Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 02 Svi 2021

Kašina

4 : 1

Mala Mlaka

DRUGA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 20/21

DRUGA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 20/21

Array
(
    [team_id] => 107200
    [team_name] => Zagreb 041
    [team_slug] => zagreb041
    [team_logo] => images/zns/teams/Zagreb041-107200.png
    [team_url] => /soccer/teams/107200-zagreb041
)
Array
(
    [team_id] => 611
    [team_name] => Mladost Dragonožec
    [team_slug] => mladostdd
    [team_logo] => images/zns/teams/MladostDD-611.png
    [team_url] => /soccer/teams/611-mladostdd
)
Array
(
    [team_id] => 120231
    [team_name] => Gavran 2003.
    [team_slug] => gavran2003
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-gavran-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/120231-gavran2003
)
Array
(
    [team_id] => 627
    [team_name] => Ivanja Reka
    [team_slug] => ivanjareka
    [team_logo] => images/zns/teams/IvanjaReka-627.png
    [team_url] => /soccer/teams/627-ivanjareka
)
Array
(
    [team_id] => 601
    [team_name] => Čulinec
    [team_slug] => ulinec
    [team_logo] => images/zns/teams/ulinec-601.png
    [team_url] => /soccer/teams/601-ulinec
)
Array
(
    [team_id] => 622
    [team_name] => Botinec
    [team_slug] => botinec
    [team_logo] => images/zns/teams/Botinec-622.png
    [team_url] => /soccer/teams/622-botinec
)
Array
(
    [team_id] => 4868
    [team_name] => Podsused
    [team_slug] => podsused
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-podsused.jpg
    [team_url] => /soccer/teams/4868-podsused
)
Array
(
    [team_id] => 646
    [team_name] => Omladinac
    [team_slug] => omladinac
    [team_logo] => images/zns/teams/omladinac.png
    [team_url] => /soccer/teams/646-omladinac
)
Array
(
    [team_id] => 96347
    [team_name] => Devetka
    [team_slug] => devetka
    [team_logo] => images/zns/teams/Devetka-96347.png
    [team_url] => /soccer/teams/96347-devetka
)
Array
(
    [team_id] => 5145
    [team_name] => Croatia 98
    [team_slug] => croatia98
    [team_logo] => images/zns/teams/croatia-98.png
    [team_url] => /soccer/teams/5145-croatia98
)
Array
(
    [team_id] => 631
    [team_name] => Čehi
    [team_slug] => ehi
    [team_logo] => images/zns/teams/ehi-631.png
    [team_url] => /soccer/teams/631-ehi
)
Array
(
    [team_id] => 4550
    [team_name] => Bubamara
    [team_slug] => bubamara
    [team_logo] => images/zns/teams/Bubamara-4550.png
    [team_url] => /soccer/teams/4550-bubamara
)
Array
(
    [team_id] => 644
    [team_name] => Sava Jakuševec
    [team_slug] => savaj
    [team_logo] => images/zns/teams/SavaJ-644.png
    [team_url] => /soccer/teams/644-savaj
)
Array
(
    [team_id] => 642
    [team_name] => Kašina
    [team_slug] => kaina
    [team_logo] => images/zns/teams/Kaina-642.png
    [team_url] => /soccer/teams/642-kaina
)
Array
(
    [team_id] => 604
    [team_name] => Mala Mlaka
    [team_slug] => malamlaka
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-mala-mlaka.png
    [team_url] => /soccer/teams/604-malamlaka
)
Array
(
    [team_id] => 625
    [team_name] => Hrašće
    [team_slug] => hrae
    [team_logo] => images/zns/teams/hrasce.png
    [team_url] => /soccer/teams/625-hrae
)
																	

2021

Zagreb 041 Zagreb 041
08 Svi, 2021, 17:00

Jakuševec

Gavran 2003. Gavran 2003.
Bubamara Bubamara
08 Svi, 2021, 17:00

Prečko

Mala Mlaka Mala Mlaka
Omladinac Omladinac
09 Svi, 2021, 17:00

Odranski Strmec

Hrašće Hrašće
Devetka Devetka
09 Svi, 2021, 17:00

Ivanja Reka Ivanja Reka
Croatia 98 Croatia 98
09 Svi, 2021, 17:00

Savica

Kašina Kašina
Podsused Podsused
09 Svi, 2021, 17:00

Podsused

Čulinec Čulinec
Botinec Botinec
09 Svi, 2021, 17:00

Botinec

Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
Čehi Čehi
09 Svi, 2021, 17:00

Čehi

Sava Jakuševec Sava Jakuševec
Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
15 Svi, 2021, 17:00

Donji Dragonožec

Mala Mlaka Mala Mlaka
Bubamara Bubamara
15 Svi, 2021, 17:00

Prečko

Croatia 98 Croatia 98
Ivanja Reka Ivanja Reka
15 Svi, 2021, 17:00

Ivanja Reka

Zagreb 041 Zagreb 041
Čulinec Čulinec
15 Svi, 2021, 17:00

Čulinec

Botinec Botinec
Kašina Kašina
16 Svi, 2021, 17:00

Kašina

Čehi Čehi
Sava Jakuševec Sava Jakuševec
16 Svi, 2021, 17:00

Jakuševec

Omladinac Omladinac
Hrašće Hrašće
16 Svi, 2021, 17:00

Hrašće

Devetka Devetka
Gavran 2003. Gavran 2003.
16 Svi, 2021, 17:00

Savica

Podsused Podsused
Omladinac Omladinac
19 Svi, 2021, 17:30

Odranski Strmec

Kašina Kašina
Croatia 98 Croatia 98
19 Svi, 2021, 17:30

Savica

Mala Mlaka Mala Mlaka
Čehi Čehi
19 Svi, 2021, 17:30

Čehi

Bubamara Bubamara
Botinec Botinec
19 Svi, 2021, 17:30

Botinec

Gavran 2003. Gavran 2003.
Devetka Devetka
19 Svi, 2021, 17:30

Sava Jakuševec Sava Jakuševec
Zagreb 041 Zagreb 041
19 Svi, 2021, 17:30

Jakuševec

Hrašće Hrašće
Podsused Podsused
19 Svi, 2021, 17:30

Podsused

Ivanja Reka Ivanja Reka
Čulinec Čulinec
19 Svi, 2021, 17:30

Čulinec

Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
22 Svi, 2021, 17:30

Donji Dragonožec

Croatia 98 Croatia 98
Mala Mlaka Mala Mlaka
22 Svi, 2021, 17:30

Mala Mlaka

Čehi Čehi
Bubamara Bubamara
22 Svi, 2021, 17:30

Prečko

Omladinac Omladinac
Ivanja Reka Ivanja Reka
22 Svi, 2021, 17:30

Ivanja Reka

Botinec Botinec
Gavran 2003. Gavran 2003.
23 Svi, 2021, 17:30

Savica

Čulinec Čulinec
Sava Jakuševec Sava Jakuševec
23 Svi, 2021, 17:30

Jakuševec

Zagreb 041 Zagreb 041
Kašina Kašina
23 Svi, 2021, 17:30

Kašina

Devetka Devetka
Hrašće Hrašće
23 Svi, 2021, 17:30

Hrašće

Podsused Podsused
Čulinec Čulinec
29 Svi, 2021, 17:30

Čulinec

Ivanja Reka Ivanja Reka
Zagreb 041 Zagreb 041
29 Svi, 2021, 17:30

Jakuševec

Kašina Kašina
Bubamara Bubamara
29 Svi, 2021, 17:30

Prečko

Devetka Devetka
Gavran 2003. Gavran 2003.
30 Svi, 2021, 17:30

Savica

Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
Podsused Podsused
30 Svi, 2021, 17:30

Podsused

Sava Jakuševec Sava Jakuševec
Omladinac Omladinac
30 Svi, 2021, 17:30

Odranski Strmec

Mala Mlaka Mala Mlaka
Čehi Čehi
30 Svi, 2021, 17:30

Čehi

Croatia 98 Croatia 98
Botinec Botinec
30 Svi, 2021, 17:30

Botinec

Hrašće Hrašće
Ivanja Reka Ivanja Reka
05 Lip, 2021, 17:30

Ivanja Reka

Gavran 2003. Gavran 2003.
Bubamara Bubamara
05 Lip, 2021, 17:30

Prečko

Zagreb 041 Zagreb 041
Mala Mlaka Mala Mlaka
05 Lip, 2021, 17:30

Mala Mlaka

Devetka Devetka
Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
05 Lip, 2021, 17:30

Donji Dragonožec

Čehi Čehi
Kašina Kašina
06 Lip, 2021, 17:30

Kašina

Podsused Podsused
Croatia 98 Croatia 98
06 Lip, 2021, 17:30

Savica

Omladinac Omladinac
Hrašće Hrašće
06 Lip, 2021, 17:30

Hrašće

Čulinec Čulinec
Sava Jakuševec Sava Jakuševec
06 Lip, 2021, 17:30

Jakuševec

Botinec Botinec
Ivanja Reka Ivanja Reka
13 Lip, 2021, 18:00

Ivanja Reka

Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
Gavran 2003. Gavran 2003.
13 Lip, 2021, 18:00

Savica

Hrašće Hrašće
Čulinec Čulinec
13 Lip, 2021, 18:00

Čulinec

Sava Jakuševec Sava Jakuševec
Botinec Botinec
13 Lip, 2021, 18:00

Botinec

Kašina Kašina
Bubamara Bubamara
13 Lip, 2021, 18:00

Prečko

Podsused Podsused
Zagreb 041 Zagreb 041
13 Lip, 2021, 18:00

Jakuševec

Mala Mlaka Mala Mlaka
Devetka Devetka
13 Lip, 2021, 18:00

Croatia 98 Croatia 98
Omladinac Omladinac
13 Lip, 2021, 18:00

Odranski Strmec

Čehi Čehi
Bubamara Bubamara
20 Lip, 2021, 18:00

Prečko

Botinec Botinec
Mala Mlaka Mala Mlaka
20 Lip, 2021, 18:00

Mala Mlaka

Podsused Podsused
Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
20 Lip, 2021, 18:00

Donji Dragonožec

Omladinac Omladinac
Čehi Čehi
20 Lip, 2021, 18:00

Čehi

Devetka Devetka
Croatia 98 Croatia 98
20 Lip, 2021, 18:00

Savica

Zagreb 041 Zagreb 041
Hrašće Hrašće
20 Lip, 2021, 18:00

Hrašće

Ivanja Reka Ivanja Reka
Sava Jakuševec Sava Jakuševec
20 Lip, 2021, 18:00

Jakuševec

Gavran 2003. Gavran 2003.
Kašina Kašina
20 Lip, 2021, 18:00

Kašina

Čulinec Čulinec

2021

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 41027636
    [title] => Nogometni klub Kašina vs Nogometni klub Mala Mlaka
    [slug] => NogometniklubKainavsNogometniklubMalaMlaka
    [teamone] => 642
    [teamtwo] => 604
    [date] => 2021-05-02
    [time] => 17:00:00
    [spsoccer_vanue_id] => 50499
    [teamone_score] => 4
    [teamtwo_score] => 1
    [url] => /liga-bbva/matches/41027636-NogometniklubKainavsNogometniklubMalaMlaka
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 642
            [title] => Kašina
            [slug] => kaina
            [logo] => images/zns/teams/Kaina-642.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/642-kaina
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 604
            [title] => Mala Mlaka
            [slug] => malamlaka
            [logo] => images/zns/teams/nk-mala-mlaka.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/604-malamlaka
    [match_date] => 02 Svi, 2021
    [match_time] => 05:00 PM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 50499
            [title] => Kašina
            [slug] => Kaina
        )

)
								

4 : 1

02 Svi, 2021, 17:00

Kašina

1 : 0

02 Svi, 2021, 17:00

Jakuševec

5 : 1

02 Svi, 2021, 17:00

Hrašće

0 : 4

02 Svi, 2021, 17:00

Savica

1 : 3

02 Svi, 2021, 17:00

Čulinec

3 : 1

02 Svi, 2021, 17:00

Botinec

1 : 0

01 Svi, 2021, 17:00

Ivanja Reka

2 : 1

28 Tra, 2021, 17:00

Podsused

2 : 4

28 Tra, 2021, 17:00

Jakuševec

1 : 0

28 Tra, 2021, 17:00

1 : 0

28 Tra, 2021, 17:00

Odranski Strmec

0 : 3

28 Tra, 2021, 17:00

Čehi

6 : 1

28 Tra, 2021, 17:00

Mala Mlaka

1 : 3

28 Tra, 2021, 17:30

Kašina

3 : 0

27 Tra, 2021, 17:30

Savica

0 : 4

25 Tra, 2021, 16:30

Jakuševec

1 : 2

25 Tra, 2021, 16:30

Hrašće

1 : 4

25 Tra, 2021, 16:30

Savica

2 : 1

25 Tra, 2021, 16:30

Botinec

0 : 1

25 Tra, 2021, 16:30

Podsused

5 : 0

24 Tra, 2021, 16:30

Donji Dragonožec

9 : 1

24 Tra, 2021, 16:30

Ivanja Reka

1 : 1

24 Tra, 2021, 16:30

Čulinec

4 : 1

18 Tra, 2021, 16:30

0 : 2

18 Tra, 2021, 16:30

Odranski Strmec

1 : 2

18 Tra, 2021, 16:30

Čehi

0 : 2

18 Tra, 2021, 16:30

Savica

2 : 0

18 Tra, 2021, 11:00

Prečko

2 : 0

18 Tra, 2021, 16:30

Kašina

3 : 0

17 Tra, 2021, 16:30

Jakuševec

1 : 1

17 Tra, 2021, 16:30

Mala Mlaka

3 : 3

14 Tra, 2021, 17:30

Špansko

0 : 2

11 Tra, 2021, 16:30

Hrašće

1 : 1

11 Tra, 2021, 16:30

Savica

2 : 2

11 Tra, 2021, 16:30

Botinec

1 : 1

11 Tra, 2021, 16:30

Podsused

0 : 0

10 Tra, 2021, 16:30

Donji Dragonožec

1 : 0

10 Tra, 2021, 16:30

Ivanja Reka

4 : 0

10 Tra, 2021, 16:30

Čulinec

0 : 0

10 Tra, 2021, 16:30

Jakuševec

0 : 4

05 Tra, 2021, 16:30

Odranski Strmec

3 : 1

05 Tra, 2021, 16:30

Čehi

0 : 7

05 Tra, 2021, 16:30

Savica

2 : 1

05 Tra, 2021, 16:30

Mala Mlaka

0 : 1

05 Tra, 2021, 16:30

Kašina

1 : 1

05 Tra, 2021, 16:30

Jakuševec

2 : 2

28 Ožu, 2021, 15:30

Savica

3 : 0

28 Ožu, 2021, 15:30

Botinec

2 : 3

28 Ožu, 2021, 15:30

Podsused

4 : 1

28 Ožu, 2021, 15:30

1 : 0

27 Ožu, 2021, 15:30

Donji Dragonožec

4 : 0

27 Ožu, 2021, 15:30

Ivanja Reka

0 : 0

27 Ožu, 2021, 15:30

Čulinec

1 : 1

27 Ožu, 2021, 15:30

Jakuševec

1 : 0

24 Ožu, 2021, 16:00

7 : 0

21 Ožu, 2021, 15:30

Savica

3 : 2

21 Ožu, 2021, 15:30

Odranski Strmec

0 : 0

21 Ožu, 2021, 15:30

1 : 2

21 Ožu, 2021, 15:30

Podsused

4 : 1

21 Ožu, 2021, 15:30

Botinec

2 : 1

20 Ožu, 2021, 15:30

Čulinec

1 : 0

20 Ožu, 2021, 15:30

Ivanja Reka

1 : 0

20 Ožu, 2021, 15:30

Jakuševec

0 : 1

22 Stu, 2020, 13:30

Donji Dragonožec

1 : 0

22 Stu, 2020, 13:30

Hrašće

2 : 4

22 Stu, 2020, 13:30

Jakuševec

1 : 0

22 Stu, 2020, 13:30

Kašina

0 : 6

22 Stu, 2020, 13:30

Podsused

0 : 7

22 Stu, 2020, 13:30

Savica

1 : 4

22 Stu, 2020, 13:30

Čehi

1 : 0

21 Stu, 2020, 13:30

Mala Mlaka

1 : 3

15 Stu, 2020, 13:30

Čehi

7 : 3

15 Stu, 2020, 13:30

Odranski Strmec

1 : 0

15 Stu, 2020, 13:30

0 : 2

15 Stu, 2020, 13:30

Podsused

5 : 1

15 Stu, 2020, 13:30

Botinec

0 : 4

15 Stu, 2020, 13:30

Savica

1 : 0

14 Stu, 2020, 13:30

Jakuševec

3 : 0

14 Stu, 2020, 13:30

Čulinec

3 : 2

08 Stu, 2020, 14:00

Donji Dragonožec

1 : 4

08 Stu, 2020, 14:00

Hrašće

2 : 1

08 Stu, 2020, 14:00

Jakuševec

3 : 0

08 Stu, 2020, 14:00

Kašina

1 : 0

08 Stu, 2020, 14:00

6 : 1

08 Stu, 2020, 14:00

Savica

1 : 2

07 Stu, 2020, 14:00

Ivanja Reka

1 : 1

07 Stu, 2020, 14:00

Mala Mlaka

1 : 3

31 Lis, 2020, 14:00

Savica

0 : 4

31 Lis, 2020, 13:30

Čehi

1 : 2

31 Lis, 2020, 14:00

Odranski Strmec

0 : 0

31 Lis, 2020, 14:00

Jakuševec

0 : 1

31 Lis, 2020, 14:00

Podsused

1 : 1

31 Lis, 2020, 14:00

Botinec

1 : 1

31 Lis, 2020, 14:00

Čulinec

2 : 1

25 Lis, 2020, 14:00

Donji Dragonožec

1 : 3

25 Lis, 2020, 14:00

Savica

2 : 0

25 Lis, 2020, 14:00

Hrašće

0 : 8

25 Lis, 2020, 14:00

Jakuševec

3 : 2

25 Lis, 2020, 14:00

Kašina

2 : 1

25 Lis, 2020, 15:00

Čehi

10 : 0

24 Lis, 2020, 15:00

Ivanja Reka

3 : 0

24 Lis, 2020, 15:00

Mala Mlaka

0 : 0

18 Lis, 2020, 15:00

Savica

2 : 3

18 Lis, 2020, 15:00

Čehi

3 : 1

18 Lis, 2020, 15:00

Odranski Strmec

5 : 0

18 Lis, 2020, 15:00

1 : 4

18 Lis, 2020, 15:00

Podsused

2 : 0

18 Lis, 2020, 15:00

Botinec

2 : 1

17 Lis, 2020, 15:00

Mala Mlaka

0 : 3

17 Lis, 2020, 15:00

Jakuševec

0 : 2

11 Lis, 2020, 15:00

Donji Dragonožec

0 : 4

11 Lis, 2020, 15:00

Savica

2 : 2

11 Lis, 2020, 15:00

Hrašće

3 : 2

11 Lis, 2020, 15:00

Jakuševec

3 : 1

11 Lis, 2020, 15:00

Kašina

3 : 0

10 Lis, 2020, 15:00

Čulinec

1 : 1

10 Lis, 2020, 15:00

Ivanja Reka

2 : 0

10 Lis, 2020, 15:00

Mala Mlaka

5 : 2

04 Lis, 2020, 15:30

Savica

4 : 1

04 Lis, 2020, 15:30

Čehi

1 : 6

04 Lis, 2020, 15:30

Odranski Strmec

3 : 1

04 Lis, 2020, 15:30

0 : 0

04 Lis, 2020, 15:30

Podsused

1 : 2

03 Lis, 2020, 15:30

Donji Dragonožec

1 : 0

03 Lis, 2020, 15:30

Mala Mlaka

0 : 0

03 Lis, 2020, 15:30

Jakuševec

4 : 1

27 Ruj, 2020, 16:00

Donji Dragonožec

2 : 1

27 Ruj, 2020, 16:00

Botinec

2 : 0

27 Ruj, 2020, 16:00

Savica

0 : 5

27 Ruj, 2020, 16:00

Hrašće

2 : 1

27 Ruj, 2020, 16:00

Jakuševec

3 : 1

27 Ruj, 2020, 16:00

Kašina

1 : 2

26 Ruj, 2020, 16:00

Čulinec

4 : 3

26 Ruj, 2020, 16:00

Ivanja Reka

2 : 2

20 Ruj, 2020, 16:30

Kašina

2 : 0

20 Ruj, 2020, 16:30

Jakuševec

1 : 2

20 Ruj, 2020, 16:30

Savica

1 : 1

20 Ruj, 2020, 16:30

Čehi

2 : 2

20 Ruj, 2020, 16:30

Odranski Strmec

7 : 1

20 Ruj, 2020, 16:30

5 : 1

19 Ruj, 2020, 16:30

Mala Mlaka

0 : 2

19 Ruj, 2020, 16:30

Jakuševec

1 : 2

13 Ruj, 2020, 16:30

Donji Dragonožec

0 : 3

13 Ruj, 2020, 16:30

Podsused

7 : 2

13 Ruj, 2020, 16:30

Botinec

4 : 1

13 Ruj, 2020, 16:30

Čulinec

1 : 3

13 Ruj, 2020, 16:30

Savica

0 : 3

13 Ruj, 2020, 16:30

Hrašće

1 : 5

13 Ruj, 2020, 16:30

Jakuševec

3 : 0

12 Ruj, 2020, 16:30

Ivanja Reka

0 : 1

09 Ruj, 2020, 17:00

Jakuševec

8 : 0

09 Ruj, 2020, 17:00

Kašina

1 : 0

09 Ruj, 2020, 17:00

Ivanja Reka

1 : 1

09 Ruj, 2020, 17:00

Mala Mlaka

1 : 4

09 Ruj, 2020, 17:00

Savica

1 : 4

09 Ruj, 2020, 17:00

Čehi

2 : 0

09 Ruj, 2020, 17:00

Odranski Strmec

1 : 0

09 Ruj, 2020, 17:00

0 : 0

06 Ruj, 2020, 17:00

Donji Dragonožec

0 : 0

06 Ruj, 2020, 17:00

Podsused

6 : 2

06 Ruj, 2020, 17:00

Botinec

1 : 4

06 Ruj, 2020, 17:00

Savica

0 : 1

06 Ruj, 2020, 17:00

Hrašće

0 : 0

05 Ruj, 2020, 17:00

Jakuševec

1 : 0

05 Ruj, 2020, 17:00

Čulinec

3 : 1

05 Ruj, 2020, 17:00

Ivanja Reka

0 : 0

30 Kol, 2020, 17:00

Hrašće

0 : 0

30 Kol, 2020, 17:00

Jakuševec

0 : 0

30 Kol, 2020, 17:00

Kašina

0 : 0

30 Kol, 2020, 17:00

Savica

0 : 0

30 Kol, 2020, 17:00

Čehi

0 : 0

30 Kol, 2020, 17:00

Odranski Strmec

0 : 0

29 Kol, 2020, 17:00

Čulinec

0 : 0

29 Kol, 2020, 17:00

Mala Mlaka

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

DRUGA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 20/21

1

Botinec Botinec
  • 22
  • 18
  • 2
  • 2
  • 74
  • 25
  • 49
  • 56

2

Ivanja Reka Ivanja Reka
  • 22
  • 17
  • 3
  • 2
  • 66
  • 13
  • 53
  • 54

3

Devetka Devetka
  • 22
  • 16
  • 4
  • 2
  • 59
  • 11
  • 48
  • 52

4

Kašina Kašina
  • 22
  • 14
  • 2
  • 6
  • 54
  • 27
  • 27
  • 44

5

Čulinec Čulinec
  • 22
  • 11
  • 5
  • 6
  • 43
  • 26
  • 17
  • 38

6

Mala Mlaka Mala Mlaka
  • 22
  • 11
  • 4
  • 7
  • 36
  • 30
  • 6
  • 37

7

Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
  • 21
  • 10
  • 3
  • 8
  • 38
  • 27
  • 11
  • 33

8

Bubamara Bubamara
  • 21
  • 10
  • 3
  • 8
  • 36
  • 29
  • 7
  • 32

9

Zagreb 041 Zagreb 041
  • 22
  • 9
  • 4
  • 9
  • 30
  • 26
  • 4
  • 31

10

Omladinac Omladinac
  • 22
  • 7
  • 5
  • 10
  • 37
  • 48
  • -11
  • 26

11

Croatia 98 Croatia 98
  • 22
  • 6
  • 1
  • 15
  • 35
  • 67
  • -32
  • 19

12

Gavran 2003. Gavran 2003.
  • 22
  • 4
  • 6
  • 12
  • 32
  • 50
  • -18
  • 18

13

Sava Jakuševec Sava Jakuševec
  • 22
  • 5
  • 3
  • 14
  • 18
  • 67
  • -49
  • 18

14

Čehi Čehi
  • 22
  • 3
  • 5
  • 14
  • 31
  • 58
  • -27
  • 14

15

Hrašće Hrašće
  • 22
  • 4
  • 2
  • 16
  • 16
  • 58
  • -42
  • 14

16

Podsused Podsused
  • 22
  • 3
  • 2
  • 17
  • 16
  • 59
  • -43
  • 11
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

DRUGA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 20/21

1

10. Marko Lucić (Devetka)
  • 23

2

1. Mate Svetina (Botinec)
  • 20

3

10. Mihael Kranjec (Ivanja Reka)
  • 19

4

7. Karlo Cetin (Kašina)
  • 18

5

23. Anton Berišić (Omladinac)
  • 14

6

10. Zvonimir Sušac (Botinec)
  • 14

7

7. Luka Brebrić (Mladost Dragonožec)
  • 13

8

7. Nikola Grubešić (Botinec)
  • 13

9

14. Arjan Rexhepi (Devetka)
  • 9

10

2. Nikola Antunović (Mala Mlaka)
  • 9

11

18. Matija Gredelj (Kašina)
  • 9

12

18. Kristijan Muzić (Čulinec)
  • 8

13

9. Tin Krizman (Botinec)
  • 8

14

19. Zlatko Relota (Ivanja Reka)
  • 8

15

2. Serafin Palić (Omladinac)
  • 7

16

20. Denis Ganić (Mladost Dragonožec)
  • 7

17

10. Igor Šimunić (Mala Mlaka)
  • 7

18

23. Antonio Čujić (Gavran 2003.)
  • 7

19

10. Luka Ivić (Čehi)
  • 7

20

11. Filip Mrković (Bubamara)
  • 6

21

21. Luka Rušec Gitner (Ivanja Reka)
  • 6

22

17. Nikola Palić (Čulinec)
  • 6

23

6. Tomislav Pelegrin (Devetka)
  • 6

24

25. Zvonimir Mađerčić (Croatia 98)
  • 6

25

6. Karlo Jelić (Croatia 98)
  • 6

26

19. Matej Vrban (Mala Mlaka)
  • 6

27

4. Luka Kršić (Botinec)
  • 6

28

16. Dino Morava (Croatia 98)
  • 6

29

6. Anton Gaši (Omladinac)
  • 6

30

10. Ivan Ćurić (Čehi)
  • 5

31

17. Dragan Pudić (Ivanja Reka)
  • 5

32

7. Leo Jakopec (Čehi)
  • 5

33

7. Marko Ignjatović-Palašić (Čulinec)
  • 5

34

16. Ivan Išgum (Zagreb 041)
  • 5

35

15. Mario Govorušić (Croatia 98)
  • 5

36

11. Dorian Lambevski (Kašina)
  • 5

37

9. Borna Žuvela (Devetka)
  • 5

38

5. Luka Pukšec (Kašina)
  • 4

39

9. Filip Jurić Bubić (Čulinec)
  • 4

40

10. Matheus Santa Cruz Da Silva Dourado (Ivanja Reka)
  • 4

41

17. Miroslav Dilber (Hrašće)
  • 4

42

7. Luka Trkeš (Bubamara)
  • 4

43

16. Ivica Bekavac-Basić (Čulinec)
  • 4

44

29. Jura Mađerčić (Croatia 98)
  • 4

45

10. Antonio Matić (Čulinec)
  • 4

46

16. Filip Rupa (Ivanja Reka)
  • 4

47

9. Fran Hunski (Sava Jakuševec)
  • 4

48

17. Ivan Brajković (Botinec)
  • 4

49

7. Alen Šimanić (Hrašće)
  • 4

50

9. Franjo Gršetić (Mladost Dragonožec)
  • 4

51

20. Antonio Zefkić (Bubamara)
  • 4

52

7. Filip Baković (Kašina)
  • 4

53

10. Filip Gajski (Kašina)
  • 4

54

5. Luka Cvetković (Mala Mlaka)
  • 4

55

7. Marko Miličević (Ivanja Reka)
  • 4

56

18. Marko Jurić (Ivanja Reka)
  • 4

57

14. Marin Stojanović (Gavran 2003.)
  • 4

58

2. Konrad Vladimir Majer (Bubamara)
  • 4

59

9. Ante Čuljak (Bubamara)
  • 4

60

7. Tin Landripet (Ivanja Reka)
  • 4

61

9. Matej Kekelj (Zagreb 041)
  • 3

62

10. Ivan Luka (Sava Jakuševec)
  • 3

63

19. Kristijan Topolko (Bubamara)
  • 3

64

9. Mate Nikić (Gavran 2003.)
  • 3

65

3. Valentin Puklin (Podsused)
  • 3

66

35. Petar Vilipić (Gavran 2003.)
  • 3

67

1. Antonio Antić (Čulinec)
  • 3

68

10. Antonio Sviben (Mladost Dragonožec)
  • 3

69

19. Antonio Lončarević (Bubamara)
  • 3

70

4. Marko Ljubić (Čulinec)
  • 3

71

10. Josip Gotal (Podsused)
  • 3

72

16. Goran Barišić (Mladost Dragonožec)
  • 3

73

3. Tadija Rimac (Mladost Dragonožec)
  • 3

74

5. Anton Marić (Botinec)
  • 3

75

2. Karlo Štefanović (Devetka)
  • 3

76

10. Antonio Božić (Čehi)
  • 3

77

6. Hrvoje Lovrić (Zagreb 041)
  • 2

78

8. Ivan Kučiš Vuković (Kašina)
  • 2

79

1. Karlo Džambo (Čulinec)
  • 2

80

9. Mario Letica (Podsused)
  • 2

81

13. Mirko Dodig (Gavran 2003.)
  • 2

82

5. Vedran Hutinski (Bubamara)
  • 2

83

2. Marko Papić (Čehi)
  • 2

84

8. Mario Knežević (Zagreb 041)
  • 2

85

6. Luka Bučarić (Sava Jakuševec)
  • 2

86

9. Luka Cafuk (Zagreb 041)
  • 2

87

13. Dino Beriša (Devetka)
  • 2

88

2. Patrick Ros (Kašina)
  • 2

89

20. Marko Perković (Podsused)
  • 2

90

14. Juraj Kanić (Mala Mlaka)
  • 2

91

7. Bruno Šarić (Sava Jakuševec)
  • 2

92

9. Antonio Bužalja (Omladinac)
  • 2

93

15. Zvonimir Skendrović (Zagreb 041)
  • 2

94

20. Domagoj Margić (Devetka)
  • 2

95

10. Marko Abramović (Bubamara)
  • 2

96

5. Marko Sviben (Mala Mlaka)
  • 2

97

11. Dino Božičković (Omladinac)
  • 2

98

88. Karlo Horvat (Gavran 2003.)
  • 2

99

14. Ivan Sesar (Botinec)
  • 2

100

3. Stefan Kobetić (Hrašće)
  • 2

101

18. Filip Gaćeša (Zagreb 041)
  • 2

102

9. Marinko Gakić (Croatia 98)
  • 2

103

4. Ivan Dominik Rašić (Ivanja Reka)
  • 2

104

8. Marko Barišić (Omladinac)
  • 2

105

7. Leonardo Blažičko (Podsused)
  • 2

106

17. Josip Dakić (Ivanja Reka)
  • 2

107

4. Matej Vrbat (Devetka)
  • 2

108

15. Marijan Kerep (Kašina)
  • 2

109

14. Jasmin Ičanović (Omladinac)
  • 1

110

9. Ivan Kasalo (Kašina)
  • 1

111

8. Nikola Pršir (Mladost Dragonožec)
  • 1

112

8. Filip Dejak (Mladost Dragonožec)
  • 1

113

11. Goran Klipa (Hrašće)
  • 1

114

10. Siniša Klobučar (Hrašće)
  • 1

115

7. Davor Peulić (Čulinec)
  • 1

116

4. Anton Kolnrekaj (Zagreb 041)
  • 1

117

2. Karlo Petrović (Botinec)
  • 1

118

13. Mato Menalo (Botinec)
  • 1

119

16. Luka Lukić (Čehi)
  • 1

120

6. Branimir Perković (Mala Mlaka)
  • 1

121

15. Marko Pavlović (Omladinac)
  • 1

122

6. Martin Karažinec (Hrašće)
  • 1

123

16. Antonio Brnadić (Botinec)
  • 1

124

20. Andrej Glavić (Ivanja Reka)
  • 1

125

9. Kristijan Pavlović (Ivanja Reka)
  • 1

126

18. Antonio Baštijanović (Gavran 2003.)
  • 1

127

17. Domagoj Malkić (Mladost Dragonožec)
  • 1

128

3. Anđelko Laskaj (Čulinec)
  • 1

129

8. Ivan Šušnjar (Gavran 2003.)
  • 1

130

17. Marin Filipović (Zagreb 041)
  • 1

131

16. Mario Dodić (Gavran 2003.)
  • 1

132

4. Karlo Tomljenović (Podsused)
  • 1

133

5. Josip Djedović (Devetka)
  • 1

134

45. Andrej Abramović (Croatia 98)
  • 1

135

10. Antonio Dujak (Kašina)
  • 1

136

7. Borjan Pačak (Zagreb 041)
  • 1

137

5. Teo Miloloža Hrnjkaš (Podsused)
  • 1

138

17. Luka Turčić (Podsused)
  • 1

139

8. Ivan Tonković (Čulinec)
  • 1

140

14. Patrik Salamon (Bubamara)
  • 1

141

18. Sven Jančiković (Zagreb 041)
  • 1

142

3. Matija Šipak (Čehi)
  • 1

143

11. Domagoj Matić (Gavran 2003.)
  • 1

144

35. Luka Križanac (Gavran 2003.)
  • 1

145

14. Petar Kanić (Mala Mlaka)
  • 1

146

4. Domagoj Tomina (Sava Jakuševec)
  • 1

147

8. Karlo Lepen (Zagreb 041)
  • 1

148

11. Dario Cvetković (Mala Mlaka)
  • 1

149

8. Tomislav Kukec (Bubamara)
  • 1

150

18. Matej Dučkić (Ivanja Reka)
  • 1

151

15. Karlo Ivček (Devetka)
  • 1

152

20. Nikola Tvarog (Hrašće)
  • 1

153

21. Teodor Macan (Hrašće)
  • 1

154

7. Tino Vrbančić (Čehi)
  • 1

155

2. Matija Cimeša (Mladost Dragonožec)
  • 1

156

8. Patrik Šiftar (Mladost Dragonožec)
  • 1

157

5. Luka Gavranović (Croatia 98)
  • 1

158

14. Josip Trutina (Ivanja Reka)
  • 1

159

9. Ivan Jurković (Ivanja Reka)
  • 1

160

18. Dario Maravić (Devetka)
  • 1

161

10. Borna Horvat (Omladinac)
  • 1

162

14. Luka Ćurić (Gavran 2003.)
  • 1

163

18. Stipan Buconjić (Gavran 2003.)
  • 1

164

16. Sven Meštrović (Mala Mlaka)
  • 1

165

16. Ante Trnjanac (Kašina)
  • 1

166

17. Mato Bošnjak (Kašina)
  • 1

167

17. Din Grgić (Čehi)
  • 1

168

19. Marin Horvat (Čulinec)
  • 1

169

15. Bruno Matokanović (Sava Jakuševec)
  • 1

170

9. Dominik Eman (Čehi)
  • 1

171

7. Borna Gregurić (Čehi)
  • 1

172

40. Patrik Nujić (Gavran 2003.)
  • 1

173

4. Branimir Tomac (Bubamara)
  • 1

174

3. Antun Pervan (Bubamara)
  • 1

175

6. Abraham Fišter (Sava Jakuševec)
  • 1

176

24. Leonardo Čibarić (Devetka)
  • 1

177

7. Emanuel Cetinić Frankos (Podsused)
  • 1

178

13. Goran Ališić (Sava Jakuševec)
  • 1

179

3. Dominik Marčić (Sava Jakuševec)
  • 1

180

3. Mario Steković (Ivanja Reka)
  • 1

181

3. Ivan Cvrtila (Omladinac)
  • 1

182

10. Mihael Siladi (Gavran 2003.)
  • 1

183

10. Luka Anušić (Devetka)
  • 1

184

17. Ivica Prežec (Mala Mlaka)
  • 1

185

3. Patrik Rajtarić (Čehi)
  • 1

186

7. Mihovil Glavina (Mala Mlaka)
  • 1

187

20. Patrik Matušić (Croatia 98)
  • 1

188

8. Stjepan Račić (Croatia 98)
  • 1

189

6. Benjamin Edgard (Zagreb 041)
  • 1

190

31. Nikola Kopričanec (Croatia 98)
  • 1

191

34. Edis ŠABANOVIĆ (Gavran 2003.)
  • 1

192

16. Matej Đulabić (Hrašće)
  • 1

193

13. Tarik Bajrektarević (Ivanja Reka)
  • 1

194

5. Dinko Miljković (Čehi)
  • 1