Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 27 Stu 2022

Prigorje Markuševec

5 : 1

Sava

1. ZNL JUNIORI skupina "A" 22/23

1. ZNL JUNIORI skupina "A" 22/23

Array
(
    [team_id] => 645
    [team_name] => Blato
    [team_slug] => blato
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-blato_grb-transparent.png
    [team_url] => /soccer/teams/645-blato
)
Array
(
    [team_id] => 637
    [team_name] => Dubrava Tim Kabel
    [team_slug] => dubravatimkabel
    [team_logo] => images/zns/teams/DubravaTimKabel-637.png
    [team_url] => /soccer/teams/637-dubravatimkabel
)
Array
(
    [team_id] => 640
    [team_name] => HAŠK 1903
    [team_slug] => hak
    [team_logo] => images/zns/teams/hask_NOVI_2019__1_-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/640-hak
)
Array
(
    [team_id] => 639
    [team_name] => Maksimir
    [team_slug] => maksimir
    [team_logo] => images/zns/teams/NK-maksimir.png
    [team_url] => /soccer/teams/639-maksimir
)
Array
(
    [team_id] => 619
    [team_name] => Sava
    [team_slug] => sava
    [team_logo] => images/zns/teams/Sava-619.png
    [team_url] => /soccer/teams/619-sava
)
Array
(
    [team_id] => 4550
    [team_name] => Bubamara
    [team_slug] => bubamara
    [team_logo] => images/zns/teams/Bubamara-4550.png
    [team_url] => /soccer/teams/4550-bubamara
)
Array
(
    [team_id] => 175044
    [team_name] => Kralj Tomislav
    [team_slug] => nkkraljtomislav
    [team_logo] => images/zns/teams/NKKT_grb_final.png
    [team_url] => /soccer/teams/175044-nkkraljtomislav
)
Array
(
    [team_id] => 606
    [team_name] => Šparta
    [team_slug] => parta-elektra
    [team_logo] => images/zns/teams/NKparta-606.png
    [team_url] => /soccer/teams/606-parta-elektra
)
Array
(
    [team_id] => 642
    [team_name] => Kašina
    [team_slug] => kaina
    [team_logo] => images/zns/teams/Kaina-642.png
    [team_url] => /soccer/teams/642-kaina
)
Array
(
    [team_id] => 613
    [team_name] => Nur
    [team_slug] => nur
    [team_logo] => images/zns/teams/nur-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/613-nur
)
Array
(
    [team_id] => 641
    [team_name] => Concordia
    [team_slug] => concordia
    [team_logo] => images/zns/teams/Concordia-641.png
    [team_url] => /soccer/teams/641-concordia
)
Array
(
    [team_id] => 598
    [team_name] => Prigorje Markuševec
    [team_slug] => prigorjem
    [team_logo] => images/zns/teams/PrigorjeM-598.png
    [team_url] => /soccer/teams/598-prigorjem
)
Array
(
    [team_id] => 629
    [team_name] => Sloga
    [team_slug] => sloga-gredelj
    [team_logo] => images/zns/teams/Sloga-Gredelj-629.png
    [team_url] => /soccer/teams/629-sloga-gredelj
)
																	

2023

Kralj Tomislav Kralj Tomislav
30 Stu, 2022, 20:30

Savica

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Concordia Concordia
03 Pro, 2022, 13:00

Sava Sava
Nur Nur
03 Pro, 2022, 11:00

Borovje

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
04 Ožu, 2023, 00:00

SRC Grana Klaka

Concordia Concordia
Maksimir Maksimir
04 Ožu, 2023, 00:00

Oboj

Kralj Tomislav Kralj Tomislav
Bubamara Bubamara
04 Ožu, 2023, 00:00

Prečko

Kašina Kašina
Sloga Sloga
04 Ožu, 2023, 00:00

Pongračevo

Sava Sava
HAŠK 1903 HAŠK 1903
04 Ožu, 2023, 00:00

Pešćenica

Šparta Šparta
Šparta Šparta
11 Ožu, 2023, 00:00

Pongračevo

Concordia Concordia
Nur Nur
11 Ožu, 2023, 00:00

Borovje

HAŠK 1903 HAŠK 1903
Kašina Kašina
11 Ožu, 2023, 00:00

Kašina

Maksimir Maksimir
Bubamara Bubamara
11 Ožu, 2023, 00:00

Prečko

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Kralj Tomislav Kralj Tomislav
11 Ožu, 2023, 00:00

Savica

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
18 Ožu, 2023, 00:00

SRC Grana Klaka

Šparta Šparta
Concordia Concordia
18 Ožu, 2023, 00:00

Nur Nur
HAŠK 1903 HAŠK 1903
18 Ožu, 2023, 00:00

Pešćenica

Sava Sava
Sloga Sloga
18 Ožu, 2023, 00:00

Pongračevo

Kralj Tomislav Kralj Tomislav
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
18 Ožu, 2023, 00:00

Markuševec

Kašina Kašina
Maksimir Maksimir
18 Ožu, 2023, 00:00

Oboj

Bubamara Bubamara
Bubamara Bubamara
25 Ožu, 2023, 00:00

Prečko

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Kašina Kašina
25 Ožu, 2023, 00:00

Kašina

Sloga Sloga
Nur Nur
25 Ožu, 2023, 00:00

Borovje

Šparta Šparta
Sava Sava
25 Ožu, 2023, 00:00

Gredice

Concordia Concordia
Maksimir Maksimir
25 Ožu, 2023, 00:00

Oboj

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
01 Tra, 2023, 00:00

SRC Grana Klaka

Nur Nur
Šparta Šparta
01 Tra, 2023, 00:00

Pongračevo

Sava Sava
HAŠK 1903 HAŠK 1903
01 Tra, 2023, 00:00

Pešćenica

Kralj Tomislav Kralj Tomislav
Sloga Sloga
01 Tra, 2023, 00:00

Pongračevo

Bubamara Bubamara
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
01 Tra, 2023, 00:00

Markuševec

Maksimir Maksimir
Kralj Tomislav Kralj Tomislav
08 Tra, 2023, 00:00

Savica

Concordia Concordia
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
08 Tra, 2023, 00:00

Markuševec

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Maksimir Maksimir
08 Tra, 2023, 00:00

Oboj

Sloga Sloga
Kašina Kašina
08 Tra, 2023, 00:00

Kašina

HAŠK 1903 HAŠK 1903
Sava Sava
08 Tra, 2023, 00:00

Gredice

Nur Nur
Sloga Sloga
15 Tra, 2023, 00:00

Pongračevo

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
15 Tra, 2023, 00:00

SRC Grana Klaka

Sava Sava
Šparta Šparta
15 Tra, 2023, 00:00

Pongračevo

Kralj Tomislav Kralj Tomislav
Concordia Concordia
15 Tra, 2023, 00:00

Kašina Kašina
HAŠK 1903 HAŠK 1903
15 Tra, 2023, 00:00

Pešćenica

Bubamara Bubamara
Maksimir Maksimir
22 Tra, 2023, 00:00

Oboj

HAŠK 1903 HAŠK 1903
Kralj Tomislav Kralj Tomislav
22 Tra, 2023, 00:00

Savica

Nur Nur
Sloga Sloga
22 Tra, 2023, 00:00

Pongračevo

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Kašina Kašina
22 Tra, 2023, 00:00

Kašina

Šparta Šparta
Bubamara Bubamara
22 Tra, 2023, 00:00

Prečko

Concordia Concordia
Nur Nur
29 Tra, 2023, 00:00

Borovje

Kašina Kašina
Sava Sava
29 Tra, 2023, 00:00

Gredice

Kralj Tomislav Kralj Tomislav
Šparta Šparta
29 Tra, 2023, 00:00

Pongračevo

Bubamara Bubamara
Concordia Concordia
29 Tra, 2023, 00:00

Maksimir Maksimir
HAŠK 1903 HAŠK 1903
29 Tra, 2023, 00:00

Pešćenica

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Sloga Sloga
06 Svi, 2023, 00:00

Pongračevo

HAŠK 1903 HAŠK 1903
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
06 Svi, 2023, 00:00

Markuševec

Concordia Concordia
Maksimir Maksimir
06 Svi, 2023, 00:00

Oboj

Šparta Šparta
Bubamara Bubamara
06 Svi, 2023, 00:00

Prečko

Nur Nur
Kašina Kašina
06 Svi, 2023, 00:00

Kašina

Sava Sava
Nur Nur
13 Svi, 2023, 00:00

Borovje

Maksimir Maksimir
Concordia Concordia
13 Svi, 2023, 00:00

Sloga Sloga
Šparta Šparta
13 Svi, 2023, 00:00

Pongračevo

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Sava Sava
13 Svi, 2023, 00:00

Gredice

Bubamara Bubamara
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
13 Svi, 2023, 00:00

SRC Grana Klaka

Kralj Tomislav Kralj Tomislav
HAŠK 1903 HAŠK 1903
20 Svi, 2023, 00:00

Pešćenica

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Sloga Sloga
20 Svi, 2023, 00:00

Pongračevo

Šparta Šparta
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
20 Svi, 2023, 00:00

Markuševec

Nur Nur
Maksimir Maksimir
20 Svi, 2023, 00:00

Oboj

Sava Sava
Kralj Tomislav Kralj Tomislav
20 Svi, 2023, 00:00

Savica

Kašina Kašina
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
27 Svi, 2023, 00:00

SRC Grana Klaka

Kašina Kašina
Concordia Concordia
27 Svi, 2023, 00:00

HAŠK 1903 HAŠK 1903
Sava Sava
27 Svi, 2023, 00:00

Gredice

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Nur Nur
27 Svi, 2023, 00:00

Borovje

Sloga Sloga
Kralj Tomislav Kralj Tomislav
27 Svi, 2023, 00:00

Savica

Bubamara Bubamara

2023

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 66351081
    [title] => Nogometni klub Prigorje Markuševec vs Nogometni klub Sava Zagreb
    [slug] => NogometniklubPrigorjeMarkuevecvsNogometniklubSavaZagreb
    [teamone] => 598
    [teamtwo] => 619
    [date] => 2022-11-27
    [time] => 12:00:00
    [spsoccer_vanue_id] => 50505
    [teamone_score] => 5
    [teamtwo_score] => 1
    [url] => /liga-bbva/matches/66351081-NogometniklubPrigorjeMarkuevecvsNogometniklubSavaZagreb
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 598
            [title] => Prigorje Markuševec
            [slug] => prigorjem
            [logo] => images/zns/teams/PrigorjeM-598.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/598-prigorjem
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 619
            [title] => Sava
            [slug] => sava
            [logo] => images/zns/teams/Sava-619.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/619-sava
    [match_date] => 27 Stu, 2022
    [match_time] => 12:00 PM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 50505
            [title] => Markuševec
            [slug] => Markuevec
        )

)
								

5 : 1

27 Stu, 2022, 12:00

Markuševec

0 : 5

26 Stu, 2022, 15:00

Kašina

0 : 4

26 Stu, 2022, 09:00

Prečko

1 : 1

26 Stu, 2022, 17:30

Pešćenica

3 : 0

26 Stu, 2022, 12:30

Oboj

4 : 3

23 Stu, 2022, 20:30

SRC Grana Klaka

7 : 4

19 Stu, 2022, 14:00

Pongračevo

3 : 0

19 Stu, 2022, 15:00

Kašina

8 : 0

18 Stu, 2022, 14:00

Blato

0 : 3

16 Stu, 2022, 14:00

Gredice

4 : 5

16 Stu, 2022, 16:00

Pešćenica

2 : 3

16 Stu, 2022, 20:30

Oboj

0 : 11

13 Stu, 2022, 09:00

Prečko

4 : 3

13 Stu, 2022, 14:00

Markuševec

0 : 3

13 Stu, 2022, 13:30

Pongračevo

3 : 1

12 Stu, 2022, 15:00

Kašina

4 : 8

09 Stu, 2022, 20:30

Prečko

7 : 1

06 Stu, 2022, 11:00

Borovje

8 : 3

06 Stu, 2022, 15:00

Gredice

2 : 0

06 Stu, 2022, 14:00

Blato

2 : 10

05 Stu, 2022, 14:30

Pongračevo

4 : 1

03 Stu, 2022, 19:30

Borovje

6 : 4

30 Lis, 2022, 10:00

Markuševec

1 : 2

29 Lis, 2022, 15:30

Kašina

5 : 1

29 Lis, 2022, 14:45

Oboj

4 : 1

29 Lis, 2022, 15:00

Blato

1 : 1

23 Lis, 2022, 15:30

Gredice

6 : 3

22 Lis, 2022, 12:00

SRC Grana Klaka

5 : 2

22 Lis, 2022, 13:00

Pešćenica

3 : 2

22 Lis, 2022, 13:00

0 : 2

22 Lis, 2022, 09:00

Pongračevo

2 : 2

18 Lis, 2022, 16:00

Gredice

1 : 2

16 Lis, 2022, 16:00

Gredice

2 : 1

16 Lis, 2022, 10:00

Markuševec

0 : 1

15 Lis, 2022, 10:00

Pongračevo

1 : 1

15 Lis, 2022, 16:00

Kašina

1 : 7

15 Lis, 2022, 09:00

Prečko

4 : 1

15 Lis, 2022, 15:00

Blato

9 : 3

12 Lis, 2022, 20:00

SRC Grana Klaka

0 : 7

09 Lis, 2022, 13:00

Pongračevo

0 : 1

09 Lis, 2022, 12:00

Borovje

3 : 2

08 Lis, 2022, 13:00

Pešćenica

1 : 6

08 Lis, 2022, 16:30

Pongračevo

6 : 1

02 Lis, 2022, 12:00

Borovje

2 : 0

02 Lis, 2022, 16:00

Blato

6 : 2

01 Lis, 2022, 16:00

Gredice

0 : 2

01 Lis, 2022, 14:00

Savica

5 : 1

01 Lis, 2022, 10:00

Prečko

4 : 3

01 Lis, 2022, 09:00

Oboj

5 : 1

28 Ruj, 2022, 20:15

Blato

6 : 3

27 Ruj, 2022, 20:00

Kašina

0 : 7

25 Ruj, 2022, 13:30

Pongračevo

1 : 3

24 Ruj, 2022, 12:45

SRC Grana Klaka

7 : 0

24 Ruj, 2022, 11:00

Markuševec

2 : 0

24 Ruj, 2022, 13:00

Pešćenica

3 : 5

24 Ruj, 2022, 09:00

Pongračevo

13 : 0

20 Ruj, 2022, 20:45

SRC Grana Klaka

7 : 0

18 Ruj, 2022, 13:00

Borovje

1 : 4

18 Ruj, 2022, 17:00

Gredice

1 : 5

17 Ruj, 2022, 17:00

Pongračevo

7 : 1

17 Ruj, 2022, 15:00

Savica

1 : 5

17 Ruj, 2022, 17:00

Kašina

0 : 8

17 Ruj, 2022, 15:00

Prečko

3 : 3

11 Ruj, 2022, 17:00

Oboj

7 : 1

11 Ruj, 2022, 10:00

Markuševec

0 : 0

11 Ruj, 2022, 14:30

Pongračevo

2 : 5

10 Ruj, 2022, 13:00

Pešćenica

0 : 2

10 Ruj, 2022, 17:00

2 : 1

03 Ruj, 2022, 09:00

Pongračevo

0 : 3

03 Ruj, 2022, 12:30

Savica

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

1. ZNL JUNIORI skupina "A" 22/23

1

Blato Blato
  • 12
  • 9
  • 1
  • 2
  • 39
  • 10
  • 29
  • 28

2

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
  • 11
  • 8
  • 0
  • 3
  • 52
  • 26
  • 26
  • 24

3

Nur Nur
  • 10
  • 8
  • 0
  • 2
  • 40
  • 16
  • 24
  • 24

4

Maksimir Maksimir
  • 11
  • 7
  • 1
  • 3
  • 47
  • 21
  • 26
  • 22

5

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
  • 11
  • 7
  • 1
  • 3
  • 47
  • 33
  • 14
  • 22

6

HAŠK 1903 HAŠK 1903
  • 12
  • 6
  • 1
  • 5
  • 38
  • 29
  • 9
  • 19

7

Sava Sava
  • 10
  • 5
  • 2
  • 3
  • 35
  • 19
  • 16
  • 17

8

Kašina Kašina
  • 12
  • 5
  • 2
  • 5
  • 32
  • 31
  • 1
  • 17

9

Šparta Šparta
  • 12
  • 5
  • 0
  • 7
  • 32
  • 47
  • -15
  • 15

10

Kralj Tomislav Kralj Tomislav
  • 11
  • 3
  • 0
  • 8
  • 18
  • 27
  • -9
  • 9

11

Concordia Concordia
  • 11
  • 2
  • 3
  • 6
  • 16
  • 34
  • -18
  • 9

12

Sloga Sloga
  • 11
  • 1
  • 1
  • 9
  • 17
  • 53
  • -36
  • 3

13

Bubamara Bubamara
  • 12
  • 1
  • 0
  • 11
  • 16
  • 83
  • -67
  • 3
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

1. ZNL JUNIORI skupina "A" 22/23

1

10. Jakov Pavlic (Nur)
  • 16

2

16. Stjepan Miklec (Prigorje Markuševec)
  • 16

3

9. Valentin Kustić (Maksimir)
  • 14

4

7. Karlo Mrkoci (Blato)
  • 10

5

5. Joram Mutaddula (Sava)
  • 10

6

19. Niko Matahlija (HAŠK 1903)
  • 8

7

17. Alen Fetić (Nur)
  • 8

8

50. David Orač (Dubrava Tim Kabel)
  • 8

9

11. Matej Vrbat (Sava)
  • 7

10

9. Matija Kelčec (Kašina)
  • 7

11

17. Mislav Šibenik (Kašina)
  • 6

12

13. Ivan Kršić (Prigorje Markuševec)
  • 6

13

10. Mario Štefina (Blato)
  • 6

14

9. Luka Veselić (Šparta)
  • 6

15

8. Roko Šimpraga (Sloga)
  • 6

16

18. Leon Divković (Concordia)
  • 6

17

22. Noa Baković (Dubrava Tim Kabel)
  • 6

18

7. Vito Šolman (Dubrava Tim Kabel)
  • 6

19

6. Din Hatemić (Nur)
  • 5

20

9. Lovro Škreblin (HAŠK 1903)
  • 5

21

17. Lovro Sršen (Šparta)
  • 5

22

9. Mark Lucas Kranjec (Nur)
  • 5

23

11. Karlo Antić (Dubrava Tim Kabel)
  • 5

24

5. Leo Orač (Maksimir)
  • 5

25

6. Matko Kramarić (Maksimir)
  • 5

26

14. Vlaho Lučić (Maksimir)
  • 5

27

9. Kevin Gjergj Lekaj (Dubrava Tim Kabel)
  • 5

28

17. David Kolobarić (Blato)
  • 5

29

14. Robert Tipurić (Kašina)
  • 5

30

27. Patrik Ćosić (Kralj Tomislav)
  • 4

31

21. Tin Sarić (Dubrava Tim Kabel)
  • 4

32

15. Drago Gabrić (Šparta)
  • 4

33

10. Ivan Hadaš (Kašina)
  • 4

34

26. Martin Ignjatović Palašić (Dubrava Tim Kabel)
  • 4

35

10. Luka Debeljak (Sloga)
  • 4

36

34. Jakov Vidović (Sava)
  • 4

37

22. Borna Luketa (Šparta)
  • 4

38

11. Olanrewaju Valentine Okoli (Kralj Tomislav)
  • 4

39

10. Antonio Škorić (Šparta)
  • 4

40

10. Filip Kirinić (Prigorje Markuševec)
  • 4

41

10. Franko Kovač (HAŠK 1903)
  • 4

42

11. Dorijan Eminović (Concordia)
  • 4

43

9. Vito Jelić (Prigorje Markuševec)
  • 4

44

15. Nikola Bošnjak (Kralj Tomislav)
  • 3

45

13. Francesco Antonio Brunetti (Maksimir)
  • 3

46

7. Dorian Špiček (Prigorje Markuševec)
  • 3

47

3. Filip Andrijanić (Nur)
  • 3

48

10. Pan Jelić (Bubamara)
  • 3

49

10. Dino Ros (Kašina)
  • 3

50

8. Toni Jelić (Bubamara)
  • 3

51

11. Vid Veverec (Bubamara)
  • 3

52

66. Teo Bešić (Dubrava Tim Kabel)
  • 3

53

6. Borna Žužić (Prigorje Markuševec)
  • 3

54

11. Borna Sabljak (HAŠK 1903)
  • 3

55

7. Jakov Bonić (HAŠK 1903)
  • 3

56

6. Bernard Karlo Čović (Sava)
  • 3

57

11. Dominik Međugorac (Blato)
  • 3

58

9. Filip Horvat (HAŠK 1903)
  • 3

59

9. Ante Gavrić (Kašina)
  • 3

60

7. Niko Marić (Maksimir)
  • 2

61

10. Marco Aliaj (Dubrava Tim Kabel)
  • 2

62

9. Josip Kranželić (Sava)
  • 2

63

11. Fran Katavić (Concordia)
  • 2

64

7. Fran Čabraja (HAŠK 1903)
  • 2

65

21. Antonio Ledinski (Bubamara)
  • 2

66

11. Jakov Matić (Blato)
  • 2

67

9. Kristijan Varivoda (Blato)
  • 2

68

10. Filip Pirš (Maksimir)
  • 2

69

14. Enzo Pasarić (Prigorje Markuševec)
  • 2

70

11. Jan Ronald Ivec (Maksimir)
  • 2

71

16. Vid Kolundžić (Šparta)
  • 2

72

10. Petar Glasnović (Dubrava Tim Kabel)
  • 2

73

1. Mihael Zečević (Maksimir)
  • 2

74

8. Ljuban Boškić (Kašina)
  • 2

75

10. Ante Čulo (HAŠK 1903)
  • 2

76

20. Antonio Djokić (Dubrava Tim Kabel)
  • 2

77

17. Leon Mesić (Sloga)
  • 2

78

20. Fran Jurak (Prigorje Markuševec)
  • 2

79

18. Nikša Roksandić (Maksimir)
  • 2

80

13. Nikola Gršetić (Sava)
  • 2

81

20. Ivan Breitenfeld (Sava)
  • 2

82

3. Stanko Zadro (HAŠK 1903)
  • 2

83

7. Bartol Vajdić (Kralj Tomislav)
  • 1

84

2. Matej Rubić (HAŠK 1903)
  • 1

85

19. Niko Petrinec (Sava)
  • 1

86

29. Jan Huzek (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

87

20. Kristijan Horvat (Sloga)
  • 1

88

18. Tomislav Stanić (Šparta)
  • 1

89

15. Fran Lukić (HAŠK 1903)
  • 1

90

7. Filip Šimunković (Prigorje Markuševec)
  • 1

91

2. Filip Vujanić (Blato)
  • 1

92

10. Jure Kamberović (Kralj Tomislav)
  • 1

93

22. Jan Đenđinović (Maksimir)
  • 1

94

21. Marko Galli (Bubamara)
  • 1

95

14. Niko Tomaić (HAŠK 1903)
  • 1

96

6. Bartol Juraga (Kašina)
  • 1

97

5. Luka Gašparović (Sava)
  • 1

98

15. Toma Ostrman (Prigorje Markuševec)
  • 1

99

23. Alan Župan (Prigorje Markuševec)
  • 1

100

7. Tin Kavić (Bubamara)
  • 1

101

8. Josip Pocrnić (Šparta)
  • 1

102

15. Lukas Krivski (Sava)
  • 1

103

14. Domagoj Marunica (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

104

14. Marko Prpić (Sloga)
  • 1

105

5. Damjan Margetić (Sava)
  • 1

106

27. Jan Milanović (Prigorje Markuševec)
  • 1

107

11. Dominik Ciprić (Maksimir)
  • 1

108

2. Štefan Jordanić (Prigorje Markuševec)
  • 1

109

5. Tomas Bajlo (Blato)
  • 1

110

9. Karlo Zahirović Lukšić (Sloga)
  • 1

111

5. Matija Mustač (Concordia)
  • 1

112

19. Patrik Pribanić (Blato)
  • 1

113

25. Šimun Naglić (Prigorje Markuševec)
  • 1

114

10. Luka Knežević (Blato)
  • 1

115

4. Juro Perić (Kašina)
  • 1

116

. Stjepan Matokanović (Kralj Tomislav)
  • 1

117

21. Dominik Novosel (Maksimir)
  • 1

118

5. Ivan Škornjak (Blato)
  • 1

119

14. Ivor Đuran (Bubamara)
  • 1

120

23. Grgur Ivić (Sloga)
  • 1

121

4. Rafael Dedić (Kralj Tomislav)
  • 1

122

16. Daniel Anthony Miličić (Maksimir)
  • 1

123

7. Elvir Hozanović (Nur)
  • 1

124

14. Josip Purtić (Šparta)
  • 1

125

8. Manuel Bajrić (HAŠK 1903)
  • 1

126

21. Ivan Marić (Nur)
  • 1

127

17. David Kuzmanović (Bubamara)
  • 1

128

3. Pavo Botica (Šparta)
  • 1

129

4. Filip Galac (Maksimir)
  • 1

130

11. Berin Selimbegović (Nur)
  • 1

131

7. Jan Pintar (Sava)
  • 1

132

4. Daniel Topić (Maksimir)
  • 1

133

5. Ante Tuzlak (Šparta)
  • 1

134

13. Ivan Benković (Concordia)
  • 1

135

15. Matej Kosić (Bubamara)
  • 1

136

4. Adam Jerkić (Prigorje Markuševec)
  • 1

137

6. Bruno Kirinić (HAŠK 1903)
  • 1

138

20. Fran Kopilaš (Kralj Tomislav)
  • 1

139

16. Franjo Pranjić (Concordia)
  • 1

140

11. Blaž Bertol (Šparta)
  • 1

141

24. Fran Sviben (HAŠK 1903)
  • 1

142

6. Tvrtko Glunčić (Sloga)
  • 1

143

11. Marin Baturina (Maksimir)
  • 1

144

20. Tomislav Marunica (Concordia)
  • 1

145

7. Zvonimir Petrović (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

146

10. Maks Čukelj (Šparta)
  • 1

147

13. Tomislav Miletić (Kralj Tomislav)
  • 1

148

8. Domagoj Zujić (Kralj Tomislav)
  • 1