Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 20 Tra 2024

HAŠK 1903

5 : 1

Maksimir

3. "A" ZNL - PIONIRI 23/24

3. "A" ZNL - PIONIRI 23/24

Array
(
    [team_id] => 640
    [team_name] => HAŠK 1903
    [team_slug] => hak
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/HAK_1903.png
    [team_url] => /soccer/teams/640-hak
)
Array
(
    [team_id] => 618
    [team_name] => Mladost Buzin
    [team_slug] => mladostbuzin
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Mladost_Buzin.png
    [team_url] => /soccer/teams/618-mladostbuzin
)
Array
(
    [team_id] => 626
    [team_name] => Kustošija
    [team_slug] => kustoija
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Kustosija.png
    [team_url] => /soccer/teams/626-kustoija
)
Array
(
    [team_id] => 638
    [team_name] => Lučko
    [team_slug] => luko
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Luko.png
    [team_url] => /soccer/teams/638-luko
)
Array
(
    [team_id] => 620
    [team_name] => Trnje
    [team_slug] => trnje
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Trnje.png
    [team_url] => /soccer/teams/620-trnje
)
Array
(
    [team_id] => 636
    [team_name] => Hrvatski Dragovoljac
    [team_slug] => hrvatskidragovoljac
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Hrvatski_Dragovoljac.png
    [team_url] => /soccer/teams/636-hrvatskidragovoljac
)
Array
(
    [team_id] => 639
    [team_name] => Maksimir
    [team_slug] => maksimir
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Maksimir__.png
    [team_url] => /soccer/teams/639-maksimir
)
Array
(
    [team_id] => 590
    [team_name] => Zagreb
    [team_slug] => zagreb
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Zagreb.png
    [team_url] => /soccer/teams/590-zagreb
)
Array
(
    [team_id] => 616
    [team_name] => Špansko
    [team_slug] => pansko
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Spansko.png
    [team_url] => /soccer/teams/616-pansko
)
Array
(
    [team_id] => 637
    [team_name] => Dubrava Tim Kabel
    [team_slug] => dubravatimkabel
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Dubrava.png
    [team_url] => /soccer/teams/637-dubravatimkabel
)
Array
(
    [team_id] => 596
    [team_name] => Jarun
    [team_slug] => jarun
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Jarun.png
    [team_url] => /soccer/teams/596-jarun
)
																	

2024

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
21 Tra, 2024, 16:15

ŠNC Stjepan Spajić

Kustošija Kustošija
Špansko Špansko
21 Tra, 2024, 09:00

Špansko

Mladost Buzin Mladost Buzin
Zagreb Zagreb
21 Tra, 2024, 11:15

Jarun Jarun
Mladost Buzin Mladost Buzin
27 Tra, 2024, 10:15

Buzin

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
Lučko Lučko
27 Tra, 2024, 00:00

Lučko

Špansko Špansko
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
28 Tra, 2024, 16:15

SRC Grana Klaka

Trnje Trnje
Kustošija Kustošija
01 Svi, 2024, 10:15

Prečko

HAŠK 1903 HAŠK 1903
Trnje Trnje
04 Svi, 2024, 00:00

Trnje

Maksimir Maksimir
Lučko Lučko
04 Svi, 2024, 00:00

Lučko

Mladost Buzin Mladost Buzin
Špansko Špansko
04 Svi, 2024, 00:00

Špansko

Jarun Jarun
Zagreb Zagreb
04 Svi, 2024, 00:00

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
HAŠK 1903 HAŠK 1903
04 Svi, 2024, 00:00

Pešćenica

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
Maksimir Maksimir
11 Svi, 2024, 00:00

Oboj

Zagreb Zagreb
Jarun Jarun
11 Svi, 2024, 00:00

Jarun

Lučko Lučko
Mladost Buzin Mladost Buzin
11 Svi, 2024, 00:00

Buzin

HAŠK 1903 HAŠK 1903
Kustošija Kustošija
11 Svi, 2024, 00:00

Prečko

Trnje Trnje
Trnje Trnje
18 Svi, 2024, 00:00

Trnje

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
Jarun Jarun
18 Svi, 2024, 00:00

Jarun

Mladost Buzin Mladost Buzin
Špansko Špansko
18 Svi, 2024, 00:00

Špansko

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Zagreb Zagreb
18 Svi, 2024, 00:00

Kustošija Kustošija
Maksimir Maksimir
25 Svi, 2024, 00:00

Oboj

Špansko Špansko
HAŠK 1903 HAŠK 1903
25 Svi, 2024, 00:00

Pešćenica

Trnje Trnje
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
25 Svi, 2024, 00:00

SRC Grana Klaka

Lučko Lučko
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
25 Svi, 2024, 00:00

ŠNC Stjepan Spajić

Zagreb Zagreb

2024

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 78687774
    [title] => Nogometni klub HAŠK 1903 vs Nogometni klub Maksimir
    [slug] => NogometniklubHAK1903vsNogometniklubMaksimir
    [teamone] => 640
    [teamtwo] => 639
    [date] => 2024-04-20
    [time] => 14:15:00
    [spsoccer_vanue_id] => 50509
    [teamone_score] => 5
    [teamtwo_score] => 1
    [url] => /liga-bbva/matches/78687774-NogometniklubHAK1903vsNogometniklubMaksimir
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 640
            [title] => HAŠK 1903
            [slug] => hak
            [logo] => images/zns/teams/2023/HAK_1903.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/640-hak
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 639
            [title] => Maksimir
            [slug] => maksimir
            [logo] => images/zns/teams/2023/Maksimir__.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/639-maksimir
    [match_date] => 20 Tra, 2024
    [match_time] => 02:15 PM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 50509
            [title] => Pešćenica
            [slug] => Peenica
        )

)
								

5 : 1

20 Tra, 2024, 14:15

Pešćenica

2 : 2

14 Tra, 2024, 15:15

Buzin

8 : 0

14 Tra, 2024, 16:00

SRC Grana Klaka

2 : 2

13 Tra, 2024, 10:00

Oboj

2 : 0

13 Tra, 2024, 11:15

Jarun

2 : 1

13 Tra, 2024, 12:00

Lučko

3 : 1

10 Tra, 2024, 19:45

3 : 2

07 Tra, 2024, 13:15

Prečko

4 : 2

04 Tra, 2024, 13:45

Trnje

1 : 6

03 Tra, 2024, 11:15

ŠNC Stjepan Spajić

0 : 2

30 Ožu, 2024, 13:30

Buzin

1 : 1

30 Ožu, 2024, 12:15

Jarun

7 : 0

29 Ožu, 2024, 10:15

SRC Grana Klaka

2 : 2

29 Ožu, 2024, 15:30

Špansko

2 : 6

28 Ožu, 2024, 16:15

Jarun

2 : 4

24 Ožu, 2024, 16:00

Pešćenica

3 : 0

24 Ožu, 2024, 16:15

ŠNC Stjepan Spajić

5 : 0

24 Ožu, 2024, 17:30

Oboj

0 : 1

24 Ožu, 2024, 11:15

1 : 4

16 Ožu, 2024, 11:15

Buzin

2 : 1

16 Ožu, 2024, 13:00

Lučko

0 : 5

16 Ožu, 2024, 14:30

Špansko

0 : 6

16 Ožu, 2024, 12:15

2 : 0

10 Ožu, 2024, 15:30

ŠNC Stjepan Spajić

6 : 1

10 Ožu, 2024, 20:00

Prečko

5 : 1

10 Ožu, 2024, 16:00

Oboj

9 : 0

09 Ožu, 2024, 10:15

Trnje

0 : 7

03 Ožu, 2024, 15:45

Jarun

12 : 1

02 Ožu, 2024, 11:30

Lučko

2 : 0

02 Ožu, 2024, 09:00

Špansko

0 : 6

02 Ožu, 2024, 12:15

1 : 7

24 Velj, 2024, 13:00

Buzin

8 : 0

02 Pro, 2023, 09:00

Prečko

2 : 4

26 Stu, 2023, 14:15

Trnje

1 : 5

25 Stu, 2023, 12:30

Špansko

2 : 4

25 Stu, 2023, 11:15

Lučko

14 : 0

19 Stu, 2023, 14:00

SRC Grana Klaka

10 : 0

19 Stu, 2023, 15:15

Prečko

0 : 2

19 Stu, 2023, 15:15

ŠNC Stjepan Spajić

0 : 1

18 Stu, 2023, 15:15

Buzin

2 : 3

15 Stu, 2023, 19:00

Špansko

4 : 1

12 Stu, 2023, 15:15

Pešćenica

1 : 6

12 Stu, 2023, 17:00

Trnje

3 : 1

11 Stu, 2023, 15:30

2 : 1

11 Stu, 2023, 10:15

Lučko

2 : 0

05 Stu, 2023, 15:15

ŠNC Stjepan Spajić

1 : 1

04 Stu, 2023, 17:00

Jarun

7 : 0

04 Stu, 2023, 10:15

SRC Grana Klaka

4 : 1

04 Stu, 2023, 12:30

Oboj

6 : 0

29 Lis, 2023, 15:15

ŠNC Stjepan Spajić

0 : 7

29 Lis, 2023, 14:15

Pešćenica

2 : 5

28 Lis, 2023, 13:15

Trnje

3 : 9

24 Lis, 2023, 20:15

Oboj

3 : 1

22 Lis, 2023, 14:15

Buzin

7 : 3

22 Lis, 2023, 11:15

Jarun

3 : 2

22 Lis, 2023, 18:30

Prečko

0 : 4

21 Lis, 2023, 12:30

Oboj

1 : 3

18 Lis, 2023, 16:00

Buzin

14 : 0

15 Lis, 2023, 16:30

Prečko

0 : 7

15 Lis, 2023, 14:45

Pešćenica

8 : 1

14 Lis, 2023, 11:15

ŠNC Stjepan Spajić

2 : 1

14 Lis, 2023, 15:15

Trnje

3 : 5

14 Lis, 2023, 14:15

1 : 5

07 Lis, 2023, 09:00

Špansko

4 : 0

07 Lis, 2023, 13:15

SRC Grana Klaka

1 : 0

03 Lis, 2023, 20:45

Lučko

2 : 2

01 Lis, 2023, 17:45

Prečko

2 : 0

01 Lis, 2023, 16:45

Pešćenica

5 : 3

01 Lis, 2023, 14:15

Trnje

2 : 3

30 Ruj, 2023, 13:00

Oboj

5 : 0

23 Ruj, 2023, 13:15

Lučko

1 : 3

23 Ruj, 2023, 20:00

Jarun

11 : 0

23 Ruj, 2023, 14:15

SRC Grana Klaka

0 : 1

17 Ruj, 2023, 17:15

ŠNC Stjepan Spajić

3 : 3

17 Ruj, 2023, 17:15

Pešćenica

14 : 0

17 Ruj, 2023, 12:45

Trnje

16 : 0

16 Ruj, 2023, 13:15

SRC Grana Klaka

7 : 2

16 Ruj, 2023, 14:15

Prečko

10 : 0

13 Ruj, 2023, 20:15

Pešćenica

0 : 2

09 Ruj, 2023, 18:30

Buzin

0 : 3

09 Ruj, 2023, 10:00

Špansko

3 : 5

09 Ruj, 2023, 18:30

Lučko

2 : 0

09 Ruj, 2023, 11:15

Jarun

1 : 4

03 Ruj, 2023, 09:00

Oboj

2 : 1

02 Ruj, 2023, 10:15

SRC Grana Klaka

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

3. "A" ZNL - PIONIRI 23/24

1

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
  • 17
  • 15
  • 1
  • 1
  • 117
  • 14
  • 103
  • 46

2

Lučko Lučko
  • 18
  • 14
  • 0
  • 4
  • 64
  • 36
  • 28
  • 42

3

Kustošija Kustošija
  • 17
  • 13
  • 2
  • 2
  • 99
  • 29
  • 70
  • 41

4

Trnje Trnje
  • 17
  • 10
  • 1
  • 6
  • 68
  • 34
  • 34
  • 31

5

HAŠK 1903 HAŠK 1903
  • 17
  • 9
  • 2
  • 6
  • 56
  • 41
  • 15
  • 29

6

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
  • 16
  • 8
  • 1
  • 7
  • 43
  • 25
  • 18
  • 25

7

Zagreb Zagreb
  • 17
  • 7
  • 0
  • 10
  • 47
  • 75
  • -28
  • 21

8

Jarun Jarun
  • 18
  • 6
  • 2
  • 10
  • 35
  • 44
  • -9
  • 20

9

Maksimir Maksimir
  • 18
  • 6
  • 1
  • 11
  • 44
  • 69
  • -25
  • 19

10

Mladost Buzin Mladost Buzin
  • 16
  • 4
  • 1
  • 11
  • 15
  • 74
  • -59
  • 13

11

Špansko Špansko
  • 17
  • 3
  • 3
  • 11
  • 29
  • 62
  • -33
  • 12

12

Vrapče Vrapče
  • 16
  • 0
  • 0
  • 16
  • 12
  • 126
  • -114
  • 0
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

3. "A" ZNL - PIONIRI 23/24

1

25. Nikola Mihanović (Kustošija)
  • 19

2

7. Nikola Predović (Lučko)
  • 17

3

16. Marko Lovrić (Dubrava Tim Kabel)
  • 17

4

3. Vito Čubrić (Kustošija)
  • 15

5

62. David Šaronja (Kustošija)
  • 13

6

11. Vito Dorić (Dubrava Tim Kabel)
  • 11

7

19. Ivan Meštrić (Maksimir)
  • 11

8

16. Vito Šimić (Trnje)
  • 11

9

21. Erik Peršin (Lučko)
  • 10

10

41. Antonio Hajster (HAŠK 1903)
  • 10

11

20. Bruno Brcković (Dubrava Tim Kabel)
  • 10

12

78. Karlo Kekelj (Kustošija)
  • 9

13

17. Gabriel Dorčić (Zagreb)
  • 9

14

21. Tomo Žutić (Kustošija)
  • 8

15

. David Čorba (Trnje)
  • 8

16

27. Vito Kelčec (Dubrava Tim Kabel)
  • 8

17

8. Goran Vučinić (Trnje)
  • 7

18

. Ivan Šokić (HAŠK 1903)
  • 7

19

9. Nikola Domazet (Dubrava Tim Kabel)
  • 7

20

. Jakov Nimac (Lučko)
  • 7

21

. Emanuel Palić (Dubrava Tim Kabel)
  • 6

22

18. Noa Džaferović (Trnje)
  • 6

23

4. Gaši Paško (Dubrava Tim Kabel)
  • 6

24

27. Gabriel Zovko (Zagreb)
  • 6

25

42. Karlo Mavra (Trnje)
  • 6

26

44. Luka Zlopaša (Kustošija)
  • 6

27

23. Antonio Kušnjačić (Lučko)
  • 6

28

9. Ivan Šantić (Lučko)
  • 5

29

31. Dino Mijoč (Trnje)
  • 5

30

3. Niko Macner (Zagreb)
  • 5

31

28. David Brekalo (Dubrava Tim Kabel)
  • 5

32

10. Ivan Mihalic (Dubrava Tim Kabel)
  • 5

33

24. Lovro Mimić (Jarun)
  • 5

34

66. Luka Čačić (HAŠK 1903)
  • 5

35

4. Ivan Glasnović (Dubrava Tim Kabel)
  • 5

36

98. Roko Svečnjak (Hrvatski Dragovoljac)
  • 5

37

9. Niko Čerina (Trnje)
  • 5

38

45. Vito Rakić (Kustošija)
  • 5

39

13. Dominik Napast (Dubrava Tim Kabel)
  • 4

40

98. Luka Samaržija (Lučko)
  • 4

41

24. Jan Marjanović (Jarun)
  • 4

42

22. Filip Lončar (Hrvatski Dragovoljac)
  • 4

43

27. Antun Lukić (Dubrava Tim Kabel)
  • 4

44

4. Josip Galović (Maksimir)
  • 4

45

9. Edi Dizdarević (HAŠK 1903)
  • 4

46

13. Lucian Šalec (HAŠK 1903)
  • 4

47

17. David Jagodić (Zagreb)
  • 4

48

. Filip Pažić (Dubrava Tim Kabel)
  • 4

49

. David Marjanović (Kustošija)
  • 4

50

77. Fran Gagula (Hrvatski Dragovoljac)
  • 4

51

15. Lovro Balder (Špansko)
  • 4

52

65. Fran Indi Obradović Hećimović (Hrvatski Dragovoljac)
  • 4

53

74. Jan Parobek (Jarun)
  • 4

54

9. Roko Gavran (Trnje)
  • 4

55

26. Noah Gabrijel Čović (Jarun)
  • 4

56

23. Tin Pavešić Teskera (HAŠK 1903)
  • 4

57

91. Pavle Antulov (Maksimir)
  • 3

58

17. Lovro Špagnut (Lučko)
  • 3

59

50. Borna Đurić (Dubrava Tim Kabel)
  • 3

60

13. Ardi Hoxhaj (Lučko)
  • 3

61

31. Luka Drozdek (Maksimir)
  • 3

62

. Alex Špoljar (Maksimir)
  • 3

63

18. Lovro Posavec (Hrvatski Dragovoljac)
  • 3

64

17. Toma Marčan (Maksimir)
  • 3

65

17. Luka Okrajčić (Dubrava Tim Kabel)
  • 3

66

8. Mihael Lovrić (Dubrava Tim Kabel)
  • 3

67

99. Mihael Horvat (Špansko)
  • 3

68

22. Patrik Briševac (Trnje)
  • 3

69

88. Fran Šušak (Hrvatski Dragovoljac)
  • 3

70

81. Ivan Furač (Kustošija)
  • 3

71

7. Luka Obradović (Špansko)
  • 3

72

20. Nikola Salopek (Dubrava Tim Kabel)
  • 3

73

46. David Milaimović (Zagreb)
  • 3

74

21. Andrija Pinjuh (Maksimir)
  • 3

75

19. Luka Idžan (Mladost Buzin)
  • 3

76

8. Nikola Tačković (Mladost Buzin)
  • 3

77

35. Roko Perić (Trnje)
  • 3

78

30. Artur Krumm (HAŠK 1903)
  • 3

79

6. Thomas Lubenjak (Špansko)
  • 3

80

3. Damian Marešić (Kustošija)
  • 3

81

95. David Štajmaher (Kustošija)
  • 3

82

. Dino Kajtazović (HAŠK 1903)
  • 3

83

90. David Vidas (Dubrava Tim Kabel)
  • 3

84

98. Gabriel Grlić (Hrvatski Dragovoljac)
  • 3

85

. Andrija Mahečić (Zagreb)
  • 2

86

. David Beletić (Lučko)
  • 2

87

99. Anđelo Đekić (Dubrava Tim Kabel)
  • 2

88

6. Karlo Vukušić (Mladost Buzin)
  • 2

89

40. Lovro Lojen (HAŠK 1903)
  • 2

90

10. Rafael Šerić (Kustošija)
  • 2

91

30. Maro Kopitović (Hrvatski Dragovoljac)
  • 2

92

10. Luka Ravlić (Hrvatski Dragovoljac)
  • 2

93

9. Mateo Iličić (Špansko)
  • 2

94

4. Ivan Lasić (Špansko)
  • 2

95

60. Niko Ružić (Jarun)
  • 2

96

7. Sven Budisavljević (Hrvatski Dragovoljac)
  • 2

97

65. Luka Bošković (Maksimir)
  • 2

98

79. Marko Hodak (Jarun)
  • 2

99

15. Vito Ivanuš (Trnje)
  • 2

100

4. Matia Caranović (Zagreb)
  • 2

101

11. Antonio Ljubas (Vrapče)
  • 2

102

13. Kim Klarić (Kustošija)
  • 2

103

13. Jan Ježić (Zagreb)
  • 2

104

14. Antonio Bralo (Lučko)
  • 2

105

3. Toma Barišić (Zagreb)
  • 2

106

37. Ivan Franjkić (Trnje)
  • 2

107

77. Gabriel Šimić (Dubrava Tim Kabel)
  • 2

108

8. Karlo Ničota (Jarun)
  • 2

109

24. Matej Klobučar (Dubrava Tim Kabel)
  • 2

110

7. Andrej Savić (Trnje)
  • 2

111

10. Emir Zlatanović (Špansko)
  • 2

112

16. Andrija Mandić (Jarun)
  • 2

113

33. Davud Švraka (Hrvatski Dragovoljac)
  • 2

114

19. Ivan Miljković (Hrvatski Dragovoljac)
  • 2

115

97. Leon Kožul (Mladost Buzin)
  • 2

116

. Bruno Krovina (Maksimir)
  • 2

117

78. Mate Matić (Špansko)
  • 2

118

63. Karlo Havrin-Gorenec (Vrapče)
  • 2

119

21. Ivor Kronstein (Hrvatski Dragovoljac)
  • 2

120

64. Gabriel Peček (Trnje)
  • 2

121

20. Zvonimir Lešina (Jarun)
  • 2

122

. Mihael Molc (Maksimir)
  • 2

123

. David Dlesk (Vrapče)
  • 2

124

66. Jure Dovžan (Maksimir)
  • 2

125

99. Leni Kristić (Špansko)
  • 1

126

11. Matija Peček (Zagreb)
  • 1

127

. Antonio Potlaček (Lučko)
  • 1

128

5. Mihael Dražić (Mladost Buzin)
  • 1

129

22. Andrej Ključević (Jarun)
  • 1

130

19. Šimun Tomljenović (Hrvatski Dragovoljac)
  • 1

131

7. Tomislav Mušnjak (Jarun)
  • 1

132

62. Petar Galić (Trnje)
  • 1

133

95. Fran Cota (Lučko)
  • 1

134

97. Mateo Novak (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

135

23. Lovro Vujčec (Lučko)
  • 1

136

10. Leon Kamenski (Zagreb)
  • 1

137

6. Ivano Prgomet (HAŠK 1903)
  • 1

138

38. Dominik Palić (HAŠK 1903)
  • 1

139

2. Matej Kraljević (Jarun)
  • 1

140

23. Benjamin Mijić (Špansko)
  • 1

141

8. Mihael Gajkanović (Špansko)
  • 1

142

14. Lukša Perišić (Jarun)
  • 1

143

3. Emanuel Ramaj (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

144

32. Ivan Delonga (Lučko)
  • 1

145

48. Mihael Škurla (Maksimir)
  • 1

146

2. Ivan Bonožić (Lučko)
  • 1

147

27. Edi Brkić (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

148

. Ivan Marić (Mladost Buzin)
  • 1

149

. Leon Sukić (Hrvatski Dragovoljac)
  • 1

150

22. Luka Matić (Mladost Buzin)
  • 1

151

33. Borna Mutak (Kustošija)
  • 1

152

14. Mirko Budimir (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

153

90. Filip Kovačić (Lučko)
  • 1

154

20. Matej Ličko (Jarun)
  • 1

155

6. Mak Babić (Lučko)
  • 1

156

17. Toma Dalmatin (Jarun)
  • 1

157

26. Ian Misirača (Zagreb)
  • 1

158

8. Frane Karadakić (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

159

62. David Palić (Maksimir)
  • 1

160

3. Silvestar Brajković (Vrapče)
  • 1

161

80. Vito Vičević (Zagreb)
  • 1

162

. Lovro Borić (Zagreb)
  • 1

163

14. Paulo Ćosić (Hrvatski Dragovoljac)
  • 1

164

57. Dominik Gott (Kustošija)
  • 1

165

16. Niko Mičić (HAŠK 1903)
  • 1

166

. Jakov Kalić (Hrvatski Dragovoljac)
  • 1

167

6. Lovro Varenica (Špansko)
  • 1

168

. Duje Halar (Lučko)
  • 1

169

20. Karlo Huseinović Hering (HAŠK 1903)
  • 1

170

6. Lovre Pavić (HAŠK 1903)
  • 1

171

14. Armin Lujić (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

172

6. Marko Banović (Kustošija)
  • 1

173

26. David Kurtović (HAŠK 1903)
  • 1

174

30. Matija Kusaković (Kustošija)
  • 1

175

69. Šime Glasnović (Maksimir)
  • 1

176

96. Luka Adžić (Maksimir)
  • 1

177

77. Niko Plazina (Kustošija)
  • 1

178

. Toma Grgić (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

179

19. Filip Katalenić (Trnje)
  • 1

180

30. Marko Opuhač (Vrapče)
  • 1

181

. Matteo Fiorentin (Maksimir)
  • 1

182

89. Patrik Gomuzak (Vrapče)
  • 1

183

88. Frano Vincetić (Vrapče)
  • 1

184

. Mihael Turkalj (Špansko)
  • 1

185

11. Josip Bagić (HAŠK 1903)
  • 1

186

55. Matija Prgeša (Špansko)
  • 1

187

. Karlo Puškadija (Špansko)
  • 1

188

41. Juraj Mateljak (HAŠK 1903)
  • 1

189

28. Rene Kršić (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

190

29. Rafael Orlović (Lučko)
  • 1

191

21. Martin Ivanjek (Vrapče)
  • 1

192

14. Petar Leopold (HAŠK 1903)
  • 1

193

18. Tin Topić (HAŠK 1903)
  • 1

194

13. Toni Papić (Špansko)
  • 1

195

. Dominik Amanović (HAŠK 1903)
  • 1

196

9. Ante Klarić (Kustošija)
  • 1

197

15. Nikša Bošnjak (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

198

96. Dino Anđić (Kustošija)
  • 1

199

18. Nikola Malek (Mladost Buzin)
  • 1

200

2. Leon Malus (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

201

. Abayomi Mo Moreoluwa Onifade (Trnje)
  • 1

202

80. Patrik Gašparić (Jarun)
  • 1

203

. Nikola Seth Chupin (Zagreb)
  • 1

204

10. Lucas Vulelija (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

205

2. Marko Kralj (Mladost Buzin)
  • 1

206

8. Roko Vukičević (Mladost Buzin)
  • 1

207

. Lovro Ikica (Špansko)
  • 1

208

99. David Anušić (HAŠK 1903)
  • 1

209

3. Karlo Boc (Zagreb)
  • 1

210

10. Luka Jaklenec (Lučko)
  • 1

211

2. Ante Galić (Jarun)
  • 1

212

. August Šantić (Lučko)
  • 1