Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 18/19 - 07 Lis 2018

Sloga

0 : 0

Prigorje Žerjavinec

Sloga
Sloga

VS

Prigorje Žerjavinec
Prigorje Žerjavinec

Gol

3

Žuti karton

2

3

Zamjene

3

Zvonimir Pavić

Trener

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Darijo Brkić

Prvi pomoćni sudac: Marko Škrobo

Drugi pomoćni sudac: Tomislav Ćorluka

Četvrti sudac:

Delegat: Zlatko Đura

Ostali:
Miloš Borojević lic.br. 9
Rogić Danijel lic. br. 13

26 MIN

Žuti karton 13. Robert Begić (Prigorje Žerjavinec)

yellow card

45 MIN

Žuti karton 14. Patrik Salamon (Sloga)

yellow card

77 MIN

Žuti karton 2. Bruno Topić (Prigorje Žerjavinec)

yellow card

88 MIN

Žuti karton 2. Natko Grgas (Sloga)

yellow card

90 MIN

Žuti karton 16. Đenis Ahmedi (Sloga)

yellow card
Sloga

Sloga

Prigorje Žerjavinec

Prigorje Žerjavinec

Marko Hodak

12. Marko Hodak

Marko Hodak

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Bruno Pišpek

8. Bruno Pišpek

Bruno Pišpek

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Tin Kosovec

5. Tin Kosovec

Tin Kosovec

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Antonio Krajinović

3. Antonio Krajinović

Antonio Krajinović

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Kristijan Balagović

7. Kristijan Balagović

Kristijan Balagović

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Ivan Gajger

6. Ivan Gajger

Ivan Gajger

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Natko Grgas

2. Natko Grgas

Natko Grgas

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Karlo Pišpek

14. Karlo Pišpek

Karlo Pišpek

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Rene Mandarić

4. Rene Mandarić

Rene Mandarić

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Patrik Salamon

14. Patrik Salamon

Patrik Salamon

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Filip Cvitanović

5. Filip Cvitanović

Filip Cvitanović

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR

Zamjene

Eugen Krpan

6. Eugen Krpan

Eugen Krpan

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Damir Mikulić

15. Damir Mikulić

Damir Mikulić

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Borna Lončar

17. Borna Lončar

Borna Lončar

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Đenis Ahmedi

16. Đenis Ahmedi

Đenis Ahmedi

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Jan Pleho

18. Jan Pleho

Jan Pleho

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Majkl Vukušić

9. Majkl Vukušić

Majkl Vukušić

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR

23. Ivica Hranjec

Ivica Hranjec

Ivica Hranjec

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

5. Ivan Legin

Ivan Legin

Ivan Legin

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

9. Josip Barbarić

Josip Barbarić

Josip Barbarić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

10. Petar Barbarić

Petar Barbarić

Petar Barbarić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

6. Matija Matanović

Matija Matanović

Matija Matanović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

7. Nikola Granđa

Nikola Granđa

Nikola Granđa

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

4. Karlo Sever

Karlo Sever

Karlo Sever

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

11. Antonio Augustinović

Antonio Augustinović

Antonio Augustinović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

11. Mario Matasić

Mario Matasić

Mario Matasić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

13. Robert Begić

Robert Begić

Robert Begić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

14. Karlo Čuk

Karlo Čuk

Karlo Čuk

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

Zamjene

1. David Pintar

David Pintar

David Pintar

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

18. Ivan Rajner

Ivan Rajner

Ivan Rajner

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

23. Marin Marasović

Marin Marasović

Marin Marasović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

2. Bruno Topić

Bruno Topić

Bruno Topić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

15. Lovro Obad

Lovro Obad

Lovro Obad

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

46 MIN

11. Antonio Augustinović

23. Marin Marasović

Prigorje Žerjavinec

54 MIN

3. Antonio Krajinović

16. Đenis Ahmedi

Sloga

58 MIN

6. Ivan Gajger

9. Majkl Vukušić

Sloga

74 MIN

7. Nikola Granđa

2. Bruno Topić

Prigorje Žerjavinec

88 MIN

5. Ivan Legin

15. Lovro Obad

Prigorje Žerjavinec

90 MIN

8. Bruno Pišpek

15. Damir Mikulić

Sloga