Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 18 Svi 2022

Dubrava Tim Kabel

3 : 1

Kustošija

KUP ZNS-a - SENIORI 21/22

KUP ZNS-a - SENIORI 21/22

Array
(
    [team_id] => 605
    [team_name] => Polet
    [team_slug] => polet-1
    [team_logo] => images/zns/teams/Polet-605.png
    [team_url] => /soccer/teams/605-polet-1
)
Array
(
    [team_id] => 643
    [team_name] => Prečko
    [team_slug] => preko
    [team_logo] => images/zns/teams/Preko-643.png
    [team_url] => /soccer/teams/643-preko
)
Array
(
    [team_id] => 120231
    [team_name] => Gavran 2003.
    [team_slug] => gavran2003
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-gavran-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/120231-gavran2003
)
Array
(
    [team_id] => 621
    [team_name] => Odra
    [team_slug] => odra
    [team_logo] => images/zns/teams/Odra-621.png
    [team_url] => /soccer/teams/621-odra
)
Array
(
    [team_id] => 646
    [team_name] => Omladinac
    [team_slug] => omladinac
    [team_logo] => images/zns/teams/omladinac.png
    [team_url] => /soccer/teams/646-omladinac
)
Array
(
    [team_id] => 107200
    [team_name] => Zagreb 041
    [team_slug] => zagreb041
    [team_logo] => images/zns/teams/Zagreb041-107200.png
    [team_url] => /soccer/teams/107200-zagreb041
)
Array
(
    [team_id] => 5145
    [team_name] => Croatia 98
    [team_slug] => croatia98
    [team_logo] => images/zns/teams/croatia-98.png
    [team_url] => /soccer/teams/5145-croatia98
)
Array
(
    [team_id] => 600
    [team_name] => Prigorje Žerjavinec
    [team_slug] => prigorje
    [team_logo] => images/zns/teams/Prigorje-600.png
    [team_url] => /soccer/teams/600-prigorje
)
Array
(
    [team_id] => 629
    [team_name] => Sloga
    [team_slug] => sloga-gredelj
    [team_logo] => images/zns/teams/Sloga-Gredelj-629.png
    [team_url] => /soccer/teams/629-sloga-gredelj
)
Array
(
    [team_id] => 616
    [team_name] => Špansko
    [team_slug] => pansko
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-spansko.png
    [team_url] => /soccer/teams/616-pansko
)
Array
(
    [team_id] => 614
    [team_name] => Hrvatski Leskovac
    [team_slug] => hrvatskileskovac
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-hrv-leskovac.png
    [team_url] => /soccer/teams/614-hrvatskileskovac
)
Array
(
    [team_id] => 610
    [team_name] => Studentski Grad
    [team_slug] => studentskigrad
    [team_logo] => images/zns/teams/st-grad.png
    [team_url] => /soccer/teams/610-studentskigrad
)
Array
(
    [team_id] => 625
    [team_name] => Hrašće
    [team_slug] => hrae
    [team_logo] => images/zns/teams/hrasce.png
    [team_url] => /soccer/teams/625-hrae
)
Array
(
    [team_id] => 590
    [team_name] => Zagreb
    [team_slug] => zagreb
    [team_logo] => images/zns/teams/Zagreb-590.png
    [team_url] => /soccer/teams/590-zagreb
)
Array
(
    [team_id] => 631
    [team_name] => Čehi
    [team_slug] => ehi
    [team_logo] => images/zns/teams/ehi-631.png
    [team_url] => /soccer/teams/631-ehi
)
Array
(
    [team_id] => 641
    [team_name] => Concordia
    [team_slug] => concordia
    [team_logo] => images/zns/teams/Concordia-641.png
    [team_url] => /soccer/teams/641-concordia
)
Array
(
    [team_id] => 645
    [team_name] => Blato
    [team_slug] => blato
    [team_logo] => images/zns/teams/blato_1.png
    [team_url] => /soccer/teams/645-blato
)
Array
(
    [team_id] => 623
    [team_name] => Dinamo Odranski Obrež
    [team_slug] => dinamooo
    [team_logo] => images/zns/teams/dinamo-oo-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/623-dinamooo
)
Array
(
    [team_id] => 630
    [team_name] => Brezovica
    [team_slug] => brezovica
    [team_logo] => images/zns/teams/Brezovica-630.png
    [team_url] => /soccer/teams/630-brezovica
)
Array
(
    [team_id] => 636
    [team_name] => Hrvatski Dragovoljac
    [team_slug] => hrvatskidragovoljac
    [team_logo] => images/zns/teams/NK_Hrvatski_Dragovoljac.png
    [team_url] => /soccer/teams/636-hrvatskidragovoljac
)
Array
(
    [team_id] => 3096
    [team_name] => Sesvete
    [team_slug] => sesvete
    [team_logo] => images/zns/teams/Sesvete.png-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/3096-sesvete
)
Array
(
    [team_id] => 626
    [team_name] => Kustošija
    [team_slug] => kustoija
    [team_logo] => images/zns/predstavljanje-klubova/Grb-Kustosija-bez-podloge-160.png
    [team_url] => /soccer/teams/626-kustoija
)
Array
(
    [team_id] => 596
    [team_name] => Jarun
    [team_slug] => jarun
    [team_logo] => images/zns/teams/Jarun-596.png
    [team_url] => /soccer/teams/596-jarun
)
Array
(
    [team_id] => 637
    [team_name] => Dubrava Tim Kabel
    [team_slug] => dubravatimkabel
    [team_logo] => images/zns/teams/DubravaTimKabel-637.png
    [team_url] => /soccer/teams/637-dubravatimkabel
)
Array
(
    [team_id] => 592
    [team_name] => Vrapče
    [team_slug] => vrape
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-vrapce.png
    [team_url] => /soccer/teams/592-vrape
)
Array
(
    [team_id] => 620
    [team_name] => Trnje
    [team_slug] => trnje
    [team_logo] => images/zns/teams/Trnje-620.png
    [team_url] => /soccer/teams/620-trnje
)
Array
(
    [team_id] => 591
    [team_name] => Trešnjevka
    [team_slug] => trenjevka
    [team_logo] => images/zns/teams/Trenjevka-591.png
    [team_url] => /soccer/teams/591-trenjevka
)
Array
(
    [team_id] => 597
    [team_name] => Ravnice
    [team_slug] => ravnice
    [team_logo] => images/zns/teams/Ravnice-597.png
    [team_url] => /soccer/teams/597-ravnice
)
Array
(
    [team_id] => 617
    [team_name] => Ponikve
    [team_slug] => ponikve
    [team_logo] => images/zns/teams/Ponikve-617-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/617-ponikve
)
Array
(
    [team_id] => 639
    [team_name] => Maksimir
    [team_slug] => maksimir
    [team_logo] => images/zns/teams/NK-maksimir.png
    [team_url] => /soccer/teams/639-maksimir
)
Array
(
    [team_id] => 638
    [team_name] => Lučko
    [team_slug] => luko
    [team_logo] => images/zns/teams/NK_Luko.png
    [team_url] => /soccer/teams/638-luko
)
Array
(
    [team_id] => 640
    [team_name] => HAŠK 1903
    [team_slug] => hak
    [team_logo] => images/zns/teams/hask_NOVI_2019__1_-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/640-hak
)
Array
(
    [team_id] => 611
    [team_name] => Mladost Dragonožec
    [team_slug] => mladostdd
    [team_logo] => images/zns/teams/MladostDD-611.png
    [team_url] => /soccer/teams/611-mladostdd
)
Array
(
    [team_id] => 96347
    [team_name] => Devetka
    [team_slug] => devetka
    [team_logo] => images/zns/teams/Devetka-96347.png
    [team_url] => /soccer/teams/96347-devetka
)
Array
(
    [team_id] => 4868
    [team_name] => Podsused
    [team_slug] => podsused
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-podsused.jpg
    [team_url] => /soccer/teams/4868-podsused
)
Array
(
    [team_id] => 604
    [team_name] => Mala Mlaka
    [team_slug] => malamlaka
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-mala-mlaka.png
    [team_url] => /soccer/teams/604-malamlaka
)
Array
(
    [team_id] => 119428
    [team_name] => Zelengaj 1948
    [team_slug] => zelengaj1948
    [team_logo] => images/zns/teams/Zelengaj1948-119428.png
    [team_url] => /soccer/teams/119428-zelengaj1948
)
Array
(
    [team_id] => 624
    [team_name] => ZET
    [team_slug] => zet
    [team_logo] => images/zns/teams/ZET-624.png
    [team_url] => /soccer/teams/624-zet
)
Array
(
    [team_id] => 602
    [team_name] => Sesvetski Kraljevec
    [team_slug] => sesvetskikraljevec
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-sesvetski-kraljevac.png
    [team_url] => /soccer/teams/602-sesvetskikraljevec
)
Array
(
    [team_id] => 627
    [team_name] => Ivanja Reka
    [team_slug] => ivanjareka
    [team_logo] => images/zns/teams/IvanjaReka-627.png
    [team_url] => /soccer/teams/627-ivanjareka
)
Array
(
    [team_id] => 175044
    [team_name] => Kralj Tomislav
    [team_slug] => nkkraljtomislav
    [team_logo] => images/zns/teams/NKKraljTomislav-175044.png
    [team_url] => /soccer/teams/175044-nkkraljtomislav
)
Array
(
    [team_id] => 4550
    [team_name] => Bubamara
    [team_slug] => bubamara
    [team_logo] => images/zns/teams/Bubamara-4550.png
    [team_url] => /soccer/teams/4550-bubamara
)
Array
(
    [team_id] => 598
    [team_name] => Prigorje Markuševec
    [team_slug] => prigorjem
    [team_logo] => images/zns/teams/PrigorjeM-598.png
    [team_url] => /soccer/teams/598-prigorjem
)
Array
(
    [team_id] => 601
    [team_name] => Čulinec
    [team_slug] => ulinec
    [team_logo] => images/zns/teams/ulinec-601.png
    [team_url] => /soccer/teams/601-ulinec
)
Array
(
    [team_id] => 619
    [team_name] => Sava
    [team_slug] => sava
    [team_logo] => images/zns/teams/Sava-619.png
    [team_url] => /soccer/teams/619-sava
)
Array
(
    [team_id] => 613
    [team_name] => Nur
    [team_slug] => nur
    [team_logo] => images/zns/teams/nur-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/613-nur
)
Array
(
    [team_id] => 606
    [team_name] => Šparta
    [team_slug] => parta-elektra
    [team_logo] => images/zns/teams/NKparta-606.png
    [team_url] => /soccer/teams/606-parta-elektra
)
Array
(
    [team_id] => 622
    [team_name] => Botinec
    [team_slug] => botinec
    [team_logo] => images/zns/teams/Botinec-622.png
    [team_url] => /soccer/teams/622-botinec
)
Array
(
    [team_id] => 642
    [team_name] => Kašina
    [team_slug] => kaina
    [team_logo] => images/zns/teams/Kaina-642.png
    [team_url] => /soccer/teams/642-kaina
)
Array
(
    [team_id] => 618
    [team_name] => Mladost Buzin
    [team_slug] => mladostbuzin
    [team_logo] => images/zns/teams/MladostBuzin-618.png
    [team_url] => /soccer/teams/618-mladostbuzin
)
Array
(
    [team_id] => 644
    [team_name] => Sava Jakuševec
    [team_slug] => savaj
    [team_logo] => images/zns/teams/SAVA-Jakuevec.png
    [team_url] => /soccer/teams/644-savaj
)
																	

2022

2022

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 53923670
    [title] => Nogometni klub Dubrava Tim Kabel vs Nogometni klub Kustošija
    [slug] => NogometniklubDubravaTimKabelvsNogometniklubKustoija
    [teamone] => 637
    [teamtwo] => 626
    [date] => 2022-05-18
    [time] => 18:00:00
    [spsoccer_vanue_id] => 51540
    [teamone_score] => 3
    [teamtwo_score] => 1
    [url] => /liga-bbva/matches/53923670-NogometniklubDubravaTimKabelvsNogometniklubKustoija
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 637
            [title] => Dubrava Tim Kabel
            [slug] => dubravatimkabel
            [logo] => images/zns/teams/DubravaTimKabel-637.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/637-dubravatimkabel
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 626
            [title] => Kustošija
            [slug] => kustoija
            [logo] => images/zns/predstavljanje-klubova/Grb-Kustosija-bez-podloge-160.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/626-kustoija
    [match_date] => 18 Svi, 2022
    [match_time] => 06:00 PM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 51540
            [title] => SRC Grana Klaka
            [slug] => SRCGranaKlaka
        )

)
								

3 : 1

18 Svi, 2022, 18:00

SRC Grana Klaka

1 : 0

04 Svi, 2022, 17:00

ŠNC Stjepan Spajić

2 : 1

06 Tra, 2022, 16:30

Jarun

2 : 4

06 Tra, 2022, 16:30

Pešćenica

4 : 0

06 Tra, 2022, 16:30

Kustošija

0 : 1

23 Ožu, 2022, 16:00

Vrapče

0 : 5

05 Velj, 2022, 14:00

Odranski Obrež

1 : 2

12 Stu, 2021, 14:00

Sesvete

1 : 3

26 Lis, 2021, 14:30

Zagreb-Veslačka

1 : 1

20 Lis, 2021, 15:30

Hrelić

3 : 0

20 Lis, 2021, 15:30

Vrapče

4 : 1

20 Lis, 2021, 15:30

Pešćenica

1 : 3

20 Lis, 2021, 15:30

Sesvetski Kraljevec

0 : 2

19 Lis, 2021, 15:30

Sveta Klara

0 : 3

13 Lis, 2021, 16:00

2 : 2

13 Lis, 2021, 16:00

0 : 0

13 Lis, 2021, 16:00

Brezovica

1 : 7

13 Lis, 2021, 16:00

1 : 0

12 Lis, 2021, 15:30

2 : 1

06 Lis, 2021, 16:00

0 : 5

06 Lis, 2021, 16:00

Markuševec

0 : 1

06 Lis, 2021, 16:00

2 : 0

06 Lis, 2021, 16:00

1 : 3

06 Lis, 2021, 16:00

2 : 2

06 Lis, 2021, 16:00

1 : 8

05 Lis, 2021, 16:00

0 : 0

29 Ruj, 2021, 16:00

Jakuševec

0 : 1

22 Ruj, 2021, 16:30

Podsused

6 : 0

22 Ruj, 2021, 16:30

Buzin

3 : 3

22 Ruj, 2021, 16:30

Kašina

2 : 1

22 Ruj, 2021, 16:30

Botinec

3 : 3

22 Ruj, 2021, 16:30

Pongračevo

1 : 5

22 Ruj, 2021, 16:30

Borovje

1 : 0

22 Ruj, 2021, 16:30

Gredice

2 : 2

22 Ruj, 2021, 16:30

Čulinec

5 : 0

22 Ruj, 2021, 16:30

Markuševec

3 : 1

22 Ruj, 2021, 16:30

Prečko

0 : 0

22 Ruj, 2021, 16:30

Savica

0 : 0

22 Ruj, 2021, 16:30

Ivanja Reka

6 : 1

22 Ruj, 2021, 16:30

Sesvetski Kraljevec

4 : 1

22 Ruj, 2021, 16:30

Savica

2 : 0

22 Ruj, 2021, 16:30

Hrelić

0 : 7

22 Ruj, 2021, 16:30

Mala Mlaka

3 : 1

22 Ruj, 2021, 16:30

0 : 1

22 Ruj, 2021, 16:30

Donji Dragonožec

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

KUP ZNS-a - SENIORI 21/22

1

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
  • 3
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4
  • 1
  • 3
  • 8

2

ZET ZET
  • 3
  • 2
  • 0
  • 0
  • 7
  • 2
  • 5
  • 7

3

Lučko Lučko
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 11
  • 2
  • 9
  • 6

4

Vrapče Vrapče
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 10
  • 1
  • 9
  • 6

5

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
  • 3
  • 2
  • 0
  • 1
  • 9
  • 4
  • 5
  • 6

6

Jarun Jarun
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 5
  • 1
  • 4
  • 6

7

Kustošija Kustošija
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4
  • 1
  • 3
  • 6

8

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 3
  • 1
  • 2
  • 6

9

Polet Polet
  • 3
  • 2
  • 0
  • 1
  • 3
  • 3
  • 0
  • 6

10

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
  • 2
  • 1
  • 0
  • 0
  • 7
  • 4
  • 3
  • 5

11

HAŠK 1903 HAŠK 1903
  • 2
  • 1
  • 0
  • 0
  • 6
  • 3
  • 3
  • 5

12

Zagreb Zagreb
  • 3
  • 1
  • 0
  • 1
  • 6
  • 5
  • 1
  • 5

13

Odra Odra
  • 3
  • 1
  • 0
  • 1
  • 3
  • 5
  • -2
  • 5

14

Brezovica Brezovica
  • 2
  • 1
  • 0
  • 0
  • 7
  • 3
  • 4
  • 4

15

Bubamara Bubamara
  • 2
  • 1
  • 0
  • 0
  • 5
  • 3
  • 2
  • 4

16

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 9
  • 1
  • 8
  • 3

17

Prečko Prečko
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 7
  • 1
  • 6
  • 3

18

Sesvete Sesvete
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 6
  • 2
  • 4
  • 3

19

Špansko Špansko
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 8
  • 6
  • 2
  • 3

20

Ponikve Ponikve
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 4
  • 4
  • 0
  • 3

21

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 5
  • 5
  • 0
  • 3

22

Sava Sava
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 1
  • 1
  • 0
  • 3

23

Botinec Botinec
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • -1
  • 3

24

Devetka Devetka
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 3
  • 4
  • -1
  • 3

25

Mladost Buzin Mladost Buzin
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 7
  • 8
  • -1
  • 3

26

Ivanja Reka Ivanja Reka
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 3
  • 5
  • -2
  • 3

27

Čulinec Čulinec
  • 2
  • 0
  • 0
  • 1
  • 3
  • 9
  • -6
  • 2

28

Kašina Kašina
  • 2
  • 0
  • 0
  • 1
  • 4
  • 12
  • -8
  • 2

29

Concordia Concordia
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
  • 3
  • 3
  • 0
  • 1

30

Studentski Grad Studentski Grad
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2
  • 2
  • 0
  • 1

31

Trnje Trnje
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2
  • 2
  • 0
  • 1

32

Šparta Šparta
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
  • 3
  • 3
  • 0
  • 1

33

Blato Blato
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 1
  • 2
  • -1
  • 0

34

Croatia 98 Croatia 98
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 1
  • 2
  • -1
  • 0

35

Hrašće Hrašće
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 1
  • -1
  • 0

36

Maksimir Maksimir
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 1
  • -1
  • 0

37

Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 1
  • -1
  • 0

38

Podsused Podsused
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 1
  • -1
  • 0

39

Trešnjevka Trešnjevka
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 1
  • 2
  • -1
  • 0

40

Gavran 2003. Gavran 2003.
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 1
  • 3
  • -2
  • 0

41

Omladinac Omladinac
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 2
  • -2
  • 0

42

Ravnice Ravnice
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 2
  • -2
  • 0

43

Sloga Sloga
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 1
  • 3
  • -2
  • 0

44

Sava Jakuševec Sava Jakuševec
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 3
  • -3
  • 0

45

Zagreb 041 Zagreb 041
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 1
  • 4
  • -3
  • 0

46

Kralj Tomislav Kralj Tomislav
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 3
  • 7
  • -4
  • 0

47

Nur Nur
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 1
  • 5
  • -4
  • 0

48

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 5
  • -5
  • 0

49

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 1
  • 6
  • -5
  • 0

50

Čehi Čehi
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 6
  • -6
  • 0

51

Mala Mlaka Mala Mlaka
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 7
  • -7
  • 0
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

KUP ZNS-a - SENIORI 21/22

1

10. Damir Azizi (Ponikve)
  • 3

2

. Matej Jazvić (Lučko)
  • 3

3

8. Petar Petriško (Dubrava Tim Kabel)
  • 3

4

9. Mateo Kljajić (ZET)
  • 3

5

. Petar Lucijan Čurek (Lučko)
  • 3

6

99. Denis Prenkpalaj (Vrapče)
  • 3

7

21. Nikola Marjanović (Sesvetski Kraljevec)
  • 3

8

9. Veno Smolčić (Brezovica)
  • 3

9

. Borna Petrović (Dubrava Tim Kabel)
  • 3

10

17. Bruno Bajan (Špansko)
  • 3

11

10. Juraj Nemanić (HAŠK 1903)
  • 3

12

11. Ivan Ćurić (ZET)
  • 3

13

13. Stipe Jurilj (Dinamo Odranski Obrež)
  • 3

14

14. Nino Kolić (Mladost Buzin)
  • 3

15

27. Hrvoje Šlibar (Kralj Tomislav)
  • 2

16

14. Goran Obradović (Brezovica)
  • 2

17

5. Vedran Hutinski (Bubamara)
  • 2

18

. Mark Pavić (Vrapče)
  • 2

19

7. Karlo Perić (Hrvatski Dragovoljac)
  • 2

20

. Djemal Ibishi (Dubrava Tim Kabel)
  • 2

21

. Ivor Ljubanović (Dubrava Tim Kabel)
  • 2

22

10. Roko Nakić (Špansko)
  • 2

23

. Edi Ajanović (Vrapče)
  • 2

24

9. Ivan Zečević (Sesvetski Kraljevec)
  • 2

25

. Matej Čičković (Lučko)
  • 2

26

10. Mihael Kranjec (Ivanja Reka)
  • 2

27

8. Josip Mijatović (Sesvete)
  • 2

28

. Fran Vukelić (Kustošija)
  • 2

29

. Dominik Kiš (Dubrava Tim Kabel)
  • 2

30

. Luka Varga (Lučko)
  • 2

31

9. Leonardo Franković (Prečko)
  • 2

32

10. Matej Matijević (Sesvetski Kraljevec)
  • 2

33

10. Patrik Stanišak (Prečko)
  • 2

34

17. Eugen Koret (Kustošija)
  • 2

35

9. Karlo Cetin (Kašina)
  • 2

36

4. Luka Kršić (Botinec)
  • 2

37

. Domagoj Ninčević (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

38

9. Borna Marton (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

39

16. Mario Barbarić (Bubamara)
  • 1

40

11. Ivan Lagundžić (Kustošija)
  • 1

41

8. Florijan Galić (Mladost Buzin)
  • 1

42

9. Ivan Baf (Šparta)
  • 1

43

5. Goran Bingula (Prečko)
  • 1

44

21. Domagoj Babin (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

45

8. Vito Pezo (Trešnjevka)
  • 1

46

17. Vedran Puntar (Lučko)
  • 1

47

3. Kristijan Kopljar (Vrapče)
  • 1

48

7. Tomislav Gotovac (Polet)
  • 1

49

18. Antonio Fabijanec (Brezovica)
  • 1

50

17. Jurica Jug (Sesvetski Kraljevec)
  • 1

51

21. Stjepan Štefanac (HAŠK 1903)
  • 1

52

. Frano Medić (Zagreb)
  • 1

53

8. Marko Prenkpalaj (Vrapče)
  • 1

54

19. Josip Vrdoljak (Polet)
  • 1

55

. Andrej Šaronja (Kustošija)
  • 1

56

19. Antonio Lončarević (Bubamara)
  • 1

57

10. Jan Jurčec (Kustošija)
  • 1

58

15. Fran Marušić (Trnje)
  • 1

59

16. Sven Borna Vuk (Gavran 2003.)
  • 1

60

28. Bernard Skeledžić (Zelengaj 1948)
  • 1

61

7. Leonard Vrančić (Ponikve)
  • 1

62

. Dino Kapitanović (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

63

14. Luka Viduka (Hrvatski Dragovoljac)
  • 1

64

6. Luka Begić (Concordia)
  • 1

65

. Ivan Dominković (Zagreb)
  • 1

66

9. Andrej Lovreček (Prečko)
  • 1

67

5. Tomo Kalaj (Dinamo Odranski Obrež)
  • 1

68

. Dino Klarić (Kustošija)
  • 1

69

. William Oluremi JOHN (Jarun)
  • 1

70

. Josip Marinić (Lučko)
  • 1

71

19. Deni Bencetić (Dinamo Odranski Obrež)
  • 1

72

21. Vedran Matijević (Prečko)
  • 1

73

6. Karlo Glavić (Nur)
  • 1

74

15. Mladen Pavlović (Kašina)
  • 1

75

11. Kris Jocopulos (Odra)
  • 1

76

10. Josip Luka Mamić (Jarun)
  • 1

77

16. Mario Steković (Ivanja Reka)
  • 1

78

3. Nikola Granđa (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

79

15. Karlo Matovina (Devetka)
  • 1

80

7. Marko Ivanović (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

81

11. Vid Bešker (Sloga)
  • 1

82

3. Mateo Bencek (Špansko)
  • 1

83

10. Filip Mazalin (Šparta)
  • 1

84

18. Jerko Pecotić (Studentski Grad)
  • 1

85

30. Petar Bešlić (Odra)
  • 1

86

20. Josip Gucić (Čulinec)
  • 1

87

. Kristijan Blaževski (Jarun)
  • 1

88

16. Haithem Hanachi (Odra)
  • 1

89

. Jaehyuk Lee (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

90

23. Raul Alexander Florucz (Jarun)
  • 1

91

. Aboubacar Bamba Diarrassouba (Jarun)
  • 1

92

. Lazar Vujanić (Sesvete)
  • 1

93

9. Dino Karajković (Špansko)
  • 1

94

. Benjamin Koon Doe (HAŠK 1903)
  • 1

95

33. Italo Montano Cortes (Sesvete)
  • 1

96

. Nikola Turanjanin (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

97

. Marco Budić (Kustošija)
  • 1

98

7. Bastian Esteban Fonseca Lucic (Zagreb 041)
  • 1

99

. Benedik Mioč (Hrvatski Dragovoljac)
  • 1

100

8. Junyong Seong (Devetka)
  • 1

101

14. Kristijan Balagović (Zelengaj 1948)
  • 1

102

18. Antonio Židanić (Kralj Tomislav)
  • 1

103

33. Marijan Dodić (Prigorje Markuševec)
  • 1

104

9. Ante Marić (Concordia)
  • 1

105

11. Filip Mrković (Bubamara)
  • 1

106

19. Mihovil Geljić (Sesvete)
  • 1

107

. Matej Kelava (Jarun)
  • 1

108

8. Dario Benić (Sesvetski Kraljevec)
  • 1

109

19. Ivan Sokić (Brezovica)
  • 1

110

10. Antonio Lukić (Dinamo Odranski Obrež)
  • 1

111

11. Filip Hodak (Prigorje Markuševec)
  • 1

112

6. Tomislav Rimac (Mladost Buzin)
  • 1

113

10. Matija Ćibarić (Studentski Grad)
  • 1

114

9. Ivan Idžan (Mladost Buzin)
  • 1

115

10. Luka Hadžić (Prigorje Markuševec)
  • 1

116

22. Kristian Krnić (Croatia 98)
  • 1

117

14. Kristijan Muzić (Čulinec)
  • 1

118

15. Mislav Blaić (Prigorje Markuševec)
  • 1

119

. Zvonimir Mario Sabljić (Špansko)
  • 1

120

18. Bruno Hemen (Šparta)
  • 1

121

9. Vid Krajačić (HAŠK 1903)
  • 1

122

7. Josip Fuček (Zelengaj 1948)
  • 1

123

7. Bruno Sunagić (Sesvete)
  • 1

124

4. Antun Martinović (Polet)
  • 1

125

14. Bartol Markušić (Vrapče)
  • 1

126

9. Mario Ebeid (Zelengaj 1948)
  • 1

127

. Marin Sudar (Trnje)
  • 1

128

11. Nikica Grubešić (Sava)
  • 1

129

2. Luka Barišić (HAŠK 1903)
  • 1

130

. Matej Adžić (Jarun)
  • 1

131

9. Kristijan Regović (Zagreb)
  • 1

132

8. Petar Progovečki (Concordia)
  • 1

133

11. Anđelko Čuljak (Mladost Buzin)
  • 1

134

9. Karlo Štefanović (Devetka)
  • 1

135

19. Ivan Gavrić (Kašina)
  • 1