Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 27 Stu 2022

Špansko

9 : 0

Kašina

1. ZNL MLAĐI PIONIRI 22/23

1. ZNL MLAĐI PIONIRI 22/23

Array
(
    [team_id] => 627
    [team_name] => Ivanja Reka
    [team_slug] => ivanjareka
    [team_logo] => images/zns/teams/IvanjaReka-627.png
    [team_url] => /soccer/teams/627-ivanjareka
)
Array
(
    [team_id] => 642
    [team_name] => Kašina
    [team_slug] => kaina
    [team_logo] => images/zns/teams/Kaina-642.png
    [team_url] => /soccer/teams/642-kaina
)
Array
(
    [team_id] => 630
    [team_name] => Brezovica
    [team_slug] => brezovica
    [team_logo] => images/zns/teams/Brezovica-630.png
    [team_url] => /soccer/teams/630-brezovica
)
Array
(
    [team_id] => 600
    [team_name] => Prigorje Žerjavinec
    [team_slug] => prigorje
    [team_logo] => images/zns/teams/Prigorje-600.png
    [team_url] => /soccer/teams/600-prigorje
)
Array
(
    [team_id] => 4576
    [team_name] => Škola nogometa Maksimir
    [team_slug] => kolanogometamaksimir
    [team_logo] => images/zns/teams/kolanogometaMaksimir-4576.png
    [team_url] => /soccer/teams/4576-kolanogometamaksimir
)
Array
(
    [team_id] => 108303
    [team_name] => Coerver® Hrvatska
    [team_slug] => coerver
    [team_logo] => images/zns/teams/Coerver-108303.png
    [team_url] => /soccer/teams/108303-coerver
)
Array
(
    [team_id] => 602
    [team_name] => Sesvetski Kraljevec
    [team_slug] => sesvetskikraljevec
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-sesvetski-kraljevac.png
    [team_url] => /soccer/teams/602-sesvetskikraljevec
)
Array
(
    [team_id] => 4550
    [team_name] => Bubamara
    [team_slug] => bubamara
    [team_logo] => images/zns/teams/Bubamara-4550.png
    [team_url] => /soccer/teams/4550-bubamara
)
Array
(
    [team_id] => 616
    [team_name] => Špansko
    [team_slug] => pansko
    [team_logo] => images/zns/teams/spansko-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/616-pansko
)
Array
(
    [team_id] => 629
    [team_name] => Sloga
    [team_slug] => sloga-gredelj
    [team_logo] => images/zns/teams/Sloga-Gredelj-629.png
    [team_url] => /soccer/teams/629-sloga-gredelj
)
Array
(
    [team_id] => 610
    [team_name] => Studentski Grad
    [team_slug] => studentskigrad
    [team_logo] => images/zns/teams/student_grad.png
    [team_url] => /soccer/teams/610-studentskigrad
)
Array
(
    [team_id] => 598
    [team_name] => Prigorje Markuševec
    [team_slug] => prigorjem
    [team_logo] => images/zns/teams/PrigorjeM-598.png
    [team_url] => /soccer/teams/598-prigorjem
)
Array
(
    [team_id] => 617
    [team_name] => Ponikve
    [team_slug] => ponikve
    [team_logo] => images/zns/teams/Ponikve-617-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/617-ponikve
)
Array
(
    [team_id] => 592
    [team_name] => Vrapče
    [team_slug] => vrape
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-vrapce.png
    [team_url] => /soccer/teams/592-vrape
)
																	

2023

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
03 Pro, 2022, 11:30

Markuševec

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Špansko Špansko
04 Pro, 2022, 09:00

Špansko

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Brezovica Brezovica
04 Ožu, 2023, 00:00

Brezovica

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Ponikve Ponikve
04 Ožu, 2023, 00:00

Gajnice

Špansko Špansko
Kašina Kašina
04 Ožu, 2023, 00:00

Kašina

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
04 Ožu, 2023, 00:00

Savica

Bubamara Bubamara
ZET ZET
04 Ožu, 2023, 00:00

Savica

Sloga Sloga
Vrapče Vrapče
04 Ožu, 2023, 00:00

Vrapče

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
04 Ožu, 2023, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Studentski Grad Studentski Grad
Ponikve Ponikve
11 Ožu, 2023, 00:00

Gajnice

Kašina Kašina
Špansko Špansko
11 Ožu, 2023, 00:00

Špansko

Brezovica Brezovica
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
11 Ožu, 2023, 00:00

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Bubamara Bubamara
11 Ožu, 2023, 00:00

Prečko

ZET ZET
Vrapče Vrapče
11 Ožu, 2023, 00:00

Vrapče

Sloga Sloga
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
11 Ožu, 2023, 00:00

Markuševec

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Studentski Grad Studentski Grad
11 Ožu, 2023, 00:00

Studentski Grad

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Vrapče Vrapče
18 Ožu, 2023, 00:00

Vrapče

Bubamara Bubamara
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
18 Ožu, 2023, 00:00

Savica

Špansko Špansko
ZET ZET
18 Ožu, 2023, 00:00

Savica

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Brezovica Brezovica
18 Ožu, 2023, 00:00

Brezovica

Ponikve Ponikve
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
18 Ožu, 2023, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Sloga Sloga
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
18 Ožu, 2023, 00:00

Markuševec

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Kašina Kašina
18 Ožu, 2023, 00:00

Kašina

Studentski Grad Studentski Grad
Brezovica Brezovica
25 Ožu, 2023, 00:00

Brezovica

Kašina Kašina
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
25 Ožu, 2023, 00:00

Savica

Ponikve Ponikve
Špansko Špansko
25 Ožu, 2023, 00:00

Špansko

ZET ZET
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
25 Ožu, 2023, 00:00

Vrapče Vrapče
Bubamara Bubamara
25 Ožu, 2023, 00:00

Prečko

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Sloga Sloga
25 Ožu, 2023, 00:00

Pongračevo

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
25 Ožu, 2023, 00:00

Markuševec

Studentski Grad Studentski Grad
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
01 Tra, 2023, 00:00

Savica

Brezovica Brezovica
ZET ZET
01 Tra, 2023, 00:00

Savica

Ponikve Ponikve
Vrapče Vrapče
01 Tra, 2023, 00:00

Vrapče

Špansko Špansko
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
01 Tra, 2023, 00:00

Žerjavinec

Bubamara Bubamara
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
01 Tra, 2023, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Studentski Grad Studentski Grad
01 Tra, 2023, 00:00

Studentski Grad

Sloga Sloga
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
01 Tra, 2023, 00:00

Markuševec

Kašina Kašina
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
12 Tra, 2023, 00:00

Savica

Kašina Kašina
Brezovica Brezovica
12 Tra, 2023, 00:00

Brezovica

ZET ZET
Ponikve Ponikve
12 Tra, 2023, 00:00

Gajnice

Vrapče Vrapče
Špansko Špansko
12 Tra, 2023, 00:00

Špansko

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
12 Tra, 2023, 00:00

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Bubamara Bubamara
12 Tra, 2023, 00:00

Prečko

Studentski Grad Studentski Grad
Sloga Sloga
12 Tra, 2023, 00:00

Pongračevo

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
15 Tra, 2023, 00:00

Markuševec

Bubamara Bubamara
Kašina Kašina
15 Tra, 2023, 00:00

Kašina

Sloga Sloga
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
15 Tra, 2023, 00:00

Žerjavinec

Špansko Špansko
Studentski Grad Studentski Grad
15 Tra, 2023, 00:00

Studentski Grad

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
15 Tra, 2023, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Ponikve Ponikve
Vrapče Vrapče
15 Tra, 2023, 00:00

Vrapče

Brezovica Brezovica
ZET ZET
15 Tra, 2023, 00:00

Savica

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Ponikve Ponikve
22 Tra, 2023, 00:00

Gajnice

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Bubamara Bubamara
22 Tra, 2023, 00:00

Prečko

Sloga Sloga
Špansko Špansko
22 Tra, 2023, 00:00

Špansko

Studentski Grad Studentski Grad
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
22 Tra, 2023, 00:00

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Brezovica Brezovica
22 Tra, 2023, 00:00

Brezovica

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
22 Tra, 2023, 00:00

Savica

Vrapče Vrapče
ZET ZET
22 Tra, 2023, 00:00

Savica

Kašina Kašina
Kašina Kašina
29 Tra, 2023, 00:00

Kašina

Bubamara Bubamara
Sloga Sloga
29 Tra, 2023, 00:00

Pongračevo

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
29 Tra, 2023, 00:00

Markuševec

Špansko Špansko
Studentski Grad Studentski Grad
29 Tra, 2023, 00:00

Studentski Grad

Ponikve Ponikve
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
29 Tra, 2023, 00:00

Žerjavinec

Brezovica Brezovica
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
29 Tra, 2023, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Vrapče Vrapče
29 Tra, 2023, 00:00

Vrapče

ZET ZET
Brezovica Brezovica
06 Svi, 2023, 00:00

Brezovica

Studentski Grad Studentski Grad
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
06 Svi, 2023, 00:00

Bubamara Bubamara
Špansko Špansko
06 Svi, 2023, 00:00

Špansko

Sloga Sloga
Ponikve Ponikve
06 Svi, 2023, 00:00

Gajnice

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
06 Svi, 2023, 00:00

Savica

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
ZET ZET
06 Svi, 2023, 00:00

Savica

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Vrapče Vrapče
06 Svi, 2023, 00:00

Vrapče

Kašina Kašina
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
13 Svi, 2023, 00:00

Kašina Kašina
Bubamara Bubamara
13 Svi, 2023, 00:00

Prečko

Špansko Špansko
Sloga Sloga
13 Svi, 2023, 00:00

Pongračevo

Ponikve Ponikve
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
13 Svi, 2023, 00:00

Markuševec

Brezovica Brezovica
Studentski Grad Studentski Grad
13 Svi, 2023, 00:00

Studentski Grad

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
13 Svi, 2023, 00:00

Žerjavinec

ZET ZET
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
13 Svi, 2023, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Vrapče Vrapče
Brezovica Brezovica
20 Svi, 2023, 00:00

Brezovica

Sloga Sloga
Špansko Špansko
20 Svi, 2023, 00:00

Špansko

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Ponikve Ponikve
20 Svi, 2023, 00:00

Gajnice

Bubamara Bubamara
Vrapče Vrapče
20 Svi, 2023, 00:00

Vrapče

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
20 Svi, 2023, 00:00

Savica

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
ZET ZET
20 Svi, 2023, 00:00

Savica

Studentski Grad Studentski Grad
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
20 Svi, 2023, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Kašina Kašina
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
27 Svi, 2023, 00:00

Žerjavinec

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Kašina Kašina
27 Svi, 2023, 00:00

Kašina

Špansko Špansko
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
27 Svi, 2023, 00:00

Ponikve Ponikve
Bubamara Bubamara
27 Svi, 2023, 00:00

Prečko

Brezovica Brezovica
Sloga Sloga
27 Svi, 2023, 00:00

Pongračevo

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
27 Svi, 2023, 00:00

Markuševec

ZET ZET
Studentski Grad Studentski Grad
27 Svi, 2023, 00:00

Studentski Grad

Vrapče Vrapče

2023

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 66479353
    [title] => Nogometni klub Špansko vs Nogometni klub Kašina
    [slug] => NogometniklubpanskovsNogometniklubKaina
    [teamone] => 616
    [teamtwo] => 642
    [date] => 2022-11-27
    [time] => 09:00:00
    [spsoccer_vanue_id] => 50523
    [teamone_score] => 9
    [teamtwo_score] => 0
    [url] => /liga-bbva/matches/66479353-NogometniklubpanskovsNogometniklubKaina
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 616
            [title] => Špansko
            [slug] => pansko
            [logo] => images/zns/teams/spansko-removebg-preview.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/616-pansko
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 642
            [title] => Kašina
            [slug] => kaina
            [logo] => images/zns/teams/Kaina-642.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/642-kaina
    [match_date] => 27 Stu, 2022
    [match_time] => 09:00 AM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 50523
            [title] => Špansko
            [slug] => pansko
        )

)
								

9 : 0

27 Stu, 2022, 09:00

Špansko

0 : 5

27 Stu, 2022, 10:30

Savica

4 : 0

27 Stu, 2022, 10:00

Vrapče

7 : 1

27 Stu, 2022, 10:00

Sesvetski Kraljevec

1 : 4

26 Stu, 2022, 09:30

Gajnice

0 : 6

26 Stu, 2022, 12:00

Brezovica

0 : 2

20 Stu, 2022, 10:00

Kašina

3 : 1

19 Stu, 2022, 10:30

Žerjavinec

1 : 2

19 Stu, 2022, 09:00

Studentski Grad

2 : 3

18 Stu, 2022, 12:00

Pongračevo

1 : 0

18 Stu, 2022, 09:30

Prečko

0 : 6

13 Stu, 2022, 09:30

Kašina

0 : 0

13 Stu, 2022, 13:00

Brezovica

0 : 1

13 Stu, 2022, 10:00

Vrapče

2 : 0

12 Stu, 2022, 11:00

Špansko

11 : 0

12 Stu, 2022, 10:00

Gajnice

3 : 0

12 Stu, 2022, 10:00

Savica

2 : 0

10 Stu, 2022, 19:00

Špansko

0 : 3

06 Stu, 2022, 10:00

Kašina

2 : 0

06 Stu, 2022, 09:30

Sesvetski Kraljevec

2 : 15

06 Stu, 2022, 10:00

Pongračevo

9 : 1

05 Stu, 2022, 10:30

Žerjavinec

3 : 0

05 Stu, 2022, 09:00

Studentski Grad

2 : 0

05 Stu, 2022, 12:45

Markuševec

3 : 0

03 Stu, 2022, 20:30

Prečko

2 : 0

30 Lis, 2022, 14:00

Brezovica

0 : 1

30 Lis, 2022, 12:00

Savica

3 : 1

29 Lis, 2022, 10:00

Gajnice

0 : 5

26 Lis, 2022, 18:00

Studentski Grad

1 : 0

23 Lis, 2022, 10:00

Kašina

6 : 0

23 Lis, 2022, 10:00

Vrapče

6 : 0

23 Lis, 2022, 10:00

Sesvetski Kraljevec

0 : 8

23 Lis, 2022, 09:00

Pongračevo

1 : 2

22 Lis, 2022, 10:30

Žerjavinec

0 : 8

22 Lis, 2022, 12:00

Studentski Grad

13 : 0

19 Lis, 2022, 19:30

Špansko

0 : 0

16 Lis, 2022, 12:30

Markuševec

3 : 4

16 Lis, 2022, 11:00

Pongračevo

1 : 1

15 Lis, 2022, 14:00

Prečko

5 : 0

15 Lis, 2022, 09:00

Špansko

1 : 2

15 Lis, 2022, 10:00

Gajnice

0 : 2

15 Lis, 2022, 11:15

Brezovica

0 : 8

15 Lis, 2022, 09:00

Savica

3 : 1

09 Lis, 2022, 10:00

Vrapče

12 : 0

09 Lis, 2022, 15:30

Markuševec

4 : 0

08 Lis, 2022, 10:00

Kašina

2 : 1

08 Lis, 2022, 09:00

Savica

0 : 9

06 Lis, 2022, 20:00

Pongračevo

3 : 1

04 Lis, 2022, 17:00

Brezovica

1 : 4

02 Lis, 2022, 12:15

Pongračevo

7 : 0

02 Lis, 2022, 11:30

Prečko

0 : 0

01 Lis, 2022, 13:00

Kašina

2 : 1

01 Lis, 2022, 10:15

Špansko

1 : 2

01 Lis, 2022, 11:00

Gajnice

2 : 0

25 Ruj, 2022, 10:00

Kašina

2 : 0

25 Ruj, 2022, 16:00

Gajnice

1 : 2

25 Ruj, 2022, 10:00

Vrapče

0 : 0

24 Ruj, 2022, 15:00

Savica

3 : 0

24 Ruj, 2022, 09:30

Sesvetski Kraljevec

7 : 2

24 Ruj, 2022, 13:00

Žerjavinec

0 : 5

24 Ruj, 2022, 10:00

Studentski Grad

1 : 4

20 Ruj, 2022, 19:00

Pongračevo

2 : 7

18 Ruj, 2022, 12:15

Pongračevo

2 : 0

17 Ruj, 2022, 10:00

Studentski Grad

2 : 1

17 Ruj, 2022, 13:15

Prečko

9 : 0

17 Ruj, 2022, 10:00

Gajnice

2 : 3

13 Ruj, 2022, 20:00

Studentski Grad

1 : 3

11 Ruj, 2022, 10:15

Savica

0 : 0

10 Ruj, 2022, 11:15

Kašina

1 : 5

10 Ruj, 2022, 10:00

Brezovica

1 : 2

10 Ruj, 2022, 10:00

Sesvetski Kraljevec

2 : 0

10 Ruj, 2022, 13:00

Žerjavinec

9 : 0

08 Ruj, 2022, 19:15

Prečko

6 : 1

03 Ruj, 2022, 10:00

Žerjavinec

2 : 2

03 Ruj, 2022, 09:00

Špansko

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

1. ZNL MLAĐI PIONIRI 22/23

1

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
  • 11
  • 10
  • 0
  • 1
  • 60
  • 10
  • 50
  • 30

2

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
  • 12
  • 10
  • 0
  • 2
  • 45
  • 12
  • 33
  • 30

3

Špansko Špansko
  • 11
  • 9
  • 2
  • 0
  • 65
  • 8
  • 57
  • 29

4

Bubamara Bubamara
  • 12
  • 9
  • 1
  • 2
  • 45
  • 8
  • 37
  • 28

5

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
  • 12
  • 8
  • 3
  • 1
  • 37
  • 6
  • 31
  • 27

6

Vrapče Vrapče
  • 13
  • 7
  • 1
  • 5
  • 32
  • 11
  • 21
  • 22

7

ZET ZET
  • 13
  • 6
  • 1
  • 6
  • 25
  • 25
  • 0
  • 19

8

Ponikve Ponikve
  • 13
  • 5
  • 2
  • 6
  • 33
  • 18
  • 15
  • 17

9

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
  • 13
  • 5
  • 0
  • 8
  • 29
  • 41
  • -12
  • 15

10

Kašina Kašina
  • 13
  • 4
  • 1
  • 8
  • 13
  • 41
  • -28
  • 13

11

Studentski Grad Studentski Grad
  • 13
  • 4
  • 0
  • 9
  • 17
  • 38
  • -21
  • 12

12

Brezovica Brezovica
  • 13
  • 3
  • 1
  • 9
  • 10
  • 44
  • -34
  • 10

13

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
  • 11
  • 0
  • 0
  • 11
  • 4
  • 74
  • -70
  • 0

14

Sloga Sloga
  • 12
  • 0
  • 0
  • 12
  • 14
  • 93
  • -79
  • 0
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

1. ZNL MLAĐI PIONIRI 22/23

1

7. Renato Jozić (Špansko)
  • 16

2

11. Amar Kamberi (Sesvetski Kraljevec)
  • 13

3

6. Alan Grljević (Škola nogometa Maksimir)
  • 13

4

19. Berto Carević (Škola nogometa Maksimir)
  • 12

5

10. Emir Zlatanović (Špansko)
  • 11

6

11. Lukas Marušić (Sesvetski Kraljevec)
  • 10

7

12. Pavel Haramija (Prigorje Markuševec)
  • 9

8

15. Ivan Mrkoci (Škola nogometa Maksimir)
  • 9

9

4. Rafael Duje Dobrošević (Ponikve)
  • 9

10

. Marko Bagarić (Prigorje Žerjavinec)
  • 9

11

17. Vito Krtalić (Sloga)
  • 9

12

17. Matej Ivanković (Špansko)
  • 8

13

13. Toni Papić (Špansko)
  • 8

14

23. Bruno Hudinčec (Škola nogometa Maksimir)
  • 8

15

63. Karlo Havrin-Gorenec (Vrapče)
  • 8

16

13. Domagoj Jagarinec (Sesvetski Kraljevec)
  • 7

17

12. Luka Grašić (Bubamara)
  • 7

18

44. Jonas Kovačić (Škola nogometa Maksimir)
  • 7

19

20. Mateo Đaniš (Bubamara)
  • 7

20

5. Ramadan Sadikov (Prigorje Žerjavinec)
  • 6

21

4. Ivan Lasić (Špansko)
  • 6

22

4. Jakov Mandić (ZET)
  • 6

23

7. Adam Šimunković (Prigorje Markuševec)
  • 5

24

10. Jakov Prskalo (Bubamara)
  • 5

25

11. Borna Židovec (Prigorje Žerjavinec)
  • 5

26

19. Ivan Dujmović (Špansko)
  • 5

27

14. Frano Vincetić (Vrapče)
  • 5

28

10. Luka Jerkan (Studentski Grad)
  • 5

29

2. Miha Tocko (Ponikve)
  • 4

30

7. Karlo Trupeljak (Kašina)
  • 4

31

13. Karlo Zajec (Vrapče)
  • 4

32

9. Fabijan Kordiš (Prigorje Markuševec)
  • 4

33

10. Karlo Jelušić (Kašina)
  • 4

34

13. Ante Gelo (Prigorje Markuševec)
  • 4

35

21. Karlo Tomašević (Sesvetski Kraljevec)
  • 4

36

31. Lukša Franušić (Bubamara)
  • 4

37

13. Luka Gogić (Špansko)
  • 4

38

3. Nikola Raič (Brezovica)
  • 4

39

10. Filip Barbarić Glavurdić (Prigorje Markuševec)
  • 4

40

32. Toma Pavičin (ZET)
  • 4

41

6. Karlo Herceg (Bubamara)
  • 3

42

4. Antonio Makar (Škola nogometa Maksimir)
  • 3

43

17. Filip Tomić (Škola nogometa Maksimir)
  • 3

44

9. Tom Šereg (Vrapče)
  • 3

45

22. Leon Prajdić (Vrapče)
  • 3

46

68. Pero Radelić (ZET)
  • 3

47

97. Ivan Ercegovac (Studentski Grad)
  • 3

48

12. Petar Golubić (Bubamara)
  • 3

49

14. Mihael Vuković (Ponikve)
  • 3

50

17. Gabrijel Kucljak (Prigorje Markuševec)
  • 3

51

14. Matija Tomić (ZET)
  • 3

52

11. Nicolas Duran (Škola nogometa Maksimir)
  • 3

53

11. Matej Čupić (Ponikve)
  • 3

54

4. Nikola Zobec (Prigorje Žerjavinec)
  • 3

55

23. Fran Tica (Bubamara)
  • 3

56

39. Jan Mićanović (Bubamara)
  • 3

57

6. Sven Zuber (ZET)
  • 2

58

17. Noa Mravak (Brezovica)
  • 2

59

4. Matej Čolić (Sesvetski Kraljevec)
  • 2

60

10. Adriano Horvatić (Prigorje Žerjavinec)
  • 2

61

17. Martin Dropučić (Bubamara)
  • 2

62

22. Luka Marković-Tomak (Studentski Grad)
  • 2

63

15. Jakov Puretić (Sesvetski Kraljevec)
  • 2

64

9. Gabrijel Vukoja (Prigorje Žerjavinec)
  • 2

65

10. Patrik Račić (Ponikve)
  • 2

66

9. Antonio Kordek (Sesvetski Kraljevec)
  • 2

67

8. Jan Žigulić (Prigorje Markuševec)
  • 2

68

11. Letizia Ljutić (Bubamara)
  • 2

69

11. Mateo Novak (Studentski Grad)
  • 2

70

44. Fran Stanišić (Bubamara)
  • 2

71

20. Andrija Tomičić (Sesvetski Kraljevec)
  • 2

72

28. Karlo Penezić (Coerver® Hrvatska)
  • 2

73

32. Slavko Kristić (Ponikve)
  • 2

74

19. Marko Markić (Špansko)
  • 2

75

77. Vito Valjak (Ponikve)
  • 2

76

55. Emanuel Marić (ZET)
  • 2

77

14. Marko Pongrac (Sesvetski Kraljevec)
  • 2

78

92. Ivano Skakelja (Sloga)
  • 2

79

. Sven Gospočić (Ponikve)
  • 2

80

. Marko Zvonar (Vrapče)
  • 2

81

20. Ivano Ljubas (Vrapče)
  • 1

82

11. Antonio Ljubas (Vrapče)
  • 1

83

9. Lovro Trtanj (Ponikve)
  • 1

84

10. Ivica Vidaković (Kašina)
  • 1

85

24. Matej Habek (Kašina)
  • 1

86

22. Niko Prugovečki (Studentski Grad)
  • 1

87

8. Ivan Barun (Studentski Grad)
  • 1

88

17. Matej Pavković (Prigorje Markuševec)
  • 1

89

7. Niko Vuksan (Škola nogometa Maksimir)
  • 1

90

3. Alen Hodžić (Škola nogometa Maksimir)
  • 1

91

6. Martin Nevistić (Brezovica)
  • 1

92

21. Gabrijel Majpruz (Prigorje Markuševec)
  • 1

93

29. Kenan Ćeranić (Bubamara)
  • 1

94

36. Tarik Ćeranić (Bubamara)
  • 1

95

28. Lovro Balder (Špansko)
  • 1

96

5. Stjepan Borna Rizman Radelja (Vrapče)
  • 1

97

6. Mate Babić (Vrapče)
  • 1

98

2. Ante Čuljak (Bubamara)
  • 1

99

17. Luka Filca (ZET)
  • 1

100

3. Luka Juras (Coerver® Hrvatska)
  • 1

101

20. Grgur Marjanović (Ponikve)
  • 1

102

5. Jakov Mrzljak (Prigorje Markuševec)
  • 1

103

27. Domagoj Bubnić (Brezovica)
  • 1

104

. Mihael Cigrovski (Ponikve)
  • 1

105

10. Matej Lipovac (Vrapče)
  • 1

106

24. Lovro Mimić (Sloga)
  • 1

107

12. Fran Kužnar (Špansko)
  • 1

108

8. Ivan Šušnjar (Vrapče)
  • 1

109

15. Karlo Serdar (Bubamara)
  • 1

110

17. Niko Jonjić (Vrapče)
  • 1

111

2. Lucas Frigo (Studentski Grad)
  • 1

112

9. Patrik Pavlešić (Ponikve)
  • 1

113

. Arbel Telišman (Studentski Grad)
  • 1

114

30. Gabriel Dorčić (ZET)
  • 1

115

99. Lucijan Luka Račić (Sloga)
  • 1

116

13. Leo Šugić (Brezovica)
  • 1

117

98. Timon Pavleković (ZET)
  • 1

118

13. Patrik Revalj (Prigorje Markuševec)
  • 1

119

9. Leni Kristić (Špansko)
  • 1

120

9. Sebastijan Labaš (Kašina)
  • 1

121

32. Petar Šimunjak (Prigorje Markuševec)
  • 1

122

77. David Rožanković (Brezovica)
  • 1

123

6. Tomislav Radović (Špansko)
  • 1

124

90. Antonio Topolovec (ZET)
  • 1

125

9. Mateo Iličić (Špansko)
  • 1

126

11. Gabriel Kašnar (Kašina)
  • 1

127

44. Toni Kuharić (Sesvetski Kraljevec)
  • 1

128

2. Marko Kralj (Coerver® Hrvatska)
  • 1

129

1. Vito Matušan (Studentski Grad)
  • 1

130

2. Lovro Filipović (Kašina)
  • 1

131

1. Jan Jedvaj (Ponikve)
  • 1

132

92. Petar Korolija (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

133

96. Lukas Kabok (Sloga)
  • 1