Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 05 Svi 2021

Most

10 : 1

Utrina

2. "B2" ZNL ZAGIĆI 20/21

2. "B2" ZNL ZAGIĆI 20/21

Array
(
    [team_id] => 4556
    [team_name] => Most
    [team_slug] => most
    [team_logo] => images/zns/teams/most.png
    [team_url] => /soccer/teams/4556-most
)
Array
(
    [team_id] => 643
    [team_name] => Prečko
    [team_slug] => preko
    [team_logo] => images/zns/teams/Preko-643.png
    [team_url] => /soccer/teams/643-preko
)
Array
(
    [team_id] => 597
    [team_name] => Ravnice
    [team_slug] => ravnice
    [team_logo] => images/zns/teams/Ravnice-597.png
    [team_url] => /soccer/teams/597-ravnice
)
Array
(
    [team_id] => 602
    [team_name] => Sesvetski Kraljevec
    [team_slug] => sesvetskikraljevec
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-sesvetski-kraljevac.png
    [team_url] => /soccer/teams/602-sesvetskikraljevec
)
Array
(
    [team_id] => 4576
    [team_name] => Škola nogometa Maksimir
    [team_slug] => kolanogometamaksimir
    [team_logo] => images/zns/teams/kolanogometaMaksimir-4576.png
    [team_url] => /soccer/teams/4576-kolanogometamaksimir
)
Array
(
    [team_id] => 4205
    [team_name] => Utrina
    [team_slug] => utrina
    [team_logo] => images/zns/teams/Utrina-4205.png
    [team_url] => /soccer/teams/4205-utrina
)
Array
(
    [team_id] => 639
    [team_name] => Maksimir
    [team_slug] => maksimir
    [team_logo] => images/zns/teams/NK-maksimir.png
    [team_url] => /soccer/teams/639-maksimir
)
Array
(
    [team_id] => 596
    [team_name] => Jarun
    [team_slug] => jarun
    [team_logo] => images/zns/teams/Jarun-596.png
    [team_url] => /soccer/teams/596-jarun
)
Array
(
    [team_id] => 610
    [team_name] => Studentski Grad
    [team_slug] => studentskigrad
    [team_logo] => images/zns/teams/StudentskiGrad-610.png
    [team_url] => /soccer/teams/610-studentskigrad
)
Array
(
    [team_id] => 624
    [team_name] => ZET
    [team_slug] => zet
    [team_logo] => images/zns/teams/ZET-624.png
    [team_url] => /soccer/teams/624-zet
)
Array
(
    [team_id] => 598
    [team_name] => Prigorje Markuševec
    [team_slug] => prigorjem
    [team_logo] => images/zns/teams/PrigorjeM-598.png
    [team_url] => /soccer/teams/598-prigorjem
)
Array
(
    [team_id] => 630
    [team_name] => Brezovica
    [team_slug] => brezovica
    [team_logo] => images/zns/teams/Brezovica-630.png
    [team_url] => /soccer/teams/630-brezovica
)
Array
(
    [team_id] => 618
    [team_name] => Mladost Buzin
    [team_slug] => mladostbuzin
    [team_logo] => images/zns/teams/MladostBuzin-618.png
    [team_url] => /soccer/teams/618-mladostbuzin
)
Array
(
    [team_id] => 96347
    [team_name] => Devetka
    [team_slug] => devetka
    [team_logo] => images/zns/teams/Devetka-96347.png
    [team_url] => /soccer/teams/96347-devetka
)
																	

2021

Prečko Prečko
08 Svi, 2021, 17:00

Prečko

Mladost Buzin Mladost Buzin
Devetka Devetka
08 Svi, 2021, 00:00

Most Most
Utrina Utrina
08 Svi, 2021, 12:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Brezovica Brezovica
Jarun Jarun
08 Svi, 2021, 00:00

Jarun

ZET ZET
Ravnice Ravnice
08 Svi, 2021, 12:00

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
08 Svi, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Studentski Grad Studentski Grad
Maksimir Maksimir
09 Svi, 2021, 10:00

Oboj

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Ravnice Ravnice
15 Svi, 2021, 00:00

Studentski Grad Studentski Grad
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
15 Svi, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Prečko Prečko
Brezovica Brezovica
15 Svi, 2021, 00:00

Brezovica

Devetka Devetka
ZET ZET
15 Svi, 2021, 00:00

Savica

Maksimir Maksimir
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
15 Svi, 2021, 00:00

Markuševec

Utrina Utrina
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
15 Svi, 2021, 00:00

Jarun Jarun
Most Most
15 Svi, 2021, 00:00

Ivanja Reka

Mladost Buzin Mladost Buzin
Prečko Prečko
22 Svi, 2021, 00:00

Prečko

Most Most
Mladost Buzin Mladost Buzin
22 Svi, 2021, 00:00

Buzin

Brezovica Brezovica
Devetka Devetka
22 Svi, 2021, 00:00

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Utrina Utrina
22 Svi, 2021, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

ZET ZET
Maksimir Maksimir
22 Svi, 2021, 00:00

Oboj

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Jarun Jarun
22 Svi, 2021, 00:00

Jarun

Studentski Grad Studentski Grad
Ravnice Ravnice
22 Svi, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Brezovica Brezovica
29 Svi, 2021, 00:00

Brezovica

Most Most
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
29 Svi, 2021, 00:00

Markuševec

Mladost Buzin Mladost Buzin
ZET ZET
29 Svi, 2021, 00:00

Savica

Devetka Devetka
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
29 Svi, 2021, 00:00

Utrina Utrina
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
29 Svi, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Jarun Jarun
Prečko Prečko
29 Svi, 2021, 00:00

Prečko

Ravnice Ravnice
Studentski Grad Studentski Grad
29 Svi, 2021, 00:00

Studentski Grad

Maksimir Maksimir
Prečko Prečko
05 Lip, 2021, 00:00

Prečko

Brezovica Brezovica
Most Most
05 Lip, 2021, 00:00

Ivanja Reka

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Mladost Buzin Mladost Buzin
05 Lip, 2021, 00:00

Buzin

ZET ZET
Devetka Devetka
05 Lip, 2021, 00:00

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Utrina Utrina
05 Lip, 2021, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Studentski Grad Studentski Grad
Maksimir Maksimir
05 Lip, 2021, 00:00

Oboj

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Jarun Jarun
05 Lip, 2021, 00:00

Jarun

Ravnice Ravnice

2021

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 41356368
    [title] => Nogometni klub Most vs Nogometni klub Utrina
    [slug] => NogometniklubMostvsNogometniklubUtrina
    [teamone] => 4556
    [teamtwo] => 4205
    [date] => 2021-05-05
    [time] => 18:00:00
    [spsoccer_vanue_id] => 493
    [teamone_score] => 10
    [teamtwo_score] => 1
    [url] => /liga-bbva/matches/41356368-NogometniklubMostvsNogometniklubUtrina
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 4556
            [title] => Most
            [slug] => most
            [logo] => images/zns/teams/most.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/4556-most
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 4205
            [title] => Utrina
            [slug] => utrina
            [logo] => images/zns/teams/Utrina-4205.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/4205-utrina
    [match_date] => 05 Svi, 2021
    [match_time] => 06:00 PM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 493
            [title] => Ivanja Reka
            [slug] => IvanjaReka
        )

)
								

10 : 1

05 Svi, 2021, 18:00

Ivanja Reka

6 : 2

02 Svi, 2021, 09:00

Brezovica

3 : 4

01 Svi, 2021, 10:00

Savica

1 : 6

01 Svi, 2021, 10:00

Markuševec

2 : 5

30 Tra, 2021, 19:00

Prečko

7 : 3

25 Tra, 2021, 12:15

Jarun

5 : 4

25 Tra, 2021, 09:00

Studentski Grad

0 : 5

24 Tra, 2021, 12:00

Prečko

1 : 5

24 Tra, 2021, 12:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

3 : 0

24 Tra, 2021, 10:00

Oboj

7 : 1

24 Tra, 2021, 12:00

Sesvetski Kraljevec

8 : 4

21 Tra, 2021, 18:00

1 : 2

18 Tra, 2021, 09:00

Brezovica

0 : 5

18 Tra, 2021, 12:00

Ivanja Reka

4 : 1

18 Tra, 2021, 16:00

Buzin

2 : 7

17 Tra, 2021, 12:00

Prečko

8 : 1

17 Tra, 2021, 11:00

1 : 6

15 Tra, 2021, 19:00

Sesvetski Kraljevec

3 : 4

14 Tra, 2021, 19:00

2 : 4

13 Tra, 2021, 18:00

Studentski Grad

9 : 0

11 Tra, 2021, 17:00

Prečko

5 : 1

11 Tra, 2021, 12:15

Jarun

1 : 3

11 Tra, 2021, 09:00

Brezovica

4 : 2

10 Tra, 2021, 10:00

Oboj

3 : 5

10 Tra, 2021, 11:00

4 : 1

10 Tra, 2021, 12:00

Studentski Grad

2 : 5

08 Tra, 2021, 17:30

Prečko

2 : 1

08 Tra, 2021, 16:00

Brezovica

2 : 4

08 Tra, 2021, 17:00

Ivanja Reka

8 : 0

08 Tra, 2021, 17:30

Buzin

3 : 0

07 Tra, 2021, 11:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

1 : 4

03 Tra, 2021, 10:00

Savica

1 : 4

03 Tra, 2021, 10:00

Markuševec

7 : 2

28 Ožu, 2021, 11:00

Jarun

3 : 9

27 Ožu, 2021, 09:00

Prečko

1 : 3

27 Ožu, 2021, 12:00

2 : 2

27 Ožu, 2021, 12:00

Sesvetski Kraljevec

2 : 1

27 Ožu, 2021, 11:00

Studentski Grad

2 : 0

27 Ožu, 2021, 13:00

Savica

0 : 1

21 Ožu, 2021, 15:00

Prečko

6 : 2

21 Ožu, 2021, 09:00

Brezovica

0 : 3

21 Ožu, 2021, 12:00

Ivanja Reka

4 : 4

20 Ožu, 2021, 15:00

Buzin

1 : 2

20 Ožu, 2021, 13:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

1 : 7

20 Ožu, 2021, 10:00

Oboj

0 : 0

22 Stu, 2020, 09:00

Brezovica

0 : 0

21 Stu, 2020, 10:00

Markuševec

2 : 3

21 Stu, 2020, 10:00

Savica

4 : 2

21 Stu, 2020, 13:15

Studentski Grad

5 : 3

21 Stu, 2020, 12:00

Sesvetski Kraljevec

1 : 11

21 Stu, 2020, 12:00

0 : 3

18 Stu, 2020, 10:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

0 : 0

18 Stu, 2020, 11:00

Studentski Grad

2 : 4

15 Stu, 2020, 13:00

4 : 1

15 Stu, 2020, 09:00

Oboj

6 : 4

14 Stu, 2020, 10:00

Jarun

0 : 6

14 Stu, 2020, 13:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

7 : 3

14 Stu, 2020, 11:00

0 : 0

14 Stu, 2020, 12:00

Ivanja Reka

1 : 1

08 Stu, 2020, 09:00

Ivanja Reka

0 : 7

08 Stu, 2020, 12:00

Brezovica

1 : 13

08 Stu, 2020, 10:00

Markuševec

0 : 0

08 Stu, 2020, 10:00

Studentski Grad

0 : 0

07 Stu, 2020, 10:00

Savica

0 : 0

07 Stu, 2020, 12:00

Studentski Grad

7 : 2

07 Stu, 2020, 12:00

Sesvetski Kraljevec

2 : 0

03 Stu, 2020, 19:00

Oboj

0 : 0

02 Stu, 2020, 16:00

Jarun

9 : 1

31 Lis, 2020, 10:00

Buzin

0 : 0

31 Lis, 2020, 12:00

Sesvetski Kraljevec

0 : 0

31 Lis, 2020, 17:15

Studentski Grad

3 : 5

28 Lis, 2020, 18:00

6 : 2

25 Lis, 2020, 12:00

Buzin

14 : 1

25 Lis, 2020, 09:00

Brezovica

1 : 10

25 Lis, 2020, 10:00

Markuševec

0 : 6

24 Lis, 2020, 12:00

Ivanja Reka

1 : 7

24 Lis, 2020, 10:00

Savica

11 : 3

18 Lis, 2020, 10:00

Jarun

0 : 0

18 Lis, 2020, 10:00

Oboj

5 : 4

17 Lis, 2020, 16:00

Studentski Grad

0 : 0

17 Lis, 2020, 12:00

Sesvetski Kraljevec

0 : 0

17 Lis, 2020, 12:00

0 : 2

17 Lis, 2020, 13:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

2 : 4

17 Lis, 2020, 10:00

0 : 0

14 Lis, 2020, 17:00

Sesvetski Kraljevec

4 : 3

11 Lis, 2020, 10:00

0 : 0

11 Lis, 2020, 10:00

Ivanja Reka

3 : 5

11 Lis, 2020, 09:00

Brezovica

0 : 0

10 Lis, 2020, 10:00

Buzin

0 : 6

10 Lis, 2020, 15:00

Markuševec

2 : 7

10 Lis, 2020, 10:00

Savica

8 : 2

03 Lis, 2020, 11:00

Studentski Grad

9 : 1

03 Lis, 2020, 12:00

Sesvetski Kraljevec

2 : 6

03 Lis, 2020, 12:00

8 : 0

03 Lis, 2020, 10:00

Jarun

2 : 4

03 Lis, 2020, 12:00

Oboj

0 : 0

03 Lis, 2020, 13:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

0 : 0

30 Ruj, 2020, 18:00

Oboj

3 : 0

30 Ruj, 2020, 18:00

Sesvetski Kraljevec

0 : 0

27 Ruj, 2020, 12:00

Ivanja Reka

0 : 0

27 Ruj, 2020, 10:00

Markuševec

4 : 1

26 Ruj, 2020, 13:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

2 : 2

26 Ruj, 2020, 11:00

3 : 2

26 Ruj, 2020, 10:00

Buzin

0 : 0

26 Ruj, 2020, 10:00

Savica

0 : 6

23 Ruj, 2020, 19:00

Studentski Grad

3 : 5

20 Ruj, 2020, 10:00

Savica

6 : 1

20 Ruj, 2020, 10:00

Oboj

0 : 0

19 Ruj, 2020, 11:00

Studentski Grad

13 : 1

19 Ruj, 2020, 12:00

Sesvetski Kraljevec

1 : 7

19 Ruj, 2020, 12:00

5 : 3

19 Ruj, 2020, 10:00

Jarun

9 : 1

16 Ruj, 2020, 16:30

Brezovica

1 : 9

16 Ruj, 2020, 19:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

0 : 0

13 Ruj, 2020, 09:00

Oboj

0 : 5

13 Ruj, 2020, 12:00

Ivanja Reka

5 : 2

13 Ruj, 2020, 09:00

Brezovica

0 : 4

13 Ruj, 2020, 10:00

Markuševec

6 : 2

12 Ruj, 2020, 11:00

7 : 2

10 Ruj, 2020, 19:00

Jarun

0 : 0

06 Ruj, 2020, 10:30

Jarun

5 : 8

05 Ruj, 2020, 09:00

Markuševec

0 : 5

05 Ruj, 2020, 10:00

Savica

5 : 2

05 Ruj, 2020, 12:00

Sesvetski Kraljevec

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

2. "B2" ZNL ZAGIĆI 20/21

1

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
  • 21
  • 19
  • 1
  • 1
  • 135
  • 35
  • 100
  • 58

2

Jarun Jarun
  • 20
  • 18
  • 1
  • 1
  • 126
  • 38
  • 88
  • 55

3

Mladost Buzin Mladost Buzin
  • 20
  • 16
  • 2
  • 2
  • 100
  • 34
  • 66
  • 50

4

Brezovica Brezovica
  • 21
  • 14
  • 0
  • 7
  • 88
  • 50
  • 38
  • 42

5

Devetka Devetka
  • 20
  • 12
  • 1
  • 7
  • 85
  • 46
  • 39
  • 37

6

Maksimir Maksimir
  • 20
  • 11
  • 3
  • 6
  • 85
  • 46
  • 39
  • 36

7

Studentski Grad Studentski Grad
  • 20
  • 11
  • 1
  • 8
  • 68
  • 64
  • 4
  • 34

8

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
  • 21
  • 9
  • 2
  • 10
  • 78
  • 73
  • 5
  • 29

9

Most Most
  • 20
  • 6
  • 1
  • 13
  • 36
  • 83
  • -47
  • 19

10

Ravnice Ravnice
  • 20
  • 6
  • 0
  • 14
  • 52
  • 104
  • -52
  • 18

11

ZET ZET
  • 19
  • 5
  • 1
  • 13
  • 46
  • 82
  • -36
  • 16

12

Prečko Prečko
  • 20
  • 4
  • 1
  • 15
  • 53
  • 91
  • -38
  • 13

13

Utrina Utrina
  • 21
  • 2
  • 0
  • 19
  • 28
  • 124
  • -96
  • 6

14

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
  • 21
  • 2
  • 0
  • 19
  • 28
  • 138
  • -110
  • 6
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

2. "B2" ZNL ZAGIĆI 20/21

1

66. Rafael Milas (Jarun)
  • 8