Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 03 Pro 2022

Mala Mlaka

4 : 0

Omladinac

DRUGA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 22/23

DRUGA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 22/23

Array
(
    [team_id] => 107200
    [team_name] => Zagreb 041
    [team_slug] => zagreb041
    [team_logo] => images/zns/teams/Zagreb041-107200.png
    [team_url] => /soccer/teams/107200-zagreb041
)
Array
(
    [team_id] => 627
    [team_name] => Ivanja Reka
    [team_slug] => ivanjareka
    [team_logo] => images/zns/teams/IvanjaReka-627.png
    [team_url] => /soccer/teams/627-ivanjareka
)
Array
(
    [team_id] => 614
    [team_name] => Hrvatski Leskovac
    [team_slug] => hrvatskileskovac
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-hrv-leskovac.png
    [team_url] => /soccer/teams/614-hrvatskileskovac
)
Array
(
    [team_id] => 646
    [team_name] => Omladinac
    [team_slug] => omladinac
    [team_logo] => images/zns/teams/omladinac.png
    [team_url] => /soccer/teams/646-omladinac
)
Array
(
    [team_id] => 120231
    [team_name] => Gavran 2003.
    [team_slug] => gavran2003
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-gavran-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/120231-gavran2003
)
Array
(
    [team_id] => 604
    [team_name] => Mala Mlaka
    [team_slug] => malamlaka
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-mala-mlaka.png
    [team_url] => /soccer/teams/604-malamlaka
)
Array
(
    [team_id] => 625
    [team_name] => Hrašće
    [team_slug] => hrae
    [team_logo] => images/zns/teams/hrasce.png
    [team_url] => /soccer/teams/625-hrae
)
Array
(
    [team_id] => 644
    [team_name] => Sava Jakuševec
    [team_slug] => savaj
    [team_logo] => images/zns/teams/SAVA-Jakuevec.png
    [team_url] => /soccer/teams/644-savaj
)
Array
(
    [team_id] => 631
    [team_name] => Čehi
    [team_slug] => ehi
    [team_logo] => images/zns/teams/ehi-631.png
    [team_url] => /soccer/teams/631-ehi
)
Array
(
    [team_id] => 176096
    [team_name] => Nogometni klub Dragonožec
    [team_slug] => nkdragonoec
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-dragonoec.png
    [team_url] => /soccer/teams/176096-nkdragonoec
)
Array
(
    [team_id] => 5145
    [team_name] => Croatia 98
    [team_slug] => croatia98
    [team_logo] => images/zns/teams/NK-Croatia-98-grb-Vector.png
    [team_url] => /soccer/teams/5145-croatia98
)
Array
(
    [team_id] => 601
    [team_name] => Čulinec
    [team_slug] => ulinec
    [team_logo] => images/zns/teams/ulinec-601.png
    [team_url] => /soccer/teams/601-ulinec
)
Array
(
    [team_id] => 4868
    [team_name] => Podsused
    [team_slug] => podsused
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-podsused.png
    [team_url] => /soccer/teams/4868-podsused
)
																	

2023

Omladinac Omladinac
11 Ožu, 2023, 15:30

Odranski Strmec

Sava Jakuševec Sava Jakuševec
Mala Mlaka Mala Mlaka
11 Ožu, 2023, 15:30

Mala Mlaka

Hrašće Hrašće
Zagreb 041 Zagreb 041
11 Ožu, 2023, 15:30

Hrelić

Čulinec Čulinec
Gavran 2003. Gavran 2003.
11 Ožu, 2023, 15:30

Savica

Čehi Čehi
Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
11 Ožu, 2023, 15:30

Hrvatski Leskovac

Nogometni klub Dragonožec Nogometni klub Dragonožec
Ivanja Reka Ivanja Reka
11 Ožu, 2023, 15:30

Ivanja Reka

Croatia 98 Croatia 98
Hrašće Hrašće
18 Ožu, 2023, 15:30

Hrašće

Omladinac Omladinac
Sava Jakuševec Sava Jakuševec
18 Ožu, 2023, 15:30

Jakuševec

Gavran 2003. Gavran 2003.
Čehi Čehi
18 Ožu, 2023, 15:30

Čehi

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
Nogometni klub Dragonožec Nogometni klub Dragonožec
18 Ožu, 2023, 15:30

Donji Dragonožec

Ivanja Reka Ivanja Reka
Croatia 98 Croatia 98
18 Ožu, 2023, 15:30

Savica

Zagreb 041 Zagreb 041
Čulinec Čulinec
18 Ožu, 2023, 15:30

Čulinec

Podsused Podsused
Podsused Podsused
25 Ožu, 2023, 16:00

Podsused

Croatia 98 Croatia 98
Zagreb 041 Zagreb 041
25 Ožu, 2023, 15:30

Hrelić

Nogometni klub Dragonožec Nogometni klub Dragonožec
Ivanja Reka Ivanja Reka
25 Ožu, 2023, 15:30

Ivanja Reka

Čehi Čehi
Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
25 Ožu, 2023, 16:00

Hrvatski Leskovac

Sava Jakuševec Sava Jakuševec
Gavran 2003. Gavran 2003.
25 Ožu, 2023, 16:00

Savica

Hrašće Hrašće
Omladinac Omladinac
25 Ožu, 2023, 16:00

Odranski Strmec

Mala Mlaka Mala Mlaka
Croatia 98 Croatia 98
01 Tra, 2023, 16:00

Savica

Čulinec Čulinec
Nogometni klub Dragonožec Nogometni klub Dragonožec
01 Tra, 2023, 16:00

Donji Dragonožec

Podsused Podsused
Čehi Čehi
01 Tra, 2023, 16:00

Čehi

Zagreb 041 Zagreb 041
Sava Jakuševec Sava Jakuševec
01 Tra, 2023, 16:00

Jakuševec

Ivanja Reka Ivanja Reka
Mala Mlaka Mala Mlaka
01 Tra, 2023, 16:00

Mala Mlaka

Gavran 2003. Gavran 2003.
Hrašće Hrašće
01 Tra, 2023, 16:00

Hrašće

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
Ivanja Reka Ivanja Reka
10 Tra, 2023, 16:30

Ivanja Reka

Hrašće Hrašće
Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
10 Tra, 2023, 16:30

Hrvatski Leskovac

Mala Mlaka Mala Mlaka
Gavran 2003. Gavran 2003.
10 Tra, 2023, 16:30

Savica

Omladinac Omladinac
Zagreb 041 Zagreb 041
10 Tra, 2023, 16:30

Hrelić

Sava Jakuševec Sava Jakuševec
Podsused Podsused
10 Tra, 2023, 16:30

Podsused

Čehi Čehi
Čulinec Čulinec
10 Tra, 2023, 16:30

Čulinec

Nogometni klub Dragonožec Nogometni klub Dragonožec
Mala Mlaka Mala Mlaka
15 Tra, 2023, 16:30

Mala Mlaka

Ivanja Reka Ivanja Reka
Omladinac Omladinac
16 Tra, 2023, 16:30

Odranski Strmec

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
Hrašće Hrašće
16 Tra, 2023, 16:30

Hrašće

Zagreb 041 Zagreb 041
Sava Jakuševec Sava Jakuševec
16 Tra, 2023, 16:30

Jakuševec

Podsused Podsused
Čehi Čehi
16 Tra, 2023, 16:30

Čehi

Čulinec Čulinec
Nogometni klub Dragonožec Nogometni klub Dragonožec
16 Tra, 2023, 16:30

Donji Dragonožec

Croatia 98 Croatia 98
Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
22 Tra, 2023, 17:00

Hrvatski Leskovac

Gavran 2003. Gavran 2003.
Zagreb 041 Zagreb 041
22 Tra, 2023, 17:00

Hrelić

Mala Mlaka Mala Mlaka
Ivanja Reka Ivanja Reka
22 Tra, 2023, 17:00

Ivanja Reka

Omladinac Omladinac
Podsused Podsused
22 Tra, 2023, 17:00

Podsused

Hrašće Hrašće
Čulinec Čulinec
22 Tra, 2023, 17:00

Čulinec

Sava Jakuševec Sava Jakuševec
Croatia 98 Croatia 98
23 Tra, 2023, 17:00

Savica

Čehi Čehi
Mala Mlaka Mala Mlaka
29 Tra, 2023, 17:00

Mala Mlaka

Podsused Podsused
Gavran 2003. Gavran 2003.
30 Tra, 2023, 17:00

Savica

Ivanja Reka Ivanja Reka
Omladinac Omladinac
30 Tra, 2023, 17:00

Odranski Strmec

Zagreb 041 Zagreb 041
Hrašće Hrašće
30 Tra, 2023, 17:00

Hrašće

Čulinec Čulinec
Sava Jakuševec Sava Jakuševec
30 Tra, 2023, 17:00

Jakuševec

Croatia 98 Croatia 98
Čehi Čehi
30 Tra, 2023, 17:00

Čehi

Nogometni klub Dragonožec Nogometni klub Dragonožec
Čulinec Čulinec
06 Svi, 2023, 17:00

Čulinec

Mala Mlaka Mala Mlaka
Podsused Podsused
06 Svi, 2023, 17:00

Podsused

Omladinac Omladinac
Zagreb 041 Zagreb 041
06 Svi, 2023, 17:00

Hrelić

Gavran 2003. Gavran 2003.
Ivanja Reka Ivanja Reka
06 Svi, 2023, 17:00

Ivanja Reka

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
Croatia 98 Croatia 98
07 Svi, 2023, 17:00

Savica

Hrašće Hrašće
Nogometni klub Dragonožec Nogometni klub Dragonožec
07 Svi, 2023, 17:00

Donji Dragonožec

Sava Jakuševec Sava Jakuševec
Mala Mlaka Mala Mlaka
13 Svi, 2023, 17:30

Mala Mlaka

Croatia 98 Croatia 98
Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
13 Svi, 2023, 17:30

Hrvatski Leskovac

Zagreb 041 Zagreb 041
Sava Jakuševec Sava Jakuševec
14 Svi, 2023, 17:30

Jakuševec

Čehi Čehi
Hrašće Hrašće
14 Svi, 2023, 17:30

Hrašće

Nogometni klub Dragonožec Nogometni klub Dragonožec
Omladinac Omladinac
14 Svi, 2023, 17:30

Odranski Strmec

Čulinec Čulinec
Gavran 2003. Gavran 2003.
14 Svi, 2023, 17:30

Savica

Podsused Podsused
Čulinec Čulinec
20 Svi, 2023, 17:30

Čulinec

Gavran 2003. Gavran 2003.
Podsused Podsused
20 Svi, 2023, 17:30

Podsused

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
Zagreb 041 Zagreb 041
20 Svi, 2023, 17:30

Hrelić

Ivanja Reka Ivanja Reka
Čehi Čehi
21 Svi, 2023, 17:30

Čehi

Hrašće Hrašće
Nogometni klub Dragonožec Nogometni klub Dragonožec
21 Svi, 2023, 17:30

Donji Dragonožec

Mala Mlaka Mala Mlaka
Croatia 98 Croatia 98
21 Svi, 2023, 17:30

Savica

Omladinac Omladinac
Hrašće Hrašće
27 Svi, 2023, 17:30

Hrašće

Sava Jakuševec Sava Jakuševec
Mala Mlaka Mala Mlaka
27 Svi, 2023, 17:30

Mala Mlaka

Čehi Čehi
Gavran 2003. Gavran 2003.
27 Svi, 2023, 17:30

Savica

Croatia 98 Croatia 98
Omladinac Omladinac
27 Svi, 2023, 17:30

Odranski Strmec

Nogometni klub Dragonožec Nogometni klub Dragonožec
Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
27 Svi, 2023, 17:30

Hrvatski Leskovac

Čulinec Čulinec
Ivanja Reka Ivanja Reka
27 Svi, 2023, 17:30

Ivanja Reka

Podsused Podsused
Sava Jakuševec Sava Jakuševec
03 Lip, 2023, 18:00

Jakuševec

Mala Mlaka Mala Mlaka
Čehi Čehi
03 Lip, 2023, 18:00

Čehi

Omladinac Omladinac
Nogometni klub Dragonožec Nogometni klub Dragonožec
03 Lip, 2023, 18:00

Donji Dragonožec

Gavran 2003. Gavran 2003.
Croatia 98 Croatia 98
03 Lip, 2023, 18:00

Savica

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
Čulinec Čulinec
03 Lip, 2023, 18:00

Čulinec

Ivanja Reka Ivanja Reka
Podsused Podsused
03 Lip, 2023, 18:00

Podsused

Zagreb 041 Zagreb 041

2023

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 66614815
    [title] => Nogometni klub Mala Mlaka vs Nogometni klub Omladinac Zagreb
    [slug] => NogometniklubMalaMlakavsNogometniklubOmladinacZagreb
    [teamone] => 604
    [teamtwo] => 646
    [date] => 2022-12-03
    [time] => 13:00:00
    [spsoccer_vanue_id] => 50504
    [teamone_score] => 4
    [teamtwo_score] => 0
    [url] => /liga-bbva/matches/66614815-NogometniklubMalaMlakavsNogometniklubOmladinacZagreb
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 604
            [title] => Mala Mlaka
            [slug] => malamlaka
            [logo] => images/zns/teams/nk-mala-mlaka.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/604-malamlaka
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 646
            [title] => Omladinac
            [slug] => omladinac
            [logo] => images/zns/teams/omladinac.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/646-omladinac
    [match_date] => 03 Pro, 2022
    [match_time] => 01:00 PM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 50504
            [title] => Mala Mlaka
            [slug] => MalaMlaka
        )

)
								

4 : 0

03 Pro, 2022, 13:00

Mala Mlaka

3 : 3

27 Stu, 2022, 13:30

Odranski Strmec

3 : 1

26 Stu, 2022, 13:30

Mala Mlaka

8 : 1

26 Stu, 2022, 13:30

Hrvatski Leskovac

3 : 3

26 Stu, 2022, 13:30

Ivanja Reka

2 : 0

26 Stu, 2022, 13:30

Hrelić

3 : 4

20 Stu, 2022, 13:30

Savica

0 : 1

20 Stu, 2022, 13:30

Donji Dragonožec

1 : 2

20 Stu, 2022, 13:30

Čehi

1 : 0

20 Stu, 2022, 13:30

Jakuševec

3 : 0

19 Stu, 2022, 13:30

Podsused

1 : 3

19 Stu, 2022, 13:30

Čulinec

1 : 2

13 Stu, 2022, 14:00

Hrašće

2 : 0

13 Stu, 2022, 14:00

Odranski Strmec

0 : 1

13 Stu, 2022, 14:00

Savica

0 : 0

12 Stu, 2022, 14:00

Mala Mlaka

0 : 1

12 Stu, 2022, 14:00

Hrvatski Leskovac

2 : 4

12 Stu, 2022, 14:00

Ivanja Reka

0 : 5

06 Stu, 2022, 14:00

Savica

1 : 1

06 Stu, 2022, 14:00

Donji Dragonožec

2 : 4

06 Stu, 2022, 14:00

Čehi

0 : 0

05 Stu, 2022, 14:00

Hrelić

3 : 1

05 Stu, 2022, 14:00

Podsused

2 : 2

05 Stu, 2022, 14:00

Čulinec

1 : 6

30 Lis, 2022, 14:30

Hrašće

4 : 2

30 Lis, 2022, 14:30

Odranski Strmec

0 : 2

30 Lis, 2022, 14:30

Savica

1 : 1

29 Lis, 2022, 15:30

Mala Mlaka

5 : 2

29 Lis, 2022, 15:30

Hrvatski Leskovac

1 : 5

23 Lis, 2022, 15:30

Savica

2 : 0

23 Lis, 2022, 15:30

Donji Dragonožec

2 : 1

22 Lis, 2022, 15:30

Ivanja Reka

2 : 0

22 Lis, 2022, 15:30

Hrelić

2 : 2

22 Lis, 2022, 15:30

Podsused

3 : 1

22 Lis, 2022, 15:30

Čulinec

3 : 1

16 Lis, 2022, 15:30

Čehi

2 : 1

16 Lis, 2022, 15:30

Jakuševec

0 : 6

16 Lis, 2022, 15:30

Hrašće

4 : 0

16 Lis, 2022, 15:30

Odranski Strmec

1 : 5

16 Lis, 2022, 15:30

Savica

3 : 4

15 Lis, 2022, 15:30

Mala Mlaka

2 : 0

08 Lis, 2022, 16:00

Hrvatski Leskovac

3 : 3

08 Lis, 2022, 16:00

Ivanja Reka

2 : 0

08 Lis, 2022, 16:00

Hrelić

2 : 0

08 Lis, 2022, 16:00

Podsused

3 : 2

08 Lis, 2022, 16:00

Čulinec

5 : 2

02 Lis, 2022, 16:00

Donji Dragonožec

0 : 0

02 Lis, 2022, 16:00

Čehi

1 : 2

02 Lis, 2022, 16:00

Jakuševec

2 : 2

02 Lis, 2022, 16:00

Hrašće

3 : 1

02 Lis, 2022, 16:00

Odranski Strmec

1 : 1

01 Lis, 2022, 16:00

Mala Mlaka

1 : 3

25 Ruj, 2022, 16:30

Savica

3 : 2

24 Ruj, 2022, 16:30

Hrvatski Leskovac

4 : 0

24 Ruj, 2022, 16:30

Ivanja Reka

3 : 0

24 Ruj, 2022, 16:30

Hrelić

4 : 0

24 Ruj, 2022, 16:30

Podsused

2 : 2

24 Ruj, 2022, 16:30

Čulinec

0 : 3

18 Ruj, 2022, 16:30

Savica

1 : 2

18 Ruj, 2022, 16:30

Donji Dragonožec

4 : 1

18 Ruj, 2022, 16:30

Čehi

0 : 4

18 Ruj, 2022, 16:30

Jakuševec

1 : 5

18 Ruj, 2022, 16:30

Hrašće

3 : 1

11 Ruj, 2022, 17:00

Odranski Strmec

5 : 1

11 Ruj, 2022, 17:00

Savica

4 : 0

10 Ruj, 2022, 17:00

Hrvatski Leskovac

5 : 3

10 Ruj, 2022, 17:00

Ivanja Reka

3 : 2

10 Ruj, 2022, 17:00

Hrelić

3 : 0

10 Ruj, 2022, 17:00

Podsused

2 : 0

04 Ruj, 2022, 17:30

Savica

0 : 0

04 Ruj, 2022, 17:30

Donji Dragonožec

4 : 2

04 Ruj, 2022, 17:30

Čehi

0 : 6

04 Ruj, 2022, 17:30

Jakuševec

1 : 5

04 Ruj, 2022, 17:30

Hrašće

4 : 4

03 Ruj, 2022, 17:30

Čulinec

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

DRUGA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 22/23

1

Zagreb 041 Zagreb 041
  • 12
  • 10
  • 2
  • 0
  • 30
  • 13
  • 17
  • 32

2

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
  • 12
  • 8
  • 3
  • 1
  • 35
  • 9
  • 26
  • 27

3

Podsused Podsused
  • 12
  • 8
  • 2
  • 2
  • 29
  • 9
  • 20
  • 26

4

Mala Mlaka Mala Mlaka
  • 12
  • 6
  • 5
  • 1
  • 32
  • 15
  • 17
  • 23

5

Omladinac Omladinac
  • 12
  • 7
  • 2
  • 3
  • 28
  • 17
  • 11
  • 23

6

Nogometni klub Dragonožec Nogometni klub Dragonožec
  • 12
  • 4
  • 4
  • 4
  • 21
  • 17
  • 4
  • 16

7

Čehi Čehi
  • 12
  • 4
  • 2
  • 6
  • 21
  • 26
  • -5
  • 14

8

Čulinec Čulinec
  • 12
  • 3
  • 5
  • 4
  • 23
  • 28
  • -5
  • 14

9

Sava Jakuševec Sava Jakuševec
  • 12
  • 4
  • 1
  • 7
  • 16
  • 31
  • -15
  • 13

10

Ivanja Reka Ivanja Reka
  • 12
  • 3
  • 3
  • 6
  • 24
  • 34
  • -10
  • 11

11

Gavran 2003. Gavran 2003.
  • 12
  • 3
  • 0
  • 9
  • 22
  • 32
  • -10
  • 9

12

Croatia 98 Croatia 98
  • 12
  • 2
  • 1
  • 9
  • 18
  • 40
  • -22
  • 7

13

Hrašće Hrašće
  • 12
  • 0
  • 2
  • 10
  • 11
  • 39
  • -28
  • 2
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

DRUGA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 22/23

1

. Leon Jadek (Hrvatski Leskovac)
  • 12

2

10. Anton Berišić (Omladinac)
  • 12

3

7. Josip Jambrek (Podsused)
  • 9

4

4. Mario Knežević (Zagreb 041)
  • 8

5

24. Jan Jurić (Podsused)
  • 8

6

7. Nikola Palić (Ivanja Reka)
  • 8

7

10. Igor Šimunić (Mala Mlaka)
  • 8

8

9. Dino Hadžović (Hrvatski Leskovac)
  • 7

9

. Karl Curry (Croatia 98)
  • 6

10

6. Hrvoje Lovrić (Zagreb 041)
  • 5

11

11. Petar Marče (Zagreb 041)
  • 5

12

8. Sven Jovanović (Sava Jakuševec)
  • 5

13

8. Dino Škarica (Omladinac)
  • 5

14

6. Luka Bučarić (Mala Mlaka)
  • 4

15

. Tomislav Kolarec (Podsused)
  • 4

16

12. Antonio Božić (Čehi)
  • 4

17

. Ivan Kovačević (Sava Jakuševec)
  • 4

18

23. Stipo Lukić (Ivanja Reka)
  • 4

19

7. Stipan Buconjić (Gavran 2003.)
  • 4

20

9. Luka Ivić (Čehi)
  • 4

21

7. Matej Vrban (Mala Mlaka)
  • 4

22

7. Petar Vilipić (Gavran 2003.)
  • 3

23

10. Denis Maras (Hrvatski Leskovac)
  • 3

24

22. Nikola Pršir (Nogometni klub Dragonožec)
  • 3

25

92. Luka Lukić (Čehi)
  • 3

26

. Tomislav Brozović (Nogometni klub Dragonožec)
  • 3

27

4. Josip Pranjić (Hrvatski Leskovac)
  • 3

28

17. Jura Mađerčić (Podsused)
  • 3

29

11. Patrik Babić (Omladinac)
  • 3

30

9. Kristijan Muzić (Ivanja Reka)
  • 3

31

9. Armin Hamzić (Omladinac)
  • 3

32

9. Matej Kekelj (Zagreb 041)
  • 3

33

11. Filip Jurić Bubić (Čulinec)
  • 3

34

18. Matej Dučkić (Čulinec)
  • 3

35

10. Ivan Cerovski (Nogometni klub Dragonožec)
  • 3

36

55. Tomo Kalaj (Nogometni klub Dragonožec)
  • 3

37

. Vito Gegić (Zagreb 041)
  • 3

38

8. Mihovil Glavina (Mala Mlaka)
  • 3

39

4. Kristijan Stojak (Zagreb 041)
  • 3

40

. Vedran Jakšić (Čulinec)
  • 3

41

. Krešimir Pavlić (Mala Mlaka)
  • 2

42

7. Vice Zebić (Gavran 2003.)
  • 2

43

. Matej Ćosić (Ivanja Reka)
  • 2

44

13. Matija Mihaljević (Mala Mlaka)
  • 2

45

18. Filip Glavić (Omladinac)
  • 2

46

2. Ivan Križanac (Hrvatski Leskovac)
  • 2

47

6. Marinko Miškić (Ivanja Reka)
  • 2

48

14. Zvonimir Mađerčić (Croatia 98)
  • 2

49

5. Dinko Miljković (Čehi)
  • 2

50

9. Mihael Grahovac (Hrvatski Leskovac)
  • 2

51

9. Mate Nikić (Gavran 2003.)
  • 2

52

10. Dominik Banić (Sava Jakuševec)
  • 2

53

. Josip Nedić (Mala Mlaka)
  • 2

54

11. Nikola Antunović (Mala Mlaka)
  • 2

55

4. Matteo Miloš (Ivanja Reka)
  • 2

56

11. Luka Soldo (Čehi)
  • 2

57

8. Marko Ignjatović-Palašić (Čulinec)
  • 2

58

16. Sven Borna Vuk (Gavran 2003.)
  • 2

59

17. Tomislav Pelegrin (Hrašće)
  • 2

60

11. Antun Dodić (Čulinec)
  • 2

61

. Ivan Bandić (Čulinec)
  • 2

62

42. Dominik Eman (Čehi)
  • 2

63

5. William Sugj (Gavran 2003.)
  • 2

64

71. Admir Tahirović (Čulinec)
  • 2

65

15. Zvonimir Skendrović (Zagreb 041)
  • 2

66

7. Alen Šimanić (Hrašće)
  • 2

67

8. Matija Radanović (Mala Mlaka)
  • 2

68

. Vedran Demše (Sava Jakuševec)
  • 2

69

17. Edi Korpak (Nogometni klub Dragonožec)
  • 2

70

6. Karlo Jelić (Croatia 98)
  • 2

71

4. Karlo Tomljenović (Hrašće)
  • 2

72

21. Bruno Matokanović (Sava Jakuševec)
  • 1

73

17. Anton Gaši (Omladinac)
  • 1

74

. Jurica Antunović (Ivanja Reka)
  • 1

75

10. Miroslav Ivičić (Hrašće)
  • 1

76

5. Hrvoje Turčić (Čulinec)
  • 1

77

. Karlo Puljiz (Gavran 2003.)
  • 1

78

5. Mario Mataija (Croatia 98)
  • 1

79

3. Marko Bagić (Hrvatski Leskovac)
  • 1

80

. Ivan Karin (Gavran 2003.)
  • 1

81

96. Niko Šimek (Sava Jakuševec)
  • 1

82

. Ivan Vukelić (Croatia 98)
  • 1

83

19. Trpimir Brletić (Hrvatski Leskovac)
  • 1

84

8. Patrik Rajtarić (Čehi)
  • 1

85

. Luka Jukić (Gavran 2003.)
  • 1

86

. Ivan Krajnović (Croatia 98)
  • 1

87

3. Pavle Čibarić (Čulinec)
  • 1

88

99. Filip Čavić (Nogometni klub Dragonožec)
  • 1

89

18. Matija Oršulić (Croatia 98)
  • 1

90

18. Antonio Baštijanović (Gavran 2003.)
  • 1

91

5. Josip Cerovski (Nogometni klub Dragonožec)
  • 1

92

. Jurica Belamarić (Hrašće)
  • 1

93

14. Luka Berišić (Čulinec)
  • 1

94

15. Marcelino Bajlović (Hrvatski Leskovac)
  • 1

95

5. Mislav Dukić (Hrvatski Leskovac)
  • 1

96

. Toni Buljan (Croatia 98)
  • 1

97

18. Ivan Grgić (Nogometni klub Dragonožec)
  • 1

98

. Marijan Vuković (Gavran 2003.)
  • 1

99

14. Antonijo Ćosić (Hrašće)
  • 1

100

20. Alen Pranjković (Croatia 98)
  • 1

101

27. Andrej Abramović (Croatia 98)
  • 1

102

9. Hrvoje Kolarić (Nogometni klub Dragonožec)
  • 1

103

5. Branimir Perković (Mala Mlaka)
  • 1

104

4. Tomislav Kovačić (Nogometni klub Dragonožec)
  • 1

105

6. Almedin Mujkić (Omladinac)
  • 1

106

8. Andrija Prpić (Omladinac)
  • 1

107

17. Luka Turčić (Podsused)
  • 1

108

. Nikola Budimir (Mala Mlaka)
  • 1

109

19. Teodor Macan (Hrašće)
  • 1

110

. Tin Galović (Ivanja Reka)
  • 1

111

2. Josip Drenški (Čehi)
  • 1

112

8. Matija Stunja (Podsused)
  • 1

113

9. Filip Pucko (Hrvatski Leskovac)
  • 1

114

. Jure Rendulić (Croatia 98)
  • 1

115

6. Karlo Džambo (Ivanja Reka)
  • 1

116

11. Krešimir Brletić (Hrvatski Leskovac)
  • 1

117

28. Ivan Jurković (Ivanja Reka)
  • 1

118

2. Andrija Rogić (Mala Mlaka)
  • 1

119

17. Dario Kovačić (Gavran 2003.)
  • 1

120

18. Martin Karadakić (Čulinec)
  • 1

121

14. Marin Stojanović (Gavran 2003.)
  • 1

122

30. Marin Čulina (Čehi)
  • 1

123

10. Marko Perković (Podsused)
  • 1

124

4. Bruno Šarić (Sava Jakuševec)
  • 1

125

17. Luka Sandalj (Čehi)
  • 1

126

3. Luka Ištvančić (Nogometni klub Dragonožec)
  • 1

127

18. Anton Macan (Hrašće)
  • 1

128

4. David Garić (Ivanja Reka)
  • 1