Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 19 Svi 2024

Most

1 : 5

Savica CC

2. "B2" ZNL - ZAGIĆI 23/24

2. "B2" ZNL - ZAGIĆI 23/24

Array
(
    [team_id] => 4576
    [team_name] => Škola nogometa Maksimir
    [team_slug] => kolanogometamaksimir
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/SN-Maksimir.png
    [team_url] => /soccer/teams/4576-kolanogometamaksimir
)
Array
(
    [team_id] => 108303
    [team_name] => Savica CC
    [team_slug] => savica
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Savica-CC-LOGO.png
    [team_url] => /soccer/teams/108303-savica
)
Array
(
    [team_id] => 601
    [team_name] => Čulinec
    [team_slug] => ulinec
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Culinec_Zagreb.png
    [team_url] => /soccer/teams/601-ulinec
)
Array
(
    [team_id] => 643
    [team_name] => Prečko
    [team_slug] => preko
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Precko.png
    [team_url] => /soccer/teams/643-preko
)
Array
(
    [team_id] => 600
    [team_name] => Prigorje Žerjavinec
    [team_slug] => prigorje
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Prigorje_erjavinec.png
    [team_url] => /soccer/teams/600-prigorje
)
Array
(
    [team_id] => 621
    [team_name] => Odra
    [team_slug] => odra
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Odra_Zagreb.png
    [team_url] => /soccer/teams/621-odra
)
Array
(
    [team_id] => 119428
    [team_name] => Zelengaj 1948
    [team_slug] => zelengaj1948
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Zelengaj.png
    [team_url] => /soccer/teams/119428-zelengaj1948
)
Array
(
    [team_id] => 4556
    [team_name] => Most
    [team_slug] => most
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Most.png
    [team_url] => /soccer/teams/4556-most
)
Array
(
    [team_id] => 630
    [team_name] => Brezovica
    [team_slug] => brezovica
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Brezovica.png
    [team_url] => /soccer/teams/630-brezovica
)
Array
(
    [team_id] => 645
    [team_name] => Blato
    [team_slug] => blato
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/BLATO.png
    [team_url] => /soccer/teams/645-blato
)
Array
(
    [team_id] => 597
    [team_name] => Ravnice
    [team_slug] => ravnice
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Ravnice.png
    [team_url] => /soccer/teams/597-ravnice
)
Array
(
    [team_id] => 605
    [team_name] => Polet
    [team_slug] => polet-1
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Polet.png
    [team_url] => /soccer/teams/605-polet-1
)
																	

2024

Brezovica Brezovica
22 Svi, 2024, 19:00

Brezovica

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
23 Svi, 2024, 18:30

Žerjavinec

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Ravnice Ravnice
25 Svi, 2024, 10:00

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948

2024

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 78746442
    [title] => Nogometni klub Most vs Nogometni klub Savica CC
    [slug] => NogometniklubMostvsNogometniklubSavicaCC
    [teamone] => 4556
    [teamtwo] => 108303
    [date] => 2024-05-19
    [time] => 10:00:00
    [spsoccer_vanue_id] => 493
    [teamone_score] => 1
    [teamtwo_score] => 5
    [url] => /liga-bbva/matches/78746442-NogometniklubMostvsNogometniklubSavicaCC
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 4556
            [title] => Most
            [slug] => most
            [logo] => images/zns/teams/2023/Most.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/4556-most
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 108303
            [title] => Savica CC
            [slug] => savica
            [logo] => images/zns/teams/2023/Savica-CC-LOGO.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/108303-savica
    [match_date] => 19 Svi, 2024
    [match_time] => 10:00 AM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 493
            [title] => Ivanja Reka
            [slug] => IvanjaReka
        )

)
								

1 : 5

19 Svi, 2024, 10:00

Ivanja Reka

3 : 0

18 Svi, 2024, 11:00

Brezovica

4 : 1

18 Svi, 2024, 13:15

Prečko

0 : 2

18 Svi, 2024, 09:00

Hrelić

2 : 3

15 Svi, 2024, 18:30

Ivanja Reka

3 : 1

12 Svi, 2024, 12:00

Čulinec

3 : 1

12 Svi, 2024, 13:00

Savica

1 : 3

11 Svi, 2024, 13:00

Blato

13 : 1

09 Svi, 2024, 18:00

Sveta Klara

0 : 1

07 Svi, 2024, 17:30

Savica

2 : 1

07 Svi, 2024, 19:30

Žerjavinec

1 : 1

06 Svi, 2024, 19:00

Hrelić

3 : 6

05 Svi, 2024, 10:00

Ivanja Reka

1 : 0

05 Svi, 2024, 12:00

Prečko

6 : 1

05 Svi, 2024, 09:00

Čulinec

4 : 10

04 Svi, 2024, 09:00

3 : 1

02 Svi, 2024, 19:30

Prečko

4 : 2

02 Svi, 2024, 19:00

Odra

16 : 0

27 Tra, 2024, 10:00

Sveta Klara

3 : 1

27 Tra, 2024, 10:00

Blato

6 : 5

25 Tra, 2024, 19:00

Odra

2 : 2

21 Tra, 2024, 10:00

Ivanja Reka

2 : 0

21 Tra, 2024, 11:00

Brezovica

2 : 7

21 Tra, 2024, 10:00

Čulinec

2 : 4

19 Tra, 2024, 18:30

Sveta Klara

3 : 3

18 Tra, 2024, 18:30

Čulinec

5 : 0

17 Tra, 2024, 10:00

Odra

1 : 1

17 Tra, 2024, 11:00

Brezovica

3 : 0

16 Tra, 2024, 19:30

Prečko

2 : 4

14 Tra, 2024, 09:00

Odra

3 : 2

14 Tra, 2024, 10:00

Žerjavinec

6 : 3

13 Tra, 2024, 11:00

Blato

2 : 0

13 Tra, 2024, 11:00

Savica

4 : 6

13 Tra, 2024, 09:00

3 : 4

11 Tra, 2024, 18:30

Žerjavinec

2 : 3

10 Tra, 2024, 18:30

Blato

3 : 5

09 Tra, 2024, 17:30

Savica

3 : 4

07 Tra, 2024, 10:00

Hrelić

1 : 2

06 Tra, 2024, 10:00

Sveta Klara

1 : 4

24 Ožu, 2024, 10:00

Ivanja Reka

1 : 3

23 Ožu, 2024, 09:00

Hrelić

8 : 3

23 Ožu, 2024, 10:00

Čulinec

5 : 0

23 Ožu, 2024, 10:00

Sveta Klara

4 : 1

23 Ožu, 2024, 11:00

Blato

2 : 6

16 Ožu, 2024, 16:00

Savica

2 : 2

16 Ožu, 2024, 11:00

Žerjavinec

1 : 12

16 Ožu, 2024, 09:00

9 : 0

16 Ožu, 2024, 12:30

Brezovica

6 : 3

16 Ožu, 2024, 09:00

Prečko

0 : 2

10 Ožu, 2024, 11:00

Brezovica

8 : 1

10 Ožu, 2024, 11:00

Blato

6 : 2

10 Ožu, 2024, 09:00

Odra

1 : 5

09 Ožu, 2024, 10:00

Ivanja Reka

2 : 6

09 Ožu, 2024, 09:00

Čulinec

0 : 4

25 Stu, 2023, 10:00

Odra

9 : 1

19 Stu, 2023, 13:00

Savica

1 : 2

19 Stu, 2023, 10:00

Odra

1 : 1

19 Stu, 2023, 12:00

Blato

5 : 2

19 Stu, 2023, 12:00

Sveta Klara

3 : 1

18 Stu, 2023, 11:00

Čulinec

0 : 10

12 Stu, 2023, 15:30

Ivanja Reka

1 : 2

12 Stu, 2023, 11:00

Prečko

2 : 0

12 Stu, 2023, 12:00

Brezovica

3 : 1

11 Stu, 2023, 09:00

Hrelić

2 : 4

11 Stu, 2023, 10:00

Žerjavinec

2 : 2

05 Stu, 2023, 13:00

Savica

1 : 3

04 Stu, 2023, 11:00

Blato

2 : 1

04 Stu, 2023, 12:00

Sveta Klara

7 : 0

04 Stu, 2023, 12:00

Žerjavinec

1 : 4

29 Lis, 2023, 16:00

Ivanja Reka

0 : 9

29 Lis, 2023, 11:30

Prečko

5 : 2

29 Lis, 2023, 12:00

Brezovica

4 : 8

28 Lis, 2023, 10:00

Čulinec

0 : 3

26 Lis, 2023, 17:15

Hrelić

1 : 0

22 Lis, 2023, 13:00

Savica

9 : 0

21 Lis, 2023, 12:00

4 : 2

21 Lis, 2023, 10:00

Žerjavinec

3 : 1

21 Lis, 2023, 10:00

Odra

4 : 3

21 Lis, 2023, 11:00

Blato

0 : 7

15 Lis, 2023, 16:00

Ivanja Reka

3 : 6

15 Lis, 2023, 12:00

Brezovica

5 : 0

14 Lis, 2023, 09:00

Sveta Klara

1 : 17

14 Lis, 2023, 09:00

Čulinec

3 : 1

14 Lis, 2023, 09:00

Hrelić

4 : 2

13 Lis, 2023, 18:30

Prečko

2 : 2

11 Lis, 2023, 17:00

3 : 0

08 Lis, 2023, 10:00

Brezovica

4 : 1

08 Lis, 2023, 13:00

Savica

2 : 2

08 Lis, 2023, 09:30

Odra

2 : 0

07 Lis, 2023, 14:00

Brezovica

0 : 2

07 Lis, 2023, 10:00

Žerjavinec

1 : 11

01 Lis, 2023, 12:00

Ivanja Reka

2 : 1

01 Lis, 2023, 09:00

Prečko

1 : 7

30 Ruj, 2023, 11:00

Blato

5 : 0

30 Ruj, 2023, 12:00

Sveta Klara

5 : 5

30 Ruj, 2023, 09:00

Čulinec

0 : 1

30 Ruj, 2023, 09:00

Hrelić

5 : 0

24 Ruj, 2023, 14:00

Savica

4 : 1

23 Ruj, 2023, 12:30

Prečko

12 : 4

23 Ruj, 2023, 09:00

0 : 5

23 Ruj, 2023, 10:00

Žerjavinec

2 : 21

17 Ruj, 2023, 11:00

Ivanja Reka

3 : 1

17 Ruj, 2023, 09:00

Odra

3 : 0

16 Ruj, 2023, 11:00

Blato

5 : 3

16 Ruj, 2023, 12:00

Sveta Klara

2 : 5

16 Ruj, 2023, 09:00

Čulinec

1 : 2

16 Ruj, 2023, 09:00

Hrelić

6 : 3

10 Ruj, 2023, 11:00

Prečko

3 : 1

10 Ruj, 2023, 12:00

Sveta Klara

1 : 8

10 Ruj, 2023, 12:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

10 : 0

09 Ruj, 2023, 09:00

Hrelić

4 : 5

09 Ruj, 2023, 09:00

0 : 4

09 Ruj, 2023, 10:00

Žerjavinec

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

2. "B2" ZNL - ZAGIĆI 23/24

1

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
  • 20
  • 20
  • 0
  • 0
  • 208
  • 14
  • 194
  • 60

2

Prečko Prečko
  • 22
  • 15
  • 2
  • 5
  • 63
  • 43
  • 20
  • 47

3

Polet Polet
  • 22
  • 15
  • 0
  • 7
  • 101
  • 44
  • 57
  • 45

4

Brezovica Brezovica
  • 21
  • 12
  • 2
  • 7
  • 55
  • 46
  • 9
  • 38

5

Odra Odra
  • 21
  • 12
  • 1
  • 8
  • 66
  • 58
  • 8
  • 37

6

Blato Blato
  • 22
  • 11
  • 4
  • 7
  • 65
  • 62
  • 3
  • 37

7

Savica CC Savica CC
  • 22
  • 9
  • 2
  • 11
  • 62
  • 67
  • -5
  • 29

8

Čulinec Čulinec
  • 22
  • 7
  • 2
  • 13
  • 66
  • 109
  • -43
  • 23

9

Ravnice Ravnice
  • 20
  • 6
  • 3
  • 11
  • 61
  • 102
  • -41
  • 21

10

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
  • 21
  • 6
  • 1
  • 14
  • 43
  • 69
  • -26
  • 19

11

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
  • 21
  • 5
  • 2
  • 14
  • 44
  • 75
  • -31
  • 17

12

Most Most
  • 22
  • 0
  • 1
  • 21
  • 21
  • 166
  • -145
  • 1
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

2. "B2" ZNL - ZAGIĆI 23/24

1

13. Ivan Teveli (Polet)
  • 5