Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 19 Ruj 2021

Sloga

0 : 7

Studentski Grad

1. ZNL KADETI 21/22

1. ZNL KADETI 21/22

Array
(
    [team_id] => 623
    [team_name] => Dinamo Odranski Obrež
    [team_slug] => dinamooo
    [team_logo] => images/zns/teams/dinamo-oo-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/623-dinamooo
)
Array
(
    [team_id] => 606
    [team_name] => Šparta Elektra
    [team_slug] => parta-elektra
    [team_logo] => images/zns/teams/NKparta-606.png
    [team_url] => /soccer/teams/606-parta-elektra
)
Array
(
    [team_id] => 629
    [team_name] => Sloga
    [team_slug] => sloga-gredelj
    [team_logo] => images/zns/teams/Sloga-Gredelj-629.png
    [team_url] => /soccer/teams/629-sloga-gredelj
)
Array
(
    [team_id] => 108303
    [team_name] => Coerver® Hrvatska
    [team_slug] => coerver
    [team_logo] => images/zns/teams/Coerver-108303.png
    [team_url] => /soccer/teams/108303-coerver
)
Array
(
    [team_id] => 598
    [team_name] => Prigorje Markuševec
    [team_slug] => prigorjem
    [team_logo] => images/zns/teams/PrigorjeM-598.png
    [team_url] => /soccer/teams/598-prigorjem
)
Array
(
    [team_id] => 610
    [team_name] => Studentski Grad
    [team_slug] => studentskigrad
    [team_logo] => images/zns/teams/StudentskiGrad-610.png
    [team_url] => /soccer/teams/610-studentskigrad
)
Array
(
    [team_id] => 613
    [team_name] => Nur
    [team_slug] => nur
    [team_logo] => images/zns/teams/nur-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/613-nur
)
Array
(
    [team_id] => 641
    [team_name] => Concordia
    [team_slug] => concordia
    [team_logo] => images/zns/teams/Concordia-641.png
    [team_url] => /soccer/teams/641-concordia
)
Array
(
    [team_id] => 642
    [team_name] => Kašina
    [team_slug] => kaina
    [team_logo] => images/zns/teams/Kaina-642.png
    [team_url] => /soccer/teams/642-kaina
)
																	

2022

Concordia Concordia
25 Ruj, 2021, 15:00

Sloga Sloga
Šparta Elektra Šparta Elektra
25 Ruj, 2021, 00:00

Pongračevo

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Studentski Grad Studentski Grad
25 Ruj, 2021, 11:00

Studentski Grad

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Nur Nur
26 Ruj, 2021, 10:00

Borovje

Kašina Kašina
Sloga Sloga
02 Lis, 2021, 00:00

Pongračevo

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
02 Lis, 2021, 00:00

Savica

Studentski Grad Studentski Grad
Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
02 Lis, 2021, 00:00

Odranski Obrež

Šparta Elektra Šparta Elektra
Concordia Concordia
02 Lis, 2021, 00:00

Nur Nur
Studentski Grad Studentski Grad
09 Lis, 2021, 00:00

Studentski Grad

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
Šparta Elektra Šparta Elektra
09 Lis, 2021, 00:00

Pongračevo

Kašina Kašina
Nur Nur
09 Lis, 2021, 00:00

Borovje

Sloga Sloga
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
09 Lis, 2021, 00:00

Markuševec

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Concordia Concordia
16 Lis, 2021, 00:00

Šparta Elektra Šparta Elektra
Kašina Kašina
16 Lis, 2021, 00:00

Kašina

Studentski Grad Studentski Grad
Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
16 Lis, 2021, 00:00

Odranski Obrež

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Sloga Sloga
16 Lis, 2021, 00:00

Pongračevo

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
23 Lis, 2021, 00:00

Savica

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
23 Lis, 2021, 00:00

Markuševec

Kašina Kašina
Studentski Grad Studentski Grad
23 Lis, 2021, 00:00

Studentski Grad

Concordia Concordia
Šparta Elektra Šparta Elektra
23 Lis, 2021, 00:00

Pongračevo

Nur Nur
Nur Nur
30 Lis, 2021, 00:00

Borovje

Studentski Grad Studentski Grad
Concordia Concordia
30 Lis, 2021, 00:00

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Kašina Kašina
30 Lis, 2021, 00:00

Kašina

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Sloga Sloga
30 Lis, 2021, 00:00

Pongračevo

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
06 Stu, 2021, 00:00

Odranski Obrež

Kašina Kašina
Šparta Elektra Šparta Elektra
06 Stu, 2021, 00:00

Pongračevo

Sloga Sloga
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
06 Stu, 2021, 00:00

Markuševec

Nur Nur
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
06 Stu, 2021, 00:00

Savica

Concordia Concordia
Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
13 Stu, 2021, 00:00

Odranski Obrež

Concordia Concordia
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
13 Stu, 2021, 00:00

Savica

Nur Nur
Studentski Grad Studentski Grad
13 Stu, 2021, 00:00

Studentski Grad

Šparta Elektra Šparta Elektra
Sloga Sloga
13 Stu, 2021, 00:00

Pongračevo

Kašina Kašina
Nur Nur
20 Stu, 2021, 00:00

Borovje

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
Concordia Concordia
20 Stu, 2021, 00:00

Kašina Kašina
Šparta Elektra Šparta Elektra
20 Stu, 2021, 00:00

Pongračevo

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Studentski Grad Studentski Grad
20 Stu, 2021, 00:00

Studentski Grad

Sloga Sloga
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
27 Stu, 2021, 00:00

Markuševec

Studentski Grad Studentski Grad
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
27 Stu, 2021, 00:00

Savica

Šparta Elektra Šparta Elektra
Kašina Kašina
27 Stu, 2021, 00:00

Kašina

Nur Nur
Sloga Sloga
27 Stu, 2021, 00:00

Pongračevo

Concordia Concordia
Nur Nur
19 Ožu, 2022, 00:00

Borovje

Concordia Concordia
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
19 Ožu, 2022, 00:00

Markuševec

Sloga Sloga
Studentski Grad Studentski Grad
19 Ožu, 2022, 00:00

Studentski Grad

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Šparta Elektra Šparta Elektra
19 Ožu, 2022, 00:00

Pongračevo

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
Kašina Kašina
26 Ožu, 2022, 00:00

Kašina

Šparta Elektra Šparta Elektra
Sloga Sloga
26 Ožu, 2022, 00:00

Pongračevo

Nur Nur
Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
26 Ožu, 2022, 00:00

Odranski Obrež

Studentski Grad Studentski Grad
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
26 Ožu, 2022, 00:00

Savica

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
02 Tra, 2022, 00:00

Savica

Sloga Sloga
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
02 Tra, 2022, 00:00

Markuševec

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
Studentski Grad Studentski Grad
02 Tra, 2022, 00:00

Studentski Grad

Kašina Kašina
Šparta Elektra Šparta Elektra
02 Tra, 2022, 00:00

Pongračevo

Concordia Concordia
Kašina Kašina
09 Tra, 2022, 00:00

Kašina

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Nur Nur
09 Tra, 2022, 00:00

Borovje

Šparta Elektra Šparta Elektra
Concordia Concordia
09 Tra, 2022, 00:00

Studentski Grad Studentski Grad
Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
09 Tra, 2022, 00:00

Odranski Obrež

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
16 Tra, 2022, 00:00

Odranski Obrež

Sloga Sloga
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
16 Tra, 2022, 00:00

Savica

Kašina Kašina
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
16 Tra, 2022, 00:00

Markuševec

Concordia Concordia
Studentski Grad Studentski Grad
16 Tra, 2022, 00:00

Studentski Grad

Nur Nur
Kašina Kašina
23 Tra, 2022, 00:00

Kašina

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
Sloga Sloga
23 Tra, 2022, 00:00

Pongračevo

Šparta Elektra Šparta Elektra
Nur Nur
23 Tra, 2022, 00:00

Borovje

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Concordia Concordia
23 Tra, 2022, 00:00

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska

2022

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 52572400
    [title] => Nogometni klub Sloga Zagreb vs Nogometni klub Studentski grad
    [slug] => NogometniklubSlogaZagrebvsNogometniklubStudentskigrad
    [teamone] => 629
    [teamtwo] => 610
    [date] => 2021-09-19
    [time] => 13:30:00
    [spsoccer_vanue_id] => 51546
    [teamone_score] => 0
    [teamtwo_score] => 7
    [url] => /liga-bbva/matches/52572400-NogometniklubSlogaZagrebvsNogometniklubStudentskigrad
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 629
            [title] => Sloga
            [slug] => sloga-gredelj
            [logo] => images/zns/teams/Sloga-Gredelj-629.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/629-sloga-gredelj
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 610
            [title] => Studentski Grad
            [slug] => studentskigrad
            [logo] => images/zns/teams/StudentskiGrad-610.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/610-studentskigrad
    [match_date] => 19 Ruj, 2021
    [match_time] => 01:30 PM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 51546
            [title] => Pongračevo
            [slug] => Pongraevo
        )

)
								

0 : 7

19 Ruj, 2021, 13:30

Pongračevo

0 : 4

18 Ruj, 2021, 10:00

Odranski Obrež

5 : 0

18 Ruj, 2021, 16:00

Kašina

10 : 0

12 Ruj, 2021, 15:00

Kašina

1 : 5

11 Ruj, 2021, 15:00

Pongračevo

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

1. ZNL KADETI 21/22

1

Kašina Kašina
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 15
  • 0
  • 15
  • 6

2

Studentski Grad Studentski Grad
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 12
  • 1
  • 11
  • 6

3

Nur Nur
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 4
  • 0
  • 4
  • 3

4

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

5

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

6

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 4
  • -4
  • 0

7

Šparta Elektra Šparta Elektra
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 1
  • 5
  • -4
  • 0

8

Concordia Concordia
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 5
  • -5
  • 0

9

Sloga Sloga
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0
  • 17
  • -17
  • 0
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

1. ZNL KADETI 21/22

1

11. Ivan Hadaš (Kašina)
  • 4

2

9. David Lambevski (Kašina)
  • 4

3

12. Mateo Križić (Studentski Grad)
  • 3

4

8. Jasmin Beganović (Nur)
  • 3

5

3. Daniel Lukić (Studentski Grad)
  • 3

6

1. Toni Škrnjug (Kašina)
  • 2

7

6. Filip Babić (Kašina)
  • 1

8

17. Filip Budimir (Studentski Grad)
  • 1

9

11. Vito Gračak (Kašina)
  • 1

10

6. Maks Čukelj (Šparta Elektra)
  • 1

11

13. Jan Skazlić (Kašina)
  • 1

12

16. Marko Petraš (Kašina)
  • 1

13

55. Nikola Lukić (Studentski Grad)
  • 1

14

99. Franko Rezler (Studentski Grad)
  • 1

15

99. Dino Zulfikari (Nur)
  • 1

16

25. Luka Ivković (Studentski Grad)
  • 1

17

6. Gabriel Antunović (Studentski Grad)
  • 1

18

15. Gabriel Glavić (Kašina)
  • 1

19

26. Kristijan Kolenda (Studentski Grad)
  • 1