Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 21 Tra 2024

Ponikve

1 : 6

Jarun

1. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI - skupina PLAY OUT 23/24

1. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI - skupina PLAY OUT 23/24

Array
(
    [team_id] => 602
    [team_name] => Sesvetski Kraljevec
    [team_slug] => sesvetskikraljevec
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Sesvetski_Kraljevec.png
    [team_url] => /soccer/teams/602-sesvetskikraljevec
)
Array
(
    [team_id] => 592
    [team_name] => Vrapče
    [team_slug] => vrape
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Vrape.png
    [team_url] => /soccer/teams/592-vrape
)
Array
(
    [team_id] => 610
    [team_name] => Studentski Grad
    [team_slug] => studentskigrad
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Studentski_Grad_ZG.png
    [team_url] => /soccer/teams/610-studentskigrad
)
Array
(
    [team_id] => 108303
    [team_name] => Savica CC
    [team_slug] => savica
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Savica-CC-LOGO.png
    [team_url] => /soccer/teams/108303-savica
)
Array
(
    [team_id] => 618
    [team_name] => Mladost Buzin
    [team_slug] => mladostbuzin
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Mladost_Buzin.png
    [team_url] => /soccer/teams/618-mladostbuzin
)
Array
(
    [team_id] => 596
    [team_name] => Jarun
    [team_slug] => jarun
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Jarun.png
    [team_url] => /soccer/teams/596-jarun
)
Array
(
    [team_id] => 96347
    [team_name] => Devetka
    [team_slug] => devetka
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Devetka_.png
    [team_url] => /soccer/teams/96347-devetka
)
Array
(
    [team_id] => 616
    [team_name] => Špansko
    [team_slug] => pansko
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Spansko.png
    [team_url] => /soccer/teams/616-pansko
)
Array
(
    [team_id] => 617
    [team_name] => Ponikve
    [team_slug] => ponikve
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Ponikve.png
    [team_url] => /soccer/teams/617-ponikve
)
Array
(
    [team_id] => 591
    [team_name] => Trešnjevka
    [team_slug] => trenjevka
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Tresnjevka.png
    [team_url] => /soccer/teams/591-trenjevka
)
																	

2024

Ponikve Ponikve
24 Tra, 2024, 19:00

Gajnice

Mladost Buzin Mladost Buzin
Studentski Grad Studentski Grad
24 Tra, 2024, 19:30

Studentski Grad

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Savica CC Savica CC
24 Tra, 2024, 18:45

Savica

Vrapče Vrapče
Savica CC Savica CC
27 Tra, 2024, 13:30

Savica

Trešnjevka Trešnjevka
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
04 Svi, 2024, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Vrapče Vrapče
Trešnjevka Trešnjevka
04 Svi, 2024, 00:00

Graba

Studentski Grad Studentski Grad
Ponikve Ponikve
04 Svi, 2024, 00:00

Gajnice

Savica CC Savica CC
Mladost Buzin Mladost Buzin
04 Svi, 2024, 00:00

Buzin

Špansko Špansko
Devetka Devetka
04 Svi, 2024, 00:00

Jarun Jarun
Jarun Jarun
11 Svi, 2024, 00:00

Jarun

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Mladost Buzin Mladost Buzin
11 Svi, 2024, 00:00

Buzin

Devetka Devetka
Savica CC Savica CC
11 Svi, 2024, 00:00

Savica

Špansko Špansko
Studentski Grad Studentski Grad
11 Svi, 2024, 00:00

Studentski Grad

Ponikve Ponikve
Vrapče Vrapče
11 Svi, 2024, 00:00

Vrapče

Trešnjevka Trešnjevka
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
15 Svi, 2024, 19:00

Sesvetski Kraljevec

Devetka Devetka
Vrapče Vrapče
19 Svi, 2024, 11:00

Vrapče

Studentski Grad Studentski Grad
Jarun Jarun
22 Svi, 2024, 18:00

Jarun

Špansko Špansko

2024

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 83167393
    [title] => Nogometni klub Ponikve vs Nogometni klub Jarun
    [slug] => NogometniklubPonikvevsNogometniklubJarun
    [teamone] => 617
    [teamtwo] => 596
    [date] => 2024-04-21
    [time] => 17:00:00
    [spsoccer_vanue_id] => 489
    [teamone_score] => 1
    [teamtwo_score] => 6
    [url] => /liga-bbva/matches/83167393-NogometniklubPonikvevsNogometniklubJarun
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 617
            [title] => Ponikve
            [slug] => ponikve
            [logo] => images/zns/teams/2023/Ponikve.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/617-ponikve
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 596
            [title] => Jarun
            [slug] => jarun
            [logo] => images/zns/teams/2023/Jarun.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/596-jarun
    [match_date] => 21 Tra, 2024
    [match_time] => 05:00 PM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 489
            [title] => Gajnice
            [slug] => Gajnice
        )

)
								

1 : 6

21 Tra, 2024, 17:00

Gajnice

2 : 1

20 Tra, 2024, 09:00

Graba

1 : 1

20 Tra, 2024, 09:00

Špansko

1 : 2

17 Tra, 2024, 10:00

Vrapče

5 : 0

14 Tra, 2024, 14:00

Špansko

5 : 0

14 Tra, 2024, 16:00

1 : 1

14 Tra, 2024, 10:45

Jarun

2 : 0

14 Tra, 2024, 10:00

Studentski Grad

4 : 0

13 Tra, 2024, 14:00

Buzin

1 : 5

11 Tra, 2024, 20:00

Gajnice

1 : 2

10 Tra, 2024, 20:30

Graba

3 : 1

07 Tra, 2024, 11:45

Sesvetski Kraljevec

4 : 2

07 Tra, 2024, 10:00

Studentski Grad

2 : 0

24 Ožu, 2024, 09:00

Špansko

1 : 3

24 Ožu, 2024, 15:00

Vrapče

0 : 3

23 Ožu, 2024, 13:30

Sesvetski Kraljevec

1 : 2

23 Ožu, 2024, 18:00

Studentski Grad

2 : 1

23 Ožu, 2024, 11:30

Buzin

2 : 6

17 Ožu, 2024, 10:00

Sesvetski Kraljevec

0 : 3

17 Ožu, 2024, 12:30

Savica

0 : 4

17 Ožu, 2024, 10:00

Studentski Grad

0 : 0

17 Ožu, 2024, 10:00

Vrapče

5 : 0

16 Ožu, 2024, 12:30

2 : 2

10 Ožu, 2024, 14:00

Graba

3 : 0

10 Ožu, 2024, 09:00

Špansko

0 : 1

10 Ožu, 2024, 10:00

0 : 4

09 Ožu, 2024, 09:00

Gajnice

6 : 0

09 Ožu, 2024, 15:00

Buzin

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

1. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI - skupina PLAY OUT 23/24

1

Špansko Špansko
  • 17
  • 8
  • 4
  • 5
  • 27
  • 19
  • 8
  • 28

2

Mladost Buzin Mladost Buzin
  • 17
  • 7
  • 0
  • 10
  • 37
  • 59
  • -22
  • 21

3

Devetka Devetka
  • 17
  • 5
  • 5
  • 7
  • 27
  • 36
  • -9
  • 20

4

Vrapče Vrapče
  • 16
  • 5
  • 3
  • 8
  • 24
  • 47
  • -23
  • 18

5

Jarun Jarun
  • 17
  • 4
  • 3
  • 10
  • 19
  • 56
  • -37
  • 15

6

Trešnjevka Trešnjevka
  • 17
  • 4
  • 2
  • 11
  • 18
  • 37
  • -19
  • 14

7

Savica CC Savica CC
  • 16
  • 4
  • 1
  • 11
  • 22
  • 49
  • -27
  • 13

8

Studentski Grad Studentski Grad
  • 16
  • 3
  • 1
  • 12
  • 13
  • 75
  • -62
  • 10

9

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
  • 16
  • 2
  • 2
  • 12
  • 14
  • 82
  • -68
  • 8

10

Ponikve Ponikve
  • 17
  • 2
  • 1
  • 14
  • 16
  • 79
  • -63
  • 7
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

1. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI - skupina PLAY OUT 23/24

1

44. Dino Halilović (Mladost Buzin)
  • 11

2

7. Mate Bagarić (Jarun)
  • 5

3

18. Ivan Tokić (Studentski Grad)
  • 4

4

96. Patrik Ćosić (Vrapče)
  • 3

5

22. Borna Sučec (Devetka)
  • 3

6

7. Tin Pećnik (Trešnjevka)
  • 3

7

23. Patrik Lojna (Trešnjevka)
  • 3

8

67. Petar Pilić (Jarun)
  • 3

9

88. Dian Despotović (Ponikve)
  • 3

10

22. Niko Rabljenović (Mladost Buzin)
  • 3

11

14. Donovan Moratto (Špansko)
  • 3

12

3. Ivano Nujić (Špansko)
  • 3

13

7. Jakov Benšak (Devetka)
  • 2

14

10. Borna Brlečić (Jarun)
  • 2

15

40. Andrija Klišanin (Trešnjevka)
  • 2

16

8. David Biuklić (Špansko)
  • 2

17

3. Tvrtko Marko Jurić (Devetka)
  • 2

18

5. Leon Katić (Devetka)
  • 2

19

5. Niko Bura (Vrapče)
  • 2

20

65. Sandro Bukvarević (Savica CC)
  • 2

21

4. Marko Ivanda (Sesvetski Kraljevec)
  • 2

22

2. Niki Krizmanić Kazija (Špansko)
  • 2

23

19. Niko Maraković (Špansko)
  • 2

24

7. Jan Milić (Špansko)
  • 2

25

42. Antonio Furić (Mladost Buzin)
  • 1

26

15. Filip Vlaić (Savica CC)
  • 1

27

88. Antonio Šoštarec (Mladost Buzin)
  • 1

28

17. Fran Mićanović (Mladost Buzin)
  • 1

29

7. Karlo Kelečić (Mladost Buzin)
  • 1

30

21. Borna Hrgović (Mladost Buzin)
  • 1

31

33. Niko Bošković (Devetka)
  • 1

32

9. Ivan Pezelj (Sesvetski Kraljevec)
  • 1

33

17. Fran Hrgović (Studentski Grad)
  • 1

34

16. Antonio Plavšić (Mladost Buzin)
  • 1

35

6. Stipe Tolić (Sesvetski Kraljevec)
  • 1

36

91. Matej Šimunović (Vrapče)
  • 1

37

30. Marin Perasović (Ponikve)
  • 1

38

6. Karlo Kosijer (Mladost Buzin)
  • 1

39

16. Lovro Zubak (Devetka)
  • 1

40

84. Dominik Harjač (Jarun)
  • 1

41

99. Filip Kuprešak (Sesvetski Kraljevec)
  • 1

42

8. Stjepan Grlić (Sesvetski Kraljevec)
  • 1

43

77. Toni Grubišić (Devetka)
  • 1

44

48. Matija Slišković Tarodi (Vrapče)
  • 1

45

64. Matias Bralić (Jarun)
  • 1

46

59. Maks Petrović (Vrapče)
  • 1

47

89. Mijo Belak (Studentski Grad)
  • 1

48

31. Noa Špicer (Trešnjevka)
  • 1

49

91. Vito Maslać (Špansko)
  • 1

50

4. Dominik Stipac (Trešnjevka)
  • 1

51

. Lovro Bosankić (Sesvetski Kraljevec)
  • 1

52

6. Leon Pavlić (Studentski Grad)
  • 1

53

38. Ivan Vukić (Ponikve)
  • 1

54

10. Leo Rakić (Studentski Grad)
  • 1

55

88. Luka Lujanac (Jarun)
  • 1

56

55. Filip Samardžić (Špansko)
  • 1

57

5. Stipe Prša (Trešnjevka)
  • 1