Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 28 Lis 2020

Špansko

0 : 3

Jarun

KUP ZNS-a - SENIORI 20/21

KUP ZNS-a - SENIORI 20/21

Array
(
    [team_id] => 618
    [team_name] => Mladost Buzin
    [team_slug] => mladostbuzin
    [team_logo] => images/zns/teams/MladostBuzin-618.png
    [team_url] => /soccer/teams/618-mladostbuzin
)
Array
(
    [team_id] => 602
    [team_name] => Sesvetski Kraljevec
    [team_slug] => sesvetskikraljevec
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-sesvetski-kraljevac.png
    [team_url] => /soccer/teams/602-sesvetskikraljevec
)
Array
(
    [team_id] => 4868
    [team_name] => Podsused
    [team_slug] => podsused
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-podsused.jpg
    [team_url] => /soccer/teams/4868-podsused
)
Array
(
    [team_id] => 641
    [team_name] => Concordia
    [team_slug] => concordia
    [team_logo] => images/zns/teams/Concordia-641.png
    [team_url] => /soccer/teams/641-concordia
)
Array
(
    [team_id] => 598
    [team_name] => Prigorje Markuševec
    [team_slug] => prigorjem
    [team_logo] => images/zns/teams/PrigorjeM-598.png
    [team_url] => /soccer/teams/598-prigorjem
)
Array
(
    [team_id] => 629
    [team_name] => Sloga
    [team_slug] => sloga-gredelj
    [team_logo] => images/zns/teams/Sloga-Gredelj-629.png
    [team_url] => /soccer/teams/629-sloga-gredelj
)
Array
(
    [team_id] => 643
    [team_name] => Prečko
    [team_slug] => preko
    [team_logo] => images/zns/teams/Preko-643.png
    [team_url] => /soccer/teams/643-preko
)
Array
(
    [team_id] => 613
    [team_name] => Nur
    [team_slug] => nur
    [team_logo] => images/zns/teams/nur-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/613-nur
)
Array
(
    [team_id] => 614
    [team_name] => Hrvatski Leskovac
    [team_slug] => hrvatskileskovac
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-hrv-leskovac.png
    [team_url] => /soccer/teams/614-hrvatskileskovac
)
Array
(
    [team_id] => 3096
    [team_name] => Sesvete
    [team_slug] => sesvete
    [team_logo] => images/zns/teams/Sesvete.png-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/3096-sesvete
)
Array
(
    [team_id] => 636
    [team_name] => Hrvatski Dragovoljac
    [team_slug] => hrvatskidragovoljac
    [team_logo] => images/zns/teams/NK_Hrvatski_Dragovoljac.png
    [team_url] => /soccer/teams/636-hrvatskidragovoljac
)
Array
(
    [team_id] => 591
    [team_name] => Trešnjevka
    [team_slug] => trenjevka
    [team_logo] => images/zns/teams/Trenjevka-591.png
    [team_url] => /soccer/teams/591-trenjevka
)
Array
(
    [team_id] => 639
    [team_name] => Maksimir
    [team_slug] => maksimir
    [team_logo] => images/zns/teams/NK-maksimir.png
    [team_url] => /soccer/teams/639-maksimir
)
Array
(
    [team_id] => 626
    [team_name] => Kustošija
    [team_slug] => kustoija
    [team_logo] => images/zns/predstavljanje-klubova/Grb-Kustosija-bez-podloge-160.png
    [team_url] => /soccer/teams/626-kustoija
)
Array
(
    [team_id] => 638
    [team_name] => Lučko
    [team_slug] => luko
    [team_logo] => images/zns/teams/NK_Luko.png
    [team_url] => /soccer/teams/638-luko
)
Array
(
    [team_id] => 640
    [team_name] => HAŠK
    [team_slug] => hak
    [team_logo] => images/zns/teams/hask_NOVI_2019__1_-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/640-hak
)
Array
(
    [team_id] => 597
    [team_name] => Ravnice
    [team_slug] => ravnice
    [team_logo] => images/zns/teams/Ravnice-597.png
    [team_url] => /soccer/teams/597-ravnice
)
Array
(
    [team_id] => 621
    [team_name] => Odra
    [team_slug] => odra
    [team_logo] => images/zns/teams/Odra-621.png
    [team_url] => /soccer/teams/621-odra
)
Array
(
    [team_id] => 637
    [team_name] => Dubrava Tim Kabel
    [team_slug] => dubravatimkabel
    [team_logo] => images/zns/teams/DubravaTimKabel-637.png
    [team_url] => /soccer/teams/637-dubravatimkabel
)
Array
(
    [team_id] => 592
    [team_name] => Vrapče
    [team_slug] => vrape
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-vrapce.png
    [team_url] => /soccer/teams/592-vrape
)
Array
(
    [team_id] => 620
    [team_name] => Trnje
    [team_slug] => trnje
    [team_logo] => images/zns/teams/Trnje-620.png
    [team_url] => /soccer/teams/620-trnje
)
Array
(
    [team_id] => 616
    [team_name] => Špansko
    [team_slug] => pansko
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-spansko.png
    [team_url] => /soccer/teams/616-pansko
)
Array
(
    [team_id] => 617
    [team_name] => Ponikve
    [team_slug] => ponikve
    [team_logo] => images/zns/teams/Ponikve-617-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/617-ponikve
)
Array
(
    [team_id] => 596
    [team_name] => Jarun
    [team_slug] => jarun
    [team_logo] => images/zns/teams/Jarun-596.png
    [team_url] => /soccer/teams/596-jarun
)
Array
(
    [team_id] => 623
    [team_name] => Dinamo Odranski Obrež
    [team_slug] => dinamooo
    [team_logo] => images/zns/teams/dinamo-oo-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/623-dinamooo
)
Array
(
    [team_id] => 630
    [team_name] => Brezovica
    [team_slug] => brezovica
    [team_logo] => images/zns/teams/Brezovica-630.png
    [team_url] => /soccer/teams/630-brezovica
)
Array
(
    [team_id] => 606
    [team_name] => Šparta Elektra
    [team_slug] => parta-elektra
    [team_logo] => images/zns/teams/NKparta-606.png
    [team_url] => /soccer/teams/606-parta-elektra
)
Array
(
    [team_id] => 600
    [team_name] => Prigorje Žerjavinec
    [team_slug] => prigorje
    [team_logo] => images/zns/teams/Prigorje-600.png
    [team_url] => /soccer/teams/600-prigorje
)
Array
(
    [team_id] => 119428
    [team_name] => Zelengaj 1948
    [team_slug] => zelengaj1948
    [team_logo] => images/zns/teams/Zelengaj1948-119428.png
    [team_url] => /soccer/teams/119428-zelengaj1948
)
Array
(
    [team_id] => 624
    [team_name] => ZET
    [team_slug] => zet
    [team_logo] => images/zns/teams/ZET-624.png
    [team_url] => /soccer/teams/624-zet
)
Array
(
    [team_id] => 605
    [team_name] => Polet
    [team_slug] => polet-1
    [team_logo] => images/zns/teams/Polet-605.png
    [team_url] => /soccer/teams/605-polet-1
)
Array
(
    [team_id] => 645
    [team_name] => Blato
    [team_slug] => blato
    [team_logo] => images/zns/teams/blato_1.png
    [team_url] => /soccer/teams/645-blato
)
Array
(
    [team_id] => 610
    [team_name] => Studentski Grad
    [team_slug] => studentskigrad
    [team_logo] => images/zns/teams/StudentskiGrad-610.png
    [team_url] => /soccer/teams/610-studentskigrad
)
Array
(
    [team_id] => 619
    [team_name] => Sava
    [team_slug] => sava
    [team_logo] => images/zns/teams/Sava-619.png
    [team_url] => /soccer/teams/619-sava
)
Array
(
    [team_id] => 107200
    [team_name] => Zagreb 041
    [team_slug] => zagreb041
    [team_logo] => images/zns/teams/Zagreb041-107200.png
    [team_url] => /soccer/teams/107200-zagreb041
)
																	

2021

2021

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 43201836
    [title] => Nogometni klub Špansko vs Nogometni klub Jarun
    [slug] => NogometniklubpanskovsNogometniklubJarun
    [teamone] => 616
    [teamtwo] => 596
    [date] => 2020-10-28
    [time] => 15:00:00
    [spsoccer_vanue_id] => 50523
    [teamone_score] => 0
    [teamtwo_score] => 3
    [url] => /liga-bbva/matches/43201836-NogometniklubpanskovsNogometniklubJarun
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 616
            [title] => Špansko
            [slug] => pansko
            [logo] => images/zns/teams/nk-spansko.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/616-pansko
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 596
            [title] => Jarun
            [slug] => jarun
            [logo] => images/zns/teams/Jarun-596.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/596-jarun
    [match_date] => 28 Lis, 2020
    [match_time] => 03:00 PM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 50523
            [title] => Špansko
            [slug] => pansko
        )

)
								

0 : 3

28 Lis, 2020, 15:00

Špansko

2 : 0

21 Lis, 2020, 15:00

Blato

1 : 5

21 Lis, 2020, 15:00

Borovje

0 : 2

21 Lis, 2020, 15:00

Pešćenica

1 : 3

21 Lis, 2020, 15:00

Odra

8 : 1

21 Lis, 2020, 15:00

Trnje

5 : 1

20 Lis, 2020, 15:00

Sesvete

1 : 2

20 Lis, 2020, 15:00

Blato

0 : 3

14 Lis, 2020, 15:00

Oboj

1 : 2

14 Lis, 2020, 15:00

Studentski Grad

1 : 2

13 Lis, 2020, 15:30

Brezovica

1 : 10

13 Lis, 2020, 15:00

Sesvete

1 : 0

07 Lis, 2020, 15:30

Borovje

0 : 1

07 Lis, 2020, 15:30

Savica

2 : 2

07 Lis, 2020, 15:30

Buzin

0 : 3

07 Lis, 2020, 15:30

Hrelić

0 : 2

06 Lis, 2020, 16:00

Trnje

0 : 2

23 Ruj, 2020, 16:00

Jakuševec

1 : 1

23 Ruj, 2020, 16:00

Sveta Klara

2 : 1

23 Ruj, 2020, 16:00

Savica

5 : 0

23 Ruj, 2020, 16:00

Hrelić

3 : 6

23 Ruj, 2020, 16:00

0 : 0

23 Ruj, 2020, 16:00

Studentski Grad

0 : 0

23 Ruj, 2020, 16:00

Blato

0 : 2

23 Ruj, 2020, 16:00

Pongračevo

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

KUP ZNS-a - SENIORI 20/21

1

Sesvete Sesvete
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 15
  • 2
  • 13
  • 6

2

Trnje Trnje
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 10
  • 1
  • 9
  • 6

3

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 5
  • 0
  • 5
  • 6

4

Maksimir Maksimir
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 6
  • 1
  • 5
  • 6

5

Jarun Jarun
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 5
  • 1
  • 4
  • 6

6

Nur Nur
  • 3
  • 2
  • 0
  • 1
  • 4
  • 5
  • -1
  • 6

7

Mladost Buzin Mladost Buzin
  • 3
  • 1
  • 0
  • 1
  • 5
  • 7
  • -2
  • 5

8

Vrapče Vrapče
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 5
  • 1
  • 4
  • 3

9

Lučko Lučko
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0
  • 2
  • 3

10

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 5
  • 3
  • 2
  • 3

11

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 1
  • 3

12

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 3
  • 3
  • 0
  • 3

13

Studentski Grad Studentski Grad
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 2
  • 0
  • 3

14

ZET ZET
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 2
  • 0
  • 3

15

Odra Odra
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • -1
  • 3

16

Špansko Špansko
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 4
  • -2
  • 3

17

Concordia Concordia
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 7
  • 13
  • -6
  • 3

18

Trešnjevka Trešnjevka
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 3
  • 9
  • -6
  • 3

19

Blato Blato
  • 2
  • 0
  • 0
  • 1
  • 1
  • 2
  • -1
  • 2

20

Prečko Prečko
  • 2
  • 0
  • 0
  • 1
  • 1
  • 3
  • -2
  • 2

21

Kustošija Kustošija
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2
  • 2
  • 0
  • 1

22

Polet Polet
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
  • 1
  • 1
  • 0
  • 1

23

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 1

24

Brezovica Brezovica
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 1
  • 2
  • -1
  • 0

25

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 1
  • -1
  • 0

26

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 1
  • 2
  • -1
  • 0

27

Ravnice Ravnice
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 1
  • -1
  • 0

28

Sloga Sloga
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 1
  • -1
  • 0

29

HAŠK HAŠK
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 2
  • -2
  • 0

30

Ponikve Ponikve
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 2
  • -2
  • 0

31

Zagreb 041 Zagreb 041
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 2
  • -2
  • 0

32

Šparta Elektra Šparta Elektra
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 2
  • -2
  • 0

33

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 3
  • -3
  • 0

34

Sava Sava
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 3
  • 6
  • -3
  • 0

35

Podsused Podsused
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 5
  • -5
  • 0
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

KUP ZNS-a - SENIORI 20/21

1

10. Dominik Šušković (Concordia)
  • 5

2

13. Matej Hoić (Sesvete)
  • 5

3

10. Jurica Poldrugač (Trnje)
  • 3

4

11. Petar Franjić (Sesvete)
  • 3

5

. Lovro Krivec (Maksimir)
  • 2

6

7. Tin Resler (Sava)
  • 2

7

10. Filip Luter (Odra)
  • 2

8

33. Italo Montano Cortes (Sesvete)
  • 2

9

21. Ante Matić (Sesvete)
  • 2

10

8. Marin Tabaković (Trnje)
  • 2

11

10. Hrvoje Ilić (Hrvatski Dragovoljac)
  • 2

12

19. Mario Ebeid (Zelengaj 1948)
  • 2

13

. Karlo Darojković (Jarun)
  • 2

14

25. Zvonimir Mađerčić (Zelengaj 1948)
  • 1

15

16. Stjepan Miklec (Prigorje Markuševec)
  • 1

16

9. Cleverson Rocha de Oliveira (Mladost Buzin)
  • 1

17

2. Almedin Mujkić (Nur)
  • 1

18

8. Luka Ferat (Maksimir)
  • 1

19

10. Patrik Ferat (Maksimir)
  • 1

20

9. Marko Baron (Prigorje Markuševec)
  • 1

21

10. Dominik Banić (Zelengaj 1948)
  • 1

22

9. Ivan Galić (Blato)
  • 1

23

45. Marko Josip Čavara (Sesvete)
  • 1

24

4. Dominik Pavić (ZET)
  • 1

25

16. David Večerić (Sesvete)
  • 1

26

2. Jan Bajan (Špansko)
  • 1

27

9. Leon Badanjak (Nur)
  • 1

28

11. Marin Tomšić (Maksimir)
  • 1

29

. Adrian Mavretić (Vrapče)
  • 1

30

. Alexander Stanley TOUGHER (Vrapče)
  • 1

31

7. Hrvoje Šakić (ZET)
  • 1

32

17. Borna Ćehajić (Studentski Grad)
  • 1

33

10. Mario Ćibarić (Vrapče)
  • 1

34

10. Vedran Mesec (Lučko)
  • 1

35

10. Veno Smolčić (Brezovica)
  • 1

36

8. Matija Pavlović (Polet)
  • 1

37

7. Josip Mohač (Vrapče)
  • 1

38

5. Toni Maričević (Mladost Buzin)
  • 1

39

19. Denis Plojović-Beriša (Vrapče)
  • 1

40

16. Jurica Repinc (Prečko)
  • 1

41

. Petar Šimunić (Kustošija)
  • 1

42

16. Vinko Kotarski (Trešnjevka)
  • 1

43

14. Krešimir Brletić (Hrvatski Leskovac)
  • 1

44

6. Ivo Bastić (Nur)
  • 1

45

6. Andrej Gluić (Trešnjevka)
  • 1

46

2. Ivan Galić (Concordia)
  • 1

47

10. Muhamed Alghoul (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

48

13. Tomislav Marelja (Trnje)
  • 1

49

11. Anđelko Čuljak (Mladost Buzin)
  • 1

50

27. Bruno Bogović (Trnje)
  • 1

51

9. Ivan Skansi (Špansko)
  • 1

52

17. Moran Čerkez (Trešnjevka)
  • 1

53

. Petar Radoš (Jarun)
  • 1

54

2. Florijan Galić (Mladost Buzin)
  • 1

55

20. Filip Vincek (Prigorje Markuševec)
  • 1

56

4. Martin Krizmanić (Trnje)
  • 1

57

17. Dražen Petrović (Sava)
  • 1

58

28. Vanja Pelko (Hrvatski Dragovoljac)
  • 1

59

7. Karlo Perić (Hrvatski Dragovoljac)
  • 1

60

15. Nino Stojanović (Sesvete)
  • 1

61

23. Marko Ivan Gašparac (Trnje)
  • 1

62

. Matej Čičković (Jarun)
  • 1

63

14. Josip Vrbat (Concordia)
  • 1

64

20. Mahmud El-Hajj (Nur)
  • 1

65

21. Filip Vajdovčić (Lučko)
  • 1

66

77. Luka Soldo (Trnje)
  • 1

67

10. Jan Jurčec (Kustošija)
  • 1

68

4. Mislav Lulić (Mladost Buzin)
  • 1

69

7. Ivan Naglić (Maksimir)
  • 1

70

10. Bernard Skeledžić (Zelengaj 1948)
  • 1

71

14. Luka Viduka (Hrvatski Dragovoljac)
  • 1