Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 18/19 - 23 Ruj 2018

Prigorje Markuševec

Kristian Maksimilian Bertečić`

1 : 1

Šparta Elektra

Ivo Bastić`

Prigorje Markuševec
Prigorje Markuševec

VS

Šparta Elektra
Šparta Elektra

11. Kristian Maksimilian Bertečić

Gol

8. Ivo Bastić

2

Žuti karton

3

4

Zamjene

5

Zvonko Lipovac

Trener

Tomislav Orehovec

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Dominik Hren

Prvi pomoćni sudac: Darijo Brkić

Drugi pomoćni sudac: Hrvoje Vrbanec

Četvrti sudac:

Delegat: Milan Nesvanulica

Ostali:
Miklec Dubravko lic. 29
Bošnjak Ivan lic. 20

45 MIN

Gol 11. Kristian Maksimilian Bertečić (Prigorje Markuševec)

goal

47 MIN

Žuti karton 4. Marijan Dodić (Prigorje Markuševec)

yellow card

61 MIN

Žuti karton 8. Stjepan-Josip Taritaš (Šparta Elektra)

yellow card

69 MIN

Žuti karton 17. Ivan Lasić (Polet)

yellow card

77 MIN

Gol 8. Ivo Bastić (Ivanja Reka)

goal

81 MIN

Žuti karton 11. Jurica Mihovec (Prigorje Markuševec)

yellow card

83 MIN

Žuti karton 8. Ivo Bastić (Ivanja Reka)

yellow card
Prigorje Markuševec

Prigorje Markuševec

Šparta Elektra

Šparta Elektra

Vedran Prskalo

1. Vedran Prskalo

Vedran Prskalo

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Bernard Nujić

3. Bernard Nujić

Bernard Nujić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Tomislav Biloglav

13. Tomislav Biloglav

Tomislav Biloglav

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Jurica Mihovec

11. Jurica Mihovec

Jurica Mihovec

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Matija Vertuš

14. Matija Vertuš

Matija Vertuš

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Tomislav Kravarščan

15. Tomislav Kravarščan

Tomislav Kravarščan

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Antonio Matić

20. Antonio Matić

Antonio Matić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Marijan Dodić

4. Marijan Dodić

Marijan Dodić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Mateo Šušković

10. Mateo Šušković

Mateo Šušković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Kristian Maksimilian Bertečić

11. Kristian Maksimilian Bertečić

Kristian Maksimilian Bertečić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Marko Baron

9. Marko Baron

Marko Baron

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Zamjene

Marko Đukić

17. Marko Đukić

Marko Đukić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Martin Ferenčak

8. Martin Ferenčak

Martin Ferenčak

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Luka Miholić

18. Luka Miholić

Luka Miholić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Andrej Peremin

6. Andrej Peremin

Andrej Peremin

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

1. Alan Hadžiselimović

Alan Hadžiselimović

Alan Hadžiselimović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

18. Matija Moštak

Matija Moštak

Matija Moštak

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

8. Stjepan-Josip Taritaš

Stjepan-Josip Taritaš

Stjepan-Josip Taritaš

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

4. Marko Janjić

Marko Janjić

Marko Janjić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

15. Mislav Blaić

Mislav Blaić

Mislav Blaić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

18. Dario Zanić

Dario Zanić

Dario Zanić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

17. Ivan Lasić

Ivan Lasić

Ivan Lasić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

8. Dario Skoko

Dario Skoko

Dario Skoko

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

9. Darko Vučić

Darko Vučić

Darko Vučić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

16. Mateo Šokčević

Mateo Šokčević

Mateo Šokčević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

11. Ćiril Guja

Ćiril Guja

Ćiril Guja

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

10. Ivan Donald Galić

Ivan  Donald Galić

Ivan Donald Galić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

7. Luka Dragović

Luka Dragović

Luka Dragović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

8. Ivo Bastić

Ivo Bastić

Ivo Bastić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

6. Boris Lučić

Boris Lučić

Boris Lučić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

3. Vicent Kyaligonza

Vicent Kyaligonza

Vicent Kyaligonza

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : UG

5. Martin Lisak

Martin Lisak

Martin Lisak

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

24 MIN

18. Matija Moštak

7. Luka Dragović

Šparta Elektra

46 MIN

16. Mateo Šokčević

6. Boris Lučić

Šparta Elektra

58 MIN

10. Mateo Šušković

6. Andrej Peremin

Prigorje Markuševec

68 MIN

4. Marko Janjić

8. Ivo Bastić

Šparta Elektra

75 MIN

9. Marko Baron

17. Marko Đukić

Prigorje Markuševec

77 MIN

17. Ivan Lasić

3. Vicent Kyaligonza

Šparta Elektra

78 MIN

20. Antonio Matić

8. Martin Ferenčak

Prigorje Markuševec

86 MIN

11. Jurica Mihovec

18. Luka Miholić

Prigorje Markuševec

88 MIN

7. Luka Dragović

5. Martin Lisak

Šparta Elektra