Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 18/19 - 04 Stu 2018

Studentski Grad

Borna Ćehajić`

1 : 4

Šparta Elektra

Ivan Donald Galić`

Ćiril Guja`

Gabrijel Srpak`

Marin Bojić`

Studentski Grad
Studentski Grad

VS

Šparta Elektra
Šparta Elektra

11. Borna Ćehajić

Gol

10. Ivan Donald Galić

11. Ćiril Guja

14. Gabrijel Srpak

13. Marin Bojić

3

Žuti karton

1

3

Zamjene

5

Damir Ivančić

Trener

Tomislav Orehovec

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Grgur Jović

Prvi pomoćni sudac: Marko Škrobo

Drugi pomoćni sudac: Damir Šešerin

Četvrti sudac:

Delegat: Branko Bolanča

Ostali:
Damir Špoljar lic.30
Ivan Bošnjak lic.br.20

11 MIN

Žuti karton 5. Domagoj Špoljar (Studentski Grad)

yellow card

23 MIN

Gol 11. Ćiril Guja (Šparta Elektra)

goal

33 MIN

Crveni karton 6. Boris Lučić (Šparta Elektra)

red card

37 MIN

Žuti karton 7. Mirko Baučić (Studentski Grad)

yellow card

38 MIN

Žuti karton 4. Jerko Markić (Studentski Grad)

yellow card

41 MIN

Gol 13. Marin Bojić (Šparta Elektra)

goal

66 MIN

Gol 11. Borna Ćehajić (Studentski Grad)

goal

83 MIN

Žuti karton 11. Ćiril Guja (Šparta Elektra)

yellow card

84 MIN

Gol 14. Gabrijel Srpak (Sava Strmec)

goal

90 MIN

Gol 10. Ivan Donald Galić (Šparta Elektra)

goal
Studentski Grad

Studentski Grad

Šparta Elektra

Šparta Elektra

Jesse-Joshua Didulica

63. Jesse-Joshua Didulica

Jesse-Joshua Didulica

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Jerko Markić

4. Jerko Markić

Jerko Markić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Borna Ćehajić

11. Borna Ćehajić

Borna Ćehajić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Domagoj Špoljar

5. Domagoj Špoljar

Domagoj Špoljar

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Ante Marić

9. Ante Marić

Ante Marić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Matija Ćibarić

10. Matija Ćibarić

Matija Ćibarić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Filip Dodig

14. Filip Dodig

Filip Dodig

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Bajram Alili

2. Bajram Alili

Bajram Alili

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : MK
Mirko Baučić

7. Mirko Baučić

Mirko Baučić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Pablo Štefanović

8. Pablo Štefanović

Pablo Štefanović

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Mihael Bajser

16. Mihael Bajser

Mihael Bajser

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Zamjene

Almir Ademović

16. Almir Ademović

Almir Ademović

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : BA
Elmedin Bajrami

13. Elmedin Bajrami

Elmedin Bajrami

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Antonio Majstorović

9. Antonio Majstorović

Antonio Majstorović

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

1. Alan Hadžiselimović

Alan Hadžiselimović

Alan Hadžiselimović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

10. Ivan Donald Galić

Ivan  Donald Galić

Ivan Donald Galić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

11. Ćiril Guja

Ćiril Guja

Ćiril Guja

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

8. Dario Skoko

Dario Skoko

Dario Skoko

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

13. Marin Bojić

Marin Bojić

Marin Bojić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

7. Luka Dragović

Luka Dragović

Luka Dragović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

2. Ivan Vasović

Ivan Vasović

Ivan Vasović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

6. Boris Lučić

Boris Lučić

Boris Lučić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

15. Mislav Blaić

Mislav Blaić

Mislav Blaić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

8. Stjepan-Josip Taritaš

Stjepan-Josip Taritaš

Stjepan-Josip Taritaš

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

9. Darko Vučić

Darko Vučić

Darko Vučić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

14. Gabrijel Srpak

Gabrijel Srpak

Gabrijel Srpak

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

16. Mateo Šokčević

Mateo Šokčević

Mateo Šokčević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

5. Marko Ćosić

Marko Ćosić

Marko Ćosić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

19. Vilim Blagoev

Vilim Blagoev

Vilim Blagoev

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

3. Vicent Kyaligonza

Vicent Kyaligonza

Vicent Kyaligonza

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : UG

13. Marko Šilić

Marko Šilić

Marko Šilić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

37 MIN

2. Ivan Vasović

5. Marko Ćosić

Šparta Elektra

55 MIN

14. Filip Dodig

13. Elmedin Bajrami

Studentski Grad

55 MIN

16. Mihael Bajser

9. Antonio Majstorović

Studentski Grad

68 MIN

8. Dario Skoko

16. Mateo Šokčević

Šparta Elektra

77 MIN

8. Stjepan-Josip Taritaš

14. Gabrijel Srpak

Šparta Elektra

80 MIN

2. Bajram Alili

16. Almir Ademović

Studentski Grad

87 MIN

11. Ćiril Guja

3. Vicent Kyaligonza

Šparta Elektra

89 MIN

9. Darko Vučić

13. Marko Šilić

Šparta Elektra