Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 03 Pro 2022

Sava

1 : 0

Botinec

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 22/23

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 22/23

Array
(
    [team_id] => 96347
    [team_name] => Devetka
    [team_slug] => devetka
    [team_logo] => images/zns/teams/Devetka-96347.png
    [team_url] => /soccer/teams/96347-devetka
)
Array
(
    [team_id] => 619
    [team_name] => Sava
    [team_slug] => sava
    [team_logo] => images/zns/teams/Sava-619.png
    [team_url] => /soccer/teams/619-sava
)
Array
(
    [team_id] => 598
    [team_name] => Prigorje Markuševec
    [team_slug] => prigorjem
    [team_logo] => images/zns/teams/PrigorjeM-598.png
    [team_url] => /soccer/teams/598-prigorjem
)
Array
(
    [team_id] => 606
    [team_name] => Šparta
    [team_slug] => parta-elektra
    [team_logo] => images/zns/teams/NKparta-606.png
    [team_url] => /soccer/teams/606-parta-elektra
)
Array
(
    [team_id] => 624
    [team_name] => ZET
    [team_slug] => zet
    [team_logo] => images/zns/teams/ZET-624.png
    [team_url] => /soccer/teams/624-zet
)
Array
(
    [team_id] => 610
    [team_name] => Studentski Grad
    [team_slug] => studentskigrad
    [team_logo] => images/zns/teams/student_grad.png
    [team_url] => /soccer/teams/610-studentskigrad
)
Array
(
    [team_id] => 119428
    [team_name] => Zelengaj 1948
    [team_slug] => zelengaj1948
    [team_logo] => images/zns/teams/Zelengaj1948-119428.png
    [team_url] => /soccer/teams/119428-zelengaj1948
)
Array
(
    [team_id] => 622
    [team_name] => Botinec
    [team_slug] => botinec
    [team_logo] => images/zns/teams/Botinec-622.png
    [team_url] => /soccer/teams/622-botinec
)
Array
(
    [team_id] => 642
    [team_name] => Kašina
    [team_slug] => kaina
    [team_logo] => images/zns/teams/Kaina-642.png
    [team_url] => /soccer/teams/642-kaina
)
Array
(
    [team_id] => 641
    [team_name] => Concordia
    [team_slug] => concordia
    [team_logo] => images/zns/teams/Concordia-641.png
    [team_url] => /soccer/teams/641-concordia
)
Array
(
    [team_id] => 600
    [team_name] => Prigorje Žerjavinec
    [team_slug] => prigorje
    [team_logo] => images/zns/teams/Prigorje-600.png
    [team_url] => /soccer/teams/600-prigorje
)
Array
(
    [team_id] => 618
    [team_name] => Mladost Buzin
    [team_slug] => mladostbuzin
    [team_logo] => images/zns/teams/MladostBuzin-618.png
    [team_url] => /soccer/teams/618-mladostbuzin
)
Array
(
    [team_id] => 613
    [team_name] => Nur
    [team_slug] => nur
    [team_logo] => images/zns/teams/nur-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/613-nur
)
Array
(
    [team_id] => 629
    [team_name] => Sloga
    [team_slug] => sloga-gredelj
    [team_logo] => images/zns/teams/Sloga-Gredelj-629.png
    [team_url] => /soccer/teams/629-sloga-gredelj
)
Array
(
    [team_id] => 175044
    [team_name] => Kralj Tomislav
    [team_slug] => nkkraljtomislav
    [team_logo] => images/zns/teams/NKKT_grb_final.png
    [team_url] => /soccer/teams/175044-nkkraljtomislav
)
Array
(
    [team_id] => 4550
    [team_name] => Bubamara
    [team_slug] => bubamara
    [team_logo] => images/zns/teams/Bubamara-4550.png
    [team_url] => /soccer/teams/4550-bubamara
)
																	

2023

Šparta Šparta
04 Ožu, 2023, 15:30

Pongračevo

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
04 Ožu, 2023, 15:30

Markuševec

Mladost Buzin Mladost Buzin
Sava Sava
04 Ožu, 2023, 15:30

Gredice

Nur Nur
ZET ZET
04 Ožu, 2023, 15:30

Savica

Bubamara Bubamara
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
04 Ožu, 2023, 15:30

Hrelić

Concordia Concordia
Botinec Botinec
05 Ožu, 2023, 15:30

Botinec

Kašina Kašina
Devetka Devetka
05 Ožu, 2023, 15:30

Sloga Sloga
Studentski Grad Studentski Grad
05 Ožu, 2023, 15:30

Studentski Grad

Kralj Tomislav Kralj Tomislav
Nur Nur
11 Ožu, 2023, 15:30

Borovje

Devetka Devetka
Kralj Tomislav Kralj Tomislav
11 Ožu, 2023, 15:30

Savica

Bubamara Bubamara
Sloga Sloga
12 Ožu, 2023, 15:30

Pongračevo

Studentski Grad Studentski Grad
Botinec Botinec
12 Ožu, 2023, 15:30

Botinec

ZET ZET
Kašina Kašina
12 Ožu, 2023, 15:30

Kašina

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Concordia Concordia
12 Ožu, 2023, 15:30

Šparta Šparta
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
12 Ožu, 2023, 15:30

Žerjavinec

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Mladost Buzin Mladost Buzin
12 Ožu, 2023, 10:00

Buzin

Sava Sava
Šparta Šparta
18 Ožu, 2023, 15:30

Pongračevo

Kašina Kašina
ZET ZET
18 Ožu, 2023, 15:30

Savica

Kralj Tomislav Kralj Tomislav
Sava Sava
18 Ožu, 2023, 15:30

Gredice

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
18 Ožu, 2023, 15:30

Markuševec

Concordia Concordia
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
18 Ožu, 2023, 15:30

Hrelić

Botinec Botinec
Bubamara Bubamara
19 Ožu, 2023, 15:30

Prečko

Sloga Sloga
Studentski Grad Studentski Grad
19 Ožu, 2023, 15:30

Studentski Grad

Nur Nur
Devetka Devetka
19 Ožu, 2023, 15:30

Mladost Buzin Mladost Buzin
Nur Nur
25 Ožu, 2023, 15:30

Borovje

Bubamara Bubamara
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
25 Ožu, 2023, 15:30

Hrelić

ZET ZET
Kašina Kašina
26 Ožu, 2023, 16:00

Kašina

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Botinec Botinec
26 Ožu, 2023, 16:00

Botinec

Šparta Šparta
Mladost Buzin Mladost Buzin
26 Ožu, 2023, 10:00

Buzin

Studentski Grad Studentski Grad
Sloga Sloga
26 Ožu, 2023, 16:00

Pongračevo

Kralj Tomislav Kralj Tomislav
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
26 Ožu, 2023, 16:00

Žerjavinec

Devetka Devetka
Concordia Concordia
26 Ožu, 2023, 16:00

Sava Sava
Šparta Šparta
01 Tra, 2023, 16:00

Pongračevo

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
01 Tra, 2023, 16:00

Markuševec

Botinec Botinec
Sava Sava
01 Tra, 2023, 16:00

Gredice

Kašina Kašina
Kralj Tomislav Kralj Tomislav
01 Tra, 2023, 16:00

Savica

Nur Nur
ZET ZET
01 Tra, 2023, 16:00

Savica

Sloga Sloga
Devetka Devetka
02 Tra, 2023, 16:00

Concordia Concordia
Studentski Grad Studentski Grad
02 Tra, 2023, 16:00

Studentski Grad

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Bubamara Bubamara
02 Tra, 2023, 16:00

Prečko

Mladost Buzin Mladost Buzin
Šparta Šparta
10 Tra, 2023, 16:30

Pongračevo

ZET ZET
Kašina Kašina
10 Tra, 2023, 16:30

Kašina

Devetka Devetka
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
10 Tra, 2023, 16:30

Hrelić

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Botinec Botinec
10 Tra, 2023, 16:30

Botinec

Sava Sava
Mladost Buzin Mladost Buzin
10 Tra, 2023, 16:30

Buzin

Kralj Tomislav Kralj Tomislav
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
10 Tra, 2023, 16:30

Žerjavinec

Bubamara Bubamara
Nur Nur
10 Tra, 2023, 16:30

Borovje

Sloga Sloga
Concordia Concordia
10 Tra, 2023, 16:30

Studentski Grad Studentski Grad
Sava Sava
15 Tra, 2023, 16:30

Gredice

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
15 Tra, 2023, 16:30

Markuševec

Šparta Šparta
ZET ZET
15 Tra, 2023, 16:30

Savica

Nur Nur
Kralj Tomislav Kralj Tomislav
15 Tra, 2023, 16:30

Savica

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Studentski Grad Studentski Grad
16 Tra, 2023, 16:30

Studentski Grad

Kašina Kašina
Devetka Devetka
16 Tra, 2023, 16:30

Botinec Botinec
Sloga Sloga
16 Tra, 2023, 16:30

Pongračevo

Mladost Buzin Mladost Buzin
Bubamara Bubamara
16 Tra, 2023, 16:30

Prečko

Concordia Concordia
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
22 Tra, 2023, 17:00

Markuševec

ZET ZET
Šparta Šparta
22 Tra, 2023, 17:00

Pongračevo

Sava Sava
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
22 Tra, 2023, 17:00

Hrelić

Devetka Devetka
Botinec Botinec
23 Tra, 2023, 17:00

Botinec

Studentski Grad Studentski Grad
Mladost Buzin Mladost Buzin
23 Tra, 2023, 10:00

Buzin

Nur Nur
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
23 Tra, 2023, 17:00

Žerjavinec

Sloga Sloga
Concordia Concordia
23 Tra, 2023, 17:00

Kralj Tomislav Kralj Tomislav
Kašina Kašina
23 Tra, 2023, 17:00

Kašina

Bubamara Bubamara
Kralj Tomislav Kralj Tomislav
29 Tra, 2023, 17:00

Savica

Kašina Kašina
Sava Sava
29 Tra, 2023, 17:00

Gredice

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Nur Nur
29 Tra, 2023, 17:00

Borovje

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
ZET ZET
29 Tra, 2023, 17:00

Savica

Mladost Buzin Mladost Buzin
Sloga Sloga
30 Tra, 2023, 17:00

Pongračevo

Concordia Concordia
Devetka Devetka
30 Tra, 2023, 17:00

Šparta Šparta
Studentski Grad Studentski Grad
30 Tra, 2023, 17:00

Studentski Grad

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Bubamara Bubamara
30 Tra, 2023, 17:00

Prečko

Botinec Botinec
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
06 Svi, 2023, 17:00

Hrelić

Bubamara Bubamara
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
06 Svi, 2023, 17:00

Markuševec

Devetka Devetka
Sava Sava
06 Svi, 2023, 17:00

Gredice

ZET ZET
Šparta Šparta
06 Svi, 2023, 17:00

Pongračevo

Studentski Grad Studentski Grad
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
07 Svi, 2023, 17:00

Žerjavinec

Mladost Buzin Mladost Buzin
Botinec Botinec
07 Svi, 2023, 17:00

Botinec

Kralj Tomislav Kralj Tomislav
Kašina Kašina
07 Svi, 2023, 17:00

Kašina

Sloga Sloga
Concordia Concordia
07 Svi, 2023, 17:00

Nur Nur
ZET ZET
13 Svi, 2023, 17:30

Savica

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Nur Nur
13 Svi, 2023, 17:30

Borovje

Kašina Kašina
Kralj Tomislav Kralj Tomislav
13 Svi, 2023, 17:30

Savica

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Mladost Buzin Mladost Buzin
14 Svi, 2023, 10:00

Buzin

Concordia Concordia
Sloga Sloga
14 Svi, 2023, 17:30

Pongračevo

Botinec Botinec
Bubamara Bubamara
14 Svi, 2023, 17:30

Prečko

Šparta Šparta
Studentski Grad Studentski Grad
14 Svi, 2023, 17:30

Studentski Grad

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Devetka Devetka
14 Svi, 2023, 17:30

Sava Sava
Šparta Šparta
17 Svi, 2023, 17:30

Pongračevo

Kralj Tomislav Kralj Tomislav
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
17 Svi, 2023, 17:30

Hrelić

Sloga Sloga
Sava Sava
17 Svi, 2023, 17:30

Gredice

Studentski Grad Studentski Grad
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
17 Svi, 2023, 17:30

Markuševec

Bubamara Bubamara
Devetka Devetka
17 Svi, 2023, 17:30

ZET ZET
Botinec Botinec
17 Svi, 2023, 17:30

Botinec

Nur Nur
Kašina Kašina
17 Svi, 2023, 17:30

Kašina

Mladost Buzin Mladost Buzin
Concordia Concordia
17 Svi, 2023, 17:30

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
ZET ZET
20 Svi, 2023, 17:30

Savica

Concordia Concordia
Nur Nur
20 Svi, 2023, 17:30

Borovje

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Kralj Tomislav Kralj Tomislav
20 Svi, 2023, 17:30

Savica

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
21 Svi, 2023, 17:30

Žerjavinec

Kašina Kašina
Mladost Buzin Mladost Buzin
21 Svi, 2023, 10:00

Buzin

Botinec Botinec
Sloga Sloga
21 Svi, 2023, 17:30

Pongračevo

Šparta Šparta
Bubamara Bubamara
21 Svi, 2023, 17:30

Prečko

Sava Sava
Studentski Grad Studentski Grad
21 Svi, 2023, 17:30

Studentski Grad

Devetka Devetka
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
28 Svi, 2023, 17:30

Markuševec

Sloga Sloga
Studentski Grad Studentski Grad
28 Svi, 2023, 17:30

Studentski Grad

ZET ZET
Devetka Devetka
28 Svi, 2023, 17:30

Bubamara Bubamara
Sava Sava
28 Svi, 2023, 17:30

Gredice

Kralj Tomislav Kralj Tomislav
Šparta Šparta
28 Svi, 2023, 17:30

Pongračevo

Nur Nur
Kašina Kašina
28 Svi, 2023, 17:30

Kašina

Concordia Concordia
Botinec Botinec
28 Svi, 2023, 17:30

Botinec

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
28 Svi, 2023, 17:30

Hrelić

Mladost Buzin Mladost Buzin
Bubamara Bubamara
04 Lip, 2023, 18:00

Prečko

Studentski Grad Studentski Grad
Kralj Tomislav Kralj Tomislav
04 Lip, 2023, 18:00

Savica

Devetka Devetka
Sloga Sloga
04 Lip, 2023, 18:00

Pongračevo

Sava Sava
Nur Nur
04 Lip, 2023, 18:00

Borovje

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Mladost Buzin Mladost Buzin
04 Lip, 2023, 18:00

Buzin

Šparta Šparta
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
04 Lip, 2023, 18:00

Žerjavinec

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Concordia Concordia
04 Lip, 2023, 18:00

Botinec Botinec
ZET ZET
04 Lip, 2023, 18:00

Savica

Kašina Kašina

2023

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 66583324
    [title] => Nogometni klub Sava Zagreb vs Nogometni klub Botinec
    [slug] => NogometniklubSavaZagrebvsNogometniklubBotinec
    [teamone] => 619
    [teamtwo] => 622
    [date] => 2022-12-03
    [time] => 13:30:00
    [spsoccer_vanue_id] => 490
    [teamone_score] => 1
    [teamtwo_score] => 0
    [url] => /liga-bbva/matches/66583324-NogometniklubSavaZagrebvsNogometniklubBotinec
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 619
            [title] => Sava
            [slug] => sava
            [logo] => images/zns/teams/Sava-619.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/619-sava
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 622
            [title] => Botinec
            [slug] => botinec
            [logo] => images/zns/teams/Botinec-622.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/622-botinec
    [match_date] => 03 Pro, 2022
    [match_time] => 01:30 PM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 490
            [title] => Gredice
            [slug] => Gredice
        )

)
								

1 : 0

03 Pro, 2022, 13:30

Gredice

2 : 6

27 Stu, 2022, 13:30

Kašina

3 : 2

27 Stu, 2022, 12:00

Botinec

5 : 2

27 Stu, 2022, 13:30

Gredice

6 : 2

27 Stu, 2022, 13:30

Studentski Grad

1 : 1

26 Stu, 2022, 13:30

Hrelić

3 : 1

26 Stu, 2022, 13:30

Pongračevo

4 : 4

26 Stu, 2022, 13:30

Markuševec

3 : 0

26 Stu, 2022, 14:00

0 : 1

20 Stu, 2022, 18:00

Prečko

1 : 5

20 Stu, 2022, 13:30

Pongračevo

3 : 1

20 Stu, 2022, 10:00

Buzin

1 : 1

20 Stu, 2022, 13:30

Žerjavinec

9 : 0

20 Stu, 2022, 13:30

1 : 0

19 Stu, 2022, 13:30

Savica

10 : 0

19 Stu, 2022, 17:00

Savica

2 : 1

19 Stu, 2022, 13:30

Borovje

1 : 0

13 Stu, 2022, 14:00

0 : 0

13 Stu, 2022, 14:00

Kašina

2 : 4

13 Stu, 2022, 14:00

Botinec

0 : 3

12 Stu, 2022, 14:00

Hrelić

1 : 1

12 Stu, 2022, 14:00

Pongračevo

1 : 3

12 Stu, 2022, 14:00

Markuševec

0 : 2

12 Stu, 2022, 14:00

Gredice

7 : 0

06 Stu, 2022, 14:00

Studentski Grad

3 : 3

06 Stu, 2022, 14:00

Prečko

0 : 2

06 Stu, 2022, 14:00

Pongračevo

5 : 2

06 Stu, 2022, 10:00

Buzin

0 : 2

06 Stu, 2022, 14:00

Žerjavinec

0 : 2

05 Stu, 2022, 14:00

Savica

4 : 2

05 Stu, 2022, 18:00

Savica

2 : 0

05 Stu, 2022, 14:00

Borovje

1 : 1

30 Lis, 2022, 14:30

Žerjavinec

2 : 5

30 Lis, 2022, 14:30

Kašina

7 : 2

29 Lis, 2022, 15:30

Botinec

2 : 2

29 Lis, 2022, 15:30

Hrelić

3 : 3

29 Lis, 2022, 15:30

Pongračevo

1 : 1

29 Lis, 2022, 15:30

Markuševec

2 : 4

29 Lis, 2022, 15:30

Gredice

1 : 1

23 Lis, 2022, 15:30

Studentski Grad

2 : 2

23 Lis, 2022, 15:30

Prečko

4 : 1

23 Lis, 2022, 15:30

Savica

1 : 2

23 Lis, 2022, 15:30

Pongračevo

2 : 1

22 Lis, 2022, 15:30

Savica

2 : 2

22 Lis, 2022, 15:30

Borovje

1 : 1

16 Lis, 2022, 10:00

Buzin

2 : 3

16 Lis, 2022, 15:30

Žerjavinec

1 : 1

16 Lis, 2022, 15:30

0 : 6

16 Lis, 2022, 15:30

Kašina

2 : 1

16 Lis, 2022, 15:30

Botinec

4 : 0

15 Lis, 2022, 15:30

Hrelić

1 : 4

15 Lis, 2022, 15:30

Pongračevo

3 : 1

15 Lis, 2022, 15:30

Markuševec

1 : 2

09 Lis, 2022, 16:00

1 : 1

09 Lis, 2022, 16:00

Studentski Grad

5 : 0

09 Lis, 2022, 16:00

Prečko

0 : 8

09 Lis, 2022, 16:00

Pongračevo

5 : 1

08 Lis, 2022, 16:00

Savica

0 : 3

08 Lis, 2022, 16:00

Gredice

7 : 1

08 Lis, 2022, 16:00

Savica

5 : 3

08 Lis, 2022, 16:00

Borovje

7 : 0

02 Lis, 2022, 10:00

Buzin

0 : 0

02 Lis, 2022, 16:00

Žerjavinec

4 : 1

02 Lis, 2022, 16:00

2 : 7

02 Lis, 2022, 16:00

Kašina

1 : 2

02 Lis, 2022, 16:00

Botinec

1 : 1

01 Lis, 2022, 16:00

Borovje

5 : 2

01 Lis, 2022, 16:00

Hrelić

3 : 1

01 Lis, 2022, 16:00

Pongračevo

7 : 2

25 Ruj, 2022, 16:30

4 : 2

25 Ruj, 2022, 16:30

Studentski Grad

1 : 2

25 Ruj, 2022, 17:00

Prečko

0 : 4

25 Ruj, 2022, 16:30

Pongračevo

2 : 1

24 Ruj, 2022, 16:30

Savica

3 : 3

24 Ruj, 2022, 16:30

Markuševec

4 : 3

24 Ruj, 2022, 16:30

Savica

0 : 5

18 Ruj, 2022, 16:30

Pongračevo

6 : 0

18 Ruj, 2022, 10:00

Buzin

1 : 2

18 Ruj, 2022, 16:30

Žerjavinec

2 : 1

18 Ruj, 2022, 16:30

6 : 3

18 Ruj, 2022, 16:30

Kašina

5 : 4

18 Ruj, 2022, 16:30

Botinec

6 : 3

17 Ruj, 2022, 16:30

Borovje

2 : 1

17 Ruj, 2022, 16:30

Hrelić

3 : 3

11 Ruj, 2022, 17:00

Studentski Grad

0 : 3

11 Ruj, 2022, 17:00

Prečko

2 : 0

10 Ruj, 2022, 17:00

Savica

3 : 2

10 Ruj, 2022, 17:00

Pongračevo

3 : 3

10 Ruj, 2022, 17:00

Markuševec

0 : 2

10 Ruj, 2022, 17:00

Gredice

6 : 1

10 Ruj, 2022, 17:00

Savica

1 : 2

07 Ruj, 2022, 17:00

Savica

1 : 4

07 Ruj, 2022, 17:00

Pongračevo

3 : 0

07 Ruj, 2022, 17:00

Borovje

2 : 3

07 Ruj, 2022, 17:00

Buzin

5 : 0

07 Ruj, 2022, 17:00

Žerjavinec

1 : 5

07 Ruj, 2022, 17:00

Kašina

0 : 6

07 Ruj, 2022, 17:00

Botinec

2 : 5

04 Ruj, 2022, 17:30

Studentski Grad

1 : 2

04 Ruj, 2022, 17:30

Prečko

2 : 1

04 Ruj, 2022, 17:30

3 : 0

03 Ruj, 2022, 17:30

Savica

6 : 0

03 Ruj, 2022, 17:30

Hrelić

8 : 1

03 Ruj, 2022, 17:30

Pongračevo

3 : 6

03 Ruj, 2022, 17:30

Gredice

0 : 3

28 Kol, 2022, 17:30

Prečko

0 : 2

28 Kol, 2022, 17:30

Pongračevo

3 : 1

28 Kol, 2022, 17:30

Žerjavinec

5 : 1

28 Kol, 2022, 17:30

Kašina

4 : 1

27 Kol, 2022, 17:30

Savica

6 : 0

27 Kol, 2022, 17:30

Borovje

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 22/23

1

Devetka Devetka
  • 15
  • 12
  • 1
  • 2
  • 40
  • 15
  • 25
  • 37

2

Nur Nur
  • 15
  • 11
  • 3
  • 1
  • 50
  • 20
  • 30
  • 36

3

ZET ZET
  • 15
  • 10
  • 3
  • 2
  • 34
  • 12
  • 22
  • 33

4

Kralj Tomislav Kralj Tomislav
  • 15
  • 10
  • 2
  • 3
  • 56
  • 24
  • 32
  • 32

5

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
  • 15
  • 8
  • 4
  • 3
  • 38
  • 21
  • 17
  • 28

6

Mladost Buzin Mladost Buzin
  • 15
  • 8
  • 2
  • 5
  • 49
  • 32
  • 17
  • 26

7

Concordia Concordia
  • 15
  • 7
  • 2
  • 6
  • 32
  • 31
  • 1
  • 23

8

Šparta Šparta
  • 15
  • 6
  • 3
  • 6
  • 37
  • 28
  • 9
  • 21

9

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
  • 15
  • 4
  • 7
  • 4
  • 26
  • 16
  • 10
  • 19

10

Studentski Grad Studentski Grad
  • 15
  • 5
  • 4
  • 6
  • 36
  • 33
  • 3
  • 19

11

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
  • 15
  • 3
  • 6
  • 6
  • 32
  • 37
  • -5
  • 15

12

Botinec Botinec
  • 15
  • 4
  • 2
  • 9
  • 26
  • 41
  • -15
  • 14

13

Bubamara Bubamara
  • 15
  • 3
  • 3
  • 9
  • 25
  • 38
  • -13
  • 12

14

Kašina Kašina
  • 15
  • 3
  • 2
  • 10
  • 27
  • 69
  • -42
  • 11

15

Sava Sava
  • 15
  • 2
  • 0
  • 13
  • 18
  • 63
  • -45
  • 6

16

Sloga Sloga
  • 15
  • 1
  • 2
  • 12
  • 15
  • 61
  • -46
  • 5
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 22/23

1

18. Dominik Brletić (Mladost Buzin)
  • 15

2

11. Martin Krešić (Studentski Grad)
  • 15

3

9. Jurica Repinc (Bubamara)
  • 15

4

9. Leon Badanjak (Nur)
  • 15

5

. Dominik Kiš (Devetka)
  • 14

6

10. Juraj Nemanić (Nur)
  • 13

7

9. Karlo Cetin (Kašina)
  • 12

8

. Luka Mandura (Zelengaj 1948)
  • 11

9

10. Jakov Pavlic (Nur)
  • 11

10

. Ladislav Roginić (Kralj Tomislav)
  • 10

11

7. Petar Cebin (Mladost Buzin)
  • 10

12

16. Stjepan Miklec (Prigorje Markuševec)
  • 9

13

7. Nikola Grubešić (Botinec)
  • 9

14

. Marin Perković (Concordia)
  • 8

15

9. Ivan Baf (Šparta)
  • 8

16

7. Josip Fuček (Zelengaj 1948)
  • 8

17

41. Luka Stubičar (Studentski Grad)
  • 7

18

6. Josip Nimac (Šparta)
  • 7

19

4. Ante Marić (Concordia)
  • 7

20

18. Ivan Horvat (Kralj Tomislav)
  • 7

21

7. Saša Zlatar (Prigorje Žerjavinec)
  • 7

22

10. Matija Ivanić (Bubamara)
  • 6

23

10. Matej Jazvić (Devetka)
  • 6

24

7. Valentino Hajster (ZET)
  • 6

25

10. Ivan Galić (Devetka)
  • 6

26

9. Dominik Šušković (Prigorje Markuševec)
  • 6

27

9. Ivan Idžan (Mladost Buzin)
  • 6

28

3. Nikola Granđa (Prigorje Žerjavinec)
  • 6

29

. Hrvoje Jukić (Kralj Tomislav)
  • 6

30

10. Kerim Kaltak (ZET)
  • 5

31

7. Domagoj Kos (Prigorje Markuševec)
  • 5

32

11. Luka Rušec Gitner (ZET)
  • 5

33

10. Leonardo Vukoja (Zelengaj 1948)
  • 5

34

18. Josip Barać (ZET)
  • 5

35

11. Vili Leskovčak (Šparta)
  • 5

36

. Tomislav Ivančić (Mladost Buzin)
  • 5

37

9. Ivan Grlić (Sloga)
  • 5

38

14. Hrvoje Šlibar (Kralj Tomislav)
  • 5

39

. Karlo Kešinović (Mladost Buzin)
  • 5

40

22. Franko Poljak (Šparta)
  • 4

41

11. Dario Gojković (Concordia)
  • 4

42

10. Marko Klafurić (Kralj Tomislav)
  • 4

43

6. Antonio Kundih (ZET)
  • 4

44

10. Andrija Košutić (Sava)
  • 4

45

99. Mislav Blaić (Prigorje Markuševec)
  • 4

46

1. Slaven Ružić (Sloga)
  • 4

47

6. Tin Miletić (Devetka)
  • 4

48

10. Zvonimir Sušac (Botinec)
  • 4

49

2. Matija Špičić (Kralj Tomislav)
  • 4

50

9. Josip Barbarić (Prigorje Žerjavinec)
  • 4

51

10. Andro Kozina (Kašina)
  • 4

52

10. Josip Šušković-Jakopac (Concordia)
  • 3

53

6. Domagoj Pjevac (Mladost Buzin)
  • 3

54

9. Vid Bešker (Sava)
  • 3

55

11. Marko Božić (Prigorje Žerjavinec)
  • 3

56

9. Matija Pavić (Studentski Grad)
  • 3

57

4. Adnan Dautović (Nur)
  • 3

58

14. Ante Pavković (Studentski Grad)
  • 3

59

8. Nino Kolić (Botinec)
  • 3

60

16. Jerko Pecotić (Studentski Grad)
  • 3

61

17. Leonardo Kestić (Concordia)
  • 3

62

9. Petar Balić (Sava)
  • 3

63

36. Josip Žitković (Botinec)
  • 3

64

17. Mislav Šibenik (Kašina)
  • 3

65

7. Fran Dragozet (Sloga)
  • 3

66

. Junior Goran Škorić (Botinec)
  • 2

67

14. Kristijan Balagović (Šparta)
  • 2

68

11. Matija Gredelj (Kašina)
  • 2

69

3. Antonio Cetina (Nur)
  • 2

70

20. Matej Vrbat (Devetka)
  • 2

71

. Marko Hezler (Zelengaj 1948)
  • 2

72

10. Matija Ćibarić (Studentski Grad)
  • 2

73

. Mislav Mendeš (Devetka)
  • 2

74

. Stjepan Likić (Kralj Tomislav)
  • 2

75

5. Marko Muhar (Zelengaj 1948)
  • 2

76

7. Mislav Valenta (Nur)
  • 2

77

10. Deni Orešković (Kralj Tomislav)
  • 2

78

9. Tin Krizman (Botinec)
  • 2

79

9. Mario Ebeid (Zelengaj 1948)
  • 2

80

8. Mario Pavlečić (Sava)
  • 2

81

5. Mario Breškić (Concordia)
  • 2

82

8. Ivan Klafurić (Kralj Tomislav)
  • 2

83

23. Martin Stojčević (Kralj Tomislav)
  • 2

84

13. Josip Obradović (ZET)
  • 2

85

22. Luka Žarko (Kašina)
  • 2

86

9. Josip Vrbat (Concordia)
  • 2

87

8. Marin Horvat (Sloga)
  • 2

88

. Ivan Starčević (Šparta)
  • 2

89

10. Borna Gregurić (Kralj Tomislav)
  • 2

90

21. Ivan Marić (Nur)
  • 2

91

16. Marko Borić (Sava)
  • 2

92

9. Marko Zagorac (ZET)
  • 2

93

10. Filip Mazalin (Šparta)
  • 2

94

27. Patrik Ćosić (Kralj Tomislav)
  • 2

95

. Ronaldo Čibarić (Concordia)
  • 2

96

14. Gabriel Prelec (Prigorje Žerjavinec)
  • 2

97

. Davidson Pinheiro Andre (Devetka)
  • 2

98

5. Adel El-Saleh (Kralj Tomislav)
  • 2

99

7. Jakov Šupe (ZET)
  • 1

100

11. Matej Žarko (Kašina)
  • 1

101

31. Luka Balabanić Džoić (Devetka)
  • 1

102

4. Branimir Tomac (Bubamara)
  • 1

103

8. Tin Lušić (ZET)
  • 1

104

. Luka Kramarić (Mladost Buzin)
  • 1

105

11. Rocco Novoselc (Nur)
  • 1

106

7. Sven Premužić (Šparta)
  • 1

107

11. Almir Prljača (Zelengaj 1948)
  • 1

108

2. Karlo Ivček (Devetka)
  • 1

109

15. Antun Weber (Bubamara)
  • 1

110

. Josip Lakušić (Sava)
  • 1

111

. Matija Bukvašević (Zelengaj 1948)
  • 1

112

13. Dominik Kovačić (Kralj Tomislav)
  • 1

113

8. Antun Čičak (Šparta)
  • 1

114

27. Filip Jurčević (Kralj Tomislav)
  • 1

115

8. Josip Jozić (Botinec)
  • 1

116

2. Dominik Pavić (ZET)
  • 1

117

11. Josip Djedović (Devetka)
  • 1

118

20. Antonio Mandić (Studentski Grad)
  • 1

119

. Toni Nišević (Šparta)
  • 1

120

7. Dominik Urek (Zelengaj 1948)
  • 1

121

6. Mladen Pavlović (Kašina)
  • 1

122

4. Filip Kos (Sava)
  • 1

123

88. Danijel Đapić (Zelengaj 1948)
  • 1

124

8. Josip Španić (Concordia)
  • 1

125

5. Sven Gubić (Šparta)
  • 1

126

14. Gabrijel Gašparović (Sava)
  • 1

127

8. Nikola Novosel (Prigorje Markuševec)
  • 1

128

5. Luka Gašparović (Sava)
  • 1

129

2. Matija Ištvanović (Šparta)
  • 1

130

3. Andrej Abrić (Botinec)
  • 1

131

2. Todor Kocev (ZET)
  • 1

132

17. Kristijan Dundović (Kralj Tomislav)
  • 1

133

10. Luka Hadžić (Prigorje Markuševec)
  • 1

134

7. Dominik Nujić (Prigorje Markuševec)
  • 1

135

. Bruno Vukadin (Devetka)
  • 1

136

6. Alen Dugac (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

137

7. Kristijan Petric (Mladost Buzin)
  • 1

138

8. Bruno Horvat (Mladost Buzin)
  • 1

139

9. Damian Bhaskar (Kralj Tomislav)
  • 1

140

3. Tin Luketa (Šparta)
  • 1

141

4. Borna Klobučar (Zelengaj 1948)
  • 1

142

33. Marijan Dodić (Prigorje Markuševec)
  • 1

143

13. Duje Aralica (Kralj Tomislav)
  • 1

144

10. Luka Debeljak (Sloga)
  • 1

145

. Omotayo Abraham Ayo Dansou (Zelengaj 1948)
  • 1

146

9. Vito Jelić (Prigorje Markuševec)
  • 1

147

. Bruno Paviša (Studentski Grad)
  • 1

148

13. Mateo Briševac (Mladost Buzin)
  • 1

149

13. Luka Chelfi (Šparta)
  • 1

150

17. Tomislav Gundić (Kralj Tomislav)
  • 1

151

5. Damjan Rimac (ZET)
  • 1

152

9. Filip Rupa (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

153

12. Mateo Križić (Studentski Grad)
  • 1

154

16. Karlo Zeman (Bubamara)
  • 1

155

6. Filip Martinac (Bubamara)
  • 1

156

20. Bernard Skeledžić (Zelengaj 1948)
  • 1

157

17. Antonio Augustinović (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

158

16. Fran Hunski (Mladost Buzin)
  • 1

159

7. Filip Baković (Kašina)
  • 1

160

14. Ian Leskovar (Zelengaj 1948)
  • 1

161

15. Erik Lekaj (Botinec)
  • 1