Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 23 Tra 2024

Zagreb

0 : 4

Bubamara

1. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI - skupina PLAY OFF 23/24

1. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI - skupina PLAY OFF 23/24

Array
(
    [team_id] => 609
    [team_name] => GNK Dinamo
    [team_slug] => gnkdinamo
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Dinamo_Zagreb.png
    [team_url] => /soccer/teams/609-gnkdinamo
)
Array
(
    [team_id] => 590
    [team_name] => Zagreb
    [team_slug] => zagreb
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Zagreb.png
    [team_url] => /soccer/teams/590-zagreb
)
Array
(
    [team_id] => 639
    [team_name] => Maksimir
    [team_slug] => maksimir
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Maksimir__.png
    [team_url] => /soccer/teams/639-maksimir
)
Array
(
    [team_id] => 620
    [team_name] => Trnje
    [team_slug] => trnje
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Trnje.png
    [team_url] => /soccer/teams/620-trnje
)
Array
(
    [team_id] => 4550
    [team_name] => Bubamara
    [team_slug] => bubamara
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Bubamara.png
    [team_url] => /soccer/teams/4550-bubamara
)
Array
(
    [team_id] => 637
    [team_name] => Dubrava Tim Kabel
    [team_slug] => dubravatimkabel
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Dubrava.png
    [team_url] => /soccer/teams/637-dubravatimkabel
)
Array
(
    [team_id] => 640
    [team_name] => HAŠK 1903
    [team_slug] => hak
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/HAK_1903.png
    [team_url] => /soccer/teams/640-hak
)
Array
(
    [team_id] => 636
    [team_name] => Hrvatski Dragovoljac
    [team_slug] => hrvatskidragovoljac
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Hrvatski_Dragovoljac.png
    [team_url] => /soccer/teams/636-hrvatskidragovoljac
)
Array
(
    [team_id] => 626
    [team_name] => Kustošija
    [team_slug] => kustoija
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Kustosija.png
    [team_url] => /soccer/teams/626-kustoija
)
Array
(
    [team_id] => 638
    [team_name] => Lučko
    [team_slug] => luko
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Luko.png
    [team_url] => /soccer/teams/638-luko
)
Array
(
    [team_id] => 599
    [team_name] => Rudeš
    [team_slug] => rude
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Rude_grb.png
    [team_url] => /soccer/teams/599-rude
)
Array
(
    [team_id] => 597
    [team_name] => Ravnice
    [team_slug] => ravnice
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Ravnice.png
    [team_url] => /soccer/teams/597-ravnice
)
Array
(
    [team_id] => 3096
    [team_name] => Sesvete
    [team_slug] => sesvete
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Sesvete.png
    [team_url] => /soccer/teams/3096-sesvete
)
Array
(
    [team_id] => 594
    [team_name] => Lokomotiva
    [team_slug] => lokomotiva
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-lokomotiva.png
    [team_url] => /soccer/teams/594-lokomotiva
)
																	

2024

Maksimir Maksimir
27 Tra, 2024, 12:00

Oboj

Lokomotiva Lokomotiva
Sesvete Sesvete
28 Tra, 2024, 09:00

Sesvete

Bubamara Bubamara
Rudeš Rudeš
28 Tra, 2024, 10:00

ŠC Rudeš

Zagreb Zagreb
Ravnice Ravnice
01 Svi, 2024, 10:00

Bubamara Bubamara
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
01 Svi, 2024, 09:00

SRC Grana Klaka

Trnje Trnje
Lučko Lučko
02 Svi, 2024, 19:00

Lučko

GNK Dinamo GNK Dinamo
HAŠK 1903 HAŠK 1903
04 Svi, 2024, 00:00

Pešćenica

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Ravnice Ravnice
04 Svi, 2024, 00:00

Kustošija Kustošija
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
04 Svi, 2024, 00:00

ŠNC Stjepan Spajić

Lokomotiva Lokomotiva
Zagreb Zagreb
04 Svi, 2024, 00:00

Maksimir Maksimir
Rudeš Rudeš
04 Svi, 2024, 00:00

ŠC Rudeš

Sesvete Sesvete
Bubamara Bubamara
04 Svi, 2024, 00:00

Prečko

GNK Dinamo GNK Dinamo
Trnje Trnje
04 Svi, 2024, 00:00

Trnje

Lučko Lučko
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
09 Svi, 2024, 19:00

ŠNC Stjepan Spajić

Ravnice Ravnice
Bubamara Bubamara
09 Svi, 2024, 20:00

Prečko

Lokomotiva Lokomotiva
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
11 Svi, 2024, 00:00

ŠNC Stjepan Spajić

Zagreb Zagreb
Maksimir Maksimir
11 Svi, 2024, 00:00

Oboj

Sesvete Sesvete
Lučko Lučko
11 Svi, 2024, 00:00

Lučko

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Trnje Trnje
11 Svi, 2024, 00:00

Trnje

Bubamara Bubamara
GNK Dinamo GNK Dinamo
11 Svi, 2024, 00:00

Stadion Maksimir

Rudeš Rudeš
Ravnice Ravnice
11 Svi, 2024, 00:00

HAŠK 1903 HAŠK 1903
Kustošija Kustošija
11 Svi, 2024, 00:00

Kustošija

Lokomotiva Lokomotiva
Kustošija Kustošija
15 Svi, 2024, 20:30

Kustošija

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Lučko Lučko
18 Svi, 2024, 00:00

Lučko

Bubamara Bubamara
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
18 Svi, 2024, 00:00

SRC Grana Klaka

Ravnice Ravnice
Lokomotiva Lokomotiva
18 Svi, 2024, 00:00

Kajzerica

HAŠK 1903 HAŠK 1903
Zagreb Zagreb
18 Svi, 2024, 00:00

Kustošija Kustošija
Sesvete Sesvete
18 Svi, 2024, 00:00

Sesvete

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
Maksimir Maksimir
18 Svi, 2024, 00:00

Oboj

GNK Dinamo GNK Dinamo
Trnje Trnje
18 Svi, 2024, 00:00

Trnje

Rudeš Rudeš
HAŠK 1903 HAŠK 1903
25 Svi, 2024, 00:00

Pešćenica

Zagreb Zagreb
Rudeš Rudeš
25 Svi, 2024, 00:00

ŠC Rudeš

Lučko Lučko
Bubamara Bubamara
25 Svi, 2024, 00:00

Prečko

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Ravnice Ravnice
25 Svi, 2024, 00:00

Lokomotiva Lokomotiva
Maksimir Maksimir
25 Svi, 2024, 00:00

Oboj

Trnje Trnje
Kustošija Kustošija
25 Svi, 2024, 00:00

Kustošija

Sesvete Sesvete
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
25 Svi, 2024, 00:00

ŠNC Stjepan Spajić

GNK Dinamo GNK Dinamo
Ravnice Ravnice
29 Svi, 2024, 09:00

Rudeš Rudeš

2024

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 83166203
    [title] => Nogometni klub Zagreb vs Nogometni klub Bubamara
    [slug] => NogometniklubZagrebvsNogometniklubBubamara
    [teamone] => 590
    [teamtwo] => 4550
    [date] => 2024-04-23
    [time] => 17:30:00
    [spsoccer_vanue_id] => 175287
    [teamone_score] => 0
    [teamtwo_score] => 4
    [url] => /liga-bbva/matches/83166203-NogometniklubZagrebvsNogometniklubBubamara
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 590
            [title] => Zagreb
            [slug] => zagreb
            [logo] => images/zns/teams/2023/Zagreb.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/590-zagreb
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 4550
            [title] => Bubamara
            [slug] => bubamara
            [logo] => images/zns/teams/2023/Bubamara.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/4550-bubamara
    [match_date] => 23 Tra, 2024
    [match_time] => 05:30 PM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 175287
            [title] => 
            [slug] => 
        )

)
								

0 : 4

23 Tra, 2024, 17:30

3 : 0

21 Tra, 2024, 13:00

Pešćenica

3 : 3

20 Tra, 2024, 10:00

0 : 0

20 Tra, 2024, 12:00

Kajzerica

2 : 1

20 Tra, 2024, 16:00

Sesvete

7 : 1

20 Tra, 2024, 15:30

Stadion Maksimir

2 : 2

17 Tra, 2024, 18:30

SRC Grana Klaka

0 : 4

14 Tra, 2024, 09:00

1 : 3

14 Tra, 2024, 12:00

Pešćenica

0 : 0

14 Tra, 2024, 17:00

Kustošija

0 : 4

13 Tra, 2024, 12:00

SRC Grana Klaka

4 : 0

13 Tra, 2024, 15:00

Sesvete

0 : 2

07 Tra, 2024, 08:45

Oboj

1 : 0

06 Tra, 2024, 16:30

Kajzerica

3 : 0

06 Tra, 2024, 10:00

Stadion Maksimir

0 : 0

04 Tra, 2024, 17:30

Oboj

1 : 2

04 Tra, 2024, 15:00

Trnje

3 : 1

03 Tra, 2024, 12:45

ŠC Rudeš

14 : 0

02 Tra, 2024, 11:00

Kajzerica

9 : 0

29 Ožu, 2024, 11:15

Stadion Maksimir

3 : 0

29 Ožu, 2024, 10:00

Lučko

2 : 0

29 Ožu, 2024, 10:00

Prečko

3 : 1

29 Ožu, 2024, 14:45

ŠNC Stjepan Spajić

0 : 4

28 Ožu, 2024, 09:00

SRC Grana Klaka

2 : 0

28 Ožu, 2024, 15:00

ŠC Rudeš

0 : 3

24 Ožu, 2024, 10:00

ŠNC Stjepan Spajić

1 : 3

24 Ožu, 2024, 13:00

Pešćenica

0 : 2

24 Ožu, 2024, 13:00

Kajzerica

0 : 0

23 Ožu, 2024, 18:30

Prečko

1 : 6

23 Ožu, 2024, 11:00

7 : 1

23 Ožu, 2024, 10:00

Sesvete

1 : 2

20 Ožu, 2024, 20:00

Kustošija

3 : 1

20 Ožu, 2024, 19:00

Sesvete

1 : 2

17 Ožu, 2024, 15:00

Sesvete

1 : 2

17 Ožu, 2024, 13:00

Trnje

5 : 0

17 Ožu, 2024, 13:00

Lučko

3 : 1

17 Ožu, 2024, 10:00

ŠNC Stjepan Spajić

16 : 0

16 Ožu, 2024, 09:00

Stadion Maksimir

3 : 0

16 Ožu, 2024, 19:00

Oboj

1 : 0

10 Ožu, 2024, 11:30

Lučko

1 : 3

10 Ožu, 2024, 12:00

Prečko

0 : 4

10 Ožu, 2024, 09:30

Pešćenica

0 : 5

10 Ožu, 2024, 10:00

0 : 4

09 Ožu, 2024, 10:00

SRC Grana Klaka

0 : 0

09 Ožu, 2024, 18:00

Prečko

0 : 1

07 Ožu, 2024, 19:15

Prečko

2 : 5

06 Ožu, 2024, 19:30

Trnje

2 : 3

03 Ožu, 2024, 10:00

0 : 4

03 Ožu, 2024, 14:30

Pešćenica

5 : 1

02 Ožu, 2024, 09:00

Kajzerica

2 : 0

02 Ožu, 2024, 13:00

Stadion Maksimir

2 : 3

02 Ožu, 2024, 14:30

Lučko

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

1. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI - skupina PLAY OFF 23/24

1

GNK Dinamo GNK Dinamo
  • 19
  • 19
  • 0
  • 0
  • 167
  • 3
  • 164
  • 57

2

Lokomotiva Lokomotiva
  • 18
  • 16
  • 1
  • 1
  • 89
  • 8
  • 81
  • 49

3

Sesvete Sesvete
  • 19
  • 15
  • 0
  • 4
  • 53
  • 19
  • 34
  • 45

4

Lučko Lučko
  • 19
  • 13
  • 2
  • 4
  • 56
  • 8
  • 48
  • 41

5

Maksimir Maksimir
  • 19
  • 11
  • 3
  • 5
  • 55
  • 25
  • 30
  • 36

6

Rudeš Rudeš
  • 18
  • 11
  • 2
  • 5
  • 48
  • 13
  • 35
  • 35

7

HAŠK 1903 HAŠK 1903
  • 20
  • 11
  • 0
  • 9
  • 46
  • 36
  • 10
  • 33

8

Bubamara Bubamara
  • 17
  • 9
  • 4
  • 4
  • 28
  • 18
  • 10
  • 31

9

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
  • 18
  • 7
  • 4
  • 7
  • 42
  • 31
  • 11
  • 25

10

Trnje Trnje
  • 19
  • 8
  • 0
  • 11
  • 48
  • 65
  • -17
  • 24

11

Ravnice Ravnice
  • 17
  • 7
  • 1
  • 9
  • 27
  • 47
  • -20
  • 22

12

Zagreb Zagreb
  • 19
  • 7
  • 1
  • 11
  • 27
  • 65
  • -38
  • 22

13

Kustošija Kustošija
  • 19
  • 5
  • 5
  • 9
  • 18
  • 25
  • -7
  • 20

14

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
  • 19
  • 5
  • 5
  • 7
  • 25
  • 34
  • -9
  • 20
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

1. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI - skupina PLAY OFF 23/24

1

10. Bruno Bošnjak (GNK Dinamo)
  • 9

2

5. Ivan Leko (GNK Dinamo)
  • 9

3

80. Franko Relja (Sesvete)
  • 7

4

9. Šimun Šušnjić (Lokomotiva)
  • 7

5

11. Luiz Gabriel Araujo Santos (GNK Dinamo)
  • 7

6

88. Luka Žižić (Hrvatski Dragovoljac)
  • 5

7

15. Filip Franičević (GNK Dinamo)
  • 5

8

13. Gabriel Mucek (Sesvete)
  • 5

9

18. Patrik Babić (Lučko)
  • 4

10

11. Lukas Ješe (Zagreb)
  • 4

11

16. Marin Balen (Lokomotiva)
  • 4

12

8. Maro Šeperac (GNK Dinamo)
  • 4

13

18. Noa Raič (Trnje)
  • 4

14

7. Carlos Leko (Lokomotiva)
  • 4

15

4. Lovro Briški (Hrvatski Dragovoljac)
  • 3

16

11. Luka Bilobrk (Lučko)
  • 3

17

11. Luka Grgić (Sesvete)
  • 3

18

25. Lovro Stipić (Lučko)
  • 3

19

28. Lovro Biluš (Lučko)
  • 3

20

20. Emanuel Pekez (Dubrava Tim Kabel)
  • 3

21

10. Luka Valenta (HAŠK 1903)
  • 3

22

44. Mateo MINTAS (Rudeš)
  • 3

23

98. Noa Kleščić (Rudeš)
  • 3

24

18. Matija Tomić (GNK Dinamo)
  • 3

25

11. Mark Misirača (Lokomotiva)
  • 3

26

7. Marko Maras (Bubamara)
  • 2

27

. Denni Ikanović (Maksimir)
  • 2

28

14. Luka Fofić (GNK Dinamo)
  • 2

29

. Juraj Štrok (Maksimir)
  • 2

30

. Vito Kardašić (Maksimir)
  • 2

31

. Max Pino Presečan (Maksimir)
  • 2

32

25. Luka Koncer (Trnje)
  • 2

33

7. Niko Šturlić (Ravnice)
  • 2

34

. Antun Gaši (Ravnice)
  • 2

35

11. Matija Škof (HAŠK 1903)
  • 2

36

28. Leon Budor (Sesvete)
  • 2

37

20. Krešimir Haraminčić (Zagreb)
  • 2

38

9. Lovro Tomljenović (Sesvete)
  • 2

39

13. Dominik Šimecki (Lokomotiva)
  • 2

40

6. Matej Beus (Lokomotiva)
  • 2

41

9. Nikola Paleka (HAŠK 1903)
  • 2

42

3. Josip Blaić (Lokomotiva)
  • 2

43

4. Petar Gabriša (Bubamara)
  • 2

44

1. Letizia Ljutić (Bubamara)
  • 2

45

11. Neo Filipan (Trnje)
  • 2

46

4. Mihael Čolakić (Rudeš)
  • 2

47

4. Vilim Radočaj (Bubamara)
  • 2

48

26. Antun Glasnović (Rudeš)
  • 2

49

44. David Vukić (Lučko)
  • 2

50

75. Luka Bumbar (Hrvatski Dragovoljac)
  • 2

51

7. Karlo Tuk (Sesvete)
  • 2

52

16. Patrik Pervan (GNK Dinamo)
  • 2

53

6. Roko Drenski (GNK Dinamo)
  • 2

54

26. Toni Kanjir (Ravnice)
  • 1

55

10. Ivano Tolić (Sesvete)
  • 1

56

9. Šimun Vukojević (GNK Dinamo)
  • 1

57

52. Oliver Vrtar (Maksimir)
  • 1

58

5. Leon Dovečer (GNK Dinamo)
  • 1

59

8. Antun Antić (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

60

14. Lovro Švedek (Rudeš)
  • 1

61

90. Ivo Rižmarić (Zagreb)
  • 1

62

23. Roko Vrhovski (Kustošija)
  • 1

63

. Ivan Spajić (Maksimir)
  • 1

64

20. Matej Babić (Hrvatski Dragovoljac)
  • 1

65

6. Franko Vulić (Hrvatski Dragovoljac)
  • 1

66

70. Ivano Svalina (Sesvete)
  • 1

67

9. Stjepan Močibob (Trnje)
  • 1

68

17. Mislav Kunčak (Lučko)
  • 1

69

30. Lukas Polgar (HAŠK 1903)
  • 1

70

29. Simon Perić (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

71

45. Leon Rezek (Lučko)
  • 1

72

22. Karlo Bjedov Stainko (Ravnice)
  • 1

73

13. Maksim Stefanov Stefanov (GNK Dinamo)
  • 1

74

. Luka Vladislavić (Ravnice)
  • 1

75

. Slaven Ivanković Lijanović (Maksimir)
  • 1

76

3. Borna Barbarić (Kustošija)
  • 1

77

29. Ante Grubišić (Zagreb)
  • 1

78

19. Manu Vidmar (Trnje)
  • 1

79

99. Josip Franjić (Trnje)
  • 1

80

18. Dominik Mazarekić (Ravnice)
  • 1

81

17. Jan Špoljarić Srebačić (Kustošija)
  • 1

82

77. Patrik Vuković (HAŠK 1903)
  • 1

83

10. Leo Bezak (Kustošija)
  • 1

84

14. Petar Pavešić (Lokomotiva)
  • 1

85

52. David Salihović (Maksimir)
  • 1

86

30. Vito Županić (Lučko)
  • 1

87

7. Pavao Jeđud (Lučko)
  • 1

88

98. Patrik Štrk (Trnje)
  • 1

89

80. Dorian Tenšek (Hrvatski Dragovoljac)
  • 1

90

. Lovro Keliš (Maksimir)
  • 1

91

. Antonio Crnoja (Lokomotiva)
  • 1

92

18. Petar Trkulja (HAŠK 1903)
  • 1

93

7. Marko Damjanić (Trnje)
  • 1

94

28. Borna Čerkezović (Trnje)
  • 1

95

4. Rafael Polovanec (Sesvete)
  • 1

96

15. Marko Grbavac (Sesvete)
  • 1

97

17. Fran Čubrić (Lokomotiva)
  • 1