Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 21 Tra 2024

Brezovica

2 : 4

Prigorje Žerjavinec

2. "B1" ZNL - ZAGIĆI 23/24

2. "B1" ZNL - ZAGIĆI 23/24

Array
(
    [team_id] => 108303
    [team_name] => Savica CC
    [team_slug] => savica
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Savica-CC-LOGO.png
    [team_url] => /soccer/teams/108303-savica
)
Array
(
    [team_id] => 4556
    [team_name] => Most
    [team_slug] => most
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Most.png
    [team_url] => /soccer/teams/4556-most
)
Array
(
    [team_id] => 621
    [team_name] => Odra
    [team_slug] => odra
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Odra_Zagreb.png
    [team_url] => /soccer/teams/621-odra
)
Array
(
    [team_id] => 119428
    [team_name] => Zelengaj 1948
    [team_slug] => zelengaj1948
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Zelengaj.png
    [team_url] => /soccer/teams/119428-zelengaj1948
)
Array
(
    [team_id] => 643
    [team_name] => Prečko
    [team_slug] => preko
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Precko.png
    [team_url] => /soccer/teams/643-preko
)
Array
(
    [team_id] => 600
    [team_name] => Prigorje Žerjavinec
    [team_slug] => prigorje
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Prigorje_erjavinec.png
    [team_url] => /soccer/teams/600-prigorje
)
Array
(
    [team_id] => 601
    [team_name] => Čulinec
    [team_slug] => ulinec
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Culinec_Zagreb.png
    [team_url] => /soccer/teams/601-ulinec
)
Array
(
    [team_id] => 605
    [team_name] => Polet
    [team_slug] => polet-1
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Polet.png
    [team_url] => /soccer/teams/605-polet-1
)
Array
(
    [team_id] => 645
    [team_name] => Blato
    [team_slug] => blato
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/BLATO.png
    [team_url] => /soccer/teams/645-blato
)
Array
(
    [team_id] => 597
    [team_name] => Ravnice
    [team_slug] => ravnice
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Ravnice.png
    [team_url] => /soccer/teams/597-ravnice
)
Array
(
    [team_id] => 4576
    [team_name] => Škola nogometa Maksimir
    [team_slug] => kolanogometamaksimir
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/SN-Maksimir.png
    [team_url] => /soccer/teams/4576-kolanogometamaksimir
)
Array
(
    [team_id] => 630
    [team_name] => Brezovica
    [team_slug] => brezovica
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Brezovica.png
    [team_url] => /soccer/teams/630-brezovica
)
																	

2024

Brezovica Brezovica
21 Tra, 2024, 10:00

Brezovica

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Čulinec Čulinec
21 Tra, 2024, 11:00

Čulinec

Odra Odra
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
23 Tra, 2024, 19:00

Hrelić

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Odra Odra
25 Tra, 2024, 20:00

Odra

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Blato Blato
27 Tra, 2024, 10:00

Blato

Čulinec Čulinec
Savica CC Savica CC
27 Tra, 2024, 00:00

Savica

Brezovica Brezovica
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
27 Tra, 2024, 00:00

Prečko Prečko
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
27 Tra, 2024, 10:00

Žerjavinec

Ravnice Ravnice
Polet Polet
27 Tra, 2024, 09:00

Sveta Klara

Most Most
Odra Odra
28 Tra, 2024, 10:00

Odra

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Most Most
04 Svi, 2024, 00:00

Ivanja Reka

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Ravnice Ravnice
04 Svi, 2024, 00:00

Savica CC Savica CC
Brezovica Brezovica
04 Svi, 2024, 00:00

Brezovica

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Prečko Prečko
04 Svi, 2024, 00:00

Prečko

Odra Odra
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
04 Svi, 2024, 00:00

Hrelić

Blato Blato
Čulinec Čulinec
04 Svi, 2024, 00:00

Čulinec

Polet Polet
Prečko Prečko
08 Svi, 2024, 19:30

Prečko

Savica CC Savica CC
Odra Odra
11 Svi, 2024, 00:00

Odra

Brezovica Brezovica
Savica CC Savica CC
11 Svi, 2024, 00:00

Savica

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Ravnice Ravnice
11 Svi, 2024, 00:00

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Čulinec Čulinec
11 Svi, 2024, 00:00

Čulinec

Most Most
Blato Blato
11 Svi, 2024, 00:00

Blato

Prečko Prečko
Polet Polet
11 Svi, 2024, 00:00

Sveta Klara

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Most Most
15 Svi, 2024, 19:30

Ivanja Reka

Brezovica Brezovica
Most Most
18 Svi, 2024, 00:00

Ivanja Reka

Savica CC Savica CC
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
18 Svi, 2024, 00:00

Žerjavinec

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Ravnice Ravnice
18 Svi, 2024, 00:00

Odra Odra
Brezovica Brezovica
18 Svi, 2024, 00:00

Brezovica

Blato Blato
Prečko Prečko
18 Svi, 2024, 00:00

Prečko

Polet Polet
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
18 Svi, 2024, 00:00

Hrelić

Čulinec Čulinec
Ravnice Ravnice
25 Svi, 2024, 11:00

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948

2024

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 78710964
    [title] => Nogometni klub Brezovica vs Nogometni klub Prigorje Žerjavinec
    [slug] => NogometniklubBrezovicavsNogometniklubPrigorjeerjavinec
    [teamone] => 630
    [teamtwo] => 600
    [date] => 2024-04-21
    [time] => 10:00:00
    [spsoccer_vanue_id] => 484
    [teamone_score] => 2
    [teamtwo_score] => 4
    [url] => /liga-bbva/matches/78710964-NogometniklubBrezovicavsNogometniklubPrigorjeerjavinec
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 630
            [title] => Brezovica
            [slug] => brezovica
            [logo] => images/zns/teams/2023/Brezovica.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/630-brezovica
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 600
            [title] => Prigorje Žerjavinec
            [slug] => prigorje
            [logo] => images/zns/teams/2023/Prigorje_erjavinec.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/600-prigorje
    [match_date] => 21 Tra, 2024
    [match_time] => 10:00 AM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 484
            [title] => Brezovica
            [slug] => Brezovica
        )

)
								

2 : 4

21 Tra, 2024, 10:00

Brezovica

13 : 0

21 Tra, 2024, 11:00

Čulinec

2 : 2

20 Tra, 2024, 15:30

Ivanja Reka

0 : 8

19 Tra, 2024, 17:30

Sveta Klara

4 : 5

18 Tra, 2024, 19:30

Čulinec

1 : 6

17 Tra, 2024, 11:00

Odra

4 : 2

17 Tra, 2024, 10:00

Brezovica

0 : 5

16 Tra, 2024, 18:30

Prečko

2 : 0

14 Tra, 2024, 10:00

Odra

3 : 0

13 Tra, 2024, 10:00

Blato

3 : 2

13 Tra, 2024, 12:00

Savica

6 : 7

13 Tra, 2024, 12:00

3 : 1

11 Tra, 2024, 19:30

Žerjavinec

5 : 1

10 Tra, 2024, 19:30

Blato

7 : 0

09 Tra, 2024, 18:30

Savica

2 : 2

07 Tra, 2024, 11:00

Hrelić

1 : 8

06 Tra, 2024, 09:00

Sveta Klara

5 : 1

27 Ožu, 2024, 18:30

Čulinec

3 : 3

23 Ožu, 2024, 10:00

Ivanja Reka

2 : 5

23 Ožu, 2024, 09:00

Sveta Klara

1 : 1

23 Ožu, 2024, 10:00

Blato

4 : 2

22 Ožu, 2024, 19:00

Hrelić

2 : 4

17 Ožu, 2024, 11:00

Žerjavinec

9 : 0

16 Ožu, 2024, 15:00

Savica

4 : 1

16 Ožu, 2024, 10:00

1 : 3

16 Ožu, 2024, 11:30

Brezovica

0 : 11

16 Ožu, 2024, 10:00

Prečko

4 : 4

10 Ožu, 2024, 10:00

Ivanja Reka

9 : 3

10 Ožu, 2024, 10:00

Brezovica

6 : 0

10 Ožu, 2024, 10:00

Blato

2 : 7

10 Ožu, 2024, 10:00

Odra

4 : 0

09 Ožu, 2024, 10:00

Čulinec

3 : 3

25 Stu, 2023, 11:00

Odra

4 : 2

22 Stu, 2023, 19:00

Žerjavinec

4 : 0

19 Stu, 2023, 12:00

Savica

0 : 6

19 Stu, 2023, 11:00

Odra

8 : 1

19 Stu, 2023, 11:00

Blato

0 : 3

19 Stu, 2023, 11:00

Sveta Klara

3 : 3

18 Stu, 2023, 10:00

Čulinec

1 : 1

12 Stu, 2023, 14:30

Ivanja Reka

1 : 7

12 Stu, 2023, 12:00

Prečko

5 : 0

12 Stu, 2023, 11:00

Brezovica

9 : 1

10 Stu, 2023, 19:00

Hrelić

5 : 1

05 Stu, 2023, 10:00

Žerjavinec

2 : 4

05 Stu, 2023, 12:00

Savica

0 : 4

04 Stu, 2023, 10:00

Blato

2 : 4

04 Stu, 2023, 11:00

Sveta Klara

5 : 0

29 Lis, 2023, 15:00

Ivanja Reka

2 : 7

29 Lis, 2023, 12:30

Prečko

2 : 9

29 Lis, 2023, 11:00

Brezovica

0 : 2

28 Lis, 2023, 11:00

Čulinec

2 : 0

26 Lis, 2023, 18:00

Hrelić

3 : 1

22 Lis, 2023, 10:00

Žerjavinec

4 : 1

22 Lis, 2023, 12:00

Savica

4 : 2

21 Lis, 2023, 11:00

0 : 4

21 Lis, 2023, 11:00

Odra

9 : 0

21 Lis, 2023, 10:00

Blato

0 : 8

15 Lis, 2023, 15:00

Ivanja Reka

3 : 1

15 Lis, 2023, 11:00

Brezovica

5 : 4

14 Lis, 2023, 10:00

Sveta Klara

10 : 1

14 Lis, 2023, 10:00

Čulinec

4 : 1

13 Lis, 2023, 19:00

Hrelić

1 : 1

13 Lis, 2023, 19:30

Prečko

4 : 3

11 Lis, 2023, 18:00

9 : 0

08 Lis, 2023, 09:00

Brezovica

4 : 3

08 Lis, 2023, 10:00

Žerjavinec

0 : 3

08 Lis, 2023, 12:00

Savica

0 : 13

08 Lis, 2023, 10:30

Odra

4 : 3

07 Lis, 2023, 13:00

Brezovica

6 : 3

01 Lis, 2023, 11:00

Ivanja Reka

4 : 3

01 Lis, 2023, 10:00

Prečko

4 : 2

30 Ruj, 2023, 10:00

Blato

0 : 4

30 Ruj, 2023, 11:00

Sveta Klara

5 : 2

30 Ruj, 2023, 10:00

Čulinec

5 : 1

29 Ruj, 2023, 19:00

Hrelić

3 : 3

24 Ruj, 2023, 10:00

Žerjavinec

2 : 1

24 Ruj, 2023, 13:00

Savica

1 : 4

23 Ruj, 2023, 11:30

Prečko

3 : 1

23 Ruj, 2023, 10:00

0 : 2

17 Ruj, 2023, 10:00

Ivanja Reka

1 : 7

17 Ruj, 2023, 10:00

Odra

5 : 3

16 Ruj, 2023, 10:00

Blato

0 : 9

16 Ruj, 2023, 11:00

Sveta Klara

4 : 0

16 Ruj, 2023, 10:00

Čulinec

13 : 0

15 Ruj, 2023, 19:00

Hrelić

1 : 5

10 Ruj, 2023, 12:00

Prečko

3 : 1

10 Ruj, 2023, 11:00

Sveta Klara

8 : 2

10 Ruj, 2023, 10:00

Žerjavinec

2 : 4

10 Ruj, 2023, 11:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

3 : 3

09 Ruj, 2023, 10:00

1 : 2

08 Ruj, 2023, 19:00

Hrelić

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

2. "B1" ZNL - ZAGIĆI 23/24

1

Blato Blato
  • 18
  • 14
  • 2
  • 2
  • 89
  • 21
  • 68
  • 44

2

Čulinec Čulinec
  • 18
  • 11
  • 2
  • 5
  • 72
  • 31
  • 41
  • 35

3

Savica CC Savica CC
  • 17
  • 11
  • 1
  • 5
  • 64
  • 32
  • 32
  • 34

4

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
  • 16
  • 11
  • 0
  • 5
  • 69
  • 36
  • 33
  • 33

5

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
  • 16
  • 9
  • 3
  • 4
  • 73
  • 28
  • 45
  • 30

6

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
  • 17
  • 9
  • 3
  • 5
  • 60
  • 42
  • 18
  • 30

7

Ravnice Ravnice
  • 17
  • 9
  • 2
  • 6
  • 55
  • 46
  • 9
  • 29

8

Brezovica Brezovica
  • 17
  • 7
  • 0
  • 10
  • 55
  • 63
  • -8
  • 21

9

Most Most
  • 17
  • 5
  • 4
  • 8
  • 37
  • 57
  • -20
  • 19

10

Prečko Prečko
  • 16
  • 2
  • 3
  • 11
  • 25
  • 78
  • -53
  • 9

11

Polet Polet
  • 18
  • 2
  • 1
  • 15
  • 22
  • 105
  • -83
  • 7

12

Odra Odra
  • 17
  • 1
  • 1
  • 15
  • 21
  • 103
  • -82
  • 4
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

2. "B1" ZNL - ZAGIĆI 23/24