Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 28 Stu 2021

Studentski Grad

2 : 1

Kašina

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 21/22

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 21/22

Array
(
    [team_id] => 641
    [team_name] => Concordia
    [team_slug] => concordia
    [team_logo] => images/zns/teams/Concordia-641.png
    [team_url] => /soccer/teams/641-concordia
)
Array
(
    [team_id] => 627
    [team_name] => Ivanja Reka
    [team_slug] => ivanjareka
    [team_logo] => images/zns/teams/IvanjaReka-627.png
    [team_url] => /soccer/teams/627-ivanjareka
)
Array
(
    [team_id] => 610
    [team_name] => Studentski Grad
    [team_slug] => studentskigrad
    [team_logo] => images/zns/teams/StudentskiGrad-610.png
    [team_url] => /soccer/teams/610-studentskigrad
)
Array
(
    [team_id] => 606
    [team_name] => Šparta
    [team_slug] => parta-elektra
    [team_logo] => images/zns/teams/NKparta-606.png
    [team_url] => /soccer/teams/606-parta-elektra
)
Array
(
    [team_id] => 618
    [team_name] => Mladost Buzin
    [team_slug] => mladostbuzin
    [team_logo] => images/zns/teams/MladostBuzin-618.png
    [team_url] => /soccer/teams/618-mladostbuzin
)
Array
(
    [team_id] => 598
    [team_name] => Prigorje Markuševec
    [team_slug] => prigorjem
    [team_logo] => images/zns/teams/PrigorjeM-598.png
    [team_url] => /soccer/teams/598-prigorjem
)
Array
(
    [team_id] => 602
    [team_name] => Sesvetski Kraljevec
    [team_slug] => sesvetskikraljevec
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-sesvetski-kraljevac.png
    [team_url] => /soccer/teams/602-sesvetskikraljevec
)
Array
(
    [team_id] => 119428
    [team_name] => Zelengaj 1948
    [team_slug] => zelengaj1948
    [team_logo] => images/zns/teams/Zelengaj1948-119428.png
    [team_url] => /soccer/teams/119428-zelengaj1948
)
Array
(
    [team_id] => 600
    [team_name] => Prigorje Žerjavinec
    [team_slug] => prigorje
    [team_logo] => images/zns/teams/Prigorje-600.png
    [team_url] => /soccer/teams/600-prigorje
)
Array
(
    [team_id] => 619
    [team_name] => Sava
    [team_slug] => sava
    [team_logo] => images/zns/teams/Sava-619.png
    [team_url] => /soccer/teams/619-sava
)
Array
(
    [team_id] => 642
    [team_name] => Kašina
    [team_slug] => kaina
    [team_logo] => images/zns/teams/Kaina-642.png
    [team_url] => /soccer/teams/642-kaina
)
Array
(
    [team_id] => 613
    [team_name] => Nur
    [team_slug] => nur
    [team_logo] => images/zns/teams/nur-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/613-nur
)
Array
(
    [team_id] => 96347
    [team_name] => Devetka
    [team_slug] => devetka
    [team_logo] => images/zns/teams/Devetka-96347.png
    [team_url] => /soccer/teams/96347-devetka
)
Array
(
    [team_id] => 624
    [team_name] => ZET
    [team_slug] => zet
    [team_logo] => images/zns/teams/ZET-624.png
    [team_url] => /soccer/teams/624-zet
)
Array
(
    [team_id] => 629
    [team_name] => Sloga
    [team_slug] => sloga-gredelj
    [team_logo] => images/zns/teams/Sloga-Gredelj-629.png
    [team_url] => /soccer/teams/629-sloga-gredelj
)
																	

2022

2022

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 51953999
    [title] => Nogometni klub Studentski grad vs Nogometni klub Kašina
    [slug] => NogometniklubStudentskigradvsNogometniklubKaina
    [teamone] => 610
    [teamtwo] => 642
    [date] => 2021-11-28
    [time] => 13:30:00
    [spsoccer_vanue_id] => 50520
    [teamone_score] => 2
    [teamtwo_score] => 1
    [url] => /liga-bbva/matches/51953999-NogometniklubStudentskigradvsNogometniklubKaina
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 610
            [title] => Studentski Grad
            [slug] => studentskigrad
            [logo] => images/zns/teams/StudentskiGrad-610.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/610-studentskigrad
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 642
            [title] => Kašina
            [slug] => kaina
            [logo] => images/zns/teams/Kaina-642.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/642-kaina
    [match_date] => 28 Stu, 2021
    [match_time] => 01:30 PM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 50520
            [title] => Studentski Grad
            [slug] => StudentskiGrad
        )

)
								

2 : 1

28 Stu, 2021, 13:30

Studentski Grad

3 : 2

28 Stu, 2021, 13:30

1 : 1

27 Stu, 2021, 13:30

Pongračevo

2 : 2

27 Stu, 2021, 13:30

Hrelić

4 : 0

27 Stu, 2021, 13:30

Sesvetski Kraljevec

5 : 3

27 Stu, 2021, 14:00

Markuševec

1 : 5

27 Stu, 2021, 13:30

Ivanja Reka

2 : 0

21 Stu, 2021, 13:30

Pongračevo

2 : 1

21 Stu, 2021, 13:30

Kašina

6 : 1

21 Stu, 2021, 13:30

3 : 1

21 Stu, 2021, 13:30

Žerjavinec

4 : 4

20 Stu, 2021, 13:30

Borovje

0 : 1

20 Stu, 2021, 13:30

Gredice

2 : 1

20 Stu, 2021, 13:30

Savica

1 : 0

14 Stu, 2021, 12:00

Studentski Grad

2 : 0

13 Stu, 2021, 14:00

Buzin

1 : 1

13 Stu, 2021, 14:00

Pongračevo

0 : 4

13 Stu, 2021, 14:00

Hrelić

0 : 0

13 Stu, 2021, 14:00

Sesvetski Kraljevec

0 : 0

13 Stu, 2021, 14:00

Markuševec

0 : 4

13 Stu, 2021, 14:00

Ivanja Reka

3 : 2

07 Stu, 2021, 14:00

Pongračevo

1 : 2

07 Stu, 2021, 14:00

Kašina

3 : 1

06 Stu, 2021, 14:00

Borovje

2 : 2

06 Stu, 2021, 14:00

Gredice

3 : 0

06 Stu, 2021, 14:00

Savica

1 : 0

31 Lis, 2021, 10:00

Buzin

1 : 0

31 Lis, 2021, 14:30

Markuševec

2 : 0

31 Lis, 2021, 14:30

Studentski Grad

0 : 1

30 Lis, 2021, 14:30

Žerjavinec

1 : 2

30 Lis, 2021, 14:30

Pongračevo

2 : 1

30 Lis, 2021, 14:30

Hrelić

5 : 1

30 Lis, 2021, 14:30

Sesvetski Kraljevec

2 : 0

24 Lis, 2021, 14:30

Pongračevo

1 : 5

24 Lis, 2021, 14:30

Kašina

0 : 0

23 Lis, 2021, 15:30

Ivanja Reka

6 : 2

23 Lis, 2021, 15:30

Borovje

2 : 0

23 Lis, 2021, 15:30

Gredice

2 : 2

23 Lis, 2021, 15:30

Savica

3 : 0

17 Lis, 2021, 15:30

0 : 2

17 Lis, 2021, 15:30

Žerjavinec

2 : 1

17 Lis, 2021, 10:00

Buzin

0 : 1

16 Lis, 2021, 15:30

Pongračevo

1 : 1

16 Lis, 2021, 15:30

Hrelić

4 : 0

16 Lis, 2021, 15:30

Sesvetski Kraljevec

1 : 1

16 Lis, 2021, 15:30

Markuševec

2 : 1

13 Lis, 2021, 16:00

Kašina

0 : 0

10 Lis, 2021, 16:00

Studentski Grad

0 : 1

10 Lis, 2021, 16:00

4 : 0

10 Lis, 2021, 16:00

Pongračevo

3 : 0

10 Lis, 2021, 16:00

Borovje

1 : 1

10 Lis, 2021, 16:00

Kašina

0 : 0

09 Lis, 2021, 16:00

Ivanja Reka

1 : 3

09 Lis, 2021, 16:00

Gredice

1 : 0

03 Lis, 2021, 16:00

1 : 2

03 Lis, 2021, 16:00

Žerjavinec

1 : 1

03 Lis, 2021, 10:00

Buzin

3 : 1

02 Lis, 2021, 16:00

Savica

2 : 0

02 Lis, 2021, 16:00

Pongračevo

0 : 0

02 Lis, 2021, 16:00

Hrelić

0 : 0

02 Lis, 2021, 16:00

Sesvetski Kraljevec

2 : 1

26 Ruj, 2021, 16:30

Studentski Grad

0 : 5

26 Ruj, 2021, 16:30

Pongračevo

2 : 1

25 Ruj, 2021, 16:30

Markuševec

0 : 0

25 Ruj, 2021, 16:30

Ivanja Reka

1 : 0

25 Ruj, 2021, 16:30

Borovje

2 : 0

19 Ruj, 2021, 16:30

Gredice

2 : 0

19 Ruj, 2021, 16:30

2 : 0

19 Ruj, 2021, 16:30

Žerjavinec

2 : 2

19 Ruj, 2021, 10:00

Buzin

9 : 1

18 Ruj, 2021, 16:30

Savica

2 : 3

18 Ruj, 2021, 16:30

Pongračevo

1 : 0

18 Ruj, 2021, 16:30

Hrelić

4 : 0

12 Ruj, 2021, 17:00

Studentski Grad

1 : 4

12 Ruj, 2021, 17:00

2 : 2

12 Ruj, 2021, 17:00

Pongračevo

0 : 2

11 Ruj, 2021, 17:00

Ivanja Reka

3 : 0

11 Ruj, 2021, 17:00

Borovje

4 : 2

11 Ruj, 2021, 17:00

Sesvetski Kraljevec

0 : 1

11 Ruj, 2021, 17:00

Markuševec

7 : 2

08 Ruj, 2021, 17:00

Kašina

2 : 2

08 Ruj, 2021, 17:00

Gredice

2 : 0

08 Ruj, 2021, 17:00

Savica

1 : 4

08 Ruj, 2021, 17:00

Pongračevo

3 : 4

05 Ruj, 2021, 17:30

Studentski Grad

3 : 0

05 Ruj, 2021, 17:30

0 : 2

05 Ruj, 2021, 17:30

Pongračevo

0 : 0

04 Ruj, 2021, 17:30

Hrelić

6 : 0

04 Ruj, 2021, 17:30

Sesvetski Kraljevec

2 : 0

04 Ruj, 2021, 17:30

Markuševec

4 : 1

04 Ruj, 2021, 17:30

Ivanja Reka

1 : 0

29 Kol, 2021, 17:30

Kašina

4 : 2

29 Kol, 2021, 17:30

Žerjavinec

6 : 1

29 Kol, 2021, 10:00

Buzin

3 : 1

28 Kol, 2021, 17:30

Borovje

2 : 1

28 Kol, 2021, 17:30

Gredice

0 : 0

28 Kol, 2021, 17:30

Savica

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 21/22

1

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
  • 14
  • 10
  • 2
  • 2
  • 34
  • 10
  • 24
  • 32

2

ZET ZET
  • 14
  • 9
  • 3
  • 2
  • 34
  • 16
  • 18
  • 30

3

Devetka Devetka
  • 14
  • 8
  • 4
  • 2
  • 33
  • 12
  • 21
  • 28

4

Nur Nur
  • 14
  • 8
  • 1
  • 5
  • 33
  • 21
  • 12
  • 25

5

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
  • 14
  • 6
  • 3
  • 5
  • 22
  • 16
  • 6
  • 21

6

Mladost Buzin Mladost Buzin
  • 14
  • 6
  • 3
  • 5
  • 22
  • 20
  • 2
  • 21

7

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
  • 14
  • 6
  • 3
  • 5
  • 21
  • 22
  • -1
  • 21

8

Studentski Grad Studentski Grad
  • 14
  • 5
  • 4
  • 5
  • 24
  • 21
  • 3
  • 19

9

Kašina Kašina
  • 14
  • 6
  • 1
  • 7
  • 21
  • 27
  • -6
  • 19

10

Sloga Sloga
  • 14
  • 6
  • 1
  • 7
  • 22
  • 37
  • -15
  • 19

11

Concordia Concordia
  • 14
  • 5
  • 3
  • 6
  • 23
  • 20
  • 3
  • 18

12

Sava Sava
  • 14
  • 4
  • 3
  • 7
  • 22
  • 26
  • -4
  • 15

13

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
  • 14
  • 4
  • 1
  • 9
  • 15
  • 36
  • -21
  • 13

14

Šparta Šparta
  • 14
  • 2
  • 3
  • 9
  • 18
  • 38
  • -20
  • 9

15

Ivanja Reka Ivanja Reka
  • 14
  • 1
  • 3
  • 10
  • 6
  • 28
  • -22
  • 6
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 21/22

1

10. Jacob Tarasenko (Devetka)
  • 15

2

9. Ivan Galić (Nur)
  • 12

3

9. Karlo Cetin (Kašina)
  • 12

4

11. Dario Gojković (Concordia)
  • 9

5

9. Mateo Kljajić (ZET)
  • 9

6

10. Matija Ćibarić (Studentski Grad)
  • 9

7

9. Leon Badanjak (Nur)
  • 8

8

9. Ivan Zečević (Sesvetski Kraljevec)
  • 7

9

3. Nikola Granđa (Prigorje Žerjavinec)
  • 7

10

14. Mario Medved (Sloga)
  • 7

11

8. Junyong Seong (Devetka)
  • 6

12

11. Diego Seferović (Nur)
  • 6

13

6. Luka Tetlo (Sava)
  • 6

14

8. Dario Benić (Sesvetski Kraljevec)
  • 6

15

9. Ivan Idžan (Mladost Buzin)
  • 5

16

11. Ivan Ćurić (ZET)
  • 5

17

15. Ante Marić (Concordia)
  • 5

18

20. Filip Vincek (Prigorje Markuševec)
  • 5

19

28. Bernard Skeledžić (Zelengaj 1948)
  • 5

20

2. Josip Juraj Pajvot (Sesvetski Kraljevec)
  • 5

21

11. Filip Hodak (Prigorje Markuševec)
  • 5

22

11. Valentino Hajster (ZET)
  • 5

23

5. Matej Mijoč (Studentski Grad)
  • 4

24

. Antonio Kundih (ZET)
  • 4

25

10. Petar Cebin (Mladost Buzin)
  • 4

26

22. Tomislav Jelić (Sesvetski Kraljevec)
  • 4

27

21. Stipe Marić (Sesvetski Kraljevec)
  • 4

28

31. Luka Balabanić Džoić (Devetka)
  • 3

29

14. Kristijan Balagović (Zelengaj 1948)
  • 3

30

18. Ivan Horvat (Zelengaj 1948)
  • 3

31

10. Luka Hadžić (Prigorje Markuševec)
  • 3

32

2. Fran Kovačić (Nur)
  • 3

33

19. Bruno Berković (Studentski Grad)
  • 3

34

10. Josip Šušković-Jakopac (Concordia)
  • 3

35

9. Ivan Gavrić (Kašina)
  • 3

36

2. Martin Stojčević (Šparta)
  • 3

37

8. Roko Vukelić (Sava)
  • 3

38

14. Mislav Lulić (Mladost Buzin)
  • 3

39

7. Dinko Zubčić (Sloga)
  • 3

40

11. Andrija Košutić (Sava)
  • 3

41

7. Juraj Turner (Sava)
  • 3

42

16. Gabriel Prelec (Prigorje Žerjavinec)
  • 3

43

10. Dominik Šušković (Concordia)
  • 2

44

9. Ivan Baf (Šparta)
  • 2

45

33. Marijan Dodić (Prigorje Markuševec)
  • 2

46

17. Nino Kolić (Mladost Buzin)
  • 2

47

11. Mateo Škrobar (Šparta)
  • 2

48

98. Kerim Kaltak (Studentski Grad)
  • 2

49

26. Tin Kosovec (Zelengaj 1948)
  • 2

50

17. Tin Lušić (ZET)
  • 2

51

23. Matej Vrbat (Devetka)
  • 2

52

6. Ivan Krizmanić (Šparta)
  • 2

53

9. Luka Rušec Gitner (Ivanja Reka)
  • 2

54

16. Hrvoje Lovrečki (Sloga)
  • 2

55

10. Filip Gajski (Kašina)
  • 2

56

17. Petar Progovečki (Concordia)
  • 2

57

5. Luka Blažanović (Sloga)
  • 2

58

11. Josip Barać (ZET)
  • 2

59

11. Anđelko Čuljak (Mladost Buzin)
  • 2

60

. Frano Ivanda (Sloga)
  • 2

61

14. Filip Frigo (Sesvetski Kraljevec)
  • 2

62

. Kangho Jang (Devetka)
  • 2

63

8. Dario Seršić (Šparta)
  • 2

64

20. Juraj Matleković (Šparta)
  • 2

65

9. Matija Pavić (Studentski Grad)
  • 2

66

17. Filip Bedeković (ZET)
  • 2

67

18. Dominik Brletić (Mladost Buzin)
  • 2

68

6. Mislav Blaić (Prigorje Markuševec)
  • 2

69

14. Marin Marasović (Prigorje Žerjavinec)
  • 2

70

9. Mario Ebeid (Zelengaj 1948)
  • 2

71

8. Nikica Grubešić (Sava)
  • 2

72

. Alexander Anthony Cvikić (Nur)
  • 2

73

20. Luka Obadić (Sesvetski Kraljevec)
  • 2

74

7. Josip Fuček (Zelengaj 1948)
  • 2

75

5. Marko Muhar (Zelengaj 1948)
  • 2

76

6. Luka Begić (Concordia)
  • 1

77

16. Matej Žarko (Sesvetski Kraljevec)
  • 1

78

11. Bautista Penayo (Studentski Grad)
  • 1

79

9. Antun Taritaš (Sloga)
  • 1

80

6. Domagoj Pjevac (Mladost Buzin)
  • 1

81

. Domagoj Matanić (Sloga)
  • 1

82

20. Borna Ćehajić (Studentski Grad)
  • 1

83

17. Tin Miletić (Devetka)
  • 1

84

10. Jakov Pavlic (Nur)
  • 1

85

21. Nikola Marjanović (Sesvetski Kraljevec)
  • 1

86

19. Lucijan Mimica (Ivanja Reka)
  • 1

87

4. Leon Magdić (ZET)
  • 1

88

14. Dario Roksandić (ZET)
  • 1

89

5. Franko Menegoni (Šparta)
  • 1

90

7. Nikola Matić (Studentski Grad)
  • 1

91

8. Zoran Klipa (Devetka)
  • 1

92

11. Matija Gredelj (Kašina)
  • 1

93

9. Marko Baron (Prigorje Markuševec)
  • 1

94

5. Dejan Popović (Prigorje Markuševec)
  • 1

95

7. Dominik Nujić (Prigorje Markuševec)
  • 1

96

17. Patrik Serdar (Šparta)
  • 1

97

14. Arjan Rexhepi (Devetka)
  • 1

98

17. Edi Korpak (Sava)
  • 1

99

. Nikola Smolčić (Šparta)
  • 1

100

10. Deni Orešković (Sava)
  • 1

101

16. Jerko Pecotić (Studentski Grad)
  • 1

102

4. Mario Barić (Sesvetski Kraljevec)
  • 1

103

14. Mario Pavlečić (Sava)
  • 1

104

10. Leonardo Vukoja (Zelengaj 1948)
  • 1

105

21. Tomislav Krovinović (Sloga)
  • 1

106

16. Marko Sukser (Concordia)
  • 1

107

. Darrio Obrian Campbell (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

108

5. Ivan Hader (Ivanja Reka)
  • 1

109

7. Borna Žuvela (Devetka)
  • 1

110

10. Ivan Penava (Šparta)
  • 1

111

4. Ivan Bogdanović (Sava)
  • 1

112

17. Andrija Milković (Nur)
  • 1

113

7. Valentino Jelovečki (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

114

4. Vili Leskovčak (Šparta)
  • 1

115

7. Jurica Jug (Sesvetski Kraljevec)
  • 1

116

10. Leon Borščak (Kašina)
  • 1

117

14. Ante Trnjanac (Kašina)
  • 1

118

7. Filip Baković (Kašina)
  • 1

119

8. Filip Mlađenović (ZET)
  • 1

120

10. Mihael Kranjec (Ivanja Reka)
  • 1

121

17. Emanuel Stama (Devetka)
  • 1

122

5. Joško Prnjak (Mladost Buzin)
  • 1

123

9. Mario Govorušić (Ivanja Reka)
  • 1

124

4. Sven Kovačević (Mladost Buzin)
  • 1

125

4. Damjan Rimac (ZET)
  • 1

126

8. Darijo Raulić (Prigorje Markuševec)
  • 1

127

29. Dominik Fuštar (Zelengaj 1948)
  • 1

128

9. Tomislav Radoš (Sava)
  • 1

129

16. Petar Miklec (Prigorje Markuševec)
  • 1

130

18. Martin Karadakić (Mladost Buzin)
  • 1

131

3. Luka Pranjić (ZET)
  • 1