Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 20 Tra 2024

Rudeš

4 : 0

Lučko

3. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI 23/24

3. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI 23/24

Array
(
    [team_id] => 618
    [team_name] => Mladost Buzin
    [team_slug] => mladostbuzin
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Mladost_Buzin.png
    [team_url] => /soccer/teams/618-mladostbuzin
)
Array
(
    [team_id] => 598
    [team_name] => Prigorje Markuševec
    [team_slug] => prigorjem
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Prigorje_Markuevec.png
    [team_url] => /soccer/teams/598-prigorjem
)
Array
(
    [team_id] => 599
    [team_name] => Rudeš
    [team_slug] => rude
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Rude_grb.png
    [team_url] => /soccer/teams/599-rude
)
Array
(
    [team_id] => 596
    [team_name] => Jarun
    [team_slug] => jarun
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Jarun.png
    [team_url] => /soccer/teams/596-jarun
)
Array
(
    [team_id] => 638
    [team_name] => Lučko
    [team_slug] => luko
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Luko.png
    [team_url] => /soccer/teams/638-luko
)
Array
(
    [team_id] => 590
    [team_name] => Zagreb
    [team_slug] => zagreb
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Zagreb.png
    [team_url] => /soccer/teams/590-zagreb
)
Array
(
    [team_id] => 640
    [team_name] => HAŠK 1903
    [team_slug] => hak
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/HAK_1903.png
    [team_url] => /soccer/teams/640-hak
)
Array
(
    [team_id] => 626
    [team_name] => Kustošija
    [team_slug] => kustoija
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Kustosija.png
    [team_url] => /soccer/teams/626-kustoija
)
Array
(
    [team_id] => 636
    [team_name] => Hrvatski Dragovoljac
    [team_slug] => hrvatskidragovoljac
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Hrvatski_Dragovoljac.png
    [team_url] => /soccer/teams/636-hrvatskidragovoljac
)
Array
(
    [team_id] => 637
    [team_name] => Dubrava Tim Kabel
    [team_slug] => dubravatimkabel
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Dubrava.png
    [team_url] => /soccer/teams/637-dubravatimkabel
)
Array
(
    [team_id] => 620
    [team_name] => Trnje
    [team_slug] => trnje
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Trnje.png
    [team_url] => /soccer/teams/620-trnje
)
Array
(
    [team_id] => 617
    [team_name] => Ponikve
    [team_slug] => ponikve
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Ponikve.png
    [team_url] => /soccer/teams/617-ponikve
)
Array
(
    [team_id] => 592
    [team_name] => Vrapče
    [team_slug] => vrape
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Vrape.png
    [team_url] => /soccer/teams/592-vrape
)
Array
(
    [team_id] => 3096
    [team_name] => Sesvete
    [team_slug] => sesvete
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Sesvete.png
    [team_url] => /soccer/teams/3096-sesvete
)
																	

2024

Zagreb Zagreb
21 Tra, 2024, 10:00

Jarun Jarun
Vrapče Vrapče
21 Tra, 2024, 10:00

Vrapče

Mladost Buzin Mladost Buzin
Trnje Trnje
21 Tra, 2024, 13:00

Trnje

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Sesvete Sesvete
24 Tra, 2024, 19:30

Sesvete

Jarun Jarun
Mladost Buzin Mladost Buzin
27 Tra, 2024, 09:00

Buzin

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
Ponikve Ponikve
27 Tra, 2024, 09:30

Gajnice

Sesvete Sesvete
Jarun Jarun
27 Tra, 2024, 12:00

Jarun

Rudeš Rudeš
Lučko Lučko
27 Tra, 2024, 00:00

Lučko

Vrapče Vrapče
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
28 Tra, 2024, 14:00

SRC Grana Klaka

Trnje Trnje
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
28 Tra, 2024, 10:00

Markuševec

Zagreb Zagreb
Kustošija Kustošija
01 Svi, 2024, 09:00

Prečko

HAŠK 1903 HAŠK 1903
Rudeš Rudeš
04 Svi, 2024, 00:00

ŠC Rudeš

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Sesvete Sesvete
04 Svi, 2024, 00:00

Sesvete

Kustošija Kustošija
Trnje Trnje
04 Svi, 2024, 00:00

Trnje

Ponikve Ponikve
Zagreb Zagreb
04 Svi, 2024, 00:00

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
HAŠK 1903 HAŠK 1903
04 Svi, 2024, 00:00

Pešćenica

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
Lučko Lučko
04 Svi, 2024, 00:00

Lučko

Mladost Buzin Mladost Buzin
Vrapče Vrapče
04 Svi, 2024, 00:00

Vrapče

Jarun Jarun
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
11 Svi, 2024, 18:00

ŠNC Stjepan Spajić

Kustošija Kustošija
Mladost Buzin Mladost Buzin
11 Svi, 2024, 00:00

Buzin

HAŠK 1903 HAŠK 1903
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
11 Svi, 2024, 00:00

ŠNC Stjepan Spajić

Sesvete Sesvete
Kustošija Kustošija
11 Svi, 2024, 00:00

Prečko

Trnje Trnje
Ponikve Ponikve
11 Svi, 2024, 00:00

Gajnice

Zagreb Zagreb
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
11 Svi, 2024, 00:00

SRC Grana Klaka

Rudeš Rudeš
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
11 Svi, 2024, 00:00

Markuševec

Vrapče Vrapče
Jarun Jarun
11 Svi, 2024, 00:00

Jarun

Lučko Lučko
Lučko Lučko
18 Svi, 2024, 00:00

Lučko

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Rudeš Rudeš
18 Svi, 2024, 00:00

ŠC Rudeš

Ponikve Ponikve
Vrapče Vrapče
18 Svi, 2024, 00:00

Vrapče

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Jarun Jarun
18 Svi, 2024, 00:00

Jarun

Mladost Buzin Mladost Buzin
Zagreb Zagreb
18 Svi, 2024, 00:00

Kustošija Kustošija
Sesvete Sesvete
18 Svi, 2024, 00:00

Sesvete

HAŠK 1903 HAŠK 1903
Trnje Trnje
18 Svi, 2024, 00:00

Trnje

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
Mladost Buzin Mladost Buzin
25 Svi, 2024, 00:00

Buzin

Sesvete Sesvete
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
25 Svi, 2024, 00:00

Markuševec

Jarun Jarun
HAŠK 1903 HAŠK 1903
25 Svi, 2024, 00:00

Pešćenica

Trnje Trnje
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
25 Svi, 2024, 00:00

ŠNC Stjepan Spajić

Zagreb Zagreb
Kustošija Kustošija
25 Svi, 2024, 00:00

Prečko

Rudeš Rudeš
Ponikve Ponikve
25 Svi, 2024, 00:00

Gajnice

Vrapče Vrapče
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
25 Svi, 2024, 00:00

SRC Grana Klaka

Lučko Lučko

2024

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 78685476
    [title] => Nogometni klub Rudeš vs Nogometni klub Lučko
    [slug] => NogometniklubRudevsNogometniklubLuko
    [teamone] => 599
    [teamtwo] => 638
    [date] => 2024-04-20
    [time] => 12:15:00
    [spsoccer_vanue_id] => 50513
    [teamone_score] => 4
    [teamtwo_score] => 0
    [url] => /liga-bbva/matches/78685476-NogometniklubRudevsNogometniklubLuko
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 599
            [title] => Rudeš
            [slug] => rude
            [logo] => images/zns/teams/2023/Rude_grb.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/599-rude
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 638
            [title] => Lučko
            [slug] => luko
            [logo] => images/zns/teams/2023/Luko.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/638-luko
    [match_date] => 20 Tra, 2024
    [match_time] => 12:15 PM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 50513
            [title] => ŠC Rudeš
            [slug] => CRude
        )

)
								

4 : 0

20 Tra, 2024, 12:15

ŠC Rudeš

3 : 1

20 Tra, 2024, 09:00

Sesvete

1 : 0

20 Tra, 2024, 13:00

Pešćenica

0 : 6

17 Tra, 2024, 16:00

Vrapče

2 : 3

14 Tra, 2024, 14:00

Buzin

0 : 7

14 Tra, 2024, 10:00

Markuševec

0 : 5

13 Tra, 2024, 10:00

Gajnice

0 : 4

13 Tra, 2024, 14:00

SRC Grana Klaka

6 : 0

13 Tra, 2024, 10:00

Jarun

2 : 1

13 Tra, 2024, 13:30

Lučko

9 : 0

10 Tra, 2024, 18:30

8 : 1

07 Tra, 2024, 15:15

ŠC Rudeš

3 : 2

07 Tra, 2024, 12:00

Prečko

8 : 1

06 Tra, 2024, 11:00

Pešćenica

5 : 0

04 Tra, 2024, 17:00

Buzin

0 : 8

04 Tra, 2024, 12:30

Trnje

6 : 0

03 Tra, 2024, 10:00

ŠNC Stjepan Spajić

3 : 1

30 Ožu, 2024, 11:00

Jarun

0 : 3

29 Ožu, 2024, 09:00

SRC Grana Klaka

1 : 2

28 Ožu, 2024, 15:00

Jarun

0 : 1

28 Ožu, 2024, 14:50

Lučko

3 : 2

28 Ožu, 2024, 10:00

Vrapče

6 : 0

28 Ožu, 2024, 18:00

ŠC Rudeš

5 : 5

24 Ožu, 2024, 10:00

1 : 1

24 Ožu, 2024, 14:45

Pešćenica

2 : 0

24 Ožu, 2024, 15:00

ŠNC Stjepan Spajić

4 : 1

24 Ožu, 2024, 12:00

Prečko

0 : 4

23 Ožu, 2024, 10:30

Trnje

5 : 0

23 Ožu, 2024, 13:00

Sesvete

2 : 3

23 Ožu, 2024, 10:00

Gajnice

2 : 2

17 Ožu, 2024, 16:15

ŠC Rudeš

2 : 2

16 Ožu, 2024, 10:00

Buzin

2 : 1

16 Ožu, 2024, 11:00

Markuševec

0 : 0

16 Ožu, 2024, 11:45

Lučko

1 : 11

16 Ožu, 2024, 15:00

Vrapče

1 : 1

16 Ožu, 2024, 11:00

1 : 3

12 Ožu, 2024, 19:45

Vrapče

2 : 2

10 Ožu, 2024, 11:15

Pešćenica

4 : 0

10 Ožu, 2024, 14:00

ŠNC Stjepan Spajić

1 : 2

10 Ožu, 2024, 18:45

Prečko

1 : 1

09 Ožu, 2024, 09:00

Trnje

13 : 0

09 Ožu, 2024, 15:00

Sesvete

1 : 3

09 Ožu, 2024, 12:00

Gajnice

2 : 0

09 Ožu, 2024, 13:00

SRC Grana Klaka

3 : 7

03 Ožu, 2024, 14:30

Jarun

3 : 0

02 Ožu, 2024, 10:00

Lučko

3 : 1

02 Ožu, 2024, 18:00

ŠC Rudeš

2 : 3

02 Ožu, 2024, 11:00

1 : 4

02 Ožu, 2024, 10:30

Trnje

1 : 3

24 Velj, 2024, 11:45

Buzin

6 : 0

26 Stu, 2023, 10:00

Sesvete

2 : 7

26 Stu, 2023, 13:00

Trnje

2 : 0

26 Stu, 2023, 14:00

ŠC Rudeš

0 : 5

26 Stu, 2023, 12:00

Jarun

0 : 1

25 Stu, 2023, 12:00

Markuševec

3 : 1

25 Stu, 2023, 09:00

Vrapče

2 : 0

25 Stu, 2023, 10:00

Lučko

9 : 1

23 Stu, 2023, 19:30

SRC Grana Klaka

2 : 2

19 Stu, 2023, 10:00

Markuševec

2 : 2

19 Stu, 2023, 14:00

Prečko

3 : 2

19 Stu, 2023, 00:00

ŠNC Stjepan Spajić

2 : 0

19 Stu, 2023, 14:00

Pešćenica

3 : 2

18 Stu, 2023, 14:00

Buzin

0 : 3

18 Stu, 2023, 10:00

Gajnice

4 : 2

12 Stu, 2023, 14:00

Pešćenica

0 : 3

12 Stu, 2023, 15:45

Trnje

2 : 1

11 Stu, 2023, 09:00

Sesvete

1 : 1

11 Stu, 2023, 14:00

0 : 4

11 Stu, 2023, 15:30

ŠC Rudeš

1 : 3

11 Stu, 2023, 13:30

Vrapče

0 : 2

11 Stu, 2023, 09:00

Lučko

0 : 1

05 Stu, 2023, 14:00

Prečko

0 : 3

05 Stu, 2023, 14:00

ŠNC Stjepan Spajić

3 : 0

04 Stu, 2023, 18:30

Jarun

1 : 4

04 Stu, 2023, 09:00

SRC Grana Klaka

1 : 3

04 Stu, 2023, 10:00

Gajnice

1 : 2

02 Stu, 2023, 19:30

Markuševec

2 : 1

30 Lis, 2023, 19:00

ŠC Rudeš

6 : 0

29 Lis, 2023, 14:00

ŠNC Stjepan Spajić

4 : 1

29 Lis, 2023, 13:00

Pešćenica

7 : 0

29 Lis, 2023, 13:00

Sesvete

1 : 2

28 Lis, 2023, 12:00

Trnje

4 : 1

28 Lis, 2023, 13:00

Vrapče

1 : 2

25 Lis, 2023, 20:00

Sesvete

4 : 2

22 Lis, 2023, 13:00

Buzin

2 : 1

22 Lis, 2023, 09:30

Lučko

3 : 0

22 Lis, 2023, 10:00

Jarun

1 : 1

22 Lis, 2023, 17:15

Prečko

3 : 2

21 Lis, 2023, 12:15

Markuševec

2 : 4

21 Lis, 2023, 09:00

SRC Grana Klaka

1 : 6

21 Lis, 2023, 10:00

Gajnice

2 : 4

17 Lis, 2023, 16:00

Buzin

2 : 3

15 Lis, 2023, 15:15

Prečko

6 : 0

15 Lis, 2023, 13:30

Pešćenica

11 : 0

14 Lis, 2023, 10:00

ŠNC Stjepan Spajić

1 : 2

14 Lis, 2023, 10:00

Sesvete

0 : 6

14 Lis, 2023, 14:00

Trnje

2 : 1

14 Lis, 2023, 13:00

5 : 1

14 Lis, 2023, 09:30

ŠC Rudeš

1 : 0

08 Lis, 2023, 16:00

Buzin

0 : 3

07 Lis, 2023, 11:45

Vrapče

3 : 2

07 Lis, 2023, 17:00

Jarun

3 : 1

07 Lis, 2023, 13:15

Markuševec

1 : 2

07 Lis, 2023, 12:00

SRC Grana Klaka

0 : 6

07 Lis, 2023, 10:00

Gajnice

3 : 3

03 Lis, 2023, 20:00

ŠNC Stjepan Spajić

2 : 0

03 Lis, 2023, 19:30

Lučko

6 : 1

01 Lis, 2023, 16:30

Prečko

4 : 1

01 Lis, 2023, 15:30

Pešćenica

1 : 1

01 Lis, 2023, 13:00

Trnje

1 : 8

30 Ruj, 2023, 11:00

Gajnice

1 : 1

30 Ruj, 2023, 13:00

7 : 0

26 Ruj, 2023, 20:30

ŠC Rudeš

4 : 0

24 Ruj, 2023, 13:30

ŠC Rudeš

0 : 4

24 Ruj, 2023, 10:15

Vrapče

1 : 0

23 Ruj, 2023, 12:00

Lučko

1 : 2

23 Ruj, 2023, 18:45

Jarun

8 : 0

23 Ruj, 2023, 13:00

SRC Grana Klaka

1 : 5

17 Ruj, 2023, 16:00

ŠNC Stjepan Spajić

2 : 3

17 Ruj, 2023, 16:00

Pešćenica

2 : 3

17 Ruj, 2023, 11:30

Trnje

2 : 1

16 Ruj, 2023, 12:00

SRC Grana Klaka

0 : 9

16 Ruj, 2023, 10:00

Gajnice

2 : 4

16 Ruj, 2023, 13:00

Prečko

0 : 0

16 Ruj, 2023, 16:00

Sesvete

2 : 3

13 Ruj, 2023, 19:00

Pešćenica

0 : 6

12 Ruj, 2023, 20:00

Gajnice

1 : 11

10 Ruj, 2023, 10:00

Vrapče

6 : 1

10 Ruj, 2023, 13:00

Markuševec

9 : 1

09 Ruj, 2023, 17:15

Buzin

0 : 3

09 Ruj, 2023, 13:00

0 : 0

09 Ruj, 2023, 17:15

Lučko

7 : 0

09 Ruj, 2023, 10:00

Jarun

1 : 7

03 Ruj, 2023, 09:00

Prečko

2 : 7

02 Ruj, 2023, 13:00

Markuševec

5 : 5

02 Ruj, 2023, 10:00

SRC Grana Klaka

6 : 0

02 Ruj, 2023, 11:00

Sesvete

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

3. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI 23/24

1

Sesvete Sesvete
  • 20
  • 14
  • 2
  • 4
  • 72
  • 16
  • 56
  • 44

2

Rudeš Rudeš
  • 21
  • 13
  • 4
  • 4
  • 61
  • 19
  • 42
  • 43

3

Lučko Lučko
  • 21
  • 13
  • 3
  • 5
  • 46
  • 22
  • 24
  • 42

4

HAŠK 1903 HAŠK 1903
  • 21
  • 13
  • 2
  • 6
  • 72
  • 34
  • 38
  • 41

5

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
  • 20
  • 11
  • 4
  • 5
  • 62
  • 25
  • 37
  • 37

6

Kustošija Kustošija
  • 20
  • 10
  • 2
  • 8
  • 45
  • 38
  • 7
  • 32

7

Zagreb Zagreb
  • 20
  • 9
  • 5
  • 6
  • 47
  • 48
  • -1
  • 32

8

Jarun Jarun
  • 19
  • 10
  • 1
  • 8
  • 54
  • 38
  • 16
  • 31

9

Mladost Buzin Mladost Buzin
  • 20
  • 9
  • 3
  • 8
  • 61
  • 55
  • 6
  • 30

10

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
  • 20
  • 8
  • 3
  • 9
  • 44
  • 50
  • -6
  • 27

11

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
  • 21
  • 8
  • 2
  • 11
  • 51
  • 61
  • -10
  • 26

12

Vrapče Vrapče
  • 20
  • 5
  • 1
  • 14
  • 29
  • 88
  • -59
  • 16

13

Trnje Trnje
  • 20
  • 1
  • 3
  • 16
  • 19
  • 77
  • -58
  • 6

14

Ponikve Ponikve
  • 21
  • 0
  • 1
  • 20
  • 11
  • 103
  • -92
  • 1
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

3. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI 23/24

1

23. Patrik Kršnjavi (HAŠK 1903)
  • 24

2

7. Filip Lovreković (Rudeš)
  • 13

3

15. Inas Šakonjić (Hrvatski Dragovoljac)
  • 10

4

33. Stipe Gvozdenović (HAŠK 1903)
  • 9

5

70. Andrija Lončar (Prigorje Markuševec)
  • 9

6

25. Karlo Sedlić (Sesvete)
  • 9

7

. Grga Klanac (Zagreb)
  • 9

8

7. Mate Bagarić (Jarun)
  • 8

9

24. Maro Kaštelan (Zagreb)
  • 8

10

14. Vigo Balažinec (Mladost Buzin)
  • 8

11

7. Mark Milaković (Hrvatski Dragovoljac)
  • 7

12

77. Niko Grabovac (Sesvete)
  • 7

13

14. Simon Spasić (Hrvatski Dragovoljac)
  • 7

14

56. Zvonimir Kovač (Jarun)
  • 7

15

44. Dino Halilović (Mladost Buzin)
  • 7

16

. Luka Meštrović Žmuk (Prigorje Markuševec)
  • 6

17

19. Andrej Dereta (HAŠK 1903)
  • 6

18

. Jakov Dujmović (Rudeš)
  • 6

19

99. Jan Sekula (Jarun)
  • 6

20

27. Ante Budimir (Sesvete)
  • 6

21

9. Maro Bulava (Rudeš)
  • 6

22

. Luka Rendulić (Rudeš)
  • 6

23

. Eufemio Brkić (Dubrava Tim Kabel)
  • 5

24

44. Ivano Tomić (Mladost Buzin)
  • 5

25

. Patrik Račić (Lučko)
  • 5

26

11. Lukas Ješe (Zagreb)
  • 5

27

. Josip Tisanić (Zagreb)
  • 5

28

. Jakov Fučko (Vrapče)
  • 5

29

7. Jan Žigulić (Prigorje Markuševec)
  • 5

30

. Marko Budimir (Rudeš)
  • 5

31

93. Marko Karlović (Jarun)
  • 5

32

. Sebastijan Brkić (Dubrava Tim Kabel)
  • 5

33

25. Nikola Karadakić (Dubrava Tim Kabel)
  • 5

34

9. Vito Bertić (Hrvatski Dragovoljac)
  • 5

35

44. David Vukić (Lučko)
  • 5

36

. Tom Pavković (Zagreb)
  • 4

37

7. Noa Jurašić (Mladost Buzin)
  • 4

38

17. Fran Mićanović (Mladost Buzin)
  • 4

39

33. Izak Meter (Kustošija)
  • 4

40

. Marko Marušić (Hrvatski Dragovoljac)
  • 4

41

5. Lovro Klenkar (Prigorje Markuševec)
  • 4

42

. Ronald Tolić (Hrvatski Dragovoljac)
  • 4

43

17. Slaven Kezić (Vrapče)
  • 4

44

. Kan Bukić (Trnje)
  • 4

45

17. Matej Idžaković (Kustošija)
  • 4

46

7. Karlo Kelečić (Mladost Buzin)
  • 4

47

. Teodor Jeremić (Zagreb)
  • 4

48

. David Ječmenjak (Sesvete)
  • 4

49

. Ante Gulin (Vrapče)
  • 4

50

. Erik Plančak (Jarun)
  • 4

51

13. Josip Španić (Kustošija)
  • 4

52

6. Noa Zrilić (Kustošija)
  • 4

53

. Ivan Vukušić (HAŠK 1903)
  • 4

54

. Marin Curić (Vrapče)
  • 4

55

18. Tin Kovačić (Lučko)
  • 4

56

7. Noa Grmovšek (Hrvatski Dragovoljac)
  • 4

57

37. Noa Kunsabo (Sesvete)
  • 4

58

4. Luka Jukić (Dubrava Tim Kabel)
  • 4

59

90. Jakov Muller (Dubrava Tim Kabel)
  • 4

60

91. Vito Maslać (Rudeš)
  • 4

61

99. Sebastijan Karanović (HAŠK 1903)
  • 3

62

29. Vilim Repinac (Sesvete)
  • 3

63

34. Ivan Šimunović (Sesvete)
  • 3

64

6. Luka Ozimec (Sesvete)
  • 3

65

4. Lukas Barbaric (HAŠK 1903)
  • 3

66

89. Leo Hribar (Mladost Buzin)
  • 3

67

7. Bojan Bakić (Trnje)
  • 3

68

3. Marko Dlačić (Lučko)
  • 3

69

9. Luka Šetka (Dubrava Tim Kabel)
  • 3

70

13. Ante Pavlinović (Jarun)
  • 3

71

8. Sebastian Sertić (Zagreb)
  • 3

72

10. Franjo Glasnović (Dubrava Tim Kabel)
  • 3

73

4. Mislav Tomec (Mladost Buzin)
  • 3

74

40. Marko Soljankić (Kustošija)
  • 3

75

31. Mihael Rogić (Mladost Buzin)
  • 3

76

94. Marin Đuranac (Mladost Buzin)
  • 3

77

4. Marko Stričević (Lučko)
  • 3

78

3. Novak Vujičić (Lučko)
  • 3

79

99. Lovro Šostera (Sesvete)
  • 3

80

14. Niko Barišić (Ponikve)
  • 3

81

28. Noa Šajfar (Sesvete)
  • 3

82

88. Luka Lujanac (Jarun)
  • 3

83

34. Mateo Molaro (Sesvete)
  • 3

84

18. Danijel Mašić (Dubrava Tim Kabel)
  • 3

85

17. Bruno Basić (Hrvatski Dragovoljac)
  • 3

86

17. Mislav Kunčak (Lučko)
  • 3

87

8. Emanuel Marić (Sesvete)
  • 3

88

. Stanko Topić (Rudeš)
  • 3

89

51. Marin Kolundžić (Vrapče)
  • 3

90

35. Jakov Dlaka (Sesvete)
  • 3

91

4. Matija Vrčak (Kustošija)
  • 3

92

4. Lav Ćetković (Hrvatski Dragovoljac)
  • 3

93

44. Mateo MINTAS (Rudeš)
  • 3

94

25. Lovro Stipić (Lučko)
  • 3

95

95. Emanuel Bajs (Prigorje Markuševec)
  • 3

96

. Gabriel Krstanović (Ponikve)
  • 3

97

. Tonči Vulić (Zagreb)
  • 3

98

2. Marjan Emanuel Krluk (Dubrava Tim Kabel)
  • 3

99

41. Fran Marić (Hrvatski Dragovoljac)
  • 2

100

22. Leonid Gjuraj (HAŠK 1903)
  • 2

101

30. Gabrijel Kucljak (Prigorje Markuševec)
  • 2

102

4. Krunoslav Galić (Kustošija)
  • 2

103

4. Vilim Radočaj (Vrapče)
  • 2

104

5. Niko Bura (Vrapče)
  • 2

105

5. Karlo Poljaković (Kustošija)
  • 2

106

90. Dominik Dujak (Rudeš)
  • 2

107

58. Karlo Lukač (Jarun)
  • 2

108

22. Marko Vrbanić (Mladost Buzin)
  • 2

109

11. Luka Kršić (Kustošija)
  • 2

110

26. Tibor Gojković (Jarun)
  • 2

111

7. Ivan Fočić (Jarun)
  • 2

112

95. Jakov Fajnkotić (Mladost Buzin)
  • 2

113

16. Antonio Plavšić (Mladost Buzin)
  • 2

114

22. Ivan Radaković (Zagreb)
  • 2

115

. Roko Džajić (Mladost Buzin)
  • 2

116

5. Tin Palčić (HAŠK 1903)
  • 2

117

19. Andrej Tanasić (HAŠK 1903)
  • 2

118

. Toni Curić (Trnje)
  • 2

119

15. Leon Ćenaj (Lučko)
  • 2

120

2. Ivan Marić (Lučko)
  • 2

121

9. Ivan Kasalo (Sesvete)
  • 2

122

18. Nikola Barun (Sesvete)
  • 2

123

30. Ivan Getto Herceg (Kustošija)
  • 2

124

17. Vuk Ćetković (Hrvatski Dragovoljac)
  • 2

125

. Jan Miličević (HAŠK 1903)
  • 2

126

. Leonard Brebrić (Jarun)
  • 2

127

77. Matija Dragosavac (Dubrava Tim Kabel)
  • 2

128

11. Oliver Bujan (Prigorje Markuševec)
  • 2

129

29. Luka Mrvelj (Sesvete)
  • 2

130

. Luka Vidović (Vrapče)
  • 2

131

19. Dominik Papec (Prigorje Markuševec)
  • 2

132

24. Petar Tomić (HAŠK 1903)
  • 2

133

. Ivano Čančar (HAŠK 1903)
  • 2

134

22. Patrik Momčilov (Hrvatski Dragovoljac)
  • 2

135

8. Fran Filipović (Hrvatski Dragovoljac)
  • 2

136

99. Mihael Tomić (HAŠK 1903)
  • 2

137

. Kristijan Novak (Zagreb)
  • 2

138

22. Niko Rabljenović (Mladost Buzin)
  • 2

139

. Ivan TISANIĆ (Zagreb)
  • 2

140

25. Lucas Karšaj (Lučko)
  • 2

141

. Robert Matanović (Trnje)
  • 2

142

55. Lovro Medić (Mladost Buzin)
  • 2

143

66. Andrej Vernik (Sesvete)
  • 2

144

93. David Katić (Dubrava Tim Kabel)
  • 2

145

53. Duje Dropulić (Mladost Buzin)
  • 2

146

9. Mario Markota (Dubrava Tim Kabel)
  • 2

147

98. Noa Kleščić (Rudeš)
  • 2

148

56. Goran Špoljarec (Prigorje Markuševec)
  • 2

149

23. Lovro Jurić (Kustošija)
  • 2

150

91. Josip Hyatt (Kustošija)
  • 1

151

20. Jakov Jurina (Kustošija)
  • 1

152

. Josip Bolanča (Rudeš)
  • 1

153

4. Luka Ćosić (Hrvatski Dragovoljac)
  • 1

154

97. Bruno Pavlinić (Ponikve)
  • 1

155

4. Adam Šimunković (Prigorje Markuševec)
  • 1

156

96. Josip Ivaniš (Prigorje Markuševec)
  • 1

157

. Marko Dvoršek (Ponikve)
  • 1

158

66. Dominik Kardum (Prigorje Markuševec)
  • 1

159

. Daniel Marinčić (Trnje)
  • 1

160

. Fran Babić (Ponikve)
  • 1

161

22. Karlo Krka (Jarun)
  • 1

162

15. Jura Kopjar (Kustošija)
  • 1

163

23. Juraj Petarić (Prigorje Markuševec)
  • 1

164

. Toni Žepina (Sesvete)
  • 1

165

. Franjo Glibo (Rudeš)
  • 1

166

5. Mateo Mustač (Rudeš)
  • 1

167

80. Leon Gaspić (Mladost Buzin)
  • 1

168

77. Dominik Židak (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

169

7. Jakov Pobor (Hrvatski Dragovoljac)
  • 1

170

8. Toni Kruljac (Mladost Buzin)
  • 1

171

7. Josip Malenica (Hrvatski Dragovoljac)
  • 1

172

. Jakov Ivandić (Rudeš)
  • 1

173

2. Petar Pletikosić (Sesvete)
  • 1

174

. Mario Kolak (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

175

10. Ivan Poljak (Mladost Buzin)
  • 1

176

19. Ivan Ćavar (Sesvete)
  • 1

177

28. Leon Budor (Sesvete)
  • 1

178

. Gabriel Filipović (HAŠK 1903)
  • 1

179

10. Borna Bolješić (Lučko)
  • 1

180

13. Ivan Karaula (Jarun)
  • 1

181

23. Ivano Puček (Sesvete)
  • 1

182

45. Leon Rezek (Lučko)
  • 1

183

98. Toni Pejić (Prigorje Markuševec)
  • 1

184

40. Filip Milošević (Lučko)
  • 1

185

. Filip Stanić (Zagreb)
  • 1

186

2. David Šavora (Lučko)
  • 1

187

. Ivano Rončević (HAŠK 1903)
  • 1

188

64. Matias Bralić (Jarun)
  • 1

189

34. Šimun Burić (Lučko)
  • 1

190

21. Jakov Karamatić (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

191

4. Lukas Radojčić (Sesvete)
  • 1

192

. Roko Čirjak (Vrapče)
  • 1

193

9. Ivan Prskalo (Sesvete)
  • 1

194

9. Luka Lekić (Kustošija)
  • 1

195

20. Toni Mišković (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

196

6. Mihael Kentrić (Mladost Buzin)
  • 1

197

7. Luka Orehovec (Ponikve)
  • 1

198

17. Mihael Cota (Lučko)
  • 1

199

7. Marko Presečki (Vrapče)
  • 1

200

17. Toma Juričević (HAŠK 1903)
  • 1

201

8. Mislav Huzanić (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

202

17. Jan Špoljarić Srebačić (Kustošija)
  • 1

203

17. Andro Topić (HAŠK 1903)
  • 1

204

13. Jura Badrić (Kustošija)
  • 1

205

22. Ivan Sikirica (Rudeš)
  • 1

206

26. Domagoj Moćan (Trnje)
  • 1

207

23. Ante Sabljo (Sesvete)
  • 1

208

18. Dominik Kranjec (Rudeš)
  • 1

209

3. Borna Barbarić (Kustošija)
  • 1

210

97. Gabrijel Svibovec (Prigorje Markuševec)
  • 1

211

5. Matija Martinčević (Mladost Buzin)
  • 1

212

. Jakov Plazina (HAŠK 1903)
  • 1

213

5. Ivan Kelečić (Vrapče)
  • 1

214

9. Hrvoje Novaković (Hrvatski Dragovoljac)
  • 1

215

40. Lukas Čižmešija (Lučko)
  • 1

216

34. Lukas Šaš (Prigorje Markuševec)
  • 1

217

8. Andrej Radić (Kustošija)
  • 1

218

. Grgur Kokanović (Vrapče)
  • 1

219

. Patrik Kekelj (Kustošija)
  • 1

220

99. Josip Topolovec (Trnje)
  • 1

221

70. Luka Beganović Herceg (Trnje)
  • 1

222

16. Borna Kovačević (Sesvete)
  • 1

223

8. Niko Matijaš (Jarun)
  • 1

224

9. Jakov Romac (Jarun)
  • 1

225

4. David Ivančić (Jarun)
  • 1

226

11. Lovro Šimunjak (Prigorje Markuševec)
  • 1

227

77. Leo Hunjak (Prigorje Markuševec)
  • 1

228

9. Damjan Slavić (Trnje)
  • 1

229

21. Ivan Karakaš (Sesvete)
  • 1

230

1. Juraj Matanić (Rudeš)
  • 1

231

10. Patrik Lovrić (HAŠK 1903)
  • 1

232

24. Luka Kušanić (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

233

. Patrik Trgovec (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

234

9. Noah Pandur (Zagreb)
  • 1

235

17. Jure Pušić (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

236

27. Ivano Vršek (Lučko)
  • 1

237

. Josip Majer (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

238

5. Jan Jurina (Trnje)
  • 1

239

6. Tizzian Šimac (Trnje)
  • 1

240

35. Božo Palić (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

241

2. Zoran Vračan (Rudeš)
  • 1

242

79. Fran Cindrić (Kustošija)
  • 1

243

. Karlo Cindrić (Kustošija)
  • 1

244

47. Kristijan Banović (Rudeš)
  • 1

245

87. Andrija Botica (Jarun)
  • 1

246

21. Max Stojčević (Jarun)
  • 1

247

20. Lovro Gobac (Jarun)
  • 1

248

81. Luka Beus (HAŠK 1903)
  • 1

249

12. Petar Nežić (HAŠK 1903)
  • 1

250

21. Lovro Kovačić (Lučko)
  • 1

251

32. Mate Baričević (Lučko)
  • 1

252

20. Andro Rodić (Vrapče)
  • 1

253

. Dominik Letinčić (Vrapče)
  • 1

254

88. Nicolas Frković (Rudeš)
  • 1

255

29. Lovre Pavlinović (Jarun)
  • 1

256

. Sime Alojzije Skara (HAŠK 1903)
  • 1

257

43. Ivan Rašić (Lučko)
  • 1

258

19. Andro Kopitović (Mladost Buzin)
  • 1

259

5. Fran Galović (Mladost Buzin)
  • 1

260

31. Viktor Vrabac (Ponikve)
  • 1

261

77. Jere Sesar (Jarun)
  • 1

262

. Gabrijel Gulija (Vrapče)
  • 1

263

21. Lukas Mužina (Vrapče)
  • 1

264

. Šimun Trogrlić (Trnje)
  • 1

265

95. David Horvat (Kustošija)
  • 1

266

78. Jakov Krmek (Jarun)
  • 1