Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 27 Stu 2022

Špansko

7 : 0

Kašina

1. ZNL PIONIRI 22/23

1. ZNL PIONIRI 22/23

Array
(
    [team_id] => 627
    [team_name] => Ivanja Reka
    [team_slug] => ivanjareka
    [team_logo] => images/zns/teams/IvanjaReka-627.png
    [team_url] => /soccer/teams/627-ivanjareka
)
Array
(
    [team_id] => 642
    [team_name] => Kašina
    [team_slug] => kaina
    [team_logo] => images/zns/teams/Kaina-642.png
    [team_url] => /soccer/teams/642-kaina
)
Array
(
    [team_id] => 629
    [team_name] => Sloga
    [team_slug] => sloga-gredelj
    [team_logo] => images/zns/teams/Sloga-Gredelj-629.png
    [team_url] => /soccer/teams/629-sloga-gredelj
)
Array
(
    [team_id] => 108303
    [team_name] => Coerver® Hrvatska
    [team_slug] => coerver
    [team_logo] => images/zns/teams/Coerver-108303.png
    [team_url] => /soccer/teams/108303-coerver
)
Array
(
    [team_id] => 630
    [team_name] => Brezovica
    [team_slug] => brezovica
    [team_logo] => images/zns/teams/Brezovica-630.png
    [team_url] => /soccer/teams/630-brezovica
)
Array
(
    [team_id] => 4576
    [team_name] => Škola nogometa Maksimir
    [team_slug] => kolanogometamaksimir
    [team_logo] => images/zns/teams/kolanogometaMaksimir-4576.png
    [team_url] => /soccer/teams/4576-kolanogometamaksimir
)
Array
(
    [team_id] => 598
    [team_name] => Prigorje Markuševec
    [team_slug] => prigorjem
    [team_logo] => images/zns/teams/PrigorjeM-598.png
    [team_url] => /soccer/teams/598-prigorjem
)
Array
(
    [team_id] => 602
    [team_name] => Sesvetski Kraljevec
    [team_slug] => sesvetskikraljevec
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-sesvetski-kraljevac.png
    [team_url] => /soccer/teams/602-sesvetskikraljevec
)
Array
(
    [team_id] => 616
    [team_name] => Špansko
    [team_slug] => pansko
    [team_logo] => images/zns/teams/spansko-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/616-pansko
)
Array
(
    [team_id] => 617
    [team_name] => Ponikve
    [team_slug] => ponikve
    [team_logo] => images/zns/teams/Ponikve-617-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/617-ponikve
)
Array
(
    [team_id] => 600
    [team_name] => Prigorje Žerjavinec
    [team_slug] => prigorje
    [team_logo] => images/zns/teams/Prigorje-600.png
    [team_url] => /soccer/teams/600-prigorje
)
Array
(
    [team_id] => 592
    [team_name] => Vrapče
    [team_slug] => vrape
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-vrapce.png
    [team_url] => /soccer/teams/592-vrape
)
Array
(
    [team_id] => 610
    [team_name] => Studentski Grad
    [team_slug] => studentskigrad
    [team_logo] => images/zns/teams/student_grad.png
    [team_url] => /soccer/teams/610-studentskigrad
)
Array
(
    [team_id] => 4550
    [team_name] => Bubamara
    [team_slug] => bubamara
    [team_logo] => images/zns/teams/Bubamara-4550.png
    [team_url] => /soccer/teams/4550-bubamara
)
																	

2023

Bubamara Bubamara
29 Stu, 2022, 20:30

Prečko

Ponikve Ponikve
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
03 Pro, 2022, 13:00

Markuševec

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Kašina Kašina
04 Ožu, 2023, 00:00

Kašina

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
04 Ožu, 2023, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Studentski Grad Studentski Grad
ZET ZET
04 Ožu, 2023, 00:00

Savica

Sloga Sloga
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
04 Ožu, 2023, 00:00

Savica

Bubamara Bubamara
Brezovica Brezovica
04 Ožu, 2023, 00:00

Brezovica

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Ponikve Ponikve
04 Ožu, 2023, 00:00

Gajnice

Špansko Špansko
Vrapče Vrapče
04 Ožu, 2023, 00:00

Vrapče

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Ponikve Ponikve
11 Ožu, 2023, 00:00

Gajnice

Kašina Kašina
Špansko Špansko
11 Ožu, 2023, 00:00

Špansko

Brezovica Brezovica
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
11 Ožu, 2023, 00:00

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
ZET ZET
11 Ožu, 2023, 00:00

Savica

Bubamara Bubamara
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
11 Ožu, 2023, 00:00

Markuševec

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Studentski Grad Studentski Grad
11 Ožu, 2023, 00:00

Studentski Grad

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Vrapče Vrapče
11 Ožu, 2023, 00:00

Vrapče

Sloga Sloga
Kašina Kašina
18 Ožu, 2023, 00:00

Kašina

Studentski Grad Studentski Grad
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
18 Ožu, 2023, 00:00

Žerjavinec

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
18 Ožu, 2023, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Sloga Sloga
Vrapče Vrapče
18 Ožu, 2023, 00:00

Vrapče

Bubamara Bubamara
ZET ZET
18 Ožu, 2023, 00:00

Savica

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
18 Ožu, 2023, 00:00

Savica

Špansko Špansko
Brezovica Brezovica
18 Ožu, 2023, 00:00

Brezovica

Ponikve Ponikve
Brezovica Brezovica
25 Ožu, 2023, 00:00

Brezovica

Kašina Kašina
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
25 Ožu, 2023, 00:00

Markuševec

Studentski Grad Studentski Grad
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
25 Ožu, 2023, 00:00

Savica

Ponikve Ponikve
Špansko Špansko
25 Ožu, 2023, 00:00

Špansko

ZET ZET
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
25 Ožu, 2023, 00:00

Vrapče Vrapče
Bubamara Bubamara
25 Ožu, 2023, 00:00

Prečko

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Sloga Sloga
25 Ožu, 2023, 00:00

Pongračevo

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
01 Tra, 2023, 00:00

Savica

Brezovica Brezovica
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
01 Tra, 2023, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Vrapče Vrapče
01 Tra, 2023, 00:00

Vrapče

Špansko Špansko
ZET ZET
01 Tra, 2023, 00:00

Savica

Ponikve Ponikve
Studentski Grad Studentski Grad
01 Tra, 2023, 00:00

Studentski Grad

Sloga Sloga
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
01 Tra, 2023, 00:00

Žerjavinec

Bubamara Bubamara
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
01 Tra, 2023, 00:00

Markuševec

Kašina Kašina
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
12 Tra, 2023, 00:00

Savica

Kašina Kašina
Brezovica Brezovica
12 Tra, 2023, 00:00

Brezovica

ZET ZET
Ponikve Ponikve
12 Tra, 2023, 00:00

Gajnice

Vrapče Vrapče
Špansko Špansko
12 Tra, 2023, 00:00

Špansko

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
12 Tra, 2023, 00:00

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Bubamara Bubamara
12 Tra, 2023, 00:00

Prečko

Studentski Grad Studentski Grad
Sloga Sloga
12 Tra, 2023, 00:00

Pongračevo

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
ZET ZET
15 Tra, 2023, 00:00

Savica

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Vrapče Vrapče
15 Tra, 2023, 00:00

Vrapče

Brezovica Brezovica
Kašina Kašina
15 Tra, 2023, 00:00

Kašina

Sloga Sloga
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
15 Tra, 2023, 00:00

Markuševec

Bubamara Bubamara
Studentski Grad Studentski Grad
15 Tra, 2023, 00:00

Studentski Grad

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
15 Tra, 2023, 00:00

Žerjavinec

Špansko Špansko
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
15 Tra, 2023, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Ponikve Ponikve
Ponikve Ponikve
22 Tra, 2023, 00:00

Gajnice

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
22 Tra, 2023, 00:00

Savica

Vrapče Vrapče
ZET ZET
22 Tra, 2023, 00:00

Savica

Kašina Kašina
Brezovica Brezovica
22 Tra, 2023, 00:00

Brezovica

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Špansko Špansko
22 Tra, 2023, 00:00

Špansko

Studentski Grad Studentski Grad
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
22 Tra, 2023, 00:00

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Bubamara Bubamara
22 Tra, 2023, 00:00

Prečko

Sloga Sloga
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
29 Tra, 2023, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Kašina Kašina
29 Tra, 2023, 00:00

Kašina

Bubamara Bubamara
Sloga Sloga
29 Tra, 2023, 00:00

Pongračevo

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
29 Tra, 2023, 00:00

Markuševec

Špansko Špansko
Studentski Grad Studentski Grad
29 Tra, 2023, 00:00

Studentski Grad

Ponikve Ponikve
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
29 Tra, 2023, 00:00

Žerjavinec

Brezovica Brezovica
Vrapče Vrapče
29 Tra, 2023, 00:00

Vrapče

ZET ZET
Brezovica Brezovica
06 Svi, 2023, 00:00

Brezovica

Studentski Grad Studentski Grad
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
06 Svi, 2023, 00:00

Bubamara Bubamara
Špansko Špansko
06 Svi, 2023, 00:00

Špansko

Sloga Sloga
Ponikve Ponikve
06 Svi, 2023, 00:00

Gajnice

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
06 Svi, 2023, 00:00

Savica

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
ZET ZET
06 Svi, 2023, 00:00

Savica

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Vrapče Vrapče
06 Svi, 2023, 00:00

Vrapče

Kašina Kašina
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
13 Svi, 2023, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Vrapče Vrapče
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
13 Svi, 2023, 00:00

Markuševec

Brezovica Brezovica
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
13 Svi, 2023, 00:00

Žerjavinec

ZET ZET
Studentski Grad Studentski Grad
13 Svi, 2023, 00:00

Studentski Grad

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
13 Svi, 2023, 00:00

Kašina Kašina
Sloga Sloga
13 Svi, 2023, 00:00

Pongračevo

Ponikve Ponikve
Bubamara Bubamara
13 Svi, 2023, 00:00

Prečko

Špansko Špansko
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
20 Svi, 2023, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Kašina Kašina
Vrapče Vrapče
20 Svi, 2023, 00:00

Vrapče

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
ZET ZET
20 Svi, 2023, 00:00

Savica

Studentski Grad Studentski Grad
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
20 Svi, 2023, 00:00

Savica

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Brezovica Brezovica
20 Svi, 2023, 00:00

Brezovica

Sloga Sloga
Ponikve Ponikve
20 Svi, 2023, 00:00

Gajnice

Bubamara Bubamara
Špansko Špansko
20 Svi, 2023, 00:00

Špansko

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Sloga Sloga
27 Svi, 2023, 00:00

Pongračevo

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Bubamara Bubamara
27 Svi, 2023, 00:00

Prečko

Brezovica Brezovica
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
27 Svi, 2023, 00:00

Markuševec

ZET ZET
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
27 Svi, 2023, 00:00

Ponikve Ponikve
Kašina Kašina
27 Svi, 2023, 00:00

Kašina

Špansko Špansko
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
27 Svi, 2023, 00:00

Žerjavinec

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Studentski Grad Studentski Grad
27 Svi, 2023, 00:00

Studentski Grad

Vrapče Vrapče

2023

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 66352365
    [title] => Nogometni klub Špansko vs Nogometni klub Kašina
    [slug] => NogometniklubpanskovsNogometniklubKaina
    [teamone] => 616
    [teamtwo] => 642
    [date] => 2022-11-27
    [time] => 10:15:00
    [spsoccer_vanue_id] => 50523
    [teamone_score] => 7
    [teamtwo_score] => 0
    [url] => /liga-bbva/matches/66352365-NogometniklubpanskovsNogometniklubKaina
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 616
            [title] => Špansko
            [slug] => pansko
            [logo] => images/zns/teams/spansko-removebg-preview.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/616-pansko
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 642
            [title] => Kašina
            [slug] => kaina
            [logo] => images/zns/teams/Kaina-642.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/642-kaina
    [match_date] => 27 Stu, 2022
    [match_time] => 10:15 AM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 50523
            [title] => Špansko
            [slug] => pansko
        )

)
								

7 : 0

27 Stu, 2022, 10:15

Špansko

0 : 1

27 Stu, 2022, 11:45

Savica

2 : 1

27 Stu, 2022, 11:15

Vrapče

2 : 0

27 Stu, 2022, 11:15

Sesvetski Kraljevec

3 : 0

26 Stu, 2022, 10:45

Gajnice

0 : 9

26 Stu, 2022, 13:15

Brezovica

7 : 0

23 Stu, 2022, 20:00

Studentski Grad

7 : 1

22 Stu, 2022, 20:30

Prečko

1 : 1

20 Stu, 2022, 11:15

Kašina

1 : 0

19 Stu, 2022, 12:00

Žerjavinec

1 : 3

18 Stu, 2022, 10:30

Pongračevo

0 : 0

13 Stu, 2022, 10:45

Kašina

3 : 0

13 Stu, 2022, 14:15

Brezovica

3 : 1

13 Stu, 2022, 11:15

Vrapče

4 : 0

12 Stu, 2022, 09:00

Špansko

5 : 0

12 Stu, 2022, 11:15

Gajnice

0 : 3

12 Stu, 2022, 11:15

Savica

1 : 5

08 Stu, 2022, 20:15

Pongračevo

1 : 3

06 Stu, 2022, 11:15

Kašina

11 : 1

06 Stu, 2022, 10:45

Sesvetski Kraljevec

0 : 11

06 Stu, 2022, 11:15

Pongračevo

1 : 1

05 Stu, 2022, 12:00

Žerjavinec

1 : 6

05 Stu, 2022, 11:30

Markuševec

7 : 1

05 Stu, 2022, 09:00

Prečko

12 : 0

30 Lis, 2022, 09:00

Špansko

0 : 5

30 Lis, 2022, 15:15

Brezovica

0 : 7

30 Lis, 2022, 13:15

Savica

7 : 1

29 Lis, 2022, 11:15

Gajnice

3 : 0

23 Lis, 2022, 11:15

Kašina

5 : 1

23 Lis, 2022, 11:15

Vrapče

4 : 0

23 Lis, 2022, 11:15

Sesvetski Kraljevec

0 : 11

23 Lis, 2022, 10:15

Pongračevo

1 : 2

22 Lis, 2022, 12:30

Savica

2 : 0

22 Lis, 2022, 12:00

Žerjavinec

0 : 4

22 Lis, 2022, 13:15

Studentski Grad

1 : 2

16 Lis, 2022, 14:00

Markuševec

0 : 4

16 Lis, 2022, 12:15

Pongračevo

13 : 0

15 Lis, 2022, 12:30

Prečko

1 : 1

15 Lis, 2022, 10:15

Špansko

5 : 0

15 Lis, 2022, 11:15

Gajnice

1 : 0

15 Lis, 2022, 12:30

Brezovica

7 : 0

15 Lis, 2022, 10:15

Savica

0 : 8

09 Lis, 2022, 11:15

Vrapče

1 : 3

09 Lis, 2022, 09:15

Studentski Grad

3 : 1

09 Lis, 2022, 14:15

Markuševec

0 : 1

08 Lis, 2022, 11:15

Kašina

0 : 7

06 Lis, 2022, 21:15

Pongračevo

4 : 2

05 Lis, 2022, 20:00

Studentski Grad

0 : 3

05 Lis, 2022, 17:00

Brezovica

8 : 0

04 Lis, 2022, 20:00

Prečko

3 : 2

02 Lis, 2022, 12:45

Prečko

0 : 0

01 Lis, 2022, 14:15

Kašina

2 : 0

01 Lis, 2022, 09:00

Špansko

14 : 0

01 Lis, 2022, 12:15

Gajnice

2 : 1

25 Ruj, 2022, 11:15

Kašina

7 : 2

25 Ruj, 2022, 17:15

Gajnice

3 : 0

25 Ruj, 2022, 11:15

Vrapče

0 : 0

24 Ruj, 2022, 16:15

Savica

0 : 3

24 Ruj, 2022, 11:00

Sesvetski Kraljevec

10 : 1

24 Ruj, 2022, 14:15

Žerjavinec

1 : 3

20 Ruj, 2022, 20:15

Pongračevo

0 : 13

18 Ruj, 2022, 11:00

Pongračevo

4 : 0

17 Ruj, 2022, 11:15

Studentski Grad

5 : 0

17 Ruj, 2022, 12:00

Prečko

3 : 1

17 Ruj, 2022, 10:00

Špansko

11 : 1

17 Ruj, 2022, 11:15

Gajnice

1 : 5

10 Ruj, 2022, 10:00

Kašina

1 : 13

10 Ruj, 2022, 11:15

Brezovica

11 : 0

10 Ruj, 2022, 11:15

Sesvetski Kraljevec

1 : 1

10 Ruj, 2022, 14:15

Žerjavinec

3 : 1

08 Ruj, 2022, 20:30

Prečko

5 : 0

03 Ruj, 2022, 11:15

Žerjavinec

1 : 2

03 Ruj, 2022, 11:15

Studentski Grad

1 : 0

03 Ruj, 2022, 10:15

Špansko

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

1. ZNL PIONIRI 22/23

1

Špansko Špansko
  • 12
  • 11
  • 1
  • 0
  • 74
  • 4
  • 70
  • 34

2

Bubamara Bubamara
  • 12
  • 11
  • 0
  • 1
  • 72
  • 10
  • 62
  • 33

3

Ponikve Ponikve
  • 12
  • 10
  • 0
  • 2
  • 71
  • 9
  • 62
  • 30

4

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
  • 13
  • 8
  • 3
  • 2
  • 39
  • 12
  • 27
  • 27

5

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
  • 12
  • 8
  • 1
  • 3
  • 53
  • 14
  • 39
  • 25

6

Vrapče Vrapče
  • 13
  • 8
  • 0
  • 5
  • 32
  • 22
  • 10
  • 24

7

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
  • 11
  • 5
  • 1
  • 5
  • 24
  • 21
  • 3
  • 16

8

Kašina Kašina
  • 13
  • 5
  • 1
  • 7
  • 19
  • 36
  • -17
  • 16

9

Brezovica Brezovica
  • 12
  • 5
  • 0
  • 7
  • 14
  • 50
  • -36
  • 15

10

Studentski Grad Studentski Grad
  • 12
  • 4
  • 2
  • 6
  • 28
  • 26
  • 2
  • 14

11

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
  • 12
  • 2
  • 1
  • 9
  • 11
  • 59
  • -48
  • 7

12

ZET ZET
  • 13
  • 2
  • 0
  • 11
  • 10
  • 75
  • -65
  • 6

13

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
  • 13
  • 1
  • 2
  • 10
  • 25
  • 52
  • -27
  • 5

14

Sloga Sloga
  • 12
  • 0
  • 0
  • 12
  • 5
  • 87
  • -82
  • 0
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

1. ZNL PIONIRI 22/23

1

7. Roko Duilo (Bubamara)
  • 32

2

77. Gabrijel Dujmović (Špansko)
  • 24

3

8. Roberto Rašica (Sesvetski Kraljevec)
  • 19

4

20. Ivan Čuljak (Ponikve)
  • 16

5

3. Jakov Adanić (Sesvetski Kraljevec)
  • 14

6

18. Marko Nišandžić (Ponikve)
  • 13

7

66. Luka Merdžan (Špansko)
  • 12

8

97. Josip Jukić (Špansko)
  • 11

9

21. Grga Pešut Kukina (Studentski Grad)
  • 10

10

5. Matija Potočić (Studentski Grad)
  • 9

11

11. Neo Noršić (Škola nogometa Maksimir)
  • 9

12

97. Josip Blaž Županović (Špansko)
  • 8

13

. Luka Petričević (Ponikve)
  • 8

14

9. Lovro Marić (Škola nogometa Maksimir)
  • 8

15

27. Ivan Škrinjar (Bubamara)
  • 7

16

48. Mateo Lovrinović (ZET)
  • 7

17

25. Aaron Bitanga (Špansko)
  • 7

18

11. Marko Mostarac (Prigorje Žerjavinec)
  • 6

19

6. Noa Brođanac (Bubamara)
  • 6

20

33. Zlatko Lazarin (Prigorje Žerjavinec)
  • 6

21

26. Franko Štetić (Vrapče)
  • 6

22

7. Pavao Milković (Ponikve)
  • 6

23

. Ivano Blažičko (Vrapče)
  • 6

24

10. Petar Marin Knežević (Sesvetski Kraljevec)
  • 5

25

65. Jan Žabčić (Ponikve)
  • 5

26

11. Emanuel Jelušić (Kašina)
  • 5

27

7. Mario Kovačić (Kašina)
  • 5

28

99. Niko Krstulović (Vrapče)
  • 5

29

10. Ivan Mrkonjić (Sesvetski Kraljevec)
  • 5

30

17. Petar Jambrišak (Ponikve)
  • 5

31

7. David Zmiša (Prigorje Žerjavinec)
  • 5

32

30. Matej Stazić (Bubamara)
  • 5

33

19. Andrej Makarović (Bubamara)
  • 4

34

5. Lovro Jelavić (Coerver® Hrvatska)
  • 4

35

20. Leon Ćeran (Prigorje Žerjavinec)
  • 4

36

28. Dominik Ožbolt (Coerver® Hrvatska)
  • 4

37

9. Toni Menalo (Ponikve)
  • 4

38

34. Marko Kovačić (Bubamara)
  • 4

39

6. Ivan Lamešević (Brezovica)
  • 4

40

3. Nino Furjan (Bubamara)
  • 3

41

17. Luka Milanović (Prigorje Markuševec)
  • 3

42

. Jakov Marjanović (Ponikve)
  • 3

43

19. Stjepan Radić (Prigorje Žerjavinec)
  • 3

44

9. Roko Jantol (Prigorje Markuševec)
  • 3

45

32. Karlo Pavičić (Bubamara)
  • 3

46

88. Pavle Miholjek (Studentski Grad)
  • 3

47

9. Leon Škanić (Kašina)
  • 3

48

14. Andrej Čabraja (Vrapče)
  • 3

49

. Jurica Kovačić (Coerver® Hrvatska)
  • 3

50

17. Luka Kegelj (Špansko)
  • 3

51

2. Mateo Nikešić (Prigorje Žerjavinec)
  • 3

52

5. Dominik Franjić (Prigorje Žerjavinec)
  • 3

53

6. Lukas Lukšić (Brezovica)
  • 3

54

. Martin Jakšić (Coerver® Hrvatska)
  • 3

55

26. Petar Grubišić (Bubamara)
  • 3

56

10. Matko Koljatić (Vrapče)
  • 3

57

27. Andre Ljuština (Špansko)
  • 3

58

5. Lovro Rašo (Špansko)
  • 3

59

5. Vid Kujundžić (Ponikve)
  • 3

60

2. Matija Rabuzin (Studentski Grad)
  • 2

61

20. Gabrijel Delač (Kašina)
  • 2

62

20. Fran Tomislav Trupeljak (Kašina)
  • 2

63

6. Domagoj Bartoš (Studentski Grad)
  • 2

64

6. Dorian Benko (Prigorje Žerjavinec)
  • 2

65

19. Mislav Mostarac (Ponikve)
  • 2

66

20. Filip Imprić (Brezovica)
  • 2

67

13. Dominik Behtanić (Prigorje Žerjavinec)
  • 2

68

28. Luka Andrijašević (Sloga)
  • 2

69

17. Marin Marš (Vrapče)
  • 2

70

8. Ivan Barić (Škola nogometa Maksimir)
  • 2

71

17. Patrik Pasler (Coerver® Hrvatska)
  • 2

72

. Luka-Toni Žigun (Vrapče)
  • 2

73

42. Vedran Grabar (Coerver® Hrvatska)
  • 2

74

19. Vid Khenfar (Ponikve)
  • 2

75

21. Vedran Petak (Bubamara)
  • 2

76

10. Leon Šarčević (ZET)
  • 2

77

13. Fran Grgurev (Škola nogometa Maksimir)
  • 2

78

. Amar Zoronjić (Vrapče)
  • 2

79

11. Dominik Marčinković (Sesvetski Kraljevec)
  • 1

80

35. Bartol Šimunković (Prigorje Markuševec)
  • 1

81

99. Ivan Lauc (Sesvetski Kraljevec)
  • 1

82

6. Matej Delić (Coerver® Hrvatska)
  • 1

83

16. Antonio Marcel Radić (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

84

7. Jakov Krznarić (Škola nogometa Maksimir)
  • 1

85

10. Antonio Bilić (Škola nogometa Maksimir)
  • 1

86

4. Domagoj Krajačić (Brezovica)
  • 1

87

24. Lukas Martinović (Prigorje Markuševec)
  • 1

88

41. Niko Sarić (Bubamara)
  • 1

89

. Filip Brlas (Ponikve)
  • 1

90

18. Branimir Knez (Bubamara)
  • 1

91

8. Gabriel Dunaj (Coerver® Hrvatska)
  • 1

92

10. Natko Laća (Coerver® Hrvatska)
  • 1

93

9. Marko Pavić (Sesvetski Kraljevec)
  • 1

94

8. Ivan Milanović (Brezovica)
  • 1

95

17. Matej Potočki (Špansko)
  • 1

96

18. Niko Res (Špansko)
  • 1

97

11. David Vuljar (Prigorje Markuševec)
  • 1

98

24. Dominik Stepinac (Ponikve)
  • 1

99

73. Jakov Krstičević (Vrapče)
  • 1

100

92. Jakov Granoša (Studentski Grad)
  • 1

101

2. Ferdinand Bakula (Škola nogometa Maksimir)
  • 1

102

4. Dominik Kraljević (Sesvetski Kraljevec)
  • 1

103

97. Marko Pentavec (Coerver® Hrvatska)
  • 1

104

22. Marko Horvat (Kašina)
  • 1

105

. Filip Tubak (Sesvetski Kraljevec)
  • 1

106

12. Luka Pavlov (Sesvetski Kraljevec)
  • 1

107

12. Izak Vukman-Pavleković (Škola nogometa Maksimir)
  • 1

108

97. Matko Mihić (Sloga)
  • 1

109

83. Jan Kramarić (Coerver® Hrvatska)
  • 1

110

18. Vid Sredić (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

111

27. Frane Karamatić (Sesvetski Kraljevec)
  • 1

112

. Mateo Pejanović (Vrapče)
  • 1

113

3. Luka Martinko (Brezovica)
  • 1

114

5. Luka Kutleša (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

115

3. David Rahimovski (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

116

4. Leon Nović Rapaić (Kašina)
  • 1

117

14. Gabrijel Knežević (Brezovica)
  • 1

118

33. Petar Andrašec (Sloga)
  • 1

119

87. Nik Borčić (Sloga)
  • 1

120

5. Gabrijel Šimunković (Prigorje Markuševec)
  • 1

121

8. Ivano Jergović (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

122

23. Matija Peček (Brezovica)
  • 1

123

97. Luka Komušar (Prigorje Markuševec)
  • 1

124

65. Siniša Rašetić (Studentski Grad)
  • 1

125

9. Karlo Miščančuk (ZET)
  • 1

126

5. Josip Petrušić (Sesvetski Kraljevec)
  • 1

127

99. Karlo Hrg (Sesvetski Kraljevec)
  • 1