8. Nikola Novosel

18. Luka Miholić

Prigorje Markuševec

46 MIN

9. Marko Baron

15. Patrick Baron

Prigorje Markuševec

66 MIN

8. Dinko Zubčić

9. Stipe Vujić

Šparta Elektra

66 MIN

11. Ćiril Guja

7. Stipe Marić

Šparta Elektra

78 MIN

6. Andrej Peremin

32. Alan Mujagić

Prigorje Markuševec

78 MIN

. Mate Gale

17. Josip Maro Kramarić

Šparta Elektra

80 MIN

16. Mateo Šokčević

6. Boris Lučić

Šparta Elektra

88 MIN

9. Darko Vučić

11. Juraj Bilušković

Šparta Elektra