Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 10 Lip 2022

Škola nogometa Maksimir

2 : 4

Studentski Grad

3. ZNL MLAĐI PIONIRI 21/22

3. ZNL MLAĐI PIONIRI 21/22

Array
(
    [team_id] => 605
    [team_name] => Polet
    [team_slug] => polet-1
    [team_logo] => images/zns/teams/Polet-605.png
    [team_url] => /soccer/teams/605-polet-1
)
Array
(
    [team_id] => 630
    [team_name] => Brezovica
    [team_slug] => brezovica
    [team_logo] => images/zns/teams/Brezovica-630.png
    [team_url] => /soccer/teams/630-brezovica
)
Array
(
    [team_id] => 622
    [team_name] => Botinec
    [team_slug] => botinec
    [team_logo] => images/zns/teams/Botinec-622.png
    [team_url] => /soccer/teams/622-botinec
)
Array
(
    [team_id] => 4576
    [team_name] => Škola nogometa Maksimir
    [team_slug] => kolanogometamaksimir
    [team_logo] => images/zns/teams/kolanogometaMaksimir-4576.png
    [team_url] => /soccer/teams/4576-kolanogometamaksimir
)
Array
(
    [team_id] => 645
    [team_name] => Blato
    [team_slug] => blato
    [team_logo] => images/zns/teams/blato_1.png
    [team_url] => /soccer/teams/645-blato
)
Array
(
    [team_id] => 629
    [team_name] => Sloga
    [team_slug] => sloga-gredelj
    [team_logo] => images/zns/teams/Sloga-Gredelj-629.png
    [team_url] => /soccer/teams/629-sloga-gredelj
)
Array
(
    [team_id] => 4556
    [team_name] => Most
    [team_slug] => most
    [team_logo] => images/zns/teams/most.png
    [team_url] => /soccer/teams/4556-most
)
Array
(
    [team_id] => 610
    [team_name] => Studentski Grad
    [team_slug] => studentskigrad
    [team_logo] => images/zns/teams/st-grad.png
    [team_url] => /soccer/teams/610-studentskigrad
)
Array
(
    [team_id] => 623
    [team_name] => Dinamo Odranski Obrež
    [team_slug] => dinamooo
    [team_logo] => images/zns/teams/dinamo-oo-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/623-dinamooo
)
Array
(
    [team_id] => 5145
    [team_name] => Croatia 98
    [team_slug] => croatia98
    [team_logo] => images/zns/teams/croatia-98.png
    [team_url] => /soccer/teams/5145-croatia98
)
Array
(
    [team_id] => 120231
    [team_name] => Gavran 2003.
    [team_slug] => gavran2003
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-gavran-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/120231-gavran2003
)
Array
(
    [team_id] => 4868
    [team_name] => Podsused
    [team_slug] => podsused
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-podsused.jpg
    [team_url] => /soccer/teams/4868-podsused
)
Array
(
    [team_id] => 4550
    [team_name] => Bubamara
    [team_slug] => bubamara
    [team_logo] => images/zns/teams/Bubamara-4550.png
    [team_url] => /soccer/teams/4550-bubamara
)
Array
(
    [team_id] => 624
    [team_name] => ZET
    [team_slug] => zet
    [team_logo] => images/zns/teams/ZET-624.png
    [team_url] => /soccer/teams/624-zet
)
																	

2022

2022

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 52909390
    [title] => Nogometni klub ŠN Maksimir vs Nogometni klub Studentski grad
    [slug] => NogometniklubNMaksimirvsNogometniklubStudentskigrad
    [teamone] => 4576
    [teamtwo] => 610
    [date] => 2022-06-10
    [time] => 19:00:00
    [spsoccer_vanue_id] => 127113
    [teamone_score] => 2
    [teamtwo_score] => 4
    [url] => /liga-bbva/matches/52909390-NogometniklubNMaksimirvsNogometniklubStudentskigrad
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 4576
            [title] => Škola nogometa Maksimir
            [slug] => kolanogometamaksimir
            [logo] => images/zns/teams/kolanogometaMaksimir-4576.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/4576-kolanogometamaksimir
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 610
            [title] => Studentski Grad
            [slug] => studentskigrad
            [logo] => images/zns/teams/st-grad.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/610-studentskigrad
    [match_date] => 10 Lip, 2022
    [match_time] => 07:00 PM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 127113
            [title] => 
            [slug] => 
        )

)
								

0 : 2

08 Lip, 2022, 19:45

Odranski Obrež

6 : 1

06 Lip, 2022, 19:30

Savica

5 : 0

06 Lip, 2022, 20:15

Studentski Grad

0 : 8

05 Lip, 2022, 11:30

Savica

4 : 1

05 Lip, 2022, 10:00

Podsused

4 : 0

02 Lip, 2022, 20:30

Prečko

2 : 3

01 Lip, 2022, 20:00

Botinec

4 : 1

30 Svi, 2022, 10:00

Studentski Grad

4 : 2

29 Svi, 2022, 13:30

Brezovica

3 : 0

29 Svi, 2022, 15:00

Sveta Klara

3 : 6

29 Svi, 2022, 11:00

Blato

1 : 4

26 Svi, 2022, 19:00

Savica

1 : 0

25 Svi, 2022, 19:00

Brezovica

2 : 2

25 Svi, 2022, 20:15

Blato

2 : 4

22 Svi, 2022, 10:00

Podsused

3 : 5

22 Svi, 2022, 09:00

Prečko

2 : 2

21 Svi, 2022, 09:00

Savica

5 : 0

15 Svi, 2022, 16:00

Brezovica

7 : 1

15 Svi, 2022, 15:00

Sveta Klara

2 : 4

15 Svi, 2022, 12:00

Pongračevo

2 : 2

14 Svi, 2022, 15:00

Botinec

1 : 0

07 Svi, 2022, 00:00

Odranski Obrež

1 : 2

07 Svi, 2022, 00:00

Savica

0 : 1

07 Svi, 2022, 00:00

Podsused

2 : 4

07 Svi, 2022, 00:00

Prečko

1 : 4

07 Svi, 2022, 00:00

Savica

0 : 1

01 Svi, 2022, 12:30

Blato

0 : 5

01 Svi, 2022, 13:30

Pongračevo

2 : 3

30 Tra, 2022, 11:00

Savica

3 : 1

30 Tra, 2022, 00:00

Sveta Klara

2 : 2

30 Tra, 2022, 00:00

Botinec

0 : 6

30 Tra, 2022, 00:00

Savica

2 : 2

27 Tra, 2022, 19:30

Odranski Obrež

0 : 8

23 Tra, 2022, 00:00

Odranski Obrež

1 : 1

23 Tra, 2022, 00:00

Savica

1 : 0

23 Tra, 2022, 00:00

Prečko

0 : 3

23 Tra, 2022, 00:00

Savica

4 : 0

23 Tra, 2022, 00:00

Brezovica

0 : 3

23 Tra, 2022, 00:00

Sveta Klara

6 : 1

20 Tra, 2022, 18:30

Brezovica

3 : 0

16 Tra, 2022, 00:00

Brezovica

6 : 0

16 Tra, 2022, 11:30

Savica

7 : 1

14 Tra, 2022, 18:30

Studentski Grad

2 : 0

13 Tra, 2022, 19:30

Botinec

0 : 0

12 Tra, 2022, 20:00

Pongračevo

0 : 6

10 Tra, 2022, 10:00

Podsused

2 : 2

10 Tra, 2022, 15:00

Sveta Klara

9 : 1

09 Tra, 2022, 11:00

Prečko

1 : 2

09 Tra, 2022, 11:00

Brezovica

1 : 4

09 Tra, 2022, 15:00

Botinec

1 : 6

07 Tra, 2022, 19:30

Odranski Obrež

0 : 0

06 Tra, 2022, 20:15

Blato

0 : 4

03 Tra, 2022, 11:15

Pongračevo

6 : 2

02 Tra, 2022, 12:45

Blato

0 : 5

02 Tra, 2022, 10:00

Savica

6 : 1

02 Tra, 2022, 13:00

Studentski Grad

0 : 1

27 Ožu, 2022, 14:15

Odranski Obrež

1 : 6

27 Ožu, 2022, 11:00

Prečko

6 : 1

27 Ožu, 2022, 13:00

Brezovica

0 : 3

26 Ožu, 2022, 09:00

Savica

4 : 1

26 Ožu, 2022, 13:30

Botinec

1 : 0

20 Ožu, 2022, 12:30

Blato

1 : 7

20 Ožu, 2022, 12:00

Pongračevo

2 : 0

20 Ožu, 2022, 11:30

Savica

0 : 0

19 Ožu, 2022, 09:00

Savica

3 : 0

19 Ožu, 2022, 12:45

Studentski Grad

1 : 1

19 Ožu, 2022, 09:00

Prečko

1 : 4

13 Ožu, 2022, 14:00

Sveta Klara

1 : 1

13 Ožu, 2022, 14:00

Brezovica

11 : 1

12 Ožu, 2022, 14:00

Botinec

0 : 2

12 Ožu, 2022, 14:15

Prečko

2 : 0

12 Ožu, 2022, 09:00

Savica

8 : 1

06 Ožu, 2022, 11:00

Brezovica

2 : 3

12 Pro, 2021, 10:00

Savica

5 : 3

05 Pro, 2021, 10:00

Sveta Klara

0 : 0

04 Pro, 2021, 11:15

Ivanja Reka

4 : 0

28 Stu, 2021, 09:00

Pongračevo

1 : 2

28 Stu, 2021, 12:00

Blato

1 : 1

28 Stu, 2021, 11:30

Sveta Klara

0 : 4

27 Stu, 2021, 14:00

Botinec

0 : 0

27 Stu, 2021, 09:00

Savica

4 : 0

21 Stu, 2021, 10:00

Prečko

0 : 2

21 Stu, 2021, 10:00

Podsused

4 : 2

21 Stu, 2021, 11:15

Savica

0 : 4

21 Stu, 2021, 14:00

Savica

1 : 3

20 Stu, 2021, 14:00

Odranski Obrež

1 : 2

20 Stu, 2021, 12:15

Studentski Grad

1 : 3

20 Stu, 2021, 11:15

Ivanja Reka

0 : 3

18 Stu, 2021, 14:00

Prečko

1 : 3

14 Stu, 2021, 12:00

Blato

0 : 0

13 Stu, 2021, 16:00

Pongračevo

3 : 0

13 Stu, 2021, 15:00

Botinec

0 : 6

07 Stu, 2021, 08:45

Savica

3 : 3

07 Stu, 2021, 15:15

Prečko

0 : 1

07 Stu, 2021, 10:00

Podsused

0 : 0

07 Stu, 2021, 10:00

Savica

2 : 0

06 Stu, 2021, 12:30

Savica

0 : 3

06 Stu, 2021, 13:00

Studentski Grad

1 : 2

05 Stu, 2021, 19:00

Blato

7 : 0

03 Stu, 2021, 19:00

Studentski Grad

1 : 3

02 Stu, 2021, 16:00

Ivanja Reka

2 : 5

31 Lis, 2021, 09:00

Ivanja Reka

3 : 5

31 Lis, 2021, 15:00

Sveta Klara

0 : 5

30 Lis, 2021, 13:30

Savica

1 : 0

28 Lis, 2021, 19:45

Pongračevo

1 : 0

28 Lis, 2021, 20:00

Blato

3 : 0

28 Lis, 2021, 20:00

Botinec

1 : 4

24 Lis, 2021, 11:30

Prečko

3 : 0

24 Lis, 2021, 10:00

Podsused

0 : 0

23 Lis, 2021, 10:00

Odranski Obrež

0 : 0

23 Lis, 2021, 10:00

Brezovica

5 : 0

23 Lis, 2021, 16:00

Studentski Grad

0 : 2

21 Lis, 2021, 20:00

Odranski Obrež

1 : 0

20 Lis, 2021, 20:00

Botinec

6 : 2

17 Lis, 2021, 09:00

Savica

0 : 5

17 Lis, 2021, 10:15

Pongračevo

2 : 0

17 Lis, 2021, 11:00

Blato

0 : 0

16 Lis, 2021, 13:00

Blato

3 : 0

16 Lis, 2021, 12:00

Ivanja Reka

2 : 3

10 Lis, 2021, 14:30

Sveta Klara

0 : 0

10 Lis, 2021, 10:00

Podsused

3 : 4

09 Lis, 2021, 09:00

Savica

0 : 0

09 Lis, 2021, 10:15

Prečko

0 : 6

09 Lis, 2021, 14:00

Savica

0 : 3

05 Lis, 2021, 20:00

Savica

3 : 4

03 Lis, 2021, 14:30

Studentski Grad

0 : 6

03 Lis, 2021, 09:00

Savica

1 : 0

03 Lis, 2021, 09:00

Pongračevo

1 : 5

02 Lis, 2021, 09:00

Podsused

2 : 0

02 Lis, 2021, 11:15

Ivanja Reka

7 : 0

26 Ruj, 2021, 15:00

Sveta Klara

2 : 3

26 Ruj, 2021, 16:00

Brezovica

1 : 0

25 Ruj, 2021, 14:00

Botinec

5 : 1

25 Ruj, 2021, 08:15

Savica

0 : 0

22 Ruj, 2021, 20:00

Odranski Obrež

1 : 2

19 Ruj, 2021, 10:00

Podsused

0 : 10

19 Ruj, 2021, 16:00

Savica

0 : 0

19 Ruj, 2021, 10:15

Pongračevo

2 : 2

19 Ruj, 2021, 10:00

Blato

7 : 3

18 Ruj, 2021, 14:00

Savica

6 : 2

18 Ruj, 2021, 13:00

Studentski Grad

3 : 3

18 Ruj, 2021, 11:15

Ivanja Reka

3 : 2

12 Ruj, 2021, 10:00

Odranski Obrež

0 : 5

12 Ruj, 2021, 16:00

Sveta Klara

0 : 8

12 Ruj, 2021, 16:00

Brezovica

1 : 6

12 Ruj, 2021, 10:00

Podsused

0 : 0

11 Ruj, 2021, 16:00

Botinec

0 : 6

11 Ruj, 2021, 09:00

Savica

7 : 0

08 Ruj, 2021, 20:00

Studentski Grad

1 : 3

05 Ruj, 2021, 10:00

Podsused

4 : 0

05 Ruj, 2021, 10:00

Savica

5 : 0

05 Ruj, 2021, 09:00

Pongračevo

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

3. ZNL MLAĐI PIONIRI 21/22

1

Studentski Grad Studentski Grad
  • 25
  • 22
  • 0
  • 3
  • 118
  • 22
  • 96
  • 66

2

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
  • 25
  • 19
  • 1
  • 5
  • 113
  • 41
  • 72
  • 58

3

Sloga Sloga
  • 25
  • 15
  • 1
  • 9
  • 45
  • 51
  • -6
  • 46

4

Botinec Botinec
  • 25
  • 13
  • 4
  • 8
  • 62
  • 47
  • 15
  • 43

5

Brezovica Brezovica
  • 25
  • 12
  • 3
  • 10
  • 72
  • 58
  • 14
  • 39

6

Polet Polet
  • 25
  • 11
  • 4
  • 10
  • 76
  • 53
  • 23
  • 37

7

Gavran 2003. Gavran 2003.
  • 25
  • 10
  • 5
  • 10
  • 59
  • 68
  • -9
  • 35

8

Blato Blato
  • 25
  • 8
  • 5
  • 12
  • 39
  • 48
  • -9
  • 29

9

Bubamara Bubamara
  • 25
  • 8
  • 3
  • 14
  • 58
  • 67
  • -9
  • 27

10

Most Most
  • 13
  • 8
  • 2
  • 3
  • 42
  • 20
  • 22
  • 26

11

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
  • 25
  • 8
  • 1
  • 16
  • 32
  • 76
  • -44
  • 25

12

Podsused Podsused
  • 25
  • 7
  • 1
  • 17
  • 32
  • 71
  • -39
  • 22

13

Croatia 98 Croatia 98
  • 25
  • 6
  • 1
  • 18
  • 34
  • 88
  • -54
  • 19

14

ZET ZET
  • 25
  • 6
  • 1
  • 18
  • 43
  • 115
  • -72
  • 19
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

3. ZNL MLAĐI PIONIRI 21/22

1

7. Lovre Gagula (Polet)
  • 31

2

8. Borna Totić (Brezovica)
  • 26

3

1. Mate Rašić (Gavran 2003.)
  • 24

4

12. Max Zeba (Studentski Grad)
  • 18

5

99. Antonio Hajster (Most)
  • 17

6

14. Gabriel Šimić (Škola nogometa Maksimir)
  • 15

7

70. David Cibort (Botinec)
  • 14

8

24. Toma Pavlinec (Botinec)
  • 14

9

18. Roko Raguž (Gavran 2003.)
  • 12

10

14. Jan Ježić (Polet)
  • 12

11

11. Ivano Pavlinec (Botinec)
  • 12

12

5. Alen Hodžić (Škola nogometa Maksimir)
  • 11

13

7. Martin Nevistić (Brezovica)
  • 11

14

. Jonas Kovačić (Škola nogometa Maksimir)
  • 10

15

14. David Babić (Blato)
  • 10

16

42. Leo Silov (Croatia 98)
  • 10

17

7. Lovro Antolković (Podsused)
  • 10

18

11. Karlo Holjević (Studentski Grad)
  • 9

19

. Luka Bačani (Škola nogometa Maksimir)
  • 9

20

8. Luka Mršo (Škola nogometa Maksimir)
  • 9

21

6. Martin Dropučić (Bubamara)
  • 9

22

25. Ivan Mrkoci (Škola nogometa Maksimir)
  • 8

23

30. Roko Udovičić (Studentski Grad)
  • 8

24

94. Janko Tadić (Studentski Grad)
  • 8

25

3. Lovro Posavec (Gavran 2003.)
  • 7

26

. Filip Lončar (Polet)
  • 7

27

11. Luka Hrošć (Brezovica)
  • 7

28

5. Ante Radeljić (Blato)
  • 7

29

22. Jakov Granoša (Studentski Grad)
  • 7

30

23. Amar Imširović (Botinec)
  • 6

31

26. Patrik Perić (ZET)
  • 6

32

89. Ivan Klišanin (Studentski Grad)
  • 6

33

28. Stjepan Celić-Čuvar (Brezovica)
  • 6

34

35. Mateo Lovrinović (ZET)
  • 6

35

66. Antonio Makar (Škola nogometa Maksimir)
  • 6

36

17. Josip Bićanić (Most)
  • 6

37

7. Fran Kurspahić (Studentski Grad)
  • 6

38

13. Domagoj Travarević (Dinamo Odranski Obrež)
  • 6

39

58. Jakov Šamec (Studentski Grad)
  • 6

40

5. Fran Ježić (Polet)
  • 6

41

99. Tarik Ćeranić (Bubamara)
  • 6

42

8. Stjepan Maros (Gavran 2003.)
  • 5

43

10. Bruno Bojadžija (ZET)
  • 5

44

8. Leon Trdić (Polet)
  • 5

45

4. Karlo Havidić (Blato)
  • 5

46

18. Filip Katalenić (Most)
  • 5

47

93. Siniša Rašetić (Studentski Grad)
  • 5

48

19. Vito Mraović (Studentski Grad)
  • 5

49

98. Kenan Ćeranić (Bubamara)
  • 5

50

50. Dominik Ivanković (Podsused)
  • 5

51

22. Pavle Antulov (Sloga)
  • 5

52

25. Lovro Marić (Škola nogometa Maksimir)
  • 5

53

14. Mate Brekalo (Botinec)
  • 5

54

96. Marko Ercegovac (Studentski Grad)
  • 5

55

7. Ivan Dujić (Croatia 98)
  • 5

56

17. Filip Tomić (Škola nogometa Maksimir)
  • 4

57

15. Ante Tičinović (Blato)
  • 4

58

2. Gabrijel Zorić (Podsused)
  • 4

59

. Borna Radojčić (Studentski Grad)
  • 4

60

10. Ferdinand Vukmanić (Bubamara)
  • 4

61

6. Mateo Marjanović (Most)
  • 4

62

8. Adian Kantarević (Botinec)
  • 4

63

21. Marko Portada (Škola nogometa Maksimir)
  • 4

64

97. Luka Predojević (Sloga)
  • 4

65

21. Lovro Mimić (Sloga)
  • 4

66

33. Luka Kvesić (Croatia 98)
  • 4

67

30. Sven Majdek (Polet)
  • 4

68

92. Maks Golubić (Gavran 2003.)
  • 4

69

16. Alen Sofić (Škola nogometa Maksimir)
  • 4

70

11. Jakov Prskalo (Bubamara)
  • 4

71

. Filip Fulir (Studentski Grad)
  • 4

72

2. Staša Juras (Škola nogometa Maksimir)
  • 3

73

28. Mateo Bevandić (ZET)
  • 3

74

10. Marko Žmak (Gavran 2003.)
  • 3

75

25. Ivano Komaromi (Podsused)
  • 3

76

8. Kristijan Ćuk (Bubamara)
  • 3

77

92. Anton Novosel (Studentski Grad)
  • 3

78

21. Gabriel Dorčić (ZET)
  • 3

79

7. Marko Huško (Studentski Grad)
  • 3

80

31. Nikola Jagatić (Dinamo Odranski Obrež)
  • 3

81

7. Niko Vuksan (Škola nogometa Maksimir)
  • 3

82

99. Ivan Ivšak (Sloga)
  • 3

83

8. Luka Berend (Podsused)
  • 3

84

19. Berto Carević (Škola nogometa Maksimir)
  • 3

85

42. Andrija Mandić (Bubamara)
  • 3

86

11. David Cindrić (Polet)
  • 3

87

10. Dominik Stanar (Brezovica)
  • 3

88

8. Marko Kajtaz (Studentski Grad)
  • 3

89

9. Josip Štimac (Blato)
  • 3

90

40. Viktor Grozaj (Croatia 98)
  • 3

91

6. Alan Grljević (Škola nogometa Maksimir)
  • 3

92

11. Goran Josipović (Dinamo Odranski Obrež)
  • 3

93

23. Karlo Pavičić (Bubamara)
  • 3

94

21. Petar Bogić (Brezovica)
  • 3

95

28. Luka Andrijašević (Sloga)
  • 3

96

9. Petar Garapić (Dinamo Odranski Obrež)
  • 3

97

26. Maroje Darapi (Studentski Grad)
  • 3

98

22. Lovro Gajić (Škola nogometa Maksimir)
  • 3

99

67. Antonio Šimunović (Studentski Grad)
  • 3

100

7. Luka Ledinšćak (Škola nogometa Maksimir)
  • 3

101

. Juraj Kraljević (Studentski Grad)
  • 2

102

41. Marko Bare (Studentski Grad)
  • 2

103

30. Niko Švetak (Sloga)
  • 2

104

8. Ivan Olujić (Croatia 98)
  • 2

105

22. Antonio Komljenović (Most)
  • 2

106

20. Mak Markulin (Dinamo Odranski Obrež)
  • 2

107

14. Jakov Žamić Jakić (Dinamo Odranski Obrež)
  • 2

108

10. Ante Lončar (Blato)
  • 2

109

4. Matia Caranović (Sloga)
  • 2

110

10. Leo Hrošć (Brezovica)
  • 2

111

15. Mislav Dlesk (ZET)
  • 2

112

3. Petar Golubić (Bubamara)
  • 2

113

23. Matija Peček (Brezovica)
  • 2

114

19. Vedran Poljanec (Botinec)
  • 2

115

77. Leon Blažević (Dinamo Odranski Obrež)
  • 2

116

11. Mate Plejić (Škola nogometa Maksimir)
  • 2

117

85. Viktor Rački (ZET)
  • 2

118

33. Petar Ostrunić (Most)
  • 2

119

17. Karlo Antunović (Škola nogometa Maksimir)
  • 2

120

8. Matija Šimir (Dinamo Odranski Obrež)
  • 2

121

77. Fran Grgurev (Škola nogometa Maksimir)
  • 2

122

6. Sven Zadravec (Croatia 98)
  • 2

123

33. Davud Švraka (Polet)
  • 2

124

12. Karlo Pintarić (Sloga)
  • 2

125

17. Josip Krpečanec (Brezovica)
  • 2

126

2. Andrej Znaho (Botinec)
  • 2

127

40. Sven Glogović (Sloga)
  • 2

128

87. Nik Borčić (Sloga)
  • 2

129

99. Lukša Franušić (Bubamara)
  • 2

130

5. Roko Perić (ZET)
  • 2

131

17. Vito Krtalić (Sloga)
  • 2

132

11. Samuel Yoonseo Choi (Bubamara)
  • 2

133

15. Antun Dojkić (Podsused)
  • 2

134

1. Mateo Lončar (Bubamara)
  • 2

135

98. Tomislav Beranek (Polet)
  • 2

136

42. Karlo Mavra (Croatia 98)
  • 2

137

12. Jan Pendl (Croatia 98)
  • 2

138

26. Ian Misirača (ZET)
  • 2

139

9. David Balog (ZET)
  • 2

140

53. Karlo Komugović (Sloga)
  • 1

141

7. Karlo Maričić (Blato)
  • 1

142

4. Luka Grubišić (Gavran 2003.)
  • 1

143

8. Davor Kozlovac (Blato)
  • 1

144

80. David Šebek (Dinamo Odranski Obrež)
  • 1

145

9. Pavle Miholjek (Studentski Grad)
  • 1

146

21. Toma Šiljeg (Bubamara)
  • 1

147

14. Marko Matić (ZET)
  • 1

148

18. Stijepan Španiček (Botinec)
  • 1

149

80. Vito Vičević (ZET)
  • 1

150

6. Matej Badrov (Polet)
  • 1

151

7. Filip Premužić (ZET)
  • 1

152

23. Ivan Krajina (Škola nogometa Maksimir)
  • 1

153

10. Stjepan Hudić (Dinamo Odranski Obrež)
  • 1

154

3. Ante Erlih (Dinamo Odranski Obrež)
  • 1

155

49. Mislav Bolanča (Bubamara)
  • 1

156

22. Andrej Ključević (Sloga)
  • 1

157

36. Mihael Knežević (ZET)
  • 1

158

4. Fran Bliznac (Polet)
  • 1

159

33. Marin Kunac (Bubamara)
  • 1

160

79. Luka Mešanović (Bubamara)
  • 1

161

25. Marin Lučić (Brezovica)
  • 1

162

1. Roko Gavran (Polet)
  • 1

163

17. Luka Filca (ZET)
  • 1

164

99. Luka Janječić (Brezovica)
  • 1

165

55. Matej Tomić (Škola nogometa Maksimir)
  • 1

166

11. Patrik Pucević (Brezovica)
  • 1

167

55. Ante Toma Puljiz (Bubamara)
  • 1

168

16. Josip Jurković (Botinec)
  • 1

169

76. Borna Polak (Sloga)
  • 1

170

. Tony Vorel (Gavran 2003.)
  • 1

171

24. Dino Omerović (Podsused)
  • 1

172

14. Filip Žakman (Škola nogometa Maksimir)
  • 1

173

33. Filip Jakobašić (Most)
  • 1

174

32. Marko Jerković (Podsused)
  • 1

175

22. Ivan Marković (Botinec)
  • 1

176

36. Dominik Avgustinović (Most)
  • 1

177

2. Jakov Jelica (Most)
  • 1

178

4. Pero Radelić (ZET)
  • 1

179

77. Teo Zujić (Croatia 98)
  • 1

180

7. Tomislav Mušnjak (Sloga)
  • 1

181

13. Jakov Jokić (Sloga)
  • 1

182

2. Tomo Kordić (Sloga)
  • 1

183

3. Roko Lazić (Podsused)
  • 1

184

62. Petar Galić (Gavran 2003.)
  • 1

185

5. Matija Tomić (ZET)
  • 1

186

8. Ivan Marić (Brezovica)
  • 1

187

32. Petar Bungić (Polet)
  • 1

188

36. Ivan Stipić (Blato)
  • 1

189

7. Marko Maras (Bubamara)
  • 1

190

17. Fran Stanišić (Bubamara)
  • 1

191

93. Patrik Pjetraj (Studentski Grad)
  • 1

192

14. Stjepan Burjan (Sloga)
  • 1

193

77. Niko Skočić (ZET)
  • 1

194

10. Luka Suljić (Sloga)
  • 1

195

17. Luka Rendić (Studentski Grad)
  • 1

196

12. Franko Nikolac (Sloga)
  • 1

197

44. Josip Blažević (Dinamo Odranski Obrež)
  • 1

198

45. Andro Bojanić (Bubamara)
  • 1

199

32. Zvonimir Pavlić (Sloga)
  • 1

200

15. Leo Luka Gašpar (Croatia 98)
  • 1

201

21. Jakov Čirjak (Bubamara)
  • 1

202

6. Marko Kraljević Antunović (Sloga)
  • 1

203

4. Stipo Radovac (Most)
  • 1

204

8. Antonio Radovac (Most)
  • 1

205

42. Luka Majer (Sloga)
  • 1

206

3. Matej Benasić (Croatia 98)
  • 1

207

16. Mihael Šimunec (Botinec)
  • 1

208

3. Mihael Molnar (Blato)
  • 1

209

88. Nikola Cerruti (Croatia 98)
  • 1

210

45. Luka Marijan (ZET)
  • 1

211

12. Leon Jahić (Studentski Grad)
  • 1

212

98. Mathias Kurtušić (Most)
  • 1

213

99. Sany Leši (Studentski Grad)
  • 1

214

99. Lucijan Luka Račić (Sloga)
  • 1

215

3. Juraj Jagatić (Dinamo Odranski Obrež)
  • 1

216

77. Patrik Čudić (Brezovica)
  • 1

217

14. Gabrijel Knežević (Brezovica)
  • 1

218

21. Karlo Rubinić (Botinec)
  • 1

219

13. Mihael Frljak (Dinamo Odranski Obrež)
  • 1

220

20. Marko Gunjević (Škola nogometa Maksimir)
  • 1

221

. Burić Juraj (Brezovica)
  • 1

222

17. Leonardo Petretić (Botinec)
  • 1

223

98. Karlo Dolenec (Podsused)
  • 1

224

98. Ivano Skakelja (Sloga)
  • 1

225

. Karlo Gašparović (ZET)
  • 1