Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 21 Tra 2024

Ponikve

0 : 1

Jarun

1. "A" ZNL - PIONIRI - skupina PLAY OUT 23/24

1. "A" ZNL - PIONIRI - skupina PLAY OUT 23/24

Array
(
    [team_id] => 602
    [team_name] => Sesvetski Kraljevec
    [team_slug] => sesvetskikraljevec
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Sesvetski_Kraljevec.png
    [team_url] => /soccer/teams/602-sesvetskikraljevec
)
Array
(
    [team_id] => 592
    [team_name] => Vrapče
    [team_slug] => vrape
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Vrape.png
    [team_url] => /soccer/teams/592-vrape
)
Array
(
    [team_id] => 610
    [team_name] => Studentski Grad
    [team_slug] => studentskigrad
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Studentski_Grad_ZG.png
    [team_url] => /soccer/teams/610-studentskigrad
)
Array
(
    [team_id] => 618
    [team_name] => Mladost Buzin
    [team_slug] => mladostbuzin
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Mladost_Buzin.png
    [team_url] => /soccer/teams/618-mladostbuzin
)
Array
(
    [team_id] => 596
    [team_name] => Jarun
    [team_slug] => jarun
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Jarun.png
    [team_url] => /soccer/teams/596-jarun
)
Array
(
    [team_id] => 616
    [team_name] => Špansko
    [team_slug] => pansko
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Spansko.png
    [team_url] => /soccer/teams/616-pansko
)
Array
(
    [team_id] => 617
    [team_name] => Ponikve
    [team_slug] => ponikve
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Ponikve.png
    [team_url] => /soccer/teams/617-ponikve
)
Array
(
    [team_id] => 591
    [team_name] => Trešnjevka
    [team_slug] => trenjevka
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Tresnjevka.png
    [team_url] => /soccer/teams/591-trenjevka
)
Array
(
    [team_id] => 96347
    [team_name] => Devetka
    [team_slug] => devetka
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Devetka_.png
    [team_url] => /soccer/teams/96347-devetka
)
																	

2024

Ponikve Ponikve
24 Tra, 2024, 20:15

Mladost Buzin Mladost Buzin
Studentski Grad Studentski Grad
24 Tra, 2024, 20:45

Studentski Grad

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
04 Svi, 2024, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Vrapče Vrapče
Trešnjevka Trešnjevka
04 Svi, 2024, 00:00

Graba

Studentski Grad Studentski Grad
Mladost Buzin Mladost Buzin
04 Svi, 2024, 00:00

Buzin

Špansko Špansko
Devetka Devetka
04 Svi, 2024, 00:00

Jarun Jarun
Jarun Jarun
11 Svi, 2024, 00:00

Jarun

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Mladost Buzin Mladost Buzin
11 Svi, 2024, 00:00

Buzin

Devetka Devetka
Studentski Grad Studentski Grad
11 Svi, 2024, 00:00

Studentski Grad

Ponikve Ponikve
Vrapče Vrapče
11 Svi, 2024, 00:00

Vrapče

Trešnjevka Trešnjevka
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
15 Svi, 2024, 20:15

Sesvetski Kraljevec

Devetka Devetka
Vrapče Vrapče
19 Svi, 2024, 11:30

Vrapče

Studentski Grad Studentski Grad
Jarun Jarun
22 Svi, 2024, 19:15

Jarun

Špansko Špansko

2024

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 83167658
    [title] => Nogometni klub Ponikve vs Nogometni klub Jarun
    [slug] => NogometniklubPonikvevsNogometniklubJarun
    [teamone] => 617
    [teamtwo] => 596
    [date] => 2024-04-21
    [time] => 18:15:00
    [spsoccer_vanue_id] => 489
    [teamone_score] => 0
    [teamtwo_score] => 1
    [url] => /liga-bbva/matches/83167658-NogometniklubPonikvevsNogometniklubJarun
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 617
            [title] => Ponikve
            [slug] => ponikve
            [logo] => images/zns/teams/2023/Ponikve.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/617-ponikve
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 596
            [title] => Jarun
            [slug] => jarun
            [logo] => images/zns/teams/2023/Jarun.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/596-jarun
    [match_date] => 21 Tra, 2024
    [match_time] => 06:15 PM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 489
            [title] => Gajnice
            [slug] => Gajnice
        )

)
								

0 : 1

21 Tra, 2024, 18:15

Gajnice

3 : 1

20 Tra, 2024, 10:15

Graba

0 : 2

20 Tra, 2024, 10:15

Špansko

2 : 2

17 Tra, 2024, 11:15

Vrapče

2 : 2

14 Tra, 2024, 17:15

3 : 4

14 Tra, 2024, 09:30

Jarun

1 : 4

13 Tra, 2024, 15:15

Buzin

1 : 6

11 Tra, 2024, 20:30

Graba

1 : 1

07 Tra, 2024, 11:15

Studentski Grad

2 : 3

07 Tra, 2024, 10:00

Gajnice

1 : 0

24 Ožu, 2024, 10:15

Špansko

2 : 0

24 Ožu, 2024, 16:15

Vrapče

4 : 0

23 Ožu, 2024, 12:00

Sesvetski Kraljevec

1 : 1

23 Ožu, 2024, 19:15

Studentski Grad

0 : 0

17 Ožu, 2024, 11:15

Sesvetski Kraljevec

0 : 8

17 Ožu, 2024, 11:15

Studentski Grad

1 : 3

17 Ožu, 2024, 11:15

Vrapče

2 : 7

16 Ožu, 2024, 13:15

Graba

2 : 2

10 Ožu, 2024, 12:30

Graba

4 : 2

10 Ožu, 2024, 10:15

Špansko

2 : 2

09 Ožu, 2024, 10:15

Gajnice

0 : 4

09 Ožu, 2024, 10:15

Buzin

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

1. "A" ZNL - PIONIRI - skupina PLAY OUT 23/24

1

Devetka Devetka
  • 14
  • 9
  • 1
  • 4
  • 46
  • 19
  • 27
  • 28

2

Špansko Špansko
  • 14
  • 7
  • 1
  • 6
  • 28
  • 31
  • -3
  • 22

3

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
  • 12
  • 6
  • 3
  • 3
  • 22
  • 19
  • 3
  • 21

4

Jarun Jarun
  • 14
  • 5
  • 2
  • 7
  • 23
  • 24
  • -1
  • 17

5

Ponikve Ponikve
  • 15
  • 3
  • 2
  • 10
  • 29
  • 59
  • -30
  • 11

6

Vrapče Vrapče
  • 14
  • 2
  • 2
  • 10
  • 13
  • 45
  • -32
  • 8

7

Trešnjevka Trešnjevka
  • 15
  • 2
  • 2
  • 11
  • 22
  • 77
  • -55
  • 8

8

Mladost Buzin Mladost Buzin
  • 14
  • 0
  • 3
  • 11
  • 10
  • 69
  • -59
  • 3

9

Studentski Grad Studentski Grad
  • 13
  • 0
  • 2
  • 11
  • 9
  • 42
  • -33
  • 2
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

1. "A" ZNL - PIONIRI - skupina PLAY OUT 23/24

1

8. Sven Gospočić (Ponikve)
  • 6

2

98. Vito Krtalić (Trešnjevka)
  • 6

3

7. Marko Mišković (Devetka)
  • 6

4

21. Andrija Mate (Devetka)
  • 5

5

24. Juraj Jug (Trešnjevka)
  • 3

6

8. Karlo Ničota (Jarun)
  • 3

7

13. Toni Papić (Špansko)
  • 3

8

60. Niko Ružić (Jarun)
  • 3

9

90. Andreas Jurak (Vrapče)
  • 3

10

9. Mateo Iličić (Špansko)
  • 3

11

35. Niko Majić (Devetka)
  • 3

12

7. Renato Jozić (Špansko)
  • 3

13

10. Matej Lipovac (Vrapče)
  • 3

14

15. Franko Bosnar (Devetka)
  • 2

15

7. Jan Vučković (Vrapče)
  • 2

16

5. Filip Cviljak (Ponikve)
  • 2

17

24. Jan Marjanović (Jarun)
  • 2

18

19. Vito Brajković (Devetka)
  • 2

19

10. Emir Zlatanović (Špansko)
  • 2

20

8. Nikola Tačković (Mladost Buzin)
  • 2

21

47. Karlo Živičnjak (Špansko)
  • 2

22

27. Ivano Radelić (Studentski Grad)
  • 2

23

10. Domagoj Jagarinec (Sesvetski Kraljevec)
  • 2

24

6. Amar Kamberi (Sesvetski Kraljevec)
  • 2

25

18. Anton Hakenberg (Ponikve)
  • 1

26

95. Luka Treščec (Studentski Grad)
  • 1

27

33. Karlo Mlinar (Ponikve)
  • 1

28

17. Marin Turković (Jarun)
  • 1

29

93. Fran Lešić (Ponikve)
  • 1

30

32. Slavko Kristić (Ponikve)
  • 1

31

8. Pavao Šimić (Trešnjevka)
  • 1

32

14. Lukša Perišić (Jarun)
  • 1

33

7. Ivan Fočić (Jarun)
  • 1

34

17. Matej Ivanković (Špansko)
  • 1

35

7. Marko Bolješić (Vrapče)
  • 1

36

9. Antonio Kordek (Sesvetski Kraljevec)
  • 1

37

17. Lucas Rezdevšek (Trešnjevka)
  • 1

38

3. Max Kardum (Studentski Grad)
  • 1

39

16. Toma Marić (Mladost Buzin)
  • 1

40

5. Lukas Katić (Devetka)
  • 1

41

41. Tin Brletić (Devetka)
  • 1

42

. Martin Marković (Špansko)
  • 1