Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 20 Tra 2024

Šparta

1 : 3

Botinec

3. ZNL - MLAĐI PIONIRI 23/24

3. ZNL - MLAĐI PIONIRI 23/24

Array
(
    [team_id] => 86066
    [team_name] => Trnovčica
    [team_slug] => trnovica
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Trnovcica.png
    [team_url] => /soccer/teams/86066-trnovica
)
Array
(
    [team_id] => 4576
    [team_name] => Škola nogometa Maksimir
    [team_slug] => kolanogometamaksimir
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/SN-Maksimir.png
    [team_url] => /soccer/teams/4576-kolanogometamaksimir
)
Array
(
    [team_id] => 599
    [team_name] => Rudeš
    [team_slug] => rude
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Rude_grb.png
    [team_url] => /soccer/teams/599-rude
)
Array
(
    [team_id] => 600
    [team_name] => Prigorje Žerjavinec
    [team_slug] => prigorje
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Prigorje_erjavinec.png
    [team_url] => /soccer/teams/600-prigorje
)
Array
(
    [team_id] => 606
    [team_name] => Šparta
    [team_slug] => parta-elektra
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Sparta.png
    [team_url] => /soccer/teams/606-parta-elektra
)
Array
(
    [team_id] => 621
    [team_name] => Odra
    [team_slug] => odra
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Odra_Zagreb.png
    [team_url] => /soccer/teams/621-odra
)
Array
(
    [team_id] => 646
    [team_name] => Omladinac
    [team_slug] => omladinac
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Omladinac.png
    [team_url] => /soccer/teams/646-omladinac
)
Array
(
    [team_id] => 5145
    [team_name] => Croatia 98
    [team_slug] => croatia98
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Croatia_98.png
    [team_url] => /soccer/teams/5145-croatia98
)
Array
(
    [team_id] => 610
    [team_name] => Studentski Grad
    [team_slug] => studentskigrad
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Studentski_Grad_ZG.png
    [team_url] => /soccer/teams/610-studentskigrad
)
Array
(
    [team_id] => 624
    [team_name] => ZET
    [team_slug] => zet
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Zet.png
    [team_url] => /soccer/teams/624-zet
)
Array
(
    [team_id] => 4868
    [team_name] => Podsused
    [team_slug] => podsused
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Podsused.png
    [team_url] => /soccer/teams/4868-podsused
)
Array
(
    [team_id] => 614
    [team_name] => Hrvatski Leskovac
    [team_slug] => hrvatskileskovac
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Hrv-Leskovac.png
    [team_url] => /soccer/teams/614-hrvatskileskovac
)
Array
(
    [team_id] => 623
    [team_name] => Dinamo Odranski Obrež
    [team_slug] => dinamooo
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Dinamo_Obrez.png
    [team_url] => /soccer/teams/623-dinamooo
)
Array
(
    [team_id] => 622
    [team_name] => Botinec
    [team_slug] => botinec
    [team_logo] => images/zns/teams/2023/Botinec.png
    [team_url] => /soccer/teams/622-botinec
)
																	

2024

Podsused Podsused
21 Tra, 2024, 11:30

Podsused

Croatia 98 Croatia 98
Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
21 Tra, 2024, 14:00

Hrvatski Leskovac

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Botinec Botinec
25 Tra, 2024, 19:00

Botinec

ZET ZET
Trnovčica Trnovčica
27 Tra, 2024, 00:00

Ivanja Reka

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
27 Tra, 2024, 10:00

Studentski Grad

Podsused Podsused
Croatia 98 Croatia 98
27 Tra, 2024, 10:00

Savica

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
Studentski Grad Studentski Grad
27 Tra, 2024, 14:00

Studentski Grad

Rudeš Rudeš
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
27 Tra, 2024, 12:00

Žerjavinec

Šparta Šparta
Odra Odra
04 Svi, 2024, 00:00

Odra

ZET ZET
Podsused Podsused
04 Svi, 2024, 00:00

Podsused

Trnovčica Trnovčica
Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
04 Svi, 2024, 00:00

Odranski Obrež

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Rudeš Rudeš
04 Svi, 2024, 00:00

ŠC Rudeš

Croatia 98 Croatia 98
Šparta Šparta
04 Svi, 2024, 00:00

Pongračevo

Studentski Grad Studentski Grad
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
04 Svi, 2024, 00:00

Žerjavinec

Botinec Botinec
Botinec Botinec
11 Svi, 2024, 00:00

Botinec

Odra Odra
ZET ZET
11 Svi, 2024, 00:00

Savica

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
Trnovčica Trnovčica
11 Svi, 2024, 00:00

Ivanja Reka

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
11 Svi, 2024, 00:00

Studentski Grad

Rudeš Rudeš
Croatia 98 Croatia 98
11 Svi, 2024, 00:00

Savica

Šparta Šparta
Studentski Grad Studentski Grad
11 Svi, 2024, 00:00

Studentski Grad

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
15 Svi, 2024, 19:00

Studentski Grad

Croatia 98 Croatia 98
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
18 Svi, 2024, 00:00

Žerjavinec

Croatia 98 Croatia 98
Šparta Šparta
18 Svi, 2024, 00:00

Pongračevo

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Rudeš Rudeš
18 Svi, 2024, 00:00

ŠC Rudeš

Trnovčica Trnovčica
Studentski Grad Studentski Grad
18 Svi, 2024, 00:00

Studentski Grad

Botinec Botinec
Podsused Podsused
18 Svi, 2024, 00:00

Podsused

ZET ZET
Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
18 Svi, 2024, 00:00

Hrvatski Leskovac

Odra Odra
Botinec Botinec
25 Svi, 2024, 00:00

Botinec

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
Odra Odra
25 Svi, 2024, 00:00

Odra

Podsused Podsused
ZET ZET
25 Svi, 2024, 00:00

Savica

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
Trnovčica Trnovčica
25 Svi, 2024, 00:00

Ivanja Reka

Šparta Šparta
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
25 Svi, 2024, 00:00

Studentski Grad

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Croatia 98 Croatia 98
25 Svi, 2024, 00:00

Savica

Studentski Grad Studentski Grad
Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
29 Svi, 2024, 19:15

Odranski Obrež

Studentski Grad Studentski Grad

2024

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 78692265
    [title] => Nogometni klub Šparta Zagreb vs Nogometni klub Botinec
    [slug] => NogometniklubpartaZagrebvsNogometniklubBotinec
    [teamone] => 606
    [teamtwo] => 622
    [date] => 2024-04-20
    [time] => 14:30:00
    [spsoccer_vanue_id] => 51546
    [teamone_score] => 1
    [teamtwo_score] => 3
    [url] => /liga-bbva/matches/78692265-NogometniklubpartaZagrebvsNogometniklubBotinec
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 606
            [title] => Šparta
            [slug] => parta-elektra
            [logo] => images/zns/teams/2023/Sparta.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/606-parta-elektra
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 622
            [title] => Botinec
            [slug] => botinec
            [logo] => images/zns/teams/2023/Botinec.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/622-botinec
    [match_date] => 20 Tra, 2024
    [match_time] => 02:30 PM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 51546
            [title] => Pongračevo
            [slug] => Pongraevo
        )

)
								

1 : 3

20 Tra, 2024, 14:30

Pongračevo

3 : 0

20 Tra, 2024, 11:00

ŠC Rudeš

3 : 3

20 Tra, 2024, 14:00

Odra

3 : 4

17 Tra, 2024, 19:15

Odranski Obrež

1 : 1

17 Tra, 2024, 13:00

Žerjavinec

2 : 2

14 Tra, 2024, 11:30

Ivanja Reka

10 : 0

14 Tra, 2024, 13:45

Studentski Grad

4 : 0

13 Tra, 2024, 09:00

Savica

9 : 4

13 Tra, 2024, 12:45

Studentski Grad

1 : 2

13 Tra, 2024, 19:00

Pongračevo

3 : 2

10 Tra, 2024, 19:00

Pongračevo

4 : 1

07 Tra, 2024, 14:00

ŠC Rudeš

4 : 0

07 Tra, 2024, 10:00

Odranski Obrež

2 : 0

07 Tra, 2024, 10:00

Podsused

4 : 2

07 Tra, 2024, 10:00

Odra

0 : 5

07 Tra, 2024, 15:30

Savica

0 : 0

06 Tra, 2024, 10:00

Hrvatski Leskovac

5 : 1

04 Tra, 2024, 17:30

Odra

5 : 5

03 Tra, 2024, 11:30

Studentski Grad

8 : 5

02 Tra, 2024, 20:30

ŠC Rudeš

4 : 5

30 Ožu, 2024, 09:00

Botinec

0 : 5

29 Ožu, 2024, 17:15

Savica

8 : 1

24 Ožu, 2024, 09:00

Podsused

1 : 6

24 Ožu, 2024, 13:00

Ivanja Reka

1 : 4

23 Ožu, 2024, 10:00

Hrvatski Leskovac

0 : 4

23 Ožu, 2024, 11:30

Savica

6 : 2

17 Ožu, 2024, 12:00

Žerjavinec

2 : 0

17 Ožu, 2024, 15:00

ŠC Rudeš

4 : 4

17 Ožu, 2024, 10:00

Odranski Obrež

1 : 3

16 Ožu, 2024, 09:00

Botinec

1 : 5

16 Ožu, 2024, 08:00

Savica

8 : 0

16 Ožu, 2024, 13:00

Pongračevo

6 : 0

13 Ožu, 2024, 20:00

Odra

3 : 6

10 Ožu, 2024, 12:00

Podsused

4 : 0

10 Ožu, 2024, 10:00

Savica

3 : 3

09 Ožu, 2024, 11:00

Ivanja Reka

4 : 1

03 Ožu, 2024, 10:00

Studentski Grad

3 : 3

03 Ožu, 2024, 14:30

Odranski Obrež

6 : 0

03 Ožu, 2024, 11:00

Podsused

1 : 4

02 Ožu, 2024, 09:00

Botinec

2 : 1

02 Ožu, 2024, 10:00

Žerjavinec

6 : 1

02 Ožu, 2024, 19:15

ŠC Rudeš

0 : 3

25 Velj, 2024, 11:00

Podsused

5 : 0

03 Pro, 2023, 11:00

Odranski Obrež

1 : 8

02 Pro, 2023, 11:00

Ivanja Reka

10 : 2

26 Stu, 2023, 14:00

Podsused

10 : 0

26 Stu, 2023, 10:00

Odranski Obrež

1 : 5

25 Stu, 2023, 10:00

Hrvatski Leskovac

4 : 5

25 Stu, 2023, 16:30

Pongračevo

3 : 1

25 Stu, 2023, 15:00

Studentski Grad

1 : 2

19 Stu, 2023, 14:45

Studentski Grad

3 : 3

19 Stu, 2023, 13:00

Ivanja Reka

1 : 1

19 Stu, 2023, 12:00

Odra

1 : 5

18 Stu, 2023, 09:00

Botinec

3 : 0

18 Stu, 2023, 09:00

Savica

0 : 21

18 Stu, 2023, 10:00

Odranski Strmec

8 : 0

18 Stu, 2023, 09:00

Savica

3 : 3

13 Stu, 2023, 20:00

Odra

0 : 2

12 Stu, 2023, 10:00

Hrvatski Leskovac

0 : 0

12 Stu, 2023, 10:00

Odranski Strmec

4 : 0

12 Stu, 2023, 10:00

Odranski Obrež

4 : 2

12 Stu, 2023, 11:30

Žerjavinec

3 : 0

11 Stu, 2023, 14:00

ŠC Rudeš

2 : 4

11 Stu, 2023, 16:45

Pongračevo

11 : 2

08 Stu, 2023, 19:00

Studentski Grad

5 : 2

05 Stu, 2023, 10:00

Savica

5 : 0

04 Stu, 2023, 09:00

Botinec

5 : 1

04 Stu, 2023, 12:30

Studentski Grad

1 : 3

04 Stu, 2023, 09:00

Savica

0 : 22

04 Stu, 2023, 10:00

Odranski Strmec

1 : 1

29 Lis, 2023, 14:00

Savica

2 : 1

29 Lis, 2023, 10:00

Hrvatski Leskovac

0 : 4

29 Lis, 2023, 10:15

ŠC Rudeš

20 : 0

28 Lis, 2023, 10:00

Odra

3 : 0

28 Lis, 2023, 13:00

Pongračevo

0 : 1

22 Lis, 2023, 15:30

Studentski Grad

2 : 2

21 Lis, 2023, 09:00

Botinec

2 : 7

21 Lis, 2023, 11:00

Žerjavinec

1 : 4

21 Lis, 2023, 09:00

Savica

2 : 4

21 Lis, 2023, 13:00

Ivanja Reka

0 : 23

21 Lis, 2023, 10:00

Odranski Strmec

1 : 3

15 Lis, 2023, 14:00

Savica

0 : 4

15 Lis, 2023, 10:00

Hrvatski Leskovac

1 : 5

15 Lis, 2023, 12:00

Podsused

4 : 2

15 Lis, 2023, 10:00

Odranski Obrež

0 : 18

14 Lis, 2023, 10:00

Odranski Strmec

1 : 1

14 Lis, 2023, 10:00

Odra

5 : 1

14 Lis, 2023, 16:00

ŠC Rudeš

3 : 3

08 Lis, 2023, 13:00

Žerjavinec

1 : 3

08 Lis, 2023, 13:00

Studentski Grad

19 : 1

08 Lis, 2023, 11:00

Ivanja Reka

1 : 6

07 Lis, 2023, 09:00

Botinec

4 : 6

07 Lis, 2023, 13:30

Pongračevo

12 : 0

07 Lis, 2023, 13:00

Studentski Grad

5 : 2

07 Lis, 2023, 09:00

Savica

1 : 1

01 Lis, 2023, 14:00

Hrvatski Leskovac

3 : 3

01 Lis, 2023, 12:00

Podsused

3 : 6

30 Ruj, 2023, 12:00

Ivanja Reka

2 : 22

30 Ruj, 2023, 13:00

Odranski Strmec

1 : 3

30 Ruj, 2023, 11:00

Savica

1 : 8

30 Ruj, 2023, 12:00

Odra

2 : 4

30 Ruj, 2023, 11:30

Odranski Obrež

2 : 3

27 Ruj, 2023, 18:00

Hrvatski Leskovac

5 : 2

24 Ruj, 2023, 14:45

ŠC Rudeš

4 : 0

24 Ruj, 2023, 10:00

Studentski Grad

6 : 1

24 Ruj, 2023, 12:00

Studentski Grad

2 : 9

23 Ruj, 2023, 09:00

Botinec

3 : 1

23 Ruj, 2023, 13:00

Pongračevo

5 : 2

23 Ruj, 2023, 16:00

Žerjavinec

11 : 1

23 Ruj, 2023, 09:00

Savica

1 : 3

21 Ruj, 2023, 19:00

Hrvatski Leskovac

6 : 0

20 Ruj, 2023, 20:00

Odranski Obrež

4 : 0

19 Ruj, 2023, 20:30

ŠC Rudeš

3 : 5

17 Ruj, 2023, 12:00

Studentski Grad

1 : 4

17 Ruj, 2023, 13:00

Ivanja Reka

5 : 2

17 Ruj, 2023, 14:00

Savica

0 : 20

16 Ruj, 2023, 12:00

Odranski Strmec

3 : 1

16 Ruj, 2023, 12:30

Odra

5 : 2

16 Ruj, 2023, 09:00

Podsused

1 : 1

13 Ruj, 2023, 20:00

Studentski Grad

4 : 2

13 Ruj, 2023, 20:00

Žerjavinec

15 : 0

10 Ruj, 2023, 13:00

Žerjavinec

5 : 2

10 Ruj, 2023, 10:30

Studentski Grad

4 : 4

09 Ruj, 2023, 09:00

Botinec

1 : 3

09 Ruj, 2023, 13:00

Pongračevo

3 : 2

07 Ruj, 2023, 20:00

Odra

0 : 20

03 Ruj, 2023, 10:00

Odranski Strmec

2 : 4

02 Ruj, 2023, 09:00

Savica

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

3. ZNL - MLAĐI PIONIRI 23/24

1

Rudeš Rudeš
  • 21
  • 16
  • 1
  • 4
  • 72
  • 43
  • 29
  • 49

2

Studentski Grad Studentski Grad
  • 19
  • 14
  • 4
  • 1
  • 110
  • 27
  • 83
  • 46

3

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
  • 19
  • 10
  • 2
  • 7
  • 99
  • 55
  • 44
  • 32

4

ZET ZET
  • 20
  • 10
  • 2
  • 8
  • 69
  • 50
  • 19
  • 32

5

Podsused Podsused
  • 20
  • 9
  • 4
  • 7
  • 83
  • 61
  • 22
  • 31

6

Botinec Botinec
  • 20
  • 9
  • 4
  • 7
  • 77
  • 62
  • 15
  • 31

7

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
  • 18
  • 9
  • 3
  • 6
  • 72
  • 28
  • 44
  • 30

8

Croatia 98 Croatia 98
  • 18
  • 9
  • 0
  • 9
  • 52
  • 46
  • 6
  • 27

9

Odra Odra
  • 21
  • 7
  • 6
  • 8
  • 70
  • 79
  • -9
  • 27

10

Šparta Šparta
  • 20
  • 7
  • 2
  • 11
  • 64
  • 54
  • 10
  • 23

11

Trnovčica Trnovčica
  • 20
  • 6
  • 4
  • 10
  • 65
  • 71
  • -6
  • 22

12

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
  • 20
  • 5
  • 4
  • 11
  • 47
  • 59
  • -12
  • 19

13

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
  • 19
  • 3
  • 4
  • 12
  • 34
  • 58
  • -24
  • 13

14

Omladinac Omladinac
  • 13
  • 0
  • 0
  • 13
  • 4
  • 225
  • -221
  • 0
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

3. ZNL - MLAĐI PIONIRI 23/24

1

. Josip Ivrlač (Trnovčica)
  • 34

2

60. Mak Markulin (Dinamo Odranski Obrež)
  • 30

3

3. Max Kardum (Studentski Grad)
  • 27

4

99. Lucijan Luka Račić (Rudeš)
  • 23

5

9. Luka Lipovac (Podsused)
  • 22

6

8. Toma Šarušić (Škola nogometa Maksimir)
  • 22

7

8. Ivan Premerl (Dinamo Odranski Obrež)
  • 20

8

11. Orlando Davidović (ZET)
  • 20

9

9. Faris Kurtanović (Croatia 98)
  • 17

10

65. Emanuel Karadža (Studentski Grad)
  • 17

11

8. Jurica Brcković (Prigorje Žerjavinec)
  • 15

12

. Patrik Mlinarić (Odra)
  • 14

13

65. Stjepan Pršir (Dinamo Odranski Obrež)
  • 12

14

27. Rafael Marinić (Hrvatski Leskovac)
  • 12

15

96. Jakov Cibort (Botinec)
  • 11

16

45. Jakov Šakota (ZET)
  • 11

17

11. Ivano Pekić (Botinec)
  • 11

18

97. Petar Herljević (Podsused)
  • 10

19

. Mark Čehulić (Podsused)
  • 10

20

1. Ante Mamić (Botinec)
  • 10

21

22. Leon Juraj Miletić (Odra)
  • 10

22

14. Teo Safić (Rudeš)
  • 10

23

97. Bruno Pavlinić (Podsused)
  • 9

24

3. Filip Gredelj (Croatia 98)
  • 9

25

7. Juraj Jagatić (Dinamo Odranski Obrež)
  • 9

26

4. Matej Kalaj (Dinamo Odranski Obrež)
  • 8

27

98. Gabriel Čamber (Škola nogometa Maksimir)
  • 8

28

. Fran Folnegović (Studentski Grad)
  • 8

29

. Patrik Pršir (Dinamo Odranski Obrež)
  • 7

30

. Petar Gavranić (Botinec)
  • 7

31

12. Patrik Bertović (Hrvatski Leskovac)
  • 7

32

14. Jelena Džeba (Škola nogometa Maksimir)
  • 7

33

57. Matej Nikić (ZET)
  • 7

34

. Leon Rupić (Odra)
  • 7

35

17. Ivan Drinovac (Trnovčica)
  • 7

36

14. David Rebić (Croatia 98)
  • 6

37

69. David Križanović (Studentski Grad)
  • 6

38

4. Ivano Franjić (Odra)
  • 6

39

. Fran Požun (Studentski Grad)
  • 6

40

. Ivan Lukunić (Šparta)
  • 6

41

. Filip Čor (Škola nogometa Maksimir)
  • 6

42

5. Luka Krnjak (Prigorje Žerjavinec)
  • 6

43

12. Rafael Car (Trnovčica)
  • 6

44

10. Lukas Buči (Prigorje Žerjavinec)
  • 6

45

38. Gabriel Ključević (Botinec)
  • 6

46

88. Karlo Krištof (Botinec)
  • 5

47

25. Mihael Pejić (Šparta)
  • 5

48

8. Avdija Avdić (Trnovčica)
  • 5

49

8. Josip Pavlić (Botinec)
  • 5

50

2. Saša Brkić (Šparta)
  • 5

51

67. Andrija Lukač (Škola nogometa Maksimir)
  • 5

52

. Sebastian Đurić (Studentski Grad)
  • 5

53

52. Roko Bubanj (Botinec)
  • 5

54

81. Marko Plavec (Rudeš)
  • 5

55

99. Luka Lacković (Podsused)
  • 5

56

. Viktor Kolmar (Studentski Grad)
  • 5

57

33. Ivan Ćesić (Studentski Grad)
  • 5

58

34. Toma Posavec (Šparta)
  • 5

59

98. Karlo Frigan (Podsused)
  • 4

60

19. Leon Kota (Podsused)
  • 4

61

. Jan Kučko (Prigorje Žerjavinec)
  • 4

62

99. Mihael Majsak (Studentski Grad)
  • 4

63

8. Filip Ivanović (Odra)
  • 4

64

99. Marin Hruškar (Škola nogometa Maksimir)
  • 4

65

1. Luka Šimić (Studentski Grad)
  • 4

66

99. Roko Bralić (Rudeš)
  • 4

67

. Karlo Ravlić (Šparta)
  • 4

68

76. Šimun Hren (Odra)
  • 4

69

15. Petar Karamatić (Prigorje Žerjavinec)
  • 4

70

1. Kristijan Šolić (Dinamo Odranski Obrež)
  • 4

71

21. Noa Bratim (Podsused)
  • 4

72

. Luka Ris (Rudeš)
  • 4

73

36. Nikola Rokvić (ZET)
  • 4

74

66. Fran Mešter (Prigorje Žerjavinec)
  • 4

75

10. Fran Mirenić (Odra)
  • 4

76

10. Niko Pavlinec (Botinec)
  • 4

77

50. Janko Burek (Šparta)
  • 3

78

. Matija Uljatovski (Botinec)
  • 3

79

9. Luka Lamešić (ZET)
  • 3

80

23. Dominik Savić (Croatia 98)
  • 3

81

21. Jan Šimunec (Škola nogometa Maksimir)
  • 3

82

. Otto Montilia (Rudeš)
  • 3

83

55. Vili Ustamujić (Šparta)
  • 3

84

. Adrian Andrijević (Šparta)
  • 3

85

9. Jakov Klanac (Studentski Grad)
  • 3

86

5. Roko Lukačić (Odra)
  • 3

87

. Eldar Nebi (Botinec)
  • 3

88

86. Tin Žanić (Podsused)
  • 3

89

0. Ante Ramčić (Croatia 98)
  • 3

90

3. Luka Tadić (Škola nogometa Maksimir)
  • 3

91

8. Tomislav Rogina (Podsused)
  • 3

92

. Luka Soko (Podsused)
  • 3

93

97. Janko Teskera (Studentski Grad)
  • 3

94

66. Matej Marijan (ZET)
  • 3

95

23. David Matić (ZET)
  • 3

96

4. Maks Komljenović (Odra)
  • 3

97

21. Niko Lukačević (Trnovčica)
  • 3

98

77. Josip Miloš (Studentski Grad)
  • 3

99

34. Luka Talan (Šparta)
  • 3

100

8. Karlo Perčević (Croatia 98)
  • 3

101

2. Fran Šimunović (Odra)
  • 3

102

11. Vid Marković (Croatia 98)
  • 3

103

22. Petar Đurica (Šparta)
  • 2

104

. Josip Đurić (Studentski Grad)
  • 2

105

3. Jakov Mirt (Trnovčica)
  • 2

106

. Tomislav Petrović (Trnovčica)
  • 2

107

9. Vjeko Herceg (Podsused)
  • 2

108

21. Fran Žlebak (Šparta)
  • 2

109

. Malik Edin Idrizi (Croatia 98)
  • 2

110

75. Jakov Mesić (Podsused)
  • 2

111

96. Jan Čerkić (Studentski Grad)
  • 2

112

. Tomas Ruškovački (Odra)
  • 2

113

11. Leni Salaba (Škola nogometa Maksimir)
  • 2

114

. Ivan Pavao Petković (Studentski Grad)
  • 2

115

. Jan Vračević (Dinamo Odranski Obrež)
  • 2

116

99. Filip Cerruti (Croatia 98)
  • 2

117

. Vito Šević (Hrvatski Leskovac)
  • 2

118

. Ivo Rosandić (Rudeš)
  • 2

119

97. Ivan Renić (Šparta)
  • 2

120

27. Leon Joveš (Studentski Grad)
  • 2

121

51. KARLO POJE (Hrvatski Leskovac)
  • 2

122

8. Patrik Novosel (ZET)
  • 2

123

9. Luka Rogić (Odra)
  • 2

124

98. Šimun Sakoman (Šparta)
  • 2

125

89. Tin Rumbak (Šparta)
  • 2

126

2. Zoran Vračan (Rudeš)
  • 2

127

33. Luka Lončarec (Šparta)
  • 2

128

90. Damjan Dujić (ZET)
  • 2

129

36. Ivano Jukić (Hrvatski Leskovac)
  • 2

130

. Eugen Nižić (Rudeš)
  • 2

131

4. Patrik Mašić (Omladinac)
  • 2

132

77. Patrik Erbežnik (Šparta)
  • 2

133

. Gudelj Matija (Rudeš)
  • 2

134

92. Ian Zubak (ZET)
  • 2

135

10. Stipan Marović (Škola nogometa Maksimir)
  • 2

136

3. Luka Sabljo (Hrvatski Leskovac)
  • 2

137

. Ivano Žeinski (Dinamo Odranski Obrež)
  • 2

138

62. Fran Jelić (Škola nogometa Maksimir)
  • 2

139

21. Ante Perlić (Hrvatski Leskovac)
  • 2

140

54. Patrick Šijanski (Trnovčica)
  • 2

141

20. David Salopek (Šparta)
  • 2

142

. Ivan Brtan (Botinec)
  • 2

143

. David Smiljan (Škola nogometa Maksimir)
  • 2

144

34. Frane Vukman (Podsused)
  • 2

145

24. David Krilčić (Odra)
  • 2

146

. Josip Bolanča (Rudeš)
  • 2

147

. Fatlum Samahodaj (Šparta)
  • 1

148

9. Gabrijel Vukoja (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

149

83. Petar Lukunić (Rudeš)
  • 1

150

23. Josip Jurković (Botinec)
  • 1

151

10. Josip Markulin (Odra)
  • 1

152

16. Mateo Hrelec (Dinamo Odranski Obrež)
  • 1

153

21. Vito Franjković (Hrvatski Leskovac)
  • 1

154

8. Matej Raič (Rudeš)
  • 1

155

82. Grga Jurić (Rudeš)
  • 1

156

4. Toma Božić (Trnovčica)
  • 1

157

98. Josip Katić (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

158

80. Luka Knežević (ZET)
  • 1

159

59. Antonio Vuković (Studentski Grad)
  • 1

160

78. Jakov Linzenmajer (Odra)
  • 1

161

96. Filip Mateljić (Podsused)
  • 1

162

6. Fran Uzelac (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

163

. Jakov Jakovljević (Odra)
  • 1

164

10. Mateo Stipetić (Hrvatski Leskovac)
  • 1

165

. Matej Đurić (Studentski Grad)
  • 1

166

. Vito Bradarić (Rudeš)
  • 1

167

2. Erik Erbežnik (Šparta)
  • 1

168

19. (Šparta)
  • 1

169

14. Marko Dedić (Odra)
  • 1

170

3. Borna Cajner (Odra)
  • 1

171

7. Filip Lovreković (Rudeš)
  • 1

172

20. Josip Jakov Maretić (Trnovčica)
  • 1

173

7. Marin Marušić (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

174

8. Jurgan Maks (Podsused)
  • 1

175

7. Vito Bilić (Škola nogometa Maksimir)
  • 1

176

2. Borna Babić (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

177

72. Jakov Perić (ZET)
  • 1

178

98. Jan Makovičić (ZET)
  • 1

179

39. Dorijan Jakovljević (ZET)
  • 1

180

77. Matej Vučemilović-Jurić (Botinec)
  • 1

181

24. Jakov Petretić (Hrvatski Leskovac)
  • 1

182

79. Matej Zadro (ZET)
  • 1

183

17. Ante Mandić (Škola nogometa Maksimir)
  • 1

184

79. Niko Menalo (ZET)
  • 1

185

15. Mario Herceg (Šparta)
  • 1

186

6. Stjepan Glavaš (Šparta)
  • 1

187

25. David Mihaljević (Rudeš)
  • 1

188

11. Fabijan Karamatić (Studentski Grad)
  • 1

189

55. Vito Skorić (Croatia 98)
  • 1

190

25. Oskar Badžek (Škola nogometa Maksimir)
  • 1

191

19. Patrik Ćurić (ZET)
  • 1

192

7. Roko Palijan (Dinamo Odranski Obrež)
  • 1

193

7. Luka Kutleša Šarković (Croatia 98)
  • 1

194

78. Josip Gašpar (Šparta)
  • 1

195

98. Tarik Iriškić (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

196

53. Matija Pavlić (Hrvatski Leskovac)
  • 1

197

16. Matej Štefan (Podsused)
  • 1

198

77. David Horvat (Podsused)
  • 1

199

57. Dominik Bosek (Croatia 98)
  • 1

200

73. Ivan Bažulj (Podsused)
  • 1

201

97. Ivano Banović (Studentski Grad)
  • 1

202

72. Hrvat Emanuel (Studentski Grad)
  • 1

203

94. Tadej Hinger (Dinamo Odranski Obrež)
  • 1

204

. Sven Čelebić (Šparta)
  • 1

205

. Vinko Šimić (Šparta)
  • 1

206

. Mihovil Hinger (Dinamo Odranski Obrež)
  • 1

207

. Leonardo Glogović (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

208

. Toni Milanović (Rudeš)
  • 1

209

. David Gutschy (Rudeš)
  • 1

210

. Lucas Perković Nestić (Botinec)
  • 1

211

. Bartol Kuhar (Šparta)
  • 1

212

99. Viktor Barić (ZET)
  • 1

213

. Dominik Hruškar (ZET)
  • 1

214

41. Lovro Tutić (Croatia 98)
  • 1

215

. Vito Debeljak (Šparta)
  • 1

216

. Noel Bogović (Botinec)
  • 1

217

68. Vid Bedenik (Podsused)
  • 1

218

. Josip Jurišić (Trnovčica)
  • 1

219

. Noa Keber (Škola nogometa Maksimir)
  • 1

220

2. Filip Mašić (Omladinac)
  • 1

221

1. Ivan Lončar (Omladinac)
  • 1

222

. Ante Furda (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

223

. Vito Pavković (Odra)
  • 1

224

. David Haramina (Podsused)
  • 1

225

. Jakov Ivandić (Rudeš)
  • 1

226

. Fran Mutter (Botinec)
  • 1

227

. Jakov Pale Halić (Rudeš)
  • 1

228

. Gabrijel Trnčić (Hrvatski Leskovac)
  • 1

229

. Bruno Benčak (Trnovčica)
  • 1