Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 27 Stu 2022

Dubrava Tim Kabel

6 : 0

Zagreb

1. "A"2011- ZNL MLAĐI PIONIRI 22/23

1. "A"2011- ZNL MLAĐI PIONIRI 22/23

Array
(
    [team_id] => 590
    [team_name] => Zagreb
    [team_slug] => zagreb
    [team_logo] => images/zns/teams/Zagreb-590.png
    [team_url] => /soccer/teams/590-zagreb
)
Array
(
    [team_id] => 626
    [team_name] => Kustošija
    [team_slug] => kustoija
    [team_logo] => images/zns/predstavljanje-klubova/Grb-Kustosija-bez-podloge-160.png
    [team_url] => /soccer/teams/626-kustoija
)
Array
(
    [team_id] => 591
    [team_name] => Trešnjevka
    [team_slug] => trenjevka
    [team_logo] => images/zns/teams/Trenjevka-591.png
    [team_url] => /soccer/teams/591-trenjevka
)
Array
(
    [team_id] => 617
    [team_name] => Ponikve
    [team_slug] => ponikve
    [team_logo] => images/zns/teams/Ponikve-617-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/617-ponikve
)
Array
(
    [team_id] => 616
    [team_name] => Špansko
    [team_slug] => pansko
    [team_logo] => images/zns/teams/spansko-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/616-pansko
)
Array
(
    [team_id] => 597
    [team_name] => Ravnice
    [team_slug] => ravnice
    [team_logo] => images/zns/teams/RAVNICE.png
    [team_url] => /soccer/teams/597-ravnice
)
Array
(
    [team_id] => 599
    [team_name] => Rudeš
    [team_slug] => rude
    [team_logo] => images/zns/teams/rude.png
    [team_url] => /soccer/teams/599-rude
)
Array
(
    [team_id] => 637
    [team_name] => Dubrava Tim Kabel
    [team_slug] => dubravatimkabel
    [team_logo] => images/zns/teams/DubravaTimKabel-637.png
    [team_url] => /soccer/teams/637-dubravatimkabel
)
Array
(
    [team_id] => 638
    [team_name] => Lučko
    [team_slug] => luko
    [team_logo] => images/zns/teams/NK_Luko.png
    [team_url] => /soccer/teams/638-luko
)
Array
(
    [team_id] => 620
    [team_name] => Trnje
    [team_slug] => trnje
    [team_logo] => images/zns/teams/Trnje-620.png
    [team_url] => /soccer/teams/620-trnje
)
Array
(
    [team_id] => 592
    [team_name] => Vrapče
    [team_slug] => vrape
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-vrapce.png
    [team_url] => /soccer/teams/592-vrape
)
Array
(
    [team_id] => 636
    [team_name] => Hrvatski Dragovoljac
    [team_slug] => hrvatskidragovoljac
    [team_logo] => images/zns/teams/NK_Hrvatski_Dragovoljac.png
    [team_url] => /soccer/teams/636-hrvatskidragovoljac
)
Array
(
    [team_id] => 640
    [team_name] => HAŠK 1903
    [team_slug] => hak
    [team_logo] => images/zns/teams/hask_NOVI_2019__1_-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/640-hak
)
Array
(
    [team_id] => 3096
    [team_name] => Sesvete
    [team_slug] => sesvete
    [team_logo] => images/zns/teams/Sesvete.png-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/3096-sesvete
)
Array
(
    [team_id] => 594
    [team_name] => Lokomotiva
    [team_slug] => lokomotiva
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-lokomotiva.png
    [team_url] => /soccer/teams/594-lokomotiva
)
Array
(
    [team_id] => 609
    [team_name] => GNK Dinamo
    [team_slug] => gnkdinamo
    [team_logo] => images/zns/teams/GNKDinamo-609.png
    [team_url] => /soccer/teams/609-gnkdinamo
)
																	

2023

GNK Dinamo GNK Dinamo
01 Pro, 2022, 19:30

Stadion Maksimir

Ponikve Ponikve
Ponikve Ponikve
03 Pro, 2022, 10:00

Gajnice

Vrapče Vrapče
Trnje Trnje
03 Pro, 2022, 10:00

Trnje

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
Lučko Lučko
03 Pro, 2022, 10:00

Lučko

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Lokomotiva Lokomotiva
04 Pro, 2022, 15:00

Kajzerica

Kustošija Kustošija
Zagreb Zagreb
04 Pro, 2022, 10:00

Rudeš Rudeš
Trešnjevka Trešnjevka
04 Pro, 2022, 09:00

Graba

Sesvete Sesvete
Špansko Špansko
04 Pro, 2022, 10:30

Špansko

GNK Dinamo GNK Dinamo
HAŠK 1903 HAŠK 1903
04 Pro, 2022, 10:00

Pešćenica

Ravnice Ravnice
Špansko Špansko
25 Velj, 2023, 00:00

Špansko

Vrapče Vrapče
HAŠK 1903 HAŠK 1903
25 Velj, 2023, 00:00

Pešćenica

GNK Dinamo GNK Dinamo
Ponikve Ponikve
25 Velj, 2023, 00:00

Gajnice

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
Trnje Trnje
25 Velj, 2023, 00:00

Trnje

Sesvete Sesvete
Trešnjevka Trešnjevka
25 Velj, 2023, 00:00

Graba

Kustošija Kustošija
Lokomotiva Lokomotiva
25 Velj, 2023, 00:00

Kajzerica

Lučko Lučko
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
25 Velj, 2023, 00:00

SRC Grana Klaka

Rudeš Rudeš
Zagreb Zagreb
25 Velj, 2023, 00:00

Ravnice Ravnice
Lokomotiva Lokomotiva
04 Ožu, 2023, 00:00

Kajzerica

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Lučko Lučko
04 Ožu, 2023, 00:00

Lučko

Trešnjevka Trešnjevka
Kustošija Kustošija
04 Ožu, 2023, 00:00

Kustošija

Trnje Trnje
Sesvete Sesvete
04 Ožu, 2023, 00:00

Sesvete

Ponikve Ponikve
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
04 Ožu, 2023, 00:00

ŠNC Stjepan Spajić

Špansko Špansko
Vrapče Vrapče
04 Ožu, 2023, 00:00

Vrapče

HAŠK 1903 HAŠK 1903
GNK Dinamo GNK Dinamo
04 Ožu, 2023, 00:00

Stadion Maksimir

Zagreb Zagreb
Rudeš Rudeš
04 Ožu, 2023, 00:00

ŠC Rudeš

Ravnice Ravnice
Zagreb Zagreb
11 Ožu, 2023, 00:00

Vrapče Vrapče
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
11 Ožu, 2023, 00:00

SRC Grana Klaka

Ravnice Ravnice
Rudeš Rudeš
11 Ožu, 2023, 00:00

ŠC Rudeš

GNK Dinamo GNK Dinamo
HAŠK 1903 HAŠK 1903
11 Ožu, 2023, 00:00

Pešćenica

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
Špansko Špansko
11 Ožu, 2023, 00:00

Špansko

Sesvete Sesvete
Ponikve Ponikve
11 Ožu, 2023, 00:00

Gajnice

Kustošija Kustošija
Trnje Trnje
11 Ožu, 2023, 00:00

Trnje

Lučko Lučko
Trešnjevka Trešnjevka
11 Ožu, 2023, 00:00

Graba

Lokomotiva Lokomotiva
Sesvete Sesvete
18 Ožu, 2023, 00:00

Sesvete

HAŠK 1903 HAŠK 1903
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
18 Ožu, 2023, 00:00

ŠNC Stjepan Spajić

Zagreb Zagreb
Trešnjevka Trešnjevka
18 Ožu, 2023, 00:00

Graba

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Lokomotiva Lokomotiva
18 Ožu, 2023, 00:00

Kajzerica

Trnje Trnje
Lučko Lučko
18 Ožu, 2023, 00:00

Lučko

Ponikve Ponikve
Vrapče Vrapče
18 Ožu, 2023, 00:00

Vrapče

Rudeš Rudeš
GNK Dinamo GNK Dinamo
18 Ožu, 2023, 00:00

Stadion Maksimir

Ravnice Ravnice
Kustošija Kustošija
18 Ožu, 2023, 00:00

Kustošija

Špansko Špansko
Zagreb Zagreb
25 Ožu, 2023, 00:00

Sesvete Sesvete
Ponikve Ponikve
25 Ožu, 2023, 00:00

Gajnice

Lokomotiva Lokomotiva
HAŠK 1903 HAŠK 1903
25 Ožu, 2023, 00:00

Pešćenica

Kustošija Kustošija
Trnje Trnje
25 Ožu, 2023, 00:00

Trnje

Trešnjevka Trešnjevka
Rudeš Rudeš
25 Ožu, 2023, 00:00

ŠC Rudeš

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
Špansko Špansko
25 Ožu, 2023, 00:00

Špansko

Lučko Lučko
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
25 Ožu, 2023, 00:00

SRC Grana Klaka

GNK Dinamo GNK Dinamo
Ravnice Ravnice
25 Ožu, 2023, 00:00

Vrapče Vrapče
Sesvete Sesvete
01 Tra, 2023, 00:00

Sesvete

Rudeš Rudeš
Vrapče Vrapče
01 Tra, 2023, 00:00

Vrapče

GNK Dinamo GNK Dinamo
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
01 Tra, 2023, 00:00

ŠNC Stjepan Spajić

Ravnice Ravnice
Kustošija Kustošija
01 Tra, 2023, 00:00

Kustošija

Zagreb Zagreb
Lučko Lučko
01 Tra, 2023, 00:00

Lučko

HAŠK 1903 HAŠK 1903
Lokomotiva Lokomotiva
01 Tra, 2023, 00:00

Kajzerica

Špansko Špansko
Trešnjevka Trešnjevka
01 Tra, 2023, 00:00

Graba

Ponikve Ponikve
Trnje Trnje
01 Tra, 2023, 00:00

Trnje

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
GNK Dinamo GNK Dinamo
06 Tra, 2023, 00:00

Stadion Maksimir

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
Ravnice Ravnice
06 Tra, 2023, 00:00

Sesvete Sesvete
Rudeš Rudeš
06 Tra, 2023, 00:00

ŠC Rudeš

Kustošija Kustošija
Zagreb Zagreb
06 Tra, 2023, 00:00

Lučko Lučko
HAŠK 1903 HAŠK 1903
06 Tra, 2023, 00:00

Pešćenica

Lokomotiva Lokomotiva
Špansko Špansko
06 Tra, 2023, 00:00

Špansko

Trešnjevka Trešnjevka
Ponikve Ponikve
06 Tra, 2023, 00:00

Gajnice

Trnje Trnje
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
06 Tra, 2023, 00:00

SRC Grana Klaka

Vrapče Vrapče
Ponikve Ponikve
15 Tra, 2023, 00:00

Gajnice

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Trnje Trnje
15 Tra, 2023, 00:00

Trnje

Špansko Špansko
Trešnjevka Trešnjevka
15 Tra, 2023, 00:00

Graba

HAŠK 1903 HAŠK 1903
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
15 Tra, 2023, 00:00

ŠNC Stjepan Spajić

Vrapče Vrapče
Kustošija Kustošija
15 Tra, 2023, 00:00

Kustošija

Ravnice Ravnice
Lokomotiva Lokomotiva
15 Tra, 2023, 00:00

Kajzerica

Zagreb Zagreb
Lučko Lučko
15 Tra, 2023, 00:00

Lučko

Rudeš Rudeš
Sesvete Sesvete
15 Tra, 2023, 00:00

Sesvete

GNK Dinamo GNK Dinamo
Špansko Špansko
22 Tra, 2023, 00:00

Špansko

Ponikve Ponikve
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
22 Tra, 2023, 00:00

SRC Grana Klaka

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
Vrapče Vrapče
22 Tra, 2023, 00:00

Vrapče

Sesvete Sesvete
GNK Dinamo GNK Dinamo
22 Tra, 2023, 00:00

Stadion Maksimir

Kustošija Kustošija
Ravnice Ravnice
22 Tra, 2023, 00:00

Lučko Lučko
Rudeš Rudeš
22 Tra, 2023, 00:00

ŠC Rudeš

Lokomotiva Lokomotiva
Zagreb Zagreb
22 Tra, 2023, 00:00

Trešnjevka Trešnjevka
HAŠK 1903 HAŠK 1903
22 Tra, 2023, 00:00

Pešćenica

Trnje Trnje
Lučko Lučko
29 Tra, 2023, 00:00

Lučko

GNK Dinamo GNK Dinamo
Sesvete Sesvete
29 Tra, 2023, 00:00

Sesvete

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
Kustošija Kustošija
29 Tra, 2023, 00:00

Kustošija

Vrapče Vrapče
Trnje Trnje
29 Tra, 2023, 00:00

Trnje

Zagreb Zagreb
Lokomotiva Lokomotiva
29 Tra, 2023, 00:00

Kajzerica

Ravnice Ravnice
Trešnjevka Trešnjevka
29 Tra, 2023, 00:00

Graba

Rudeš Rudeš
Ponikve Ponikve
29 Tra, 2023, 00:00

Gajnice

HAŠK 1903 HAŠK 1903
Špansko Špansko
29 Tra, 2023, 00:00

Špansko

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Zagreb Zagreb
06 Svi, 2023, 00:00

Ponikve Ponikve
Rudeš Rudeš
06 Svi, 2023, 00:00

ŠC Rudeš

Trnje Trnje
Ravnice Ravnice
06 Svi, 2023, 00:00

Trešnjevka Trešnjevka
HAŠK 1903 HAŠK 1903
06 Svi, 2023, 00:00

Pešćenica

Špansko Špansko
GNK Dinamo GNK Dinamo
06 Svi, 2023, 00:00

Stadion Maksimir

Lokomotiva Lokomotiva
Vrapče Vrapče
06 Svi, 2023, 00:00

Vrapče

Lučko Lučko
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
06 Svi, 2023, 00:00

ŠNC Stjepan Spajić

Kustošija Kustošija
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
06 Svi, 2023, 00:00

SRC Grana Klaka

Sesvete Sesvete
HAŠK 1903 HAŠK 1903
13 Svi, 2023, 00:00

Pešćenica

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Ponikve Ponikve
13 Svi, 2023, 00:00

Gajnice

Rudeš Rudeš
Trnje Trnje
13 Svi, 2023, 00:00

Trnje

Ravnice Ravnice
Kustošija Kustošija
13 Svi, 2023, 00:00

Kustošija

Sesvete Sesvete
Trešnjevka Trešnjevka
13 Svi, 2023, 00:00

Graba

GNK Dinamo GNK Dinamo
Lokomotiva Lokomotiva
13 Svi, 2023, 00:00

Kajzerica

Vrapče Vrapče
Lučko Lučko
13 Svi, 2023, 00:00

Lučko

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
Špansko Špansko
13 Svi, 2023, 00:00

Špansko

Zagreb Zagreb
Rudeš Rudeš
20 Svi, 2023, 00:00

ŠC Rudeš

Špansko Špansko
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
20 Svi, 2023, 00:00

SRC Grana Klaka

Kustošija Kustošija
Sesvete Sesvete
20 Svi, 2023, 00:00

Sesvete

Lučko Lučko
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
20 Svi, 2023, 00:00

ŠNC Stjepan Spajić

Lokomotiva Lokomotiva
Vrapče Vrapče
20 Svi, 2023, 00:00

Vrapče

Trešnjevka Trešnjevka
GNK Dinamo GNK Dinamo
20 Svi, 2023, 00:00

Stadion Maksimir

Trnje Trnje
Ravnice Ravnice
20 Svi, 2023, 00:00

Ponikve Ponikve
Zagreb Zagreb
20 Svi, 2023, 00:00

HAŠK 1903 HAŠK 1903
Zagreb Zagreb
27 Svi, 2023, 00:00

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
HAŠK 1903 HAŠK 1903
27 Svi, 2023, 00:00

Pešćenica

Rudeš Rudeš
Špansko Špansko
27 Svi, 2023, 00:00

Špansko

Ravnice Ravnice
Ponikve Ponikve
27 Svi, 2023, 00:00

Gajnice

GNK Dinamo GNK Dinamo
Trnje Trnje
27 Svi, 2023, 00:00

Trnje

Vrapče Vrapče
Trešnjevka Trešnjevka
27 Svi, 2023, 00:00

Graba

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
Lokomotiva Lokomotiva
27 Svi, 2023, 00:00

Kajzerica

Sesvete Sesvete
Lučko Lučko
27 Svi, 2023, 00:00

Lučko

Kustošija Kustošija
Rudeš Rudeš
03 Lip, 2023, 00:00

ŠC Rudeš

Zagreb Zagreb
Kustošija Kustošija
03 Lip, 2023, 00:00

Kustošija

Lokomotiva Lokomotiva
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
03 Lip, 2023, 00:00

SRC Grana Klaka

Lučko Lučko
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
03 Lip, 2023, 00:00

ŠNC Stjepan Spajić

Trnje Trnje
Vrapče Vrapče
03 Lip, 2023, 00:00

Vrapče

Ponikve Ponikve
GNK Dinamo GNK Dinamo
03 Lip, 2023, 00:00

Stadion Maksimir

Špansko Špansko
Ravnice Ravnice
03 Lip, 2023, 00:00

HAŠK 1903 HAŠK 1903
Sesvete Sesvete
03 Lip, 2023, 00:00

Sesvete

Trešnjevka Trešnjevka

2023

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 66284694
    [title] => Nogometni klub Dubrava Tim Kabel vs Nogometni klub Zagreb
    [slug] => NogometniklubDubravaTimKabelvsNogometniklubZagreb
    [teamone] => 637
    [teamtwo] => 590
    [date] => 2022-11-27
    [time] => 09:00:00
    [spsoccer_vanue_id] => 51540
    [teamone_score] => 6
    [teamtwo_score] => 0
    [url] => /liga-bbva/matches/66284694-NogometniklubDubravaTimKabelvsNogometniklubZagreb
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 637
            [title] => Dubrava Tim Kabel
            [slug] => dubravatimkabel
            [logo] => images/zns/teams/DubravaTimKabel-637.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/637-dubravatimkabel
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 590
            [title] => Zagreb
            [slug] => zagreb
            [logo] => images/zns/teams/Zagreb-590.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/590-zagreb
    [match_date] => 27 Stu, 2022
    [match_time] => 09:00 AM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 51540
            [title] => SRC Grana Klaka
            [slug] => SRCGranaKlaka
        )

)
								

6 : 0

27 Stu, 2022, 09:00

SRC Grana Klaka

2 : 2

27 Stu, 2022, 08:30

ŠC Rudeš

5 : 1

27 Stu, 2022, 13:15

ŠNC Stjepan Spajić

1 : 4

27 Stu, 2022, 13:00

Kustošija

8 : 0

26 Stu, 2022, 13:00

1 : 0

26 Stu, 2022, 09:00

Vrapče

0 : 5

26 Stu, 2022, 08:30

Sesvete

3 : 0

23 Stu, 2022, 18:00

Pešćenica

1 : 0

22 Stu, 2022, 19:30

Kajzerica

1 : 2

20 Stu, 2022, 09:00

Kustošija

0 : 0

20 Stu, 2022, 11:00

Vrapče

0 : 5

20 Stu, 2022, 10:00

Trnje

0 : 5

20 Stu, 2022, 09:00

Špansko

1 : 2

17 Stu, 2022, 19:00

Gajnice

1 : 1

16 Stu, 2022, 18:45

ŠNC Stjepan Spajić

3 : 0

14 Stu, 2022, 20:30

ŠC Rudeš

3 : 1

13 Stu, 2022, 08:30

SRC Grana Klaka

8 : 0

13 Stu, 2022, 14:00

10 : 0

13 Stu, 2022, 14:00

ŠC Rudeš

1 : 0

13 Stu, 2022, 14:00

ŠNC Stjepan Spajić

0 : 2

12 Stu, 2022, 13:00

10 : 0

12 Stu, 2022, 17:00

Stadion Maksimir

0 : 3

12 Stu, 2022, 09:00

Vrapče

1 : 1

12 Stu, 2022, 13:00

Sesvete

15 : 1

09 Stu, 2022, 20:00

SRC Grana Klaka

2 : 0

06 Stu, 2022, 15:00

Sesvete

1 : 2

06 Stu, 2022, 17:00

Kustošija

2 : 0

06 Stu, 2022, 11:00

Lučko

0 : 1

06 Stu, 2022, 13:30

Graba

1 : 1

06 Stu, 2022, 09:00

Trnje

1 : 4

06 Stu, 2022, 14:00

Gajnice

1 : 4

05 Stu, 2022, 11:15

Kajzerica

1 : 4

05 Stu, 2022, 10:45

Špansko

2 : 0

03 Stu, 2022, 19:00

Graba

3 : 0

02 Stu, 2022, 19:30

1 : 0

31 Lis, 2022, 15:00

Vrapče

9 : 0

29 Lis, 2022, 10:00

Stadion Maksimir

0 : 1

29 Lis, 2022, 10:45

Vrapče

7 : 1

26 Lis, 2022, 19:00

Pešćenica

0 : 3

23 Lis, 2022, 09:00

ŠNC Stjepan Spajić

5 : 2

23 Lis, 2022, 11:30

Lučko

6 : 1

23 Lis, 2022, 10:00

Gajnice

1 : 1

22 Lis, 2022, 14:00

Sesvete

0 : 6

22 Lis, 2022, 20:15

Kustošija

4 : 1

22 Lis, 2022, 11:15

Kajzerica

0 : 1

19 Lis, 2022, 19:00

ŠC Rudeš

1 : 3

19 Lis, 2022, 19:30

ŠNC Stjepan Spajić

0 : 3

18 Lis, 2022, 20:30

Trnje

14 : 0

16 Lis, 2022, 09:00

SRC Grana Klaka

0 : 6

16 Lis, 2022, 09:00

Špansko

4 : 0

16 Lis, 2022, 11:45

Pešćenica

0 : 7

16 Lis, 2022, 14:00

5 : 1

15 Lis, 2022, 14:00

5 : 1

15 Lis, 2022, 10:00

Stadion Maksimir

1 : 6

15 Lis, 2022, 09:00

Vrapče

3 : 1

13 Lis, 2022, 20:45

SRC Grana Klaka

2 : 1

12 Lis, 2022, 19:00

Lučko

4 : 0

11 Lis, 2022, 18:30

Sesvete

1 : 5

09 Lis, 2022, 15:00

Kustošija

4 : 1

09 Lis, 2022, 10:00

Kajzerica

3 : 0

08 Lis, 2022, 09:00

Trnje

1 : 1

04 Lis, 2022, 18:00

0 : 10

02 Lis, 2022, 09:00

Špansko

3 : 3

02 Lis, 2022, 11:45

Pešćenica

2 : 1

01 Lis, 2022, 16:00

Gajnice

7 : 0

01 Lis, 2022, 13:00

Stadion Maksimir

1 : 1

27 Ruj, 2022, 18:15

Pešćenica

5 : 1

25 Ruj, 2022, 11:30

Lučko

1 : 0

25 Ruj, 2022, 10:00

Graba

4 : 2

24 Ruj, 2022, 10:00

Stadion Maksimir

1 : 6

24 Ruj, 2022, 10:45

Vrapče

2 : 0

24 Ruj, 2022, 11:00

ŠNC Stjepan Spajić

5 : 1

24 Ruj, 2022, 15:00

Sesvete

0 : 2

24 Ruj, 2022, 13:00

Kustošija

15 : 0

24 Ruj, 2022, 11:15

Kajzerica

0 : 12

21 Ruj, 2022, 19:30

Špansko

2 : 6

18 Ruj, 2022, 10:00

Gajnice

0 : 8

18 Ruj, 2022, 10:00

Špansko

0 : 12

18 Ruj, 2022, 14:30

6 : 0

17 Ruj, 2022, 11:30

SRC Grana Klaka

0 : 0

17 Ruj, 2022, 13:30

Trnje

5 : 1

17 Ruj, 2022, 10:30

ŠC Rudeš

3 : 0

11 Ruj, 2022, 16:00

ŠNC Stjepan Spajić

6 : 0

11 Ruj, 2022, 16:00

Sesvete

3 : 0

11 Ruj, 2022, 10:00

Kustošija

1 : 1

11 Ruj, 2022, 09:00

Lučko

6 : 0

11 Ruj, 2022, 10:00

Kajzerica

7 : 0

10 Ruj, 2022, 10:00

Stadion Maksimir

2 : 0

10 Ruj, 2022, 12:00

Vrapče

2 : 0

08 Ruj, 2022, 19:30

Vrapče

0 : 12

04 Ruj, 2022, 09:00

Graba

1 : 11

04 Ruj, 2022, 16:00

Gajnice

2 : 0

04 Ruj, 2022, 16:00

Pešćenica

0 : 2

04 Ruj, 2022, 14:00

0 : 2

04 Ruj, 2022, 16:00

1 : 1

03 Ruj, 2022, 09:00

SRC Grana Klaka

0 : 2

03 Ruj, 2022, 18:00

Trnje

2 : 3

01 Ruj, 2022, 10:00

ŠC Rudeš

0 : 1

31 Kol, 2022, 09:00

7 : 0

31 Kol, 2022, 18:00

ŠNC Stjepan Spajić

2 : 0

31 Kol, 2022, 18:00

Sesvete

4 : 0

31 Kol, 2022, 10:00

Kustošija

0 : 3

31 Kol, 2022, 18:00

Lučko

9 : 0

30 Kol, 2022, 11:30

Stadion Maksimir

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

1. "A"2011- ZNL MLAĐI PIONIRI 22/23

1

GNK Dinamo GNK Dinamo
  • 13
  • 13
  • 0
  • 0
  • 83
  • 5
  • 78
  • 39

2

Lokomotiva Lokomotiva
  • 13
  • 10
  • 2
  • 1
  • 60
  • 7
  • 53
  • 32

3

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
  • 14
  • 10
  • 1
  • 3
  • 66
  • 15
  • 51
  • 31

4

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
  • 14
  • 9
  • 2
  • 3
  • 44
  • 13
  • 31
  • 29

5

Sesvete Sesvete
  • 13
  • 7
  • 4
  • 2
  • 36
  • 16
  • 20
  • 25

6

HAŠK 1903 HAŠK 1903
  • 14
  • 7
  • 3
  • 4
  • 33
  • 27
  • 6
  • 24

7

Lučko Lučko
  • 13
  • 7
  • 2
  • 4
  • 40
  • 27
  • 13
  • 23

8

Rudeš Rudeš
  • 13
  • 6
  • 2
  • 5
  • 36
  • 22
  • 14
  • 20

9

Kustošija Kustošija
  • 14
  • 5
  • 2
  • 7
  • 25
  • 28
  • -3
  • 17

10

Ravnice Ravnice
  • 13
  • 5
  • 1
  • 7
  • 26
  • 38
  • -12
  • 16

11

Vrapče Vrapče
  • 14
  • 5
  • 1
  • 8
  • 14
  • 33
  • -19
  • 16

12

Zagreb Zagreb
  • 13
  • 4
  • 1
  • 8
  • 20
  • 32
  • -12
  • 13

13

Trnje Trnje
  • 14
  • 3
  • 3
  • 8
  • 14
  • 22
  • -8
  • 12

14

Trešnjevka Trešnjevka
  • 12
  • 2
  • 0
  • 10
  • 5
  • 54
  • -49
  • 6

15

Ponikve Ponikve
  • 13
  • 2
  • 0
  • 11
  • 14
  • 84
  • -70
  • 6

16

Špansko Špansko
  • 14
  • 0
  • 0
  • 14
  • 4
  • 97
  • -93
  • 0
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

1. "A"2011- ZNL MLAĐI PIONIRI 22/23

1

17. Mario Gucić (Dubrava Tim Kabel)
  • 21

2

15. Ivan Anikieiev (GNK Dinamo)
  • 15

3

11. Mark Cvetković (Lokomotiva)
  • 14

4

96. Ali Kaan (GNK Dinamo)
  • 13

5

10. Luka Tomas (GNK Dinamo)
  • 12

6

93. David Katić (Sesvete)
  • 11

7

8. Juraj Grahovac (Lučko)
  • 11

8

9. Tom Piteša (Lokomotiva)
  • 10

9

97. Marko Ivanović (Rudeš)
  • 9

10

99. Bruno Bojadžija (Rudeš)
  • 9

11

18. Ivan Tomičić (GNK Dinamo)
  • 9

12

6. David Maršić (Dubrava Tim Kabel)
  • 9

13

2. Matej Opačak (Dubrava Tim Kabel)
  • 9

14

78. Nikola Tomašević (Hrvatski Dragovoljac)
  • 8

15

11. Khan Seferović (Hrvatski Dragovoljac)
  • 8

16

7. Filip Sruk (Dubrava Tim Kabel)
  • 8

17

55. Petar Golešić (Lučko)
  • 7

18

9. Stjepan Combaj (Sesvete)
  • 7

19

22. Ivan Došen (HAŠK 1903)
  • 6

20

18. Marko Matić (Sesvete)
  • 6

21

9. Sven Kosić-Vukšić (Lučko)
  • 6

22

10. Marko Golub (Lokomotiva)
  • 6

23

11. Leon Kljajić (Lokomotiva)
  • 6

24

17. Juraj Adanić (GNK Dinamo)
  • 6

25

98. Vito Klišanić (Ravnice)
  • 6

26

10. Filip Križanić (Hrvatski Dragovoljac)
  • 5

27

5. Lucas Kuzmanović Lastavec (GNK Dinamo)
  • 5

28

10. Šimun Bajilo (HAŠK 1903)
  • 5

29

98. Patrik Tošić (Hrvatski Dragovoljac)
  • 5

30

99. Petar Cirimotić (GNK Dinamo)
  • 5

31

92. Maro Ćurković (Ravnice)
  • 5

32

7. Matija Capan (Lučko)
  • 5

33

6. Vito Sabranović (Kustošija)
  • 5

34

21. Lukas Dujić (Dubrava Tim Kabel)
  • 4

35

77. Roko Špoljarić (Sesvete)
  • 4

36

99. Šimun Caratan (Ravnice)
  • 4

37

10. Lovro Mandić (Ravnice)
  • 4

38

9. Rafael Barišić (GNK Dinamo)
  • 4

39

18. Fran Šuker (Lokomotiva)
  • 4

40

10. Franjo Glasnović (Dubrava Tim Kabel)
  • 4

41

4. Andro Topić (HAŠK 1903)
  • 4

42

17. Ferdinand Vukmanić (GNK Dinamo)
  • 4

43

9. Leon Jelinić (Kustošija)
  • 4

44

30. Ivan Verović (Vrapče)
  • 4

45

1. Jakov Tenšak (Kustošija)
  • 4

46

17. Zvonimir Milinović (Ponikve)
  • 4

47

9. Mario Markota (Dubrava Tim Kabel)
  • 4

48

23. Andrija Kraljević (Rudeš)
  • 4

49

44. Toma Haddad (Zagreb)
  • 3

50

7. Roko Skorić (Vrapče)
  • 3

51

13. Mihael Tomrecaj (Sesvete)
  • 3

52

14. Vito Kuh (Hrvatski Dragovoljac)
  • 3

53

20. Matija Šlapak (Rudeš)
  • 3

54

10. Dominik Kraljić (HAŠK 1903)
  • 3

55

20. Benjamin Nola (Trnje)
  • 3

56

3. Nik Tomaić (Lokomotiva)
  • 3

57

97. Tristan Grace Vrbanek (Zagreb)
  • 3

58

22. Karlo Kramer (Lučko)
  • 3

59

45. Andro Bojanić (Lokomotiva)
  • 3

60

. Filip Jakovljević (Lokomotiva)
  • 3

61

23. Lovro Jurić (Kustošija)
  • 3

62

8. Luka Valenta (HAŠK 1903)
  • 3

63

18. Toma Anković (Lokomotiva)
  • 3

64

10. Mark Milaković (Hrvatski Dragovoljac)
  • 3

65

4. Lav Ćetković (Hrvatski Dragovoljac)
  • 3

66

3. Ivan Maričić (HAŠK 1903)
  • 3

67

77. Vito Valjak (Ponikve)
  • 2

68

6. Dominik Jelić (HAŠK 1903)
  • 2

69

9. Patrik Pavlešić (Ponikve)
  • 2

70

10. Dominik Perić (Rudeš)
  • 2

71

. Lucijan Perković (Ponikve)
  • 2

72

18. Mateo Toth (Trnje)
  • 2

73

15. Jura Kopjar (Kustošija)
  • 2

74

8. Leon Franjević (Dubrava Tim Kabel)
  • 2

75

77. Antonio Kanjir Alvir (Zagreb)
  • 2

76

2. David Lovrić (Lokomotiva)
  • 2

77

23. Patrik Kršnjavi (HAŠK 1903)
  • 2

78

98. Karlo Mavračić (Hrvatski Dragovoljac)
  • 2

79

. Bernard Kirasić (Vrapče)
  • 2

80

99. Ivan Perić (Zagreb)
  • 2

81

35. Stipe Maršić (Zagreb)
  • 2

82

50. Niko Grabovac (Dubrava Tim Kabel)
  • 2

83

19. Marko Babić (Špansko)
  • 2

84

23. Leon Bikić (Kustošija)
  • 2

85

17. Zvone Dacer (Lokomotiva)
  • 2

86

25. Adin Škorić (Sesvete)
  • 2

87

10. Bruno Todorić (GNK Dinamo)
  • 2

88

7. Jakov Perić (GNK Dinamo)
  • 2

89

22. Fran Fidermuc (Ravnice)
  • 2

90

. Ivan TISANIĆ (Zagreb)
  • 2

91

98. Karlo Stegić (Zagreb)
  • 2

92

28. Luka Palčić (GNK Dinamo)
  • 2

93

16. Jan Škreblin (GNK Dinamo)
  • 2

94

9. Fran Leskovar (Vrapče)
  • 2

95

10. Borna Bolješić (Lučko)
  • 2

96

20. Marko Dlačić (Lučko)
  • 2

97

4. Lukas Barbaric (HAŠK 1903)
  • 2

98

46. Marko Madjarević (Kustošija)
  • 2

99

52. Tin Sivrić (Trnje)
  • 2

100

. Leon Fadini (Hrvatski Dragovoljac)
  • 2

101

55. Luka Zubak (Trnje)
  • 1

102

95. Vid Crnić (Rudeš)
  • 1

103

. Rene Koprivnjak (Ponikve)
  • 1

104

87. Nikola Gvozden (Zagreb)
  • 1

105

10. Roko Vučković (Zagreb)
  • 1

106

. Vid Lobel Garac (Vrapče)
  • 1

107

33. Ivan Marić (Lučko)
  • 1

108

15. Niko Pavlović (HAŠK 1903)
  • 1

109

99. Vito Primorac (Trnje)
  • 1

110

6. Lan Žižek (Lokomotiva)
  • 1

111

13. Ivan Radić (Zagreb)
  • 1

112

20. Borna Baletić (Trešnjevka)
  • 1

113

51. Marin Kolundžić (Vrapče)
  • 1

114

37. Mate Ivanović (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

115

24. Karlo Pobor (Trešnjevka)
  • 1

116

35. David Mihaljević (Lokomotiva)
  • 1

117

. Marko Brzić (Rudeš)
  • 1

118

4. Petar Lukunić (Rudeš)
  • 1

119

. Franko Relja (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

120

9. Fran Feljan (Trešnjevka)
  • 1

121

23. Filip Džajić (Trešnjevka)
  • 1

122

25. Tin Herceg (Lokomotiva)
  • 1

123

10. Valentino Strugar (Sesvete)
  • 1

124

99. Kan Omahić (Ravnice)
  • 1

125

4. Frane Baričić (Kustošija)
  • 1

126

6. Tomislav Radović (Špansko)
  • 1

127

37. Resul Mehmeti (Hrvatski Dragovoljac)
  • 1

128

11. Krešo Skoko (Špansko)
  • 1

129

20. Dario Lisjak (Hrvatski Dragovoljac)
  • 1

130

10. Mihael Ćosić (Trnje)
  • 1

131

96. Maks Đaković (Ravnice)
  • 1

132

8. Lovro Valentić (GNK Dinamo)
  • 1

133

22. Kristian Gjergji (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

134

30. Niko Franić (Rudeš)
  • 1

135

11. Kristian Kralj (HAŠK 1903)
  • 1

136

7. Borna Zrnić (Lokomotiva)
  • 1

137

5. Nikola Božić (Lučko)
  • 1

138

21. Grga Jurić (Rudeš)
  • 1

139

9. Luka Amidžić (Rudeš)
  • 1

140

8. Sven Ian Brčić (Rudeš)
  • 1

141

26. Ante Domazet-Lošo (Rudeš)
  • 1

142

5. Mark Fantur (Lokomotiva)
  • 1

143

9. Toni Runjić (Zagreb)
  • 1

144

94. Toni Vrapčević (Ravnice)
  • 1

145

9. Luka Šetka (Hrvatski Dragovoljac)
  • 1

146

94. Davor Rončević (Rudeš)
  • 1

147

4. Luka Kršić (Kustošija)
  • 1

148

7. Valter Ivano Škrtić (Trešnjevka)
  • 1

149

7. Dániel Sőregi (Ravnice)
  • 1

150

67. Ivano Vršek (Lučko)
  • 1

151

. Jona Hranilović (Ravnice)
  • 1

152

97. Filip Leko (Trnje)
  • 1

153

19. Luka Jerković (Trnje)
  • 1

154

15. Marko Stričević (Lučko)
  • 1

155

10. Noa Car (Ponikve)
  • 1

156

9. Vito Bertić (Hrvatski Dragovoljac)
  • 1

157

4. Val Horvat (Vrapče)
  • 1

158

5. Petar Pletikosić (Sesvete)
  • 1

159

6. Luka Ozimec (Sesvete)
  • 1

160

95. Bruno Đeri (Ponikve)
  • 1

161

6. Leon Mesić (Trnje)
  • 1

162

14. Luka Komorski (GNK Dinamo)
  • 1

163

19. Josip Španić (Kustošija)
  • 1

164

26. Domagoj Moćan (Trnje)
  • 1

165

35. Borna Varga (Ponikve)
  • 1

166

8. Leo Đuras (HAŠK 1903)
  • 1