Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 28 Stu 2021

Sloga

2 : 1

Concordia

1. ZNL KADETI 21/22

1. ZNL KADETI 21/22

Array
(
    [team_id] => 623
    [team_name] => Dinamo Odranski Obrež
    [team_slug] => dinamooo
    [team_logo] => images/zns/teams/dinamo-oo-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/623-dinamooo
)
Array
(
    [team_id] => 606
    [team_name] => Šparta
    [team_slug] => parta-elektra
    [team_logo] => images/zns/teams/NKparta-606.png
    [team_url] => /soccer/teams/606-parta-elektra
)
Array
(
    [team_id] => 629
    [team_name] => Sloga
    [team_slug] => sloga-gredelj
    [team_logo] => images/zns/teams/Sloga-Gredelj-629.png
    [team_url] => /soccer/teams/629-sloga-gredelj
)
Array
(
    [team_id] => 108303
    [team_name] => Coerver® Hrvatska
    [team_slug] => coerver
    [team_logo] => images/zns/teams/Coerver-108303.png
    [team_url] => /soccer/teams/108303-coerver
)
Array
(
    [team_id] => 598
    [team_name] => Prigorje Markuševec
    [team_slug] => prigorjem
    [team_logo] => images/zns/teams/PrigorjeM-598.png
    [team_url] => /soccer/teams/598-prigorjem
)
Array
(
    [team_id] => 610
    [team_name] => Studentski Grad
    [team_slug] => studentskigrad
    [team_logo] => images/zns/teams/StudentskiGrad-610.png
    [team_url] => /soccer/teams/610-studentskigrad
)
Array
(
    [team_id] => 613
    [team_name] => Nur
    [team_slug] => nur
    [team_logo] => images/zns/teams/nur-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/613-nur
)
Array
(
    [team_id] => 641
    [team_name] => Concordia
    [team_slug] => concordia
    [team_logo] => images/zns/teams/Concordia-641.png
    [team_url] => /soccer/teams/641-concordia
)
Array
(
    [team_id] => 642
    [team_name] => Kašina
    [team_slug] => kaina
    [team_logo] => images/zns/teams/Kaina-642.png
    [team_url] => /soccer/teams/642-kaina
)
																	

2022

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
02 Pro, 2021, 19:00

Markuševec

Studentski Grad Studentski Grad
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
04 Pro, 2021, 14:00

Markuševec

Nur Nur
Šparta Šparta
19 Ožu, 2022, 00:00

Pongračevo

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
19 Ožu, 2022, 00:00

Markuševec

Sloga Sloga
Nur Nur
19 Ožu, 2022, 00:00

Borovje

Concordia Concordia
Studentski Grad Studentski Grad
19 Ožu, 2022, 00:00

Studentski Grad

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Kašina Kašina
26 Ožu, 2022, 00:00

Kašina

Šparta Šparta
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
26 Ožu, 2022, 00:00

Savica

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Sloga Sloga
26 Ožu, 2022, 00:00

Pongračevo

Nur Nur
Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
26 Ožu, 2022, 00:00

Odranski Obrež

Studentski Grad Studentski Grad
Šparta Šparta
02 Tra, 2022, 00:00

Pongračevo

Concordia Concordia
Studentski Grad Studentski Grad
02 Tra, 2022, 00:00

Studentski Grad

Kašina Kašina
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
02 Tra, 2022, 00:00

Markuševec

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
02 Tra, 2022, 00:00

Savica

Sloga Sloga
Concordia Concordia
09 Tra, 2022, 00:00

Studentski Grad Studentski Grad
Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
09 Tra, 2022, 00:00

Odranski Obrež

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Kašina Kašina
09 Tra, 2022, 00:00

Kašina

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Nur Nur
09 Tra, 2022, 00:00

Borovje

Šparta Šparta
Studentski Grad Studentski Grad
16 Tra, 2022, 00:00

Studentski Grad

Nur Nur
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
16 Tra, 2022, 00:00

Markuševec

Concordia Concordia
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
16 Tra, 2022, 00:00

Savica

Kašina Kašina
Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
16 Tra, 2022, 00:00

Odranski Obrež

Sloga Sloga
Concordia Concordia
23 Tra, 2022, 00:00

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Kašina Kašina
23 Tra, 2022, 00:00

Kašina

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
Sloga Sloga
23 Tra, 2022, 00:00

Pongračevo

Šparta Šparta
Nur Nur
23 Tra, 2022, 00:00

Borovje

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec

2022

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 52572450
    [title] => Nogometni klub Sloga Zagreb vs Nogometni klub Concordia
    [slug] => NogometniklubSlogaZagrebvsNogometniklubConcordia
    [teamone] => 629
    [teamtwo] => 641
    [date] => 2021-11-28
    [time] => 10:30:00
    [spsoccer_vanue_id] => 51546
    [teamone_score] => 2
    [teamtwo_score] => 1
    [url] => /liga-bbva/matches/52572450-NogometniklubSlogaZagrebvsNogometniklubConcordia
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 629
            [title] => Sloga
            [slug] => sloga-gredelj
            [logo] => images/zns/teams/Sloga-Gredelj-629.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/629-sloga-gredelj
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 641
            [title] => Concordia
            [slug] => concordia
            [logo] => images/zns/teams/Concordia-641.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/641-concordia
    [match_date] => 28 Stu, 2021
    [match_time] => 10:30 AM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 51546
            [title] => Pongračevo
            [slug] => Pongraevo
        )

)
								

2 : 1

28 Stu, 2021, 10:30

Pongračevo

1 : 1

27 Stu, 2021, 10:30

Savica

5 : 0

21 Stu, 2021, 12:00

Studentski Grad

3 : 1

21 Stu, 2021, 10:00

Borovje

0 : 4

20 Stu, 2021, 13:00

2 : 0

18 Stu, 2021, 15:30

Markuševec

2 : 5

14 Stu, 2021, 10:00

Pongračevo

5 : 2

13 Stu, 2021, 12:15

Odranski Obrež

1 : 3

13 Stu, 2021, 09:00

Savica

3 : 2

13 Stu, 2021, 14:00

Studentski Grad

4 : 1

06 Stu, 2021, 10:00

Pongračevo

1 : 7

06 Stu, 2021, 10:00

Odranski Obrež

1 : 0

03 Stu, 2021, 14:30

Borovje

3 : 0

31 Lis, 2021, 13:00

Kašina

3 : 3

31 Lis, 2021, 10:00

Borovje

4 : 4

28 Lis, 2021, 21:00

Pongračevo

0 : 1

24 Lis, 2021, 15:30

Markuševec

6 : 1

23 Lis, 2021, 10:30

Pongračevo

6 : 0

23 Lis, 2021, 09:00

Studentski Grad

0 : 2

17 Lis, 2021, 12:00

Pongračevo

1 : 8

16 Lis, 2021, 09:00

Odranski Obrež

2 : 4

16 Lis, 2021, 14:00

Kašina

3 : 5

16 Lis, 2021, 14:00

1 : 1

09 Lis, 2021, 10:00

Pongračevo

7 : 0

09 Lis, 2021, 11:00

Studentski Grad

1 : 8

03 Lis, 2021, 12:00

Pongračevo

1 : 2

02 Lis, 2021, 10:00

Odranski Obrež

2 : 2

02 Lis, 2021, 14:00

5 : 1

26 Ruj, 2021, 10:00

Borovje

2 : 1

25 Ruj, 2021, 15:00

3 : 1

25 Ruj, 2021, 13:30

Pongračevo

7 : 2

25 Ruj, 2021, 11:00

Studentski Grad

0 : 7

19 Ruj, 2021, 13:30

Pongračevo

0 : 4

18 Ruj, 2021, 10:00

Odranski Obrež

5 : 0

18 Ruj, 2021, 16:00

Kašina

10 : 0

12 Ruj, 2021, 15:00

Kašina

1 : 5

11 Ruj, 2021, 15:00

Pongračevo

7 : 0

23 Ruj, 2020, 20:15

Borovje

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

1. ZNL KADETI 21/22

1

Studentski Grad Studentski Grad
  • 10
  • 9
  • 1
  • 0
  • 55
  • 10
  • 45
  • 28

2

Kašina Kašina
  • 10
  • 7
  • 1
  • 2
  • 39
  • 13
  • 26
  • 22

3

Nur Nur
  • 9
  • 6
  • 2
  • 1
  • 29
  • 14
  • 15
  • 20

4

Šparta Šparta
  • 9
  • 5
  • 2
  • 2
  • 25
  • 17
  • 8
  • 17

5

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
  • 6
  • 4
  • 0
  • 2
  • 24
  • 10
  • 14
  • 12

6

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
  • 9
  • 2
  • 1
  • 6
  • 10
  • 27
  • -17
  • 7

7

Concordia Concordia
  • 10
  • 2
  • 1
  • 7
  • 15
  • 34
  • -19
  • 7

8

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
  • 10
  • 1
  • 1
  • 8
  • 13
  • 47
  • -34
  • 4

9

Sloga Sloga
  • 11
  • 1
  • 1
  • 9
  • 11
  • 49
  • -38
  • 4
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

1. ZNL KADETI 21/22

1

97. Daniel Lukić (Studentski Grad)
  • 13

2

13. Ivan Kršić (Prigorje Markuševec)
  • 12

3

8. Ivan Hadaš (Kašina)
  • 10

4

25. Niko Obradov (Šparta)
  • 9

5

8. Jasmin Beganović (Nur)
  • 9

6

10. Martin Ercegovac (Studentski Grad)
  • 9

7

6. Din Hatemić (Nur)
  • 9

8

10. Filip Babić (Kašina)
  • 9

9

99. Matija Tošić (Studentski Grad)
  • 7

10

9. Vito Ban (Dinamo Odranski Obrež)
  • 6

11

4. Nikola Bošnjak (Coerver® Hrvatska)
  • 6

12

9. David Lambevski (Kašina)
  • 6

13

7. Josip Babić (Šparta)
  • 6

14

12. Mateo Križić (Studentski Grad)
  • 5

15

11. Vito Gračak (Kašina)
  • 5

16

3. Dorijan Eminović (Concordia)
  • 4

17

. Blaž Bertol (Šparta)
  • 3

18

18. Mateo Sever (Kašina)
  • 3

19

6. Nikola Radičević (Dinamo Odranski Obrež)
  • 3

20

99. Berin Selimbegović (Nur)
  • 3

21

8. Leonardo Mikić (Studentski Grad)
  • 3

22

19. Toma Ostrman (Prigorje Markuševec)
  • 2

23

. Vito Krupljanić (Nur)
  • 2

24

9. Mateo Palčić (Sloga)
  • 2

25

6. Gabriel Antunović (Studentski Grad)
  • 2

26

15. Robert Čuk (Concordia)
  • 2

27

76. Fran Ježić (Šparta)
  • 2

28

55. Borna Ćerkić (Studentski Grad)
  • 2

29

6. Matej Tomljenović (Concordia)
  • 2

30

26. Kristijan Kolenda (Studentski Grad)
  • 2

31

14. Tin Ružić (Sloga)
  • 2

32

5. Šimun Naglić (Prigorje Markuševec)
  • 2

33

22. Leonard Brgić (Šparta)
  • 2

34

19. Karlo Horvat (Coerver® Hrvatska)
  • 2

35

19. Gabrijel Bošnjak (Concordia)
  • 2

36

1. Toni Škrnjug (Kašina)
  • 2

37

15. Niko Kruljac (Dinamo Odranski Obrež)
  • 2

38

3. Ali Alili (Nur)
  • 2

39

55. Patrik Pintarić (Dinamo Odranski Obrež)
  • 2

40

88. Luka Šajn (Studentski Grad)
  • 2

41

5. Matija Mustač (Concordia)
  • 2

42

17. Filip Budimir (Studentski Grad)
  • 2

43

15. Josip Čičak (Studentski Grad)
  • 2

44

. David Gelemanović (Sloga)
  • 2

45

7. Gabriel Jurišić (Sloga)
  • 1

46

7. Marko Petraš (Kašina)
  • 1

47

4. Bruno Jurić (Kašina)
  • 1

48

17. Filip Ružđak (Prigorje Markuševec)
  • 1

49

1. Noa Kanižaj (Sloga)
  • 1

50

15. Martin Husnjak (Coerver® Hrvatska)
  • 1

51

27. Jan Milanović (Prigorje Markuševec)
  • 1

52

20. Antonio Brkić (Concordia)
  • 1

53

44. Dominik Fell (Sloga)
  • 1

54

26. Diego Roko Jurin (Prigorje Markuševec)
  • 1

55

10. Dino Zulfikari (Nur)
  • 1

56

55. Ante Čulina (Studentski Grad)
  • 1

57

22. Denis Vuniqi (Studentski Grad)
  • 1

58

22. Ivan Bezik (Prigorje Markuševec)
  • 1

59

6. Niko Vorgić Ehmer (Studentski Grad)
  • 1

60

55. Nikola Lukić (Studentski Grad)
  • 1

61

26. Dominik Dedić (Šparta)
  • 1

62

. Vedran Lukšić (Sloga)
  • 1

63

99. Franko Rezler (Studentski Grad)
  • 1

64

2. Jan Skazlić (Kašina)
  • 1

65

12. Vilim Vlajić (Nur)
  • 1

66

15. Edin Redžepi (Nur)
  • 1

67

5. Bruno Vadas (Concordia)
  • 1

68

15. Josip Ćuk (Concordia)
  • 1

69

6. Maks Čukelj (Šparta)
  • 1

70

5. Matija Posavec (Nur)
  • 1

71

5. Luka Vidović (Prigorje Markuševec)
  • 1

72

. Ivan Crnjac (Šparta)
  • 1

73

10. Gabriel Glavić (Kašina)
  • 1

74

20. Martin Škripek (Sloga)
  • 1

75

99. Fran Puklek (Prigorje Markuševec)
  • 1

76

98. Arslan Krajnović (Coerver® Hrvatska)
  • 1

77

20. Toni Jurki (Prigorje Markuševec)
  • 1

78

26. Luka Ivković (Studentski Grad)
  • 1

79

19. Fran Sović (Prigorje Markuševec)
  • 1