Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 18/19 - 21 Lis 2018

Sloga

Đenis Ahmedi`

1 : 1

Prigorje Markuševec

Marko Baron`

Sloga
Sloga

VS

Prigorje Markuševec
Prigorje Markuševec

16. Đenis Ahmedi

Gol

9. Marko Baron

1

Žuti karton

1

5

Zamjene

2

Trener

Zvonko Lipovac

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Grgur Jović

Prvi pomoćni sudac: Vjekoslav Kovač

Drugi pomoćni sudac: Damir Šešerin

Četvrti sudac:

Delegat: Marjan Gorički

Ostali:
Miloš Borojević lic.br. 21
Miklec Dubravko, lic. br. 29

21 MIN

Gol 9. Marko Baron (Prigorje Markuševec)

goal

52 MIN

Žuti karton 10. Mateo Šušković (Prigorje Markuševec)

yellow card

59 MIN

Gol 16. Đenis Ahmedi (Sloga)

goal

85 MIN

Žuti karton 5. Tin Kosovec (Sloga)

yellow card
Sloga

Sloga

Prigorje Markuševec

Prigorje Markuševec

Igor Ivić

1. Igor Ivić

Igor Ivić

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Bruno Pišpek

8. Bruno Pišpek

Bruno Pišpek

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Tin Kosovec

5. Tin Kosovec

Tin Kosovec

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Antonio Krajinović

3. Antonio Krajinović

Antonio Krajinović

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Kristijan Balagović

7. Kristijan Balagović

Kristijan Balagović

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Karlo Pišpek

14. Karlo Pišpek

Karlo Pišpek

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Filip Cvitanović

5. Filip Cvitanović

Filip Cvitanović

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Damir Mikulić

15. Damir Mikulić

Damir Mikulić

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Majkl Vukušić

9. Majkl Vukušić

Majkl Vukušić

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Tin Barić

11. Tin Barić

Tin Barić

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Ivan Gajger

6. Ivan Gajger

Ivan Gajger

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR

Zamjene

Davor Jurišić

13. Davor Jurišić

Davor Jurišić

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Matej Galenić

14. Matej Galenić

Matej Galenić

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Rene Mandarić

4. Rene Mandarić

Rene Mandarić

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Jan Pleho

18. Jan Pleho

Jan Pleho

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Natko Grgas

2. Natko Grgas

Natko Grgas

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Đenis Ahmedi

16. Đenis Ahmedi

Đenis Ahmedi

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Karlo Nikolovski

17. Karlo Nikolovski

Karlo Nikolovski

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR

1. Vedran Prskalo

Vedran Prskalo

Vedran Prskalo

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

10. Mateo Šušković

Mateo Šušković

Mateo Šušković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

3. Bernard Nujić

Bernard Nujić

Bernard Nujić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

13. Tomislav Biloglav

Tomislav Biloglav

Tomislav Biloglav

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

11. Jurica Mihovec

Jurica Mihovec

Jurica Mihovec

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

14. Matija Vertuš

Matija Vertuš

Matija Vertuš

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

15. Tomislav Kravarščan

Tomislav Kravarščan

Tomislav Kravarščan

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

20. Antonio Matić

Antonio Matić

Antonio Matić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

4. Marijan Dodić

Marijan Dodić

Marijan Dodić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

9. Marko Baron

Marko Baron

Marko Baron

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

2. Matija Petreković

Matija Petreković

Matija Petreković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Zamjene

32. Alan Mujagić

Alan Mujagić

Alan Mujagić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

18. Luka Miholić

Luka Miholić

Luka Miholić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

11. Kristian Maksimilian Bertečić

Kristian Maksimilian Bertečić

Kristian Maksimilian Bertečić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

16. Antonio Palić

Antonio Palić

Antonio Palić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

46 MIN

3. Antonio Krajinović

14. Matej Galenić

Sloga

46 MIN

14. Karlo Pišpek

4. Rene Mandarić

Sloga

46 MIN

15. Damir Mikulić

16. Đenis Ahmedi

Sloga

46 MIN

6. Ivan Gajger

17. Karlo Nikolovski

Sloga

50 MIN

11. Tin Barić

2. Natko Grgas

Sloga

71 MIN

2. Matija Petreković

16. Antonio Palić

Prigorje Markuševec

89 MIN

16. Antonio Palić

18. Luka Miholić

Prigorje Markuševec